Wisła Can-Pack Kraków-Widzew Łódź 87:64. Postraszyły faworytki

BART
Aleksandra Pawlak była najskuteczniejsza w Widzewie
Aleksandra Pawlak była najskuteczniejsza w Widzewie Paweł Łacheta
Koszykarki Widzewa uległy w Krakowie tamtejszej Wiśle Can-Pack 64:87. Rywalki to aktualne mistrzynie Polski, więc teoretycznie łodzianki nie miały prawa nawet pomyśleć o zwycięstwie. Przegrały, ale w żadnym razie nie muszą się wstydzić za swoją postawę.

Gospodynie mają w swoich szeregach mnóstwo klasowych zawodniczek, ale długo to podopieczne trenera Ryszarda Andrzejczaka miały inicjatywę. Dość powiedzieć, że po dwóch kwartach to one prowadziły różnicą czterech punktów. Później podrażniony faworyt odzyskał inicjatywę, jednak widzewianki i tak zasługują na słowa uznania.

Wisła Can-Pack Kraków-Widzew Łódź 87:64 (21:17, 13:21, 32:20, 21:6)
Wisła: De Mondt 17, Krężel 13, Horti 12, Stampalija 12, Żurowska 11, Czarnecka 8, Ouvina 6, Paulina Pawlak 6, Suknarowska 2.
Widzew: Aleksandra Pawlak 22, Tondel 11, Chomicka 10, Bednarek 7, Kopczyk 6, Rzeźnik 4, Dziwińska 3, Kolasa 1, Modelska.