Wiśniowa Góra. Nowi piłkarze Andrespolii to obrońcy

Piłkarze Andrespolii tuż przed inauguracją rozgrywek przegrali z Liderem Włocławek 2:4.

Do przerwy powinniśmy prowadzić 5:1 mówi trener Krzysztof Kamiński. A skończyło się na 2:1 po dwóch golach Sebastiana Radzio. W drugiej połowie po prostych błędach i zmianach w składzie straciliśmy trzy bramki. I dobrze jedna seria zwycięstw się skończyła, czas zacząć drugą ligową. W sobotę w premierze gramy w niedzielę o godz, 17 z Jutrzenką w Warcie Na początku sierpnia gramy u siebie z LKS Kwiatkowice. Do Jutrzenki Drzewce odszedł jeden z naszych filarów Damian Kopa. Nowi gracze to obrońcy: Filip Borowiec z Kutna i Jakub Herman z ŁKS.
W Wiśniowej Górze trzeba będzie płacić za oglądanie ligowych spotkań. BIlet normalny 10 zł, ulgowy 7 zł, karnet 80 zł. Trzeba się spieszyć z zakupem.