Więzień miłości streszczenia odcinków 143, odc. 144 Obsada: EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Zobacz, ile serial ma odcinków 15.09.2019

(ww)Zaktualizowano 
Więzień Miłości to popularny w Polsce serial turecki. Ile ma odcinków? Jaka jest jego fabuła? Wszystko można przeczytać poniżej. Znajdziesz też streszczenia wielu odcinków. Obsada serialu "Więzień miłości": ERKAN MERIC, YAPRAK DURMAZ, EZGI BARAN. 15.09.19

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości" 15.09.2019.
odśwież:

Więzień miłości streszczenie odcinka 142, emisja 17 września
Alev wykrada dokumenty. Funda wkoło chwali się, że Yasemin uciekła z Korayem. Informacje prez nią rozpowiadane otrzymuje Salim. Omer mówi Zehrze, że jej siostra została porwana. Po chwili udaje mu się odnaleźć Yasemin i Koraya. Podczas akcji wyzwoleńczej padają strzały!

Odcinek 141 streszczenie, emisja w poniedziałek
Fikret oznajmia Korayowi, że uwolni Yasemin, gdy on wróci do domu. Omer także usiłuje odnaleźć porwaną dziewczynę. Koray odkrywa miejsce przetrzymywania młodej zakładniczki. Wówczas Yasemin dowiaduje się, że Fikret, jest jego ojcem. Funda mówi Zehrze, że jej siostra uciekła z Korayem.

Więzień miłości streszczenie odcinka 140, emisja w piątek 13 września
Leyla ma wyrzuty sumienia po tym, jak oddała Demirowi pierścionek. Mysli że bardzo go skrzywdziła. Ojciec Koraya, Fikret, zleca zdemolowanie warsztatu Salima i porwanie Yasemin. Omer odwozi Zehrę do domu rodziców. Staje się świadkiem uprowadzenia jej siostry.

Więzień miłości odcinek 139, streszczenie
Szukając w biurze dowodów przeciwko Alev, Nihat znajduje małżeński kontrakt Omera i Zehry. Dochodzi do konfrontacji. Omer nie chce ani na chwilę zostawiać Nihata i Ayse samych. Nie może pozwolić, by siostra poznała jego tajemnicę. Okazuje się, że wspólny wyjazd może nie dojść do skutku, bo mała Asya ma w tym czasie szkolną wycieczkę.

Streszczenie odcinka 138. Emisja w środę 11 września.
Omer nie potrafi powiedzieć Ayse prawdy o jej stanie zdrowia. Proponuje siostrze wspólny wyjazd na weekend. Koray nie chce narażać Salima i postanawia porzucić pracę w jego warsztacie. Nihat przyłapuje Alev na przeszukiwaniu dokumentów dotyczących kolejnego przetargu.

Więzień miłości streszczenie 137 odcinka. Emisja we wtorek 10 września
Yasemin i Koray zajmują się Salimem. Wcześniej został on pibity. Zehra próbuje namówić Omera, by powiedział Ayse prawdę o jej chorobie. Ona natomiast wspomina czasy, gdy Asya była malutka. Demir postanawia oświadczyć się Leyli.

Więzień miłości streszczenie odcinka 136, emisja w poniedziałek:
Zehra chce przekonać Omera, by powiedział siostrze prawdę. Ayse próbuje dowiedzieć się, gdzie jest pierścionek, który dostała od Dżerwije. W warsztacie Salima zjawiają się ludzie nasłani przez ojca Koraya. Niebawem Yasemin znajduje go nieprzytomnego. Koray podejrzewa, że może to być sprawka jego ojca.

Więzień miłości streszczenie odcinka 135, emisja 6 września
Zehra bezskutecznie usiłuje przekonać Omera, że jego siostra powinna znać prawdę o stanie swojego zdrowia. Tymczasem Ayse nie może znaleźć pierścionka, który dała jej Dżewrije. Demir rozmawia z szefem Leyli. Chce, by dziewczyna pracowała tylko nad jego projektem.

Więzień miłości 134 streszczenie czwartek, 5 września
Zehra wróciła do rezydencji. Podczas rozmowy z Ayse trudno jej opanować emocje. Omer też jest poruszony. Oboje zbliżają się do siebie. Dżewrije daje Ayse cenną pamiątkę rodzinną, pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 133. Emisja środa 4 września.
Lekarz mówi Zehrze, że Ayse jest całkowicie zdrowa. Zehra podejrzewa, że Omer ją oszukał i próbował cynicznie wykorzystać jej uczucia. Oznajmia mężowi, że nigdy nie wróci do rezydencji. Niebawem jednak zmienia zdanie i zjawia się w domu Omera. Fikret nakazuje swoim ludziom, by zastraszyli Salima.

Więzień miłości odcinek 132 - streszczenie. Emisja we wtorek 3 września
Zehra opuszcza szpital i wraca do domu rodzinnego. Do warsztatu Salima przychodzi Fikret. Prosi, by to Koray wykonał u niego niezbędne naprawy. Omer odwiedza Zehrę i mówi jej, że Ayse umiera.

Więzień miłości odcinek 131 streszczenie. Emisja w poniedziałek 2 września
Leyla i Demir podstępem doprowadzają do spotkania Omera z Zehrą. Nie przynosi ono jednak oczekiwanego rezultatu. Zehra oznajmia, że powie o wszystkim Ayse. Gdy próbuje to zrobić, siostra Omera traci przytomność i trafia do szpitala. Zehra traci pewność, czy jej decyzja o opuszczeniu męża była słuszna.

Więzień miłości streszczenie odcinka 130
Omer znów zjawia się u Zehry. Musi spędzić u niej noc. Kobieta nadal upiera się przy rozwodzie. Mąż jest skłonny zgodzić się na ten krok, ale nie wie, jak powiedzieć o wszystkim Ayse.

Więzień miłości odcinek 129 streszczenie. Emisja 29 sierpnia.
Omer próbuje przekonać żonę, by zrezygnowała z rozwodu. Okkesz i Demir opowiadają Zehrze, jak bardzo mężczyzna cierpiał, gdy dowiedział się o wybuchu, w którym mogła zginąć. Niebawem Omer zjawia się w jej domu. Chce prosić, by z nim została. Wówczas z pracy wraca Salim.

Więzień miłości streszczenie odcinka 128, emisja we wtorek 27 sierpnia
Ömer przychodzi pod dom Zehry z kwiatami. Ostatecznie jednak odjeżdża bez słowa. Zehra wie, że był pod drzwiami.

Zehra zwraca się do adwokata w sprawie rozwodu. Ömer mimo wszystko chce ją ściągnąć do domu. Rodzina Ömera jest szczęśliwa z powodu powrotu Zehry do domu. Demir ma zamiar dać Leyli w prezencie pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 127, emisja w poniedziałek 26 sierpnia
Rodzina Omera czeka z kolacją. On w szpitalu spotyka całą i zdrową Zehrę. Jest uradowany, że nic się jej nie stało. Mocno przytula żonę. Yasemin wraca do domu z lekkimi obrażeniami. Koray nie może się doczekać, kiedy ją zobaczy.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI ODCINEK 126, emisja 23 sierpnia
Zehra nie chce wracać do domu Omera. Umawia się z Yasemin w kawiarni. Dochodzi tam do do wybuchu gazu. Omer nie odbiera telefonów od siostry, żeby jej nie martwić. Wraz z Tayfunem szukają Zehry. Nie znajdują jej wśród tych, którzy przeżyli eksplozję.

Odcinek 125 streszczenie, emisja 22 sierpnia 2019 roku
Między Zehrą a Omerem dochodzi do gwałtownej kłótni, dotyczącej zniknięcia jej matki. Kobieta drze kontrakt, opuszcza rezydencję i wraca do swojego domu. Omer postanawia zmusić ją do powrotu. Funda nadal stara się poróżnić Yasemin z Korayem. Salim urządza mu miejsce do spania w warsztacie.

Więzień Miłości odcinek 124 streszczenie. Emisja 21 sierpnia 2019
Omer nakazuje Alev i Nihatowi, by razem pracowali. Ich relacje służbowe od samego początku układają się fatalnie. Zehra idzie z Ayse po zakupy. Siostra Omera dostaje niepokojących zawrotów głowy. Layla i Demir postanawiają zachować swój związek w ścisłej tajemnicy

Więzień miłości odc. 123 - emisja 20 sierpnia 2019
Tajfun spotyka Leylę na śniadaniu u Ömera, jest nią zauroczony. Zehra i Ömer tłumaczą się, czemu nie przyszli na firmową kolację. Ömer pozwala Alev wrócić do firmy. Mówi jej o tym podczas rodzinnej kolacji.

Więzień miłości odc. 122 - emisja 19 sierpnia 2019
Alev uświadamia Zehrę, że na kolacji będą dziennikarze, którzy będą wypytywać o różne rzeczy. Zehra postanawia więc, że nie chce iść na kolację. Ömer zostaje z nią w rezydencji. Tajfun zdradza Zehrze informacje, dotyczące jej matki. Mówi jej o rannym mężczyźnie i zaginionej kobiecie oraz o tym, że jedynym świadkiem zdarzenia jest Ömer.

Więzień miłości odcinek 121 streszczenie, 16 sierpnia
Yener dowiaduje się, że to Omer złożył na niego skargę. Tymczasem rodzina Omera przygotowuje się do dorocznej kolacji dla pracowników firmy. Opłacony przez Koraya Alper pozbawia przyjaciela mieszkania. Hilmi domaga się, by Alev wróciła do firmy.
Więzień miłości odcinek 120 streszczenie, 14 sierpnia
Demir (Umut Aksoy) bez powodzenia próbuje się zbliżyć do Leyli (Berna Üçkaleler). Tajfun odwiedza Alev (Ezgi Baran), przez co ona zaczyna się denerwować. Zehra pokazuje ojcu pieniądze znalezione w pokoju Yasemin.

Więzień miłości odcinek 119 streszczenie, 13 sierpnia
Omer znowu chce zaproponować Yenerowi ugodę. Zehra odwiedza Yasemin i szukając albumu ze zdjęciami, znajduje dużą sumę pieniędzy. Postanawia dowiedzieć się, skąd się wzięły w ich domu, i jedzie odwiedzić Yenera w więzieniu. Tymczasem Funda podstępem próbuje zwrócić uwagę Yasemin na Alpera.

Więzień miłości odcinek 118 streszczenie, 12 sierpnia
Ömer i Demir sprawdzają w firmie akta personalne. Szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Salim robi Yasemin wyrzuty o to, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli, lecz jej to nie odpowiada. Załamana Hedije chce odejść od rodziny Kerwandziolu, lecz Omerowi udaje się ją przekonać do pozostania.

Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 9 sierpnia
Omer i Demir szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Selim robi wyrzuty Yasemin. Ma do niej pretensje, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli.
Więzień miłości odcinek 117 streszczenie, 8 sierpnia
Hedije postanawia odejść z domu Omera. Kurier dostarcza do posiadłości tajemniczą przesyłkę. Alev c
Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 7 sierpnia
Salim pojawił się w rezydencji Ömera (Erkan Meriç), a Zehra robiła wszystko, aby jej nie zobaczył. Udało się, ale przez to Zehra wpadła w panikę. Później nałożyła sobie zupy, do której Cewrije przez pomyłkę dodała płynu do zmywania. Ömer bardzo się przestraszył, a za wszystko obwiniona została Hedije

Więzień miłości odcinek 115 streszczenie, 6 sierpnia
Omer zwalnia sekretarkę, która poleciła Salima do pracy w rezydencji. Intryga Mehtap pozostaje niewykryta. Cewrije przez pomyłkę dodaje do potrawy płynu do zmywania. Zehra nabiera sobie cały talerz - rodzina podejrzewa, że mogła się zatruć.

Ile odcinków ma serial "Więzień miłości" w Polsce?

Więzień miłości odcinek 114 streszczenie, 5 sierpnia
Zehra boi się opuścić swój pokój, by nie spotkać się z ojcem, naprawiającym meble w rezydencji. Zehra wyznaje Omerowi, że potrzebowała pieniędzy na operację ojca. Omer widzi, jak bardzo się co do niej pomylił. Fundzie udaje się zbliżyć do Yasemin i Koraja.

Serial składać się będzie aż z 399 odcinków. Emisja potrwa ok. 1,5 roku

Więzień miłości odcinek 113 streszczenie, 5 sierpnia
Leyla wreszcie idzie z Demirem na obiad. Mehtap wysyła Salima do rezydencji Omera, gdzie ma dokonać koniecznych napraw. Zehra ukrywa się przed nim. Alew odwiedza w areszcie Yenera, który odrzuca jej propozycję współpracy.

Więzień miłości odcinek 112 streszczenie, emisja 2 sierpnia 2019 roku.
Dżerwije, świętując swój sukces, przygotowuje dla Omera i Zehry specjalne śniadanie. Leyla wciąż trzyma Denima na dystans. Funda wypytuje Yasemin, próbując dowiedzieć się, co wie o rodzinie Koraya. Tymczasem on wyznaje dziewczynie, że jego rodzice zginęli w wypadku.

Więzień miłości 111, streszczenie, emisja w środę, 1 sierpnia
Cewrije postanawia w tajemnicy usunąć z sypialni Omera i Zehry kanapę, która według niej stanowi źródło wszelkiego zła. Omer i Zehra są zmuszeni spędzić noc w jednym łóżku. Hilmi obiecuje Alev kontakt z Jenerem. Funda dowiaduje się, że Fikret jest ojcem Koraja.

Więzień miłości 110, streszczenie, emisja we wtorek, 30 lipca
Ciotka Dżewrije narzeka, że ma niewygodne łóżko. Nihat próbuje załatwić stolarza. Yener w więzieniu odgraża się, że zabije Omera i Zehrę. Tymczasem oni starają się zachowywać tak, jakby już się pogodzili. Niebawem dziewczyna zaskakuje fikcyjnego męża znajomością jego nawyków.

Więzień miłości odcinek 109 streszczenie, emisja w poniedziałek 29 lipca
Zehra i jej mąż wciąż wymyślają sensowne wytłumaczenie na to, że spali w oddzielnych łóżkach. Tymczasem adwokat Yenera informuje Mehtap, że zeznania sprzeczne z tym, co mówi jej brat, złożyła żona Omera Karwandziolu. Ajsze udziela bratu rad, co do zażegnania napiętej sytuacji między nim a Zehrą.

Więzień miłości odcinek 108 streszczenie, emisja 26 lipca
Dżewrije biegnąc z mlekiem za małą Asją, zauważyła, że Omer i Zehra spali oddzielnie. Małżonkowie zastanawiają się, jak z tego wybrnąć. Tymczasem ona sądząc, że para jest skłócona, próbuje swoimi metodami sprawić, by się pogodziła.

Więzień miłości 107, streszczenie, emisja czwartek 25 lipca
Lojalny wobec Yenera Beton nie wpuszcza policji do biura. Demir udaje się do Leyli z zakupami. Chce kolejny raz spróbować przełamać lody. W nowej posiadłości rodzinę Kawandziolu odwiedza Tajfun. Alev bezskutecznie usiłuje z niego wyciągnąć jakieś informacje. W sypialni Omera i Zehry cioteczka Dżewrije spostrzega, że małżonkowie nie spali w jednym łóżku.

Więzień Miłości 106 streszczenie, emisja środa 24
Yener składa kolejne zeznania. Prokurator podejrzewa, że chce w ten sposób wymigać się od kary. Tymczasem Zehra jest gotowa świadczyć przeciwko niemu, ale Omer ją powstrzymuje. Demir boi się, że straci Leylę. Postanawia szczerze wyznać, że wie wszystko o Zehrze i jej kontrakcie z Omerem. Tymczasem rodzina biznesmena szykuje się do przeprowadzki.

Streszczenie odcinka 104 "WIĘZIEŃ MIŁOŚCI". Emisja w poniedziałek 22 lipca
Alev zamiast kontraktu znajduje polisę ubezpieczeniową Zehry. Ona spędza dzień z ojcem i siostrą. Omer myśli, że go porzuciła, jednak dziewczyna w końcu wraca i to z prezentem dla Asji. Rodzina biznesmena postanawia przeprowadzić się do starego domu.

Więzień miłości odc. 103 streszczenie, emisja piątek 19 lipca
Alev nachodząc Zehrę i Omera w domku w górach, dowiaduje się, że mężczyzna został ranny. Słyszy też, że istnieje jakiś kontrakt. Małżeństwo wraca do rezydencji. Tymczasem Demir z powodzeniem zbliża się do Leyli.

Więzień miłości streszczenie odcinka 102, emisja czwartek 18 lipca
Zehra i Omer doczekali bez snu następnego rana. Müzeyyen pragnie wysłać im paczkę z jedzeniem. Zehra dowiaduje się od Tajfuna, że Yener wcześniej nachodził Omera. Nedim domaga się powrotu Leyli do pracy nad projektem. Cevrije symuluje uraz nogi.

Odcinek 101 streszczenie, emisja 17 lipca
Koray wyznaje Jasemin miłość i tłumaczy nieporozumienie z filmem. Za radą lekarza Zehra przez najbliższą dobę nie pozwala Omerowi zasnąć. To wywołuje wiele nieporozumień. Szef odbiera Leyli projekt holdingu Omera.

Więzień miłości streszczenie odcinka 100, emisja we wtorek 16 lipca 2019 r.
Omer próbuje wyjaśnić Zehrze okoliczności odejścia jej matki. Cevrije uszczęśliwia rodzinę ćwiczeniami i przysmakami ze swoich stron. Yener znajduje miejsce, w którym przebywają Omer i Zehra. Padają strzały.

Streszczenie odcinka 99, emisja poniedziałek 15 lipca
Zehra postanawia odejść od Omera. On chce z nią porozmawiać i wbrew jej woli zabiera ją do domu letniego. Yener rusza ich śladem. Orientuje się nagle, że swój pistolet zostawił w biurze.

Więzień miłości odcinek 98 streszczenia, emisja 12 lipca
Ömer (Erkan Meriç) wycofuje oskarżenie i Yener wychodzi z aresztu, poprzysięgając zemstę. Salim mdleje w warsztacie. Koray (Halit Erman Ersoy) pomaga mu i zawozi do domu. Yasemin (Sultan Elif Taş) o wszystkim informuje Zehrę.

Więzień miłości odcinek 96 i 97 streszczenia
Odc. 96, 10 lipca - Sevim odeszła z domu. Zrozpaczona Yasemin zaprasza Zehrę. Po wtargnięciu do posiadłości Omera Yener trafia do aresztu. Biznesmen jednak jedzie się z nim rozmówić. Demir i Leyla coraz bardziej mają się ku sobie.

Odc. 97. emisja 11 lipca - Omer prosi Tajfuna, by wypuścił Yenera z aresztu bez oskarżenia. Później zgadza się, by Zehra została na noc z ojcem i siostrą. Demir sugeruje biznesmenowi, by opowiedział żonie wszystko o Sevim.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI 95 streszczenie, 9 lipca 2019
Alev (Ezgi Baran) podgląda Zehrę i Ömera. Kiedy Ömer ją zauważa, przyciąga do siebie Zehrę i oboje udają kochającą się parę. Tymczasem, rodzina Zehry poważnie niepokoją się nieobecnością Sevim. Zehra próbuje uspokoić Yasemin (Sultan Elif Taş) przez telefon.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI 94 streszczenie, 8 lipca 2019
Mężczyzna, którego wynajęła Alev próbuje odebrać Sevim kontrakt. Podczas szarpaniny Sevim rani go nożem. Jest przekonana, że go zabiła i ucieka z pieniędzmi. Omerowi nie udaje się jej zatrzymać. Kobieta w desperacji wyznaje mu, że nie jest matką Zehry.

Więzień miłości odcinek 93, emisja 5 lipca
Sevim szantażuje Omera i domaga się od niego wielkiej kwoty. On decyduje się zapłacić. Koray próbuje wytłumaczyć Yasemin, że film, który przesłała jej Funda, był adresowany do niej. Ajsze organizuje dla brata i Zehry kolację we dwoje. Alev szaleje ze złości.

Więzień miłości odcinek 92, emisja 4 lipca
Demir próbuje zbliżyć się do Leyli. Alev zamierza dowiedzieć się, co zawiera koperta Sevim. Zleca jej wykradzenie. Salim obrażony na Sevim nocuje w warsztacie. Ona znów przychodzi do rezydencji Omera.

Więzień miłości odcinek 91 streszczenie, emisja 3
Salim ma żal do Sevim za to, że ukrywała przed nim fakt porwania córek. Ona namawia Zehrę, by po wygaśnięciu kontraktu nie rozwodziła się z Omerem. Sevim czyta umowę małżeńską Zehry. Potem po raz kolejny zjawia się w firmie i szantażuje zięcia, domagając się pieniędzy. Na korytarzu kobieta wpada na Alev.

Więzień miłości odcinek 90 streszczenie, emisja 2 lipca
Zehra wyjaśnia matce, na czym polega jej związek z Omerem. Yener widział w okolicy Zehrę i z tego powodu robi awanturę Sevim. Salim słyszy fragment rozmowy o porwaniu córek i wygania Yenera. Funda podejmuje kolejny krok, by poderwać Koraya.

Więzień miłości odcinek 89 streszczenie, emisja 1 lipca
Sevim udaje się do firmy Omera, gdzie przedstawia się jako jego teściowa. Biznesmen robi Zehrze wyrzuty, gdyż myśli, że specjalnie wysłała matkę do niego. Sevim snuje śmiałe plany na przyszłość i zadowolona robi duże zakupy. Yasemin nie wie, co jest przyczyną takiego jej zachowania.

Więzień miłości odcinek 88, 28 czerwca piątek
Yener wciąż domaga się od Sevim telefonu z nagraniem i adresu Zehry. Ona już wie, że dziewczyna mieszka w bogatym domu, więc próbuje ją podejść. Jednocześnie obmyśla, plan pozbycia się Yenera.

Więzień miłości 87 streszczenie - emisja w czwartek 27 czerwca
Yener każe wymienić wkładkę w drzwiach u Sevim i Salima. Yasemin nie może wejść do domu. Sevim spotyka się z Yenerem. Przekonuje go, by nie skazywał ich na bezdomność. Koray nie może się zebrać, by wyznać Yasemin swoje uczucia. Funda knuje, by ich skłócić ze sobą.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 86 streszczenie
Dżewrije ogląda sypialnię Zehry i Omera. Stwierdza, że jest ponura jak jego twarz. Sevim udaje się podstępem odzyskać weksel od Yenera. Tymczasem Koray prawie oświadcza się Yasemin. Sevim odnajduje dom, w którym podobno Zehra pracuje.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 84 streszczenie, emisja 24 czerwca
Alev zleca kradzież telefonu komórkowego należącego do Leyli. Jak się później okazuje na aparacie nie ma ani jednego filmu. Sevim śledził Zehrę i dowiaduje się gdzie kobieta pracuje. Leyla mówi dziewczynie o napaści. Podejrzenia kierują na Yenera. Zehra robi lek na dłonie Hedije, które zostały poranione.

Więzień miłości odcinek 83 - emisja piątek 21 czerwca
Yener ucieka się do szantażu, by zmusić Sevim do zdobycia obciążających go nagrań. Nihat poprawia dokumenty, które przygotowała Alev i liczy na awans w firmie. Sevim chce sprowadzić Zehrę do domu. Mówi jej, że Yener porwał Yasemin. Niezidentyfikowany osobnik kradnie Leyli komórkę.

Wieczna miłość odcinek 82 streszczenie - emisja 19 czerwca
Zehra wczuwa się w rolę żony i ze szczególną starannością realizuje warunki kontraktu. Yener żąda od Sevim, aby zdobyła telefon z kompromitującymi go nagraniami. Leyla ma negocjować kontrakt z firmą Omera.

Więzień miłości odcinek 81, emisja wtorek 18 czerwca
Omerowi udaje się zażegnać kryzys w firmie. Yener usiłuje namówić Zehrę, by oddała mu obciążające go nagrania. Yasemin w tajemnicy przed matką spotyka się z Korayem. Koray zwierza się Alperowi, że jest zakochany w Yasemin.

Więzień miłości odcinek 80 streszczenie, emisja w poniedziałek 17 czerwca
Nihat przekazuje Omerowi, że Alev zabrała z firmy dokumenty dotyczące przetargu. Layla wspiera Zehrę podczas spotkania z Yenerem. Na wszelki wypadek nagrywają rozmowę telefonem. Ochroniarze ojca Koraya próbują metodą siłową wycisnąć z Yenera, dlaczego się szarpał z Korayem.

Więzień miłości odcinek 79 streszczenie, emisja 14 czerwca
Zehra postanawia ostatecznie rozmówić się z Jenerem. Między Korayem i Jenerem dochodzi do szarpaniny z powodu scyzoryka znalezionego w warsztacie Salima. Alev zabiera z firmy dokumenty związane z przetargiem i Demir musi odwołać ważne negocjacje. Serial obyczajowy,

Więzień miłości odcinek 78 streszczenie Emisja w czwartek 13 czerwca
Leyla namawia nękaną przez Yenera Zehrę, by zgłosiła sprawę na policję. Rustem proponuje Salimowi, że przekaże mu swój warsztat. Podczas tej rozmowy wychodzi na jaw kłamstwo Yenera.

Więzień miłości odcinek 77, zobacz co się wydarzy
Zehra przekonuje Omera, by pozwolił Alev zostać w firmie. Zehra idzie do parku po Asję i ciotkę Cewrije. Spotyka tam Yenera. Nie wie, że zaślepiony miłością mężczyzna jest gotowy na wszystko...

Więzień miłości odcinek 76, wtorek 11 czerwca
Salim dziękuje Yenerowi za propozycję udzielenia kolejnej pożyczki. Alev ostatecznie postanawia odejść z firmy. Muzejjen i Ajsze proszą Zehrę, by przekonała Omera do zmiany zdania na temat Alev. Cioteczka Dżewrije zaskakuje krewnych swoją wizytą.

Więzień miłości odcinek 75, emisja w poniedziałek 10 czerwca
Porywacz uwalnia ze szpitala swojego wspólnika. Yener potrąca Omera samochodem. Alev oznajmia, że rezygnuje z posady w rodzinnej firmie. Demir bezskutecznie usiłuje przekonać ją do zmiany decyzji.

Streszczenie odcinka 74 - Więzień Miłości. Emisja 7 czerwca
Yener zgubił portfel, podejrzewa że w domu Demira. Włamuje się tam ponownie. Porywacz domaga się od Alev większej sumy. Yasemin wyznaje Korajowi, że wie o sprzedanym skuterze i wręcza mu bransoletkę przyjaźni. Alev oficjalnie rezygnuje z wyjazdu do Ameryki.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 73 streszczenie, emisja 6 czerwca
Yasemin domyśla się, że opowiastki o związku Koraya z Fundą to kłamstwa. Müzeyyen wykupuje od jubilera kolczyki i oddaje je Alev. Yener myśli błędnie, że "szefem" Zehry jest Demir. Yener zdobywa jego adres i włamuje się do domu po czym go demoluje.

Więzień miłości odcinek 72 streszczenie. Emisja 5 czerwca w środę
Sevin spogląda na zdemolowany warsztat. Jest przerażona. Zehra na przekór Omerowi ukradkiem wymyka się z domu aby odwiedzić ojca. Koray jest przekonany, że to Fikret zdemolował jego warsztat. Jeden z porywaczy chce zeznawać, Alev nakazuje jego zlikwidowanie innemu porywaczowi.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI odcinek 71 streszczenie, 4 czerwca 2019 roku
Do Salima na kolację przybywa Koray. Jener i Beton niszczą warsztat Samilam. Porywacz domaga się pieniędzy od Alev. Alev musi sprzedać biżuterię aby zebrać taką sumę.

Więzień Miłości odcinek 70, emisja 3 czerwca
Zehra wraz z rodziną jest zauważona przez Yener w klubie. Yener planuje się tam wedrzeć. Alper udziela korepetycji Yasemin, co denerwuje Koraya. Tymczasem Zehra z i Omer chcą złożyć zeznania, w tym celu udają się na komisariat policji. Koray zostaje zaproszony na kolację przez Salim. Ten drugi jest bardzo zadowolony ze swojego ucznia.

Więzień miłości odcinek 68 streszczenie, czwartek 30 maja 2019
Ajsze i Nihat są na romantycznym wyjeździe, lecz Ajsze ma złe przeczucia. Funda narzuca się Korayowi, co denerwuje Yasemin. Omer jedzie na miejsce przetrzymywania Asji i Zehry. W domu Koraya Yasemin widzi pudła z wyrobami z warsztatu ojca. Asja i Zehra zostają uratowane. Alev boi się, że porywacze ją zdradzą.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI (odcinek 8) streszczenie Emisja 28 lutego 2019 roku.
Zehra poznaje warunki umowy, którą podpisała. Omer jedzie zrobić zdjęcia do aktu ślubu, a potem wybrać suknię. Jener wpada w szał, szukając Zehry. Zehra traci przytomność podczas szarpaniny. Jener w końcu ją porywa.

Więzień miłości odcinek 7 Emisja 27 luty środa
Zehra spłaca długi ojca. Był winien pieniądze szpitalowi. Jener także zdobywa pieniądze na operację i przekazuje je Sevim. Omer kupuje Zehrze eleganckie kreacje, a potem informuje rodzinę, że bierze z nią ślub.
WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIE - odcinek 6. Wtorek 26 lutego
Streszczenie odcinka 6: W odcinku, który zostanie pokazany na TVP 2 we wtorek w przyszłym tygodniu stan zdrowia Salima ulega pogorszeniu. Okazuje się, że pacjent wymaga kolejnej kosztownej operacji. Sevim sugeruje Jenerowi, że jeśli zapłaci za zabieg, Zehra na pewno zgodzi się zostać jego żoną. Tymczasem dziewczyna zgadza się na warunki Omera i podpisuje kontrakt ślubny.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy

Obsada serialu "Więzień miłości":

W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:

  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz

O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie

ELIF STRESZCZENIE. Co będzie się działo w kolejnym odcinku E...  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOK

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 118

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Marcus

Witam, panie i panowie, czy potrzebujecie pilnej pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć własną firmę lub projekt lub kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić długi lub zapłacić rachunki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, skontaktuj się z nami teraz (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com), aby uzyskać szybką pożyczkę

Pinnacle Finance Group jest globalną organizacją pożyczkową zajmującą się udzielaniem szybkich zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych osobom fizycznym i firmom z dopłatą do oprocentowania 2%. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zaopiekujemy się tobą przez cały proces.

NASZA USŁUGA POŻYCZKI ZAWIERA;

* POŻYCZKA OSOBISTA

* POŻYCZKA BIZNESOWA

* KREDYT HIPOTECZNY

Oferujemy pożyczki od minimalnego przedziału od 1000 USD do maksymalnie 10 milionów USD oraz na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej).

Naszym celem jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych.

Nie trzymaj swoich problemów finansowych dla siebie, abyś nie był mistrzem zadłużenia lub stresem finansowym, dlatego musisz szybko skontaktować się z nami w celu rozwiązania swoich problemów finansowych. Będziesz dla nas wielką radością, gdy będziesz stabilny finansowo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila poniżej:

E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

Z poważaniem,

Marcus

M
Marcus

Witam, panie i panowie, czy potrzebujecie pilnej pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki, aby założyć własną firmę lub projekt lub kupić dom lub samochód? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić długi lub zapłacić rachunki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, skontaktuj się z nami teraz (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com), aby uzyskać szybką pożyczkę

Pinnacle Finance Group jest globalną organizacją pożyczkową zajmującą się udzielaniem szybkich zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych osobom fizycznym i firmom z dopłatą do oprocentowania 2%. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zaopiekujemy się tobą przez cały proces.

NASZA USŁUGA POŻYCZKI ZAWIERA;

* POŻYCZKA OSOBISTA

* POŻYCZKA BIZNESOWA

* KREDYT HIPOTECZNY

Oferujemy pożyczki od minimalnego przedziału od 1000 USD do maksymalnie 10 milionów USD oraz na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki (zabezpieczonej i niezabezpieczonej).

Naszym celem jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych.

Nie trzymaj swoich problemów finansowych dla siebie, abyś nie był mistrzem zadłużenia lub stresem finansowym, dlatego musisz szybko skontaktować się z nami w celu rozwiązania swoich problemów finansowych. Będziesz dla nas wielką radością, gdy będziesz stabilny finansowo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila poniżej:

E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

Z poważaniem,

Marcus

P
Patty

Nazywam się Patty, jestem z Rzymu we Włoszech, chcę podzielić się najszczęśliwszą historią o tym, jak udało mi się rozwiązać wszystkie moje problemy, moja była dziewczyna zostawiła mnie dla innego mężczyzny na ponad 7 lat, szukam pomocy wszędzie , wszystko, co widzę, to fałszywi ludzie, w zeszłym tygodniu znajduję komentarz w Internecie udostępniony przez kobietę o imieniu Sonia, która mówi ludziom o dr Ogundele, wielkim rzucającym zaklęcia. Kontaktuję się z dr Ogundele o pomoc, natychmiast znajduję jego kontakt w Internecie, on odpowiada i powiedział, żebym nie martwił się, że pomoże mi ze wszystkimi moimi problemami i obiecał, że w ciągu 24 godzin przywiezie moją byłą dziewczynę, byłem szczęśliwy aby usłyszeć to od dr Ogundele, czekałem 24 godziny, jak wielkim cudem moja była dziewczyna zadzwoniła do mnie z telefonu, prosząc, żebym jej wybaczył, zaakceptowałem ją i poprosiłem, aby wróciła do domu, byłam bardzo szczęśliwa zgadzam się z dr Ogundele, że podzielę się jego nazwiskiem w Internecie, aby ludzie mogli dowiedzieć się o nim więcej i uhonorować go, dlatego dotrzymuję słowa, dzieląc się tą prawdziwą historią życia, aby ludzie również mogli znaleźć rozwiązanie. Możesz się z nim skontaktować przez: ogundeletempleofsolution@gmail.com. Czat WhatsApp i Viber: 27638836445.

h
happy day

Witajcie wszyscy, oto oferta pożyczki w przystępnej cenie, która na zawsze zmieni wasze życie, ŚWIADECTWO, W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZMNIEJSZYĆ ŻYCIE MOJEJ RODZINY Nazywam się Pani Clency Dexter. Mieszkam w USA na Florydzie i jestem dziś szczęśliwą kobietą? Powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje Broke Life i życie mojej rodziny, polecę każdemu, kto szuka pożyczki. Dali szczęście mnie i mojej rodzinie, potrzebowałem pożyczki w wysokości 250 000,00 $, aby zacząć całe życie jako wdowa z 3 dziećmi. Miałem na myśli tę uczciwą i BOGOWĄ firmę pożyczającą pożyczki online, która pomogła mi z pożyczką w wysokości 250 000,00 USD Dolar, w rzeczywistości BÓG obawia się Ludzi, współpracując z renomowaną firmą pożyczkową. Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewien, że spłacisz pożyczkę, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że pani Clency skierowała cię do nich. kontakt przez E_mail:

happyday99loanfirm@gmail.com

R
Ruth Hunt

Szanowni Państwo,

Witamy w Ruth Hunt Financial Service. Ruth Hunt Financial Service to prywatna firma zajmująca się zarządzaniem finansami, która specjalizuje się w zapewnianiu pomocy finansowej dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność i dużych przedsiębiorstw.

Ruth Hunt Financial Service Będzie zainteresowana zapewnieniem ci finansowania pożyczki dla twojego biznesu / projektu, nasze stopy procentowe wynoszą zaledwie 3%.

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji: (ruthhuntfinancialservice@gmail.com)

Pozdrowienia.

Ruth Hunt

Desination: Pożyczkodawca / Inwestor.

G
GREG OWEN

Uzyskiwanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczeń jest czymś, o co klienci zawsze się martwią, szukając pożyczki od legalnego pożyczkodawcy. Ale zrobiliśmy tę różnicę w branży kredytowej. Możemy zorganizować pożyczkę w wysokości 5000 euro. do 500 000 000 euro już od 3% odsetek Prosimy o natychmiastową odpowiedź na ten e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com

Nasze usługi obejmują:

1) Konsolidacja zadłużenia

2) Drugi kredyt hipoteczny

3) Pożyczki biznesowe

4) Pożyczki osobiste

5) Pożyczki międzynarodowe

6) Pożyczka na wszelkiego rodzaju

7) Pożyczka rodzinna E.T.C

Bez zabezpieczenia społecznego i bez kontroli kredytowej, 100% gwarancji. Wystarczy, że powiesz nam dokładnie, czego chcesz, a na pewno spełnimy Twoje marzenie. FIRMA POŻYCZKI KREDOWEJ GREG1 mówi TAK, gdy wasze banki mówią NIE. Wreszcie, finansujemy małą firmę pożyczkową, pośredników, małe instytucje finansowe, ponieważ mamy nieograniczony kapitał. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dalszych informacji na temat udzielania pożyczki. Odpowiemy natychmiast.

Dane kontaktowe firmy

Adres e-mail: Gregowenloanfirm1@gmail.com

G
Gość

Świadectwo o tym, jak otrzymałem pożyczkę w wysokości 2% (Frank Loans Services)

Bez rezerwacji polecam współpracę z Frank Loans Services, jeśli jesteś na rynku kredytu hipotecznego. Rozmawiałem z wieloma brokerami przy zakupie mojej pożyczki hipotecznej online. Od pierwszego kontaktu mogłem powiedzieć, że jest osobą, której mogę zaufać, aby pomóc mi podjąć najlepszą decyzję dla mnie i mojej rodziny. Oferują zarówno krótko, jak i długoterminowe warunki spłata w ciągu 1-50 lat, z zabezpieczeniem lub bez, ale bez kontroli kredytowej, a ich usługi są szybkie, niezawodne i godne zaufania, ponieważ zostały przeze mnie przetestowane i zaufane w przeciwieństwie do innych firm.

Czy trudno jest uzyskać obsługę kapitału od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności? nie martw się więcej, ponieważ Frank Loans Services jest tutaj, aby pomóc Ci spłacić rachunki i rozpocząć dobry biznes, oferują pożyczki o bardzo przystępnej stopie procentowej 2% zainteresowanych osób, prosimy o kontakt z nim przez e-mail: k.frankloans@gmail.com Komórka: 1-713-389-6778.

Twoja satysfakcja finansowa jest na miejscu Cel, a praca z nimi będzie dobrym doświadczeniem, prosimy o kontakt już dziś w celu uzyskania dalszych zapytań, jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami za pośrednictwem jego e-maila: k.frankloans@gmail.com Telefon komórkowy: 1-713 -389-6778.

A
Anna Lucia

Witam wszystkich, którzy to czytają, jestem Anną z imienia i pochodzę z Gdańsk. Chciałbym bardzo podziękować pani Jorge Grace za pomoc, jaką mi zaoferowano, podczas gdy naprawdę potrzebowałem asystenta finansowego, o który wystąpiłem pożyczki od różnych firm i nigdy nie pomogły, dopóki nie spotkałem się z moim przyjacielem, który skierował mnie do tej firmy pożyczkowej, na początku tak bardzo obawiałem się online, ale nie miałem innej opcji niż dać im szansę i jak najwięcej błogosławieństw Boże, byłem w stanie uzyskać od nich pożyczkę, byli w stanie pomóc mi z pożyczką w wysokości 15 000 euro, nigdy nie wierzyłem, że Bóg przysłał wiarygodną firmę, dopóki się z nimi nie spotkałem, jeśli jesteś tam, szukając czegoś rodzaju pożyczek, proszę skontaktować się z Bogiem, obawiając się kobiet Pani Jorge Grace, która prowadzi zatwierdzoną przez rząd firmę pożyczkową, a ona jest w 100% prawdziwa i legalna, skontaktuj się z nią za pośrednictwem poczty firmowej na {jorgegraceloanfirm@gmail.com} modlę się, niech Bóg błogosławi im obficie ja ” Jestem naprawdę szczęśliwy, pomogli mi i nadal będą ci pomagać, martw się mniej i bądź wolny od oszustów, dziękuję za przeczytanie mojej historii życia i niech cię Bóg błogosławi.

Anna Lucia

G
Gość

Świadectwo o tym, jak otrzymałem pożyczkę w wysokości 2% (Frank Loans Services)

Bez rezerwacji polecam współpracę z Frank Loans Services, jeśli jesteś na rynku kredytu hipotecznego. Rozmawiałem z wieloma brokerami przy zakupie mojej pożyczki hipotecznej online. Od pierwszego kontaktu mogłem powiedzieć, że jest osobą, której mogę zaufać, aby pomóc mi podjąć najlepszą decyzję dla mnie i mojej rodziny. Oferują zarówno krótko, jak i długoterminowe warunki spłata w ciągu 1-50 lat, z zabezpieczeniem lub bez, ale bez kontroli kredytowej, a ich usługi są szybkie, niezawodne i godne zaufania, ponieważ zostały przeze mnie przetestowane i zaufane w przeciwieństwie do innych firm.

Czy trudno jest uzyskać obsługę kapitału od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Czy potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności? nie martw się więcej, ponieważ Frank Loans Services jest tutaj, aby pomóc Ci spłacić rachunki i rozpocząć dobry biznes, oferują pożyczki o bardzo przystępnej stopie procentowej 2% zainteresowanych osób, prosimy o kontakt z nim przez e-mail: k.frankloans@gmail.com Komórka: 1-713-389-6778.

Twoja satysfakcja finansowa jest na miejscu Cel, a praca z nimi będzie dobrym doświadczeniem, prosimy o kontakt już dziś w celu uzyskania dalszych zapytań, jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami za pośrednictwem jego e-maila: k.frankloans@gmail.com Telefon komórkowy: 1-713 -389-6778.

P
Paul Garry

Oferta pożyczki.

Czy potrzebujesz pożyczki? Potrzebujesz pomocy finansowej? Potrzebujesz pożyczki na swoje projekty? Jeśli tak, to nie martw się, prawdziwa i prawdziwa firma pożyczkowa, która udziela wszelkiego rodzaju pożyczek z odsetkiem 2, jest tutaj i jest gotowa pomóc potrzebującym. Natychmiast skontaktuj się z następującym adresem e-mail: paulgarry328@gmail.com

J
Jurgen Zimmermann

Cześć, Czy naprawdę potrzebujesz pożyczki? potrzebujesz pilnej pożyczki? Pomożemy Ci uzyskać szybką pożyczkę gotówkową w celu rozwiązania problemów finansowych przy bardzo niskim oprocentowaniu 3%. Ten program finansowania pozwala klientowi cieszyć się niskim zwrotem odsetek.

Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, czy to na rachunki medyczne, opłaty szkolne, zaliczki, pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacyjne zadłużenia lub nieoczekiwane problemy z gotówką np. Nasz serwis jest szybki, bezpieczny i niezawodny.

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

Zapewniamy 24 godzinne wsparcie światowej klasy.

W przypadku pytań / pytań? - Wyślij e-mail na adres (financialmarketservice@gmail.com) i odbierz odpowiedź w ciągu kilku minut.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

Jesteśmy zawsze podekscytowani, aby usłyszeć od ciebie! Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub wątpliwości, napisz do nas e-mail za pośrednictwem

Financialmarketservice@gmail.com

Financialmarketservice@gmail.com

Skontaktuj się z nami już teraz, a będziesz zadowolony

Ł
Łukasz

Jestem Łukasz z Polski, jestem tutaj, aby poinformować osoby potrzebujące problemu finansowego, że istnieje rozwiązanie i jest tutaj Zbawiciel w naszym kraju, ponieważ potwierdzam moją pożyczkę w wysokości 100 000 tysięcy i przybyłem na forum tutaj, aby zeznawać na temat tej firmy i nikt nie powinien wątpić w tę firmę, ponieważ są prawdziwe i uzasadnione po moim spotkaniu z firmą o nazwie firma pożyczkowa Stella Rene, podążyłem za nimi i przyznają mi kwotę pożyczki po skontaktowaniu się z tą firmą i przybyłem tutaj dzisiaj, aby powiedzieć wszystkim, że istnieje odpowiedź na wszystkie nasze problemy w tym kraju, i dzisiaj jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ dostałem moją pożyczkę od firmy i proszę wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, o skontaktowanie się z nimi dzisiaj przez e-mail mrsstellareneloanfirm1@gmail.com lub skontaktuj się z nimi na WhatsApp 971586972460 lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej pod numerem 586972460, aby uzyskać więcej informacji na temat wymaganego kredytu już dziś.

Łukasz

A
Alicja

Nagłówek wprowadza w błąd !jeśli piszecie streszczenie odcinków126 i 127 to tego się spodziewam i po to otwieram link a nie są wszystkie do 125. Naciągane jednym słowem!

P
Paul Garry

LOAN OFFER.

Czy potrzebujesz pożyczki? Potrzebujesz pomocy finansowej? Potrzebujesz pożyczki na swoje projekty? Jeśli tak, to nie martw się, prawdziwa i prawdziwa firma pożyczkowa, która udziela wszelkiego rodzaju pożyczek z odsetkiem 2, jest tutaj i jest gotowa pomóc potrzebującym. Natychmiast skontaktuj się z następującym adresem e-mail: paulgarry328@gmail.com

S
SUSAN BENSON

Witaj, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki na biznes, pożyczki osobistej lub kredytu hipotecznego? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać pożyczkę w ciągu 24 do 48 godzin. Oferujemy Gwarantowaną pomoc w uzyskaniu pożyczki.

Nasza organizacja zapewnia pomoc w uzyskaniu pożyczki osobom, które pilnie potrzebują pomocy finansowej, i robimy to od ponad 5 lat.

Udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek, zarówno zabezpieczonych, jak i niezabezpieczonych

Cechy i zalety

Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowej gotówki na zakup samochodu lub domu, pożyczki na spłatę długu, czy nawet na wesele, zaufaj Sunshine Financial Group, aby było to możliwe. Nasza usługa pożyczek daje dostęp do:

- Pożyczka gotówkowa od 2000 do 20 milionów euro

- Przystępna roczna stawka od 2,0 do 3,0%,.

- Elastyczne opcje spłaty; wybierz od 1 do 30 lat

- Zastosuj zawsze i wszędzie

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem

E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com

{WhatsApp: 00447903159998}

Skontaktuj się ze mną już dziś, a będziesz zadowolony

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3