Wiśniowa Góra. Dwa sparingowe zwycięstwa Andrespolii

W meczach sparingowych Andrespolia Wiśniowa Góra kroczy od zwycięstwa.

Najpierw pokonała LKS Kwiatkowice 7:3, prowadząc do przerwy 6:0. Bramki strzelili: Radzio, K. Skawiński, Badowski po 2 oraz Staniewski. Trener Krzysztof Kamiński: W drugiej połowie dokonałem sześciu zmian i gra się wyrównała. Mecz pokazał, że forma idzie w górę. Potrafimy strzelić dużo bramek ale tracimy też gole na poziomie.... juniorskim.
W drugim spotkaniu Andrespolia okazała się lepsza od Jutrzenki Drzewica, zwyciężając 2:1 po bramkach Wilka i Miasopusta, strzelonej w 90 minucie pojedynki. To spotkanie rozczarowało Krzysztofa Kamińskiego. Było za dużo niecelnych podań i błędów indywidualnych powiedział. Mamy jeszcze trochę czasu, żeby dobrze przygotować się do rozgrywek. W pierwszej kolejce pod koniec lipca zagramy w Warcie z Jutrzenką.