Wisła - ŁKS 4:0. W grze łodzian muszą zajść zmiany!

pasZaktualizowano 
Piłkarze ŁKS znów grali ładnie w piłkę i znów stracili trzy punkty.

Z poklepywania po plecach cmokaczy wynika niestety tylko tyle, że to trzecia porażka drużyny z rzędu...
Oczywiście można było gdybyć. Co by się stało w końcówce pierwszej połowy, gdyby przy stanie 1:0 dla Wisły, Dani Ramirez lepiej wykończył bramkową akcję. Niestety, stało się inaczej. Żaden z 19 strzałów łodzian w tym spotkaniu nie trafił do siatki i znów ełkaesiacy zostali na lodzie bez goli i punktów.
Widać jak na dłoni, że trzeba coś zmienić. Zrównoważyć grę ofensywną z obronną. Nie pozwolić na oganizowanie łatwych i co gorsza skutecznych kontrataków przez rywali. W defensywie przydałby się piłkarz o umiejętnościach i osobowości Tomasza Hajty, który mądrze poustawiałby wszystkie futbolowe klocki i nie pozwolił, na to że by w szeregi drużyny wdarł się taktyczny chaos, jak to się stało w Krakowie.
Dla ŁKS i trenera Moskala Reymonta 22 to adres przeklęty. Łodzianie nie wygrali na stadionie Wisły już od 15 czerwca 1994 roku. 
Od tego czasu gościli w Krakowie dziewięć razy i doznali sześciu porażek, a trzy mecze zremisowali. Natomiast Moskal, który jest jedną z legend Białej Gwiazdy, jako trener innych zespołów jeszcze nie zdobył przy Reymonta 22 ani jednego punktu. Przegrał tu z Pogonią Szczecin (0:4, 1:2) i przegrał dwa razy z ŁKS raz w meczu z Garbarnią, drugi raz w spotkaniu z Wisłą.
Wisła Kraków ŁKS Łódź 4:0 (2:0)
1:0 Brożek (23), 2:0 Niepsuj (44), 3:0 Savicević (61), 4:0 Brożek (90+1)
ŁKS: Kołba Grzesik, Sobociński, Rozwandowicz, Bogusz Wolski (71, Piątek), Guima, Kalinkowski Ramirez, Sekulski (83, Kujawa), Pirulo (63, Bryła).

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 59

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

R
Rodowity Łodzianin.

Poczytałbym komentarze Kibiców ŁKS, a Wy wdajecie się w pyskówkę z drugoligowcami ( 3 klasa rozgrywkowa).

Panowie, nie ten poziom.

Prośba, nie zaśmiecajcie komentarzy i nie odpowiadajcie na zaczepki drugoligowców.

A gazeta może zaczełaby moderować posty, bo wstyd.

G
Gość

Obrona i atak do wymiany.

J
Jędras
2019-08-20T08:50:33 02:00, ap psiarnia=😍:

Buuuu.....oddajcie bęben i megafon. Ząbki chyba odrosną.

Dokładnie, konfitura jak chu...

a
ap psiarnia=😍

Buuuu.....oddajcie bęben i megafon. Ząbki chyba odrosną.

G
Gość
2019-08-19T10:42:32 02:00, Marta:

słabi są, nie ma na co patrzeć

Ramirez i nic poza tym, jakaś zbieranina biegająca bez ładu i składu po boisku, Na Łks sposób jest taki, że wyłączamy Ramireza i nie ma druzyny

2019-08-19T22:19:13 02:00, zgioż:

do spadku z gdynią i płockiem

wielki pierdzew to ma skład i wyniki i wszystko tylko chyba coś nie ten poziom rozgrywek :)

b
beka z cweli
2019-08-19T20:47:22 02:00, Gość:

dobry ruch. Widzew jest w ciąży ten bęben widzew pogrąży. 500plus dla widzewa i alimenty dla ruchu za zrobienie bębna widzewowi

Fajnie pajacu zabrali wam bęben ,megafon,,szaliki Widzewa z paragonami za ich zakup...kilka ząbków a ciebie to bawi.Wiwat tęczowy ap . Teraz macie piękną serie...tak trzymać . Z grabarzem aż po grób.

z
zgioż
2019-08-19T10:42:32 02:00, Marta:

słabi są, nie ma na co patrzeć

Ramirez i nic poza tym, jakaś zbieranina biegająca bez ładu i składu po boisku, Na Łks sposób jest taki, że wyłączamy Ramireza i nie ma druzyny

do spadku z gdynią i płockiem

v
vb
2019-08-19T10:53:30 02:00, Gość:

Może i ŁKS jest słaby ale gra w Ekstraklasie a nie w 2 lidze !!!!!! Gra składem w większosci tym co grał w 1 i 2 lidze a nawet 3 lidze są tacy piłkarze .zobaczymy jak się będzie spisywał na tle słabszych teoretycznie w tej lidze jak Płock,Częstochowa,Arka,Lubin.Kielce itp a nie tych mocnych .

słabszych od czego? taka czwa jest słabsza od twojego zapyziałego łks? w czym?

n
neutron
2019-08-19T21:38:28 02:00, Gość:

No właśnie taka jest nasza liga. Brak ładnej gry. Laga do przodu a może coś wpadnie . Nie ma zespołu oprócz Łks który chce grać w piłkę . I mówię to jako kibic innej drużyny

brednie .. czwa gra ładniej i lepiej

G
Gość

No właśnie taka jest nasza liga. Brak ładnej gry. Laga do przodu a może coś wpadnie . Nie ma zespołu oprócz Łks który chce grać w piłkę . I mówię to jako kibic innej drużyny

D
Darek

Mam prośbę do prawdziwych kibiców ŁKS nie wdawajcię się w polemikę z kibicami drużyn niższych klas rozrywkowych. Nie wspominajcie w żadnych przyśpiewkach i jakim kolwiek innym klubie niż ŁKS.Pozdrawiam normalnych i jeśli skaczemy to ..tylko Łódzki Klub Sportowy ..a kto krzyknie kto nie skacze ten z ży..wa sam jest nim..kibicujemy ŁKSowi

G
Gość

dobry ruch. Widzew jest w ciąży ten bęben widzew pogrąży. 500plus dla widzewa i alimenty dla ruchu za zrobienie bębna widzewowi

Ł
Łodzianin
2019-08-19T16:40:35 02:00, Łodzianin:

Tę znakomitą passę trzeba kontynuować!!!

Jest tendencja wzrostowa, najbliższy mecz z 7egłą, więc możemy liczyć na grad bramek i kolejny pogrom, brawo kałesu, jest moc(z), kaziu stworzył "potfora", ręce same składają się do oklasków, czas na komplet punktów...

BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :)))

nie podszywaj się pod łodzianina, bo z daleka śmierdzisz byczyną, ty głupi głupku srałtełesiacki

J
JĘDRAS
2019-08-19T11:44:58 02:00, Rain:

Czy teraz dobudują trybuny? I oddadza kase za promocje od miasta. Przecież to dziadowsto trzeba pogonić.

2019-08-19T12:36:58 02:00, Rain:

Żal mi cie kserodzewiaku, idź popłacz nad byczyną, bo remisy się zaczęły. A waszą domena to remis to sukces

2019-08-19T12:51:57 02:00, Odyniec:

Znów kozaki w necie . Na autostradzie juz tak elokwentni ni byliście. Hołdoanie dobrego charakteru w nogach pozazdrościć. O-4 plus dwa słupki bębenek stracony , megafon i ząbki. Dziękuję dobranoc.

2019-08-19T13:02:27 02:00, Gość:

może i stracony ale na pewno nie na rzecz widzewioków tylko Ruchu .lubicie sobie czyjeś zasługi przyczepiać ?

2019-08-19T13:20:56 02:00, Gość:

oni to żeby do ŁKS wystartować to muszą mieć Ruch Wisle Elane i niewiadomo kogo jeszcze Kalisz Rzeszów Karpaty CSKA Partizan Slovan Sparte Chrobrego Stalowa Wole niewiadomo kogo jescze

2019-08-19T13:57:36 02:00, ap cioty:

Tak tak....gacie zasrane.....za chwilę waszą tchórzliwą ucieczkę obrócicie w wielki sukces. Gdzie bębenek? Megafon? barwy zęby? Cwele z karolwa.

2019-08-19T15:16:52 02:00, Białe śródmieście:

Otototo, srałtełes pokazuje w lidze światowej jaki jest zayebisty, że mają zakaz na wyjazdy, na autostradzie, przy własnym stadionie z Sulejówkiem, bohater kserodzewski przez duuuże "B" A gdzie kórwo masz cztery "fany" ty lumpie yebany z byczyny. Nie zapomnij o kopii, kopii waszej flagi. buhaha hools z kserodzewa

2019-08-19T15:24:57 02:00, Ooops:

Złamasie a rachunek za nasze szaliki znaleziony przy nich.he he wstyd

2019-08-19T16:00:48 02:00, Białe Śródmieście:

cztery fany to jest wstyd kutafonie, a i ziom zostawiony w rowie. wypierdalaj byczyński owsiku.

2019-08-19T16:54:48 02:00, ...:

Wam nic nie grozi. Jak nie uciekacie to psy wzywacie bo dziwni pracownicy drogowi stoją. Hahaha kałes policja = koalicja.

Pozdrawiam z psiarni

G
Gość
2019-08-19T15:01:42 02:00, Gość:

Do jasnej ch,,,y dziennikarzyki pastwią sie nad ŁKS-em a do soboty jedyny temat to Wstydzew. Szczyt bezczelności tych pismaków nie zna granic. Może coś o pędraku , który zawodzi na każdym meczu??!!!

2019-08-19T15:08:50 02:00, Capy wiosny:

Hehe....nerwy puszczają. Zawory też...

2019-08-19T15:12:13 02:00, Kór2wy jesieni:

Zawory to tobie, po CSKA

2019-08-19T16:55:54 02:00, ...:

Twojej matce po lechitach :)

posprzątaj chuju, bo srasz gdzie popadnie po kumplach z CSKA

Dodaj ogłoszenie