WIGRY SUWAŁKI - ŁKS ŁÓDŹ WYNIK MECZU, RELACJA

ŁKS zremisował na wyjeździe z Wigry Suwałki 1:1.

WIGRY - ŁKS RELACJA LIVE [24.04.2019]
odśwież (wciśnij F5)

WIGRY SUWAŁKI1
ŁKS ŁÓDŹ1

90+3 min. Mecz w Suwałkach kończy się remisem
90+3 min. Po pewnym strzel Rozwandowicza ŁKS doprowadził do wyrówniania. 1:1
90+2 min. po faulu na Piątku rzut karny dla ŁKS!!!
90+2 min. po ograniu Rozwandowicza w sytuacji sam na sam znalazł się Bartczak, ale przegrał pojedynek z Kołbą
90+1 min. Asystenci Kazimierza Moskala wyrzuceni przez sędziego z ławki rezerwowych
90 min. Sędzia doliczył trzy minuty
88 min. po uderzeniu Huertasa piłka trafia w prawy górny róg. 1:0 dla Wigier!
87 min kontra Wigier i rzut karny po faulu Rozwandowicza!!!!!
86 min. Zmiana w drużynie Wigier. Pawłowski za Piekarskiego
84 min. Wszyscy piłkarze Wigier na swojej połowie
80 min. Ramirez został zablokowany po dwójkowej akcji z Sekulskim
78 min Wolskiego zmienił Pyrdoł
78 min. zgubił piłkę Sobociński, ale Kwaśniewski zwlekał ze strzałem z 16 metrów i stracił piłkę
76 min. Zmiana. Sabiłło schodzi, wchodzi na boisku Kwaśniewski
74 min. Strzał z dystansu Ramireza - nieudany
71 min. Zmiana w drużynie Wigier . Smuga za Karbowego
71 min. Kąkolewski uprzedził Bryłę
69 min kolejna akcja łodzian, która kończy się... niczym
62 min. Kąkolewski wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Bryły, ale ten posłał ją ponad bramkę
61 min. zmiana w ŁKS Bryła zastąpił Łuczaka
58 min. zaskoczenie. Inicjatywę przejęli gospodarze, którzy atakują coraz śmielej
54 min. żółtą kartkę po faulu na rywalu ujrzał Klimczak
53 min. po kontrze gospodarzy i strzale Karbowego piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczkę
52 min. ełkaesiacy próbują dwójkowych i trójkowych akcji na razie bez efektu
48 min. rzut wolny dla Wigier. Piłka przeleciała nad poprzeczką
46 min. Rozpoczęli. Kujawę zastąpił Sekulski
45+1 min. koniec pierwszej połowy
42 min. uderzenie z lewej strony Łuczaka broni Kąkolewski
41 min. rzut wolny wykonywał Ramirez, ale trafił w ofiarnie interweniującego Adu
40 min. z rzutu wolnego Łuczak strzelił po raz trzeci i po raz trzeci niecelnie
37 min. łodzianom brakuje dokładności w rozgrywaniu akcji
31 min. po ataku lewym skrzydłem Klimczaka i podaniu w pole karne Kujawę uprzedzili obrońcy
28 min. strzał Kujawy broni Kąkolewski
26 min. żółtą kartkę ujrzał Sobociński
22 min. żółtą kartkę ujrzał Kujawa po faulu na bramkarzu, która eliminuje go z udziału w meczu z Rakowem
20 min. kolejny strzał z dystansu Łuczaka też był niecelny
17 min. żółtą kartkę ujrzał Adu Kwame za faul na Grzesiku
15 min. gra jest zbyt wolna, żeby jej efektem były groźne bramkowe sytuacje
12 min. Łuczak centrował do Kujawy, ale napastnika uprzedził bramkarz gospodarzy
10 min. Łuczak z 20 metrów strzela pół metra nad poprzeczką
9 min. gra toczy się głównie w środku pola, dośrodkowania w pole karne są bezproduktywne
6 min. pierwszy rzut rożny nie przyniósł ŁKS żadnych korzyści
4 min. po kontrze pogubił się w polu karnym Bartczak
3 min. łodzianie mają inicjatywę
1 min. rozpoczęli mecz
Godz. 16:56 Na pogodę piłkarze, którzy wystąpią w meczu Wigry - ŁKS nie mogą narzekać
Godz. 16:51 ŁKS na wyjeździe ostatni raz przegrał... 18 sierpnia 2018 roku. Wówczas lepsza od ełkaesiaków okazała się Garbarnia Kraków (3:2).

Godz. 16:43 ŁKS w ostatnim meczu wygrał 2:0 z Sandecją Nowy Sącz. Łodzianie wiosną wygrali siedem razy i tylko raz przegrali

Godz. 16:32 W dwóch dotychczasowych meczach pod wodzą nowego szkoleniowca, Mirosława Smyły, Wigry zdobyły 4 punkty i strzeliły 7 bramek

Godz. 16:30 - Skład ŁKS: Kołba, Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak, Ramirez, Kalonkowski, Piątek, Łuczak, Wolski, Kujawa

Wigry ŁKS na żywo. Początek op godz. 17.

Godz. 16:20 W Suwałkach ŁKS musi sobie poradzić bez Lukasa Bielaka. Obrońca w meczu z Sandecją obejrzał 8 kartkę i w najbliższym spotkaniu będzie musiał pauzować. Z kolei Wigry mecz z ełkaesiakami rozegrają bez swojego podstawowego bramkarza - Damiana Węglarza (4 żółta kartka).
W przypadku otrzymania żółtej kartki w dzisiejszym meczu, w spotkaniu z Rakowem w Łodzi (sobota, godz. 17.45) nie zagrają: Wojciech Łuczak, Dani Ramirez, Rafał Kujawa, Kamil Juraszek i Jan Grzesik.

WIGRY ŁKS NA ŻYWO, godz. 15:47 -

Godz. 15:23 - 31-letni napastnik Geoffrey Malfleury nie będzie mógł dzisiaj zagrać. To bardzo dobra wiadomość dla łódzkiej ekipy. Mecz Wigry ŁKS rozpocznie się o godzinie 17.

Dziś piłkarze ŁKS mogą zrobić bardzo duży krok w stronę ekstraklasy. Jeśli odniosą zwycięstwo będą już jedną nogą w elicie piłkarskiej. Wigry Suwałki są w gorszej sytuacji, wciąż nie są pewni utrzymania się w I lidzie. Poniżej prezentujemy aktualną tabelę I LIGI.