Wisła - ŁKS 4:0. Niestety, sromotna porażka łódzkiej drużyny

pZaktualizowano 
O godz. 20.30 rozpoczął się meczu ekstraklasy Wisła Kraków - ŁKS

Niestety, robi się ponuro. ŁKS przegrał trzeci mecz z rzędu. Znów trochę na własne życzenie, popełniając katastrofalne błędy w grze defensywnej przy kontrach rywali. To robi się irytujące, denerwujące i nie wróży dobrze na przyszłość. Na początku meczu ŁKS miał przewagę, tworzył akcje, strzelał i... stracił gola. W tym momencie łodzianie stracili swój rytm grania. Oddali incjatywę i boleśnie zostali za to ukarani, tracąc gola do szatni. Znów stało się za łatwo, za prosto, trochę po juniorsku.
Na początku drugiej połowy było podobnie i znów skończyło się łatwą stratą bramki, a błąd Sobocińskiego był... koszmarny.
Co z tego, że ŁKS tworzył akcje, często strzelał, skoro, o ironio, nie potrafił wypracować stuprocentowej bramkowej okazji. Tymczasem rywale dwa razy trafili w słupek, a na koneic wykorzystali peosty błąd Rozwandowicza.

Wisła Kraków - ŁKS 4:0 (2:0)

1:0- Brożek (23. głową), 2:0 - Niepsuj (44, głową), 3:0 - Savicević (60), 4:0 - Broóek (90+1, głową)

Wisła: Buchalik – Niepsuj, Janicki, Klemenz (46, Wasilewski), Sadlok, Silva, Chuca (60, Błaszczykowski), Savicević, Wojtkowski (76, Buksa), Boguski, Brożek

ŁKS: Kołba - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Bogusz, Pirulo (63, Bryła), Guima, Kalinowski, Wolski (71, Piątek), Sekulski (83, Kujawa)

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 68

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Dobry Ruch.

widzew jest wciąży

ten bęben widzew pogrąży.

kto będzie płącił alimenty ruch czy łks ?

kto zrobił widzewowi bęben? 500plus

G
Gość

Dobry Ruch.

widzew jest wciąży

ten bęben widzew pogrąży.

kto będzie płącił alimenty ruch czy łks ?

kto zrobił widzewowi bęben? 500plus

G
GOŚĆ
2019-08-17T09:02:20 02:00, TYLKO WIDZEW !!!:

HAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHHAAHHAHHAHAHHAHHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

2019-08-17T09:43:12 02:00, GOŚĆ:

KTÓRA LIGA?

2019-08-17T11:40:41 02:00, Gość:

TAK MY jak i wy zaraz 1 liga HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

2019-08-17T12:05:09 02:00, GOŚĆ:

Daleka droga jedna jak i druga!!!!!

No jak awans już jest do pierwszej ligi?

c
cska kocha srts

podczas powrotu stracili kilka koszulek poniemieckie chorzowskie psy.

G
Gość
2019-08-17T07:47:22 02:00, Gucio z galery:

uuuuu.......olaboga ale nas gonili . Dwie jedynki się wprawi .Teraz nie będziemy mieli bębenka , ale za to mamy puzon, flet .

2019-08-17T08:03:46 02:00, ŁKS Grembach:

A ty pewnie "goniłeś" ...?

Jeszcze ad prawdopodobnych "zdobyczy" to już ruch musi was wyręczać i odbierać wasze barwy?

Szkoda że z "awanturnikami" się nie udało

2019-08-17T08:31:54 02:00, Thor:

nie dość że dogoniłem to kilka klapsów wręczyłem,, nie było dużo roboty....zero obrony ..spieprzaliście aż milo

2019-08-17T09:48:21 02:00, ŁKS Grembach:

To dawałeś klapsy, czy wszyscy pouciekali? Wyciągnij kredki, kolorowanki ,plastelinę i inne zabawki odpowiednie do swojego wieku i zajmij się sobą.

;-) śnij dalej

Zwłaszcza że ludzi humoru tam nie było tylko po.ruhani ale zasługi trzeba przybić.

Tępe pierdzewski ciule.

G
Gość

czas na lanie od Legii

G
Gość

zabraliśmy bęben i jest przypał bo znależliśmy narkotyki i teraz nie wiadomo czy nie zdejmą odcisków palców bo my też mieliśmy narkotyki. Będziemy bić każdego o imieniu Lech i każdego o imieniu Łukasz- te osoby wstępu nie mają na Wielki Widzew zapamiętajcie - ŻADNYCH Lechów i ŁUKASZY na widzewie- wypierdalać

O
Olo

No cóż, frycowe trzeba zapłacić. To doświadczenie niebawem zaprocentuje. Wylewanie pomyj na zawodników beniaminka nie ma sensu. Wisła ma wielu doświadczonych graczy, ŁKS wielu młodych ambitnych. Jak widać doświadczenie wygrało z ambicją. Na zwycięstwa przyjdzie czas.

Ł
Łodzianin
2019-08-16T21:39:22 02:00, Łodzianin:

I znowu nieprzyjazne wpisy frustratów. Czy nie możecie powstrzymać się od krytyki rywala zza miedzy? Kiedyś wszyscy Łodzianie kibicowali obu łódzkim drużynom, kiedy nie było derbów.

2019-08-16T22:33:50 02:00, Gość:

Buhahahahahahahaha, nie podszywaj się po Łodzianina szadkowska pałko, szkoda że twoi koledzy po obrzezanym napletku nie krytykują rywala zza miedzy, buhahahahaha

Niezły bełkot. To co tak naprawdę chciałeś napisać?

C
Czerwone srodmiescie

Tylko WidzeW 1910>1908 i 18000> 4000

A
Anty ap eł-kałes

Jakimi trzeba być tchórzami żeby kupować barwy przeciwnej drużyny i pokazać je na stadionie w Krakowie. Buhahaha. Nie pykło wam żydzi z akademii pejsów. Paragon za szaliki Widzewa znaleziony przy waszych barwach i bębenku. Hahaha tchórze.

G
GOŚĆ
2019-08-17T09:02:20 02:00, TYLKO WIDZEW !!!:

HAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHHAAHHAHHAHAHHAHHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

2019-08-17T09:43:12 02:00, GOŚĆ:

KTÓRA LIGA?

2019-08-17T11:40:41 02:00, Gość:

TAK MY jak i wy zaraz 1 liga HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Daleka droga jedna jak i druga!!!!!

a
ap gumowe ucho

buuu......podłe Widzewiaki . Zabrali bębenek i megafon. Parę klapsów wręczyli i ze śmiechem zostawili. Klepsydra ole ole

G
Gość
2019-08-17T09:02:20 02:00, TYLKO WIDZEW !!!:

HAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHHAAHHAHHAHAHHAHHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

2019-08-17T09:43:12 02:00, GOŚĆ:

KTÓRA LIGA?

TAK MY jak i wy zaraz 1 liga HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

w
wrw
2019-08-17T07:47:22 02:00, Gucio z galery:

uuuuu.......olaboga ale nas gonili . Dwie jedynki się wprawi .Teraz nie będziemy mieli bębenka , ale za to mamy puzon, flet .

uuuu ale spierdalali,koszulki oddali na maca się skitrali-ruch policja=koalicja

Dodaj ogłoszenie