Więzień miłości streszczenia odcinków, odc. 29, odc. 30, odc. 31 EZGI BARAN. Więzień miłości ile ma odcinków 24.03.2019 ERKAN MERIC

  • Express Ilustrowany

(ww)

Więzień miłości STRESZCZENIE odcinków. Ile odcinków ma serial? Serial Więzień miłości STRESZCZENIE odcinek 29, odc. 26 i odc. 28. Więzień miłości aktorzy: Yaprak Durmaz. Ile odcinków ma serial Więzień Miłości? [24.03.2019] Więzień miłości to nowy serial TVP2. O czym jest nowy film "Więzień miłości"? Zobacz, co się wydarzy w najbliższych odcinkach serialu Więzień miłości. Ile ma odcinków serial Więzień miłości? Sytuacja w najnowszych odcinkach staje się skomplikowana... ERKAN MERIC, YAPRAK DURMAZ. EZGI BARAN też gra w tym filmie. Poniżej na dole obsada.

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości" 21.03.2019.
Nowa turecka produkcja "Więzień miłości" ma zastąpić w ramówce TVP2 serial "Łzy Cennet."

Ile odcinków ma serial "Więzień miłości" w Polsce?

Serial WIĘZIEŃ MIŁOŚCI składać się będzie z 399 odcinków.

ZOBACZ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W NASTĘPNYCH ODCINKACH... odc. 23, odc. 24, odc. 25. ODŚWIEŻ

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 29 streszczenie, 29 marca
Ze sklepu z ziołami Nazan kradnie truciznę. Ma podły plan aby otruć Zehrę. Sprzedawczyni w sklepie ostrzega Nazan przed bardzo silnym działaniem preparatu. Nalewa do herbaty zatruty środek, jednak jej plan nie wypala. Zatrutą herbatę wypija Omer. Hedije czuje się źle po upadku. Zaczyna dopiero lepiej się czuć gdy jest w domu Sevim.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI - odcinek 28 streszczenie, czwartek 28 marca
Nowy dom dla Rodziny Salima staje się faktem. Znajduje go dla nich Yener. Sevim wciąż pozostaje w stanie otępienia po ostatnich wydarzeniach. Nihat wciąż szuka nagrań z monitoringu, które mogłyby wyjaśnić wiele ale bez skutku. Alev i Nazan czekają, aż podany lek Zehrze zacznie działać. Tymczasem w pułapkę zastawioną na Zehrę wpada Hedije.

Więzień Miłości - odcinek 27 streszczenie. Środa 27 marca 2019
Leyla nie wie gdzie jest rodzina Salima. Pragnie poznać miejsce jej pobytu. Alev wiedząc, że Zehra jest w ciąży ma zamiar podawać ukradkiem leki, które mają zakłócić domniemaną ciążę. Mehtap kradnie przesyłkę, która jest bardzo ważna. Czekają na nią niecierpliwie Demir i Omer.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 26 streszczenie. Emisja we wtorek 26 marca
Cała rodzina Sevim znajduje schronienie pod dachem Betona. Niestety Sevim wciąż odczuwa szok po ostatnich wydarzeniach. Zehra ostatnio czuła się bardzo słabo, teraz Omer zawozi ja do lekarza, aby ten podał jej następną kroplówkę. W podróż zabierają też ze sobą Asję. Alev jest już pewna po ostatnich informacjach i sytuacjach, które zauważyła, że Zehra najprawdopodobniej jest w ciąży.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 25 streszczenie, poniedziałek
Służąca Nazan śledzi Zehrę. Nagle znajduje jej lekarstwa. Zehra zaczyna się słabiej czuć, mdli ją. Omer ma ją zawieźć do szpitala, tego chce rodzina. Alev dowiaduje się od lekarki Pervin, że lekarstwo, które zapisano Zehrze często jest przepisywane kobietom w ciąży. Jener przenosi rodzinę Zehry do mieszkania Betona. Yasemin czuje rozpacz.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI - odcinek 24 streszczenie szczegółowe. Piątek 22 marca 2019 roku.
Alev znajduje szkatułkę i pokazuje na broszkę, wszystko na oczach rodziny, sugeruje, że kto mógł ją zgubić. Adwokat nawiedzia dom Savin i Salima. Mówi, że zakończył się proces i że sąd wydał nakaz konfiskaty i zajęcia ich domu. Natomiast Omer i Zehra wracają do siebie. Zehra wciąż nie czuje się dobrze, jest załamana na myśl, że rodzina pierwsze co pomyśli to to, że ona jest złodziejką. Jednak na ratunek wychodzi Omer, nagle wręcza jej broszkę!

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 23 - streszczenie
Zehra jest ukrywana w firmie. Omer ją ukrywa. Po pożarze jest bardzo osłabiona. Do biura do firmy Omera przyjeżdżają jego przyszli wspólnicy. Chcą omówić kwestię fuzji ich firm. Zehra po wcześniejszych przeżyciach jest bardzo osłabiona, natomiast Omer mimo wszystko chce ją wywieźć potajemnie ze swojej firmy w inne miejsce. Alev zaczyna coś podejrzewać, łączy fakty i powoli zaczyna wszystko kojarzyć, już niedługo powinna odkryć skrywaną tajemnicę Omera.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 22 - streszczenie, 20 marca
Czy Zehra przeżyje pożar magazynu?
Na szczęście Omerowi udaje się uratować Zehrę z pożaru magazynu, w którym została zamknięta. Omer postanawia mimo wszystko zawieźć ją do szpitala, tam prosi o pomoc. Z placówki szpitalnej udaje się do firmy. Wraca sprawa skradzionej broszki. Nazan zaciekle jej szuka ale bez skutku. Do firmy Omera przybywają kontrahenci, którzy w przyszłości chcą z nim współpracować. Czekają na Omera, nie kryją, że kontrakt zrobił na nich wrażenie.

Więzień miłości odcinek 21 STRESZCZENIE - wtorek 19 marca 2019 roku
W ostatnim odcinku Omer zamknął Zehrę w magazynie. Chce by kobieta zmiękła i wyznała prawdę o skradzionej broszce. Omer i Zehra nie schodzą rano na śniadanie. Cała rodzina nie wie co się stało i zaczynają się bardzo martwić. Tymczasem Alev chce aby drogocenna broszka została zwrócona. Domaga się tego od służącej Nazan. Alev wraca także do pracy, Omer wykazuje ku temu wiele niechęci. W magazynie, w którym została zamknięta Zehra wybuchł pożar!

Więzień miłości - odcinek 20 streszczenie. Emisja tego odcinka odbędzie się w poniedziałek 18 marca 2019
W odcinku 20 serialu Wieczna miłość Alev i Nazan chcą oczernić Zehrę. Yener natomiast znów odważnie po raz kolejny grozi rodzinie Sevim. Broszka, którą rodzina podarowała Zehrze zostaje ukradziona przez Nazan. Omer jednak oskarża Zehrę i uznaje, że to ona jest winna kradzieży. Zehra zostaje zamknięta w magazynie!

Więzień miłości odcinek 19 streszczenie
Zehra skręca kostkę podczas ucieczki, jej powrót do domu staje pod znakiem zapytania. Odnajduje ją Omer! Asja przypadkowo niszczy tort, który przygotowany był dla babci. Asja jest tym kompletnie zdruzgotana.

Więzień Miłości - odcinek 18, emisja 14 marca
Jasemin wraca do domu. Ma zamiar złożyć skargę na Jenera, jednak matka zabrania. Alev dostaje podrzędne stanowisko w firmie od Omera. Wcześniej Zehra podczas ratowania Jasemin wpada w pułapkę Jenera. Ten ją uwolni tylko wtedy gdy wyjdzie za niego za mąż. Ostatecznie Zehra ucieka.

Więzień Miłości - odcinek 17 STRESZCZENIE [13 marca]
Alev zostaje odnaleziona przez Omera. Dostaje obietnicę odzyskania stanowiska w firmie. Po tej propozycji zgadza się powrócić do domu. Jener porywa Jasemin! Mówi Sevim, że gdy spotka się z Zehrą to obiecuje uwolnić ją. Zehra jedzie po kryjomu odwiedzić swojego ojca, podstępem wymyka się z domu Omera.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odc. 16. Emisja we wtorek 12 marca 2019
Pożegnalny list Alev odnajduje Nazan. Jener grozi Sevim. Mówi że zrobi krzywdę Jasemin. Co robi Sevim? Za plecami podstępem próbuje ściągnąć Zehrę do swojego domu. Alev zamierza popełnić samobójstwo, przynajmniej tak sugeruje. Omer chce ją odnaleźć.

Więzień miłości odc. 15. Emisja poniedziałek 11 marca
Alev bierze udział w rodzinnym obiedzie. Podczas konsumpcji oświadcza, że znalazła notatki Zehry na temat Omera. Natomiast Ajsze i Nihat organizują dla Zehry i Omera romantyczny wyjazd do SPA. Omer grozi Zehrze, że jeśli powie komukolwiek i ich spisku to gorzko tego pożałuje. Ajsze kupuje Zehrze sukienkę. Jest wdzięczna za uratowanie małej Asji. Yener i Sevin chcą poznać adres Zehry.
Więzień miłości odc. 14. piątek 8 marca
Zehra tak mało wieo Omerze, jednak rodzina się wciąż tego nie domyśla. Omer nakazuje Zehrze zrobić spis związanych z nim szczegółów i nauczyć się ich na pamięć. Siostra szuka Zehry. Pyta o to Leyle jednak ta nie chce jej tego zdradzić. W związku Omera z Zehrą nie jest najlepiej, a to wszystko wyczuwa Alev. Na spacerze Zehry z Alev dochodzi do groźnego incydentu. Zehra nagle wpada do basenu i zaczyna tonąć. Na ratunek rzuca się Nihat. Ze szpitala wróciła na wózku inwalidzkim.

Więzień miłości, odcinek 13. Emisja 7 marca
Szczęśliwa rodzina składa życzenia nowożeńcom. Jednak Alev coś podejrzewa. Ajsze daje Zehrze cenne pamiątki rodzinne. Niestety Alev w chwili nieuwagi spada ze schodów. Yener zawozi Savim do domu Leyli, by spróbowała dowiedzieć się od niej, gdzie jest Zehra.

 materiały prasowe

Świat według Kiepskich. Nowy sezon serialu. Kiedy odbędzie s...

Więzień miłości odcinek 12 emisja 5 marca

Wszyscy szukają Asji. Zehra coś sobie przypomina i w końcu znajduje małą. Okazuje się, że do ślubu nie doszło. Alev szantażuje Zehrę, by ta skorzystała z okazji i uciekła. Gdy Omer odnajduje Asję i Zehrę, zaczyna patrzeć na nią innym wzrokiem. Asja upiera się przy tym, żeby ślub się jednak odbył. Tymczasem Yener z uporem szuka Zehry.

Więzień miłości - odcinek 11, streszczenie. Emisja 5 marca
Zehra opuszcza swój dom rodzinny. Mówi wszystkim że awarła umowę o pracę z jakimś bogatym przedsiębiorcom. Yener nadal jej szuka, niestety bez skutku. Zehra pojawia się w domu Omera. Ajsze cieszy się na jej widok i pomaga w przygotowaniach do hucznego ślubu. Omer słysząc o przegranym przetargu w Dubaju zwalnia Alev z pracy. W odwecie ona postanawia się natychmiast zemścić. Tuż przed ślubem znika gdzieś córka Ajszy Asja.

Więzień miłości odcinek 10... Emisja tego odcinka 4 marca 2019 roku.
Ajsze dowiaduje się że Zehra zaginęła, na tę wieść znowu traci przytomność. Jener prowadzi lichwiarskie interesy, jest w tym bardzo bezwzględny. Omer przywozi Zehrę do rezydencji. Mówi jej aby została w domu aż do następnego rana. Zehra jednak nie słucha i ucieka domu.

Więzień Miłości odcinek 9 - streszczenie, emisja 1 marca 2019
Lekarz w USA potwierdza diagnozę Ajsze. Jenner więzi Zehrę, wcześniej ją porwała gdy ta straciła przytomność. Szantażem przymusza do przyjęcia jego oświadczyn. Omer odnajduje miejsce uwięzienia Zehry. Stara się ją uwalniać

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI (odcinek 8) streszczenie Emisja 28 lutego 2019 roku.
Zehra poznaje warunki umowy, którą podpisała. Omer jedzie zrobić zdjęcia do aktu ślubu, a potem wybrać suknię. Jener wpada w szał, szukając Zehry. Zehra traci przytomność podczas szarpaniny. Jener w końcu ją porywa.

Więzień miłości odcinek 7 Emisja 27 luty środa
Zehra spłaca długi ojca. Był winien pieniądze szpitalowi. Jener także zdobywa pieniądze na operację i przekazuje je Sevim. Omer kupuje Zehrze eleganckie kreacje, a potem informuje rodzinę, że bierze z nią ślub.
WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIE - odcinek 6. Wtorek 26 lutego
Streszczenie odcinka 6: W odcinku, który zostanie pokazany na TVP 2 we wtorek w przyszłym tygodniu stan zdrowia Salima ulega pogorszeniu. Okazuje się, że pacjent wymaga kolejnej kosztownej operacji. Sevim sugeruje Jenerowi, że jeśli zapłaci za zabieg, Zehra na pewno zgodzi się zostać jego żoną. Tymczasem dziewczyna zgadza się na warunki Omera i podpisuje kontrakt ślubny.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy

Obsada serialu "Więzień miłości":

W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:

  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz

O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie

 Streszczenie kolejnego odcinka - kliknij dalej

ELIF STRESZCZENIE. Co będzie się działo w kolejnym odcinku E...

  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOK

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.03.2019, 15:12

Witam Wszystkich miłych Panów, Mam na imie Oliwia i mam 24 lata :). Napisz do mnie na https://wyspakobiet.eu/profilprofilOliwia jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Serdecznie.

22.03.2019, 08:44

Podtrzymuję swoje zdanie po obejrzeniu dotychczasowych odcinków- temat na fabułę w porządku, aktorzy jak malowani, muzyka super. Ale scenariusz fatalnie rozpisany, zdecydowanie za bardzo rozwleczone wątki, irytująca momentami niema gra bohaterów. Skopano coś, co mogło być dobrym serialem na max.160-180 odc.

21.03.2019, 19:14

Cześć mógłbym prosić was o pomoc ? Wczoraj w hotelu wynajałem Polkę około 24 lata do towarzystwa i mnie okradła na dość wysoką sumę. Jej profil jest na portalu na stronie: https://wyspakobiet.eu/profilsandra88 jej nik: sandra88 jeżeli zna ktoś tę polkę prosze o kontakt za ustalenie tej kobiety place 2.000zł od ręki.czekam na info KarolM89@wp.pl pozdrawiam i licze że ktoś się odezwie.

21.03.2019, 12:13

Zobaczyłam wszystkie odcinki do 365, w 366 masakra wszystko odnowa, brak głównych postaci omera, zehry, aiszy. Zawiodłam się na tym serialu strasznie, mój pierwszy turecki serial i ostatni. Katastrofa, oglądałam po nocach i tu taki zawód :( 3serii już nie oglądam do końca, zakończyłam na 399 odcinku :(

21.03.2019, 07:37

Wracam do swojej wypowiedzi.Jest takie przysłowie.Nie lituj się nad dziadem ,bo jak dziad odżyje,to cie torbą zbije.To tylko serial ale życie pokazało nie raz takie sytuacje.

21.03.2019, 07:12

Odcinki między 70 a 80 to jakaś gansterka,matka Zehry zabija człowieka,ucieka z olbrzymią kwotą pieniędzy Omera.Stary jaki zawsze uśmiechnięty i znowu chory,Zehra taka cnotka marynowana ale pyszczy do Omera aż lecą wióry.,Omer chłop jak dąb a zachowuje się jak wymoczek spirytusowy.Ale wiadomo zakochany chłop,to głupi chłop,ma tam kupę bab na utrzymaniu i jeszcze patologia Zehry.Odcinki serialu schodzą na psy.I ten Yener zatrzymany w areszcie ale wypuszczony i znowu kręci się wokół domu Omera.Cyrki.

20.03.2019, 10:11

Kurczę matka Zehry jest bezbłędna,cwana bestia

19.03.2019, 14:38

dla mnie jest średni i nieciekawy wolałam poprzednie tureckie seriale
ps. jestem fanką tureckich seriali i czekam na lepszy od tego tylko żę ten trwa AŻ 399 odcinków
:( :(

18.03.2019, 20:11

Witam Wszystkich miłych Panów, Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie na http://randkierodate.pl/profilMonika jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą.

18.03.2019, 18:02

hahahahahahahhah Znowu jakiś pożar xD

18.03.2019, 15:51

Najgorszy film jaki widziałam .....sztuczna i nieciekawa gra ....niech jak najszybciej się skończy

16.03.2019, 19:50

Jestem na internecie przy 53 odcinku,fabuła serialu byle jaka ale ten Erkan,zabójczo przystojny,no i facet który kocha tylko jedną kobietę.Odcinki z polskimi napisami powyżej 180.Ta Zehra nie jest urodziwą kobietą ale potrafi znieść tyle poniewierki,upodlenia..l.l.w imię miłości,bo ona go też kocha

16.03.2019, 12:12

A co z niedoważonym łososiem?

15.03.2019, 17:59

Ten film jest bardzo beznadziejny i pokazuje miłość z jak najgorszej strony.Jak widzę jaj on ja traktuje to ja miłości od takiego tyrana bym nie chciała. Ten film to porażka

14.03.2019, 21:16

Dla mnie super Lepszy niż Tylko z toba Codziennie nie mogę doczekać się godziny 17

14.03.2019, 20:09

Czy ktoś może wie w którym odcinku Zehra I Omer się zakochaja? Wiem, że ten serial jest trochę durnowaty i podkoloryzowany ale tak mnie cholerstwo wciągnęła, że teraz przed 17 nikt mnie z domu nie wyciągnie... Muszę oglądać bo myślę o nim cały dzień... A To się rzadko bardzo zdarza u mnie żeby oglądać seriale i to tureckie. No i ten Omer.... (zakochana)

14.03.2019, 18:52

Piękny. Film po 150 odcinku a po 220 Pr, e piękny wRto oglądać

14.03.2019, 17:09

Tureckie filmy są fajne a twn taki sobie i on wredny już go nie lubię😡

14.03.2019, 17:06

Też myślałam że będzie lepszy trochę jestem rozczarowana🤨

14.03.2019, 09:00

Myślałam ze tam serial będzie lepszy A tu każdy odcinek o tym samym ona próbuje uciec do domu a on jak grozi nudy...

13.03.2019, 19:20

Serial jest super, świetny scenariusz, można by było go cały czas oglądać i nie rozumiem ludzi którzy go negatywnie komentują. Jak wam się nie podoba to po co oglądacie i komentujecie?

13.03.2019, 06:21

Serial jest beznadziejny!

12.03.2019, 18:08

Kurczę Erkan jesteś fajnym facetem i dałeś się wpuścić w maliny,takie ciągoty........ale za to kasa,kasa

11.03.2019, 18:03

ja uważam że jest ok

11.03.2019, 17:33

Uwielbiam Tureckie seriale ale ten? Okropny!!!!!!!!!!!! Gra aktorska doprowadza mnie do mdlosci. Fabula idiotyczna. Zenada.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3