Wigry - ŁKS 1:1. Uratowali cenny remis w 94 minucie z rzutu karnego

Piłkarze ŁKS wywalczyli w Suwałkach po niezbyt dobrej grze cenny pierwszy w rundzie wiosennej remis (1:1), a byli o krok od porażki.

Stracili gola w 87 minucie. Nie załamali się, wierzyli w odrobienie strat i to się udało w czwartej minucie doliczonego czasu gry! Bramki padły z rzutów karnych, Dla łodzian jedenastkę wykorzystał Maksymilian Rozwandowicz, który skopiował swój wyczyn z pierwszego meczu w Łodzi.
Trener Kazimierz Moskal znów zaskoczył z wyborem jedenastki na mecz w Suwałkach (Maciej Wolski i Maksymilian Rozwandowicz w wyjściowym składzie), ale... ŁKS miał inicjatywę, prowadził grę. Niestety konstruował akcje w sposób przejrzysty, przewidywalny. Czekający przed własnym przedpolem na kontrę gospodarze skutecznie je stopowali. Strzały z dystansu też niewiele dawały. Wigry skopiowały pomysł na grę Puszczy Niepołomice i były bliskie sukcesu. Na szczęście lider się nie poddał i wywalczył cenny punkt.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani