Więzień miłości odcinek 227, 228. Streszczenia nowych odcinków. Zobacz, co dzieje się w serialu Więzień Miłości 23.01.2020

(ww)

Wideo

Zobacz galerię (15 zdjęć)
Więzień miłości odcinek 225, 226. Streszczenia najnowszych odcinków. Zobacz, co dzieje się w serialu Więzień Miłości 23.01.2020 Więzień Miłości to popularny w Polsce serial turecki, który oglądają miliony widzów. Ile ma odcinków? Jaka jest jego fabuła? Wszystko można przeczytać poniżej. Znajdziesz też streszczenia wielu odcinków. Obsada serialu "Więzień miłości": ERKAN MERIC, YAPRAK DURMAZ, EZGI BARAN. 23.01.2020

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości"

Odcinek 227 streszczenie. Emisja w poniedziałek 27 stycznia
Alev usiłuje wziąć pieniądze i uciec. Jej plan niweczą ludzie Hilmiego Yilmaza. Lekarz Ayse informuje Omera, że siostra jest już w pełni zdrowia. Omer i Zehra wybierają się na romantyczny weekendowy wyjazd. W trakcie podróży mężczyzna wyznaje kobiecie miłość, ale czyni to w okropnych okolicznościach.

Więzień miłości streszczenie odcinka z piątku 24 stycznia.
Odc: 226: Mert oznajmia Leyli, że wyśle ją do Ameryki. Omer kupuje Zehrze piękną suknię na ich wspólny romantyczny wyjazd. Alev sprzedaje wszystko, co posiada. Postanawia zemścić się na wszystkich. Potem planuje ucieczkę.

Więzień miłości odcinek 225, streszczenie, emisja 23 stycznia
Alev podejmuje rozpaczliwą próbę, by przekonać do siebie Omera. Rozżalona postanawia pozbyć całego swojego majątku. Tymczasem młody biznesmen planuje romantyczny wyjazd z Zehrą. Nihat informuje go o podejrzanych działaniach przybranej kuzynki.

Więzień miłości streszczenie odcinka 224
Mała Asya pokazuje swojej matce, a także Müzeyyen i Dżewrije pierścionek, który dostała od wujka. Zdradza też, że Omer kupił podobny prezent Zehrze. Wszystkie kobiety natychmiast chcą go zobaczyć. Tymczasem młody biznesmen jest bliski tego, by w końcu naprawdę oświadczyć się Zehrze. Nie wie jednak, jak to zrobić. Hilmi Yilmaz trafia do aresztu.

Streszczenie odcinka 223, emisja we wtorek 21 stycznia 2020 roku
Leyla namawia Zehrę, by poddała uczucia Omera próbie. Niebawem kobieta słyszy, jak jej mąż rozmawia z Demirem. Jest już pewna, że ją kocha. Mert załatwia nakaz aresztowania swojego ojca.

Więzień miłości streszczenie odcinka 222, Poniedziałek
Omer przygotował niespodziankę dla żony, ale rodzina psuje jego plany. Müzeyyen nie zamierza rozmawiać z Alev na temat Zehry. Tymczasem ona prosi o pomoc Leylę. Sąsiadka zapewnia Zehrę, że Omer ją kocha. Podpowiada także, jak można to sprawdzić.

Więzień miłości, streszczenie 221 odcinka, 17 stycznia
Omer nadal szuka zaginionego pierścionka, który miał wręczyć żonie. W końcu znajduje go wśród zabawek Asyi. Zehra nie chce jednak przyjąć drogiego prezentu. Omer postanawia w tajemnicy przygotować romantyczną kolację.

Streszczenie odcinka 220, czwartek 16 stycznia
Rozpoczyna się rodzinne przyjęcie z okazji rocznicy ślubu Ayse i Nihata. Zehra olśniewa wszystkich swoim wyglądem. Alev jest wściekła. Omer przygotowuje się, by wręczyć żonie pierścionek z brylantem. Kobieta coś przeczuwa. Widzi, że jej mąż dziwnie się zachowuje.

Więzień miłości odcinek 219 streszczenie
Omer postanawia kupić żonie pierścionek. Szuka sposobu, by poznać rozmiar, który będzie jej pasował. Mert jest już blisko rozpracowania swojego ojca. Mehtap próbuje się dowiedzieć, w kim zakochał się Beton. Zehra pomaga Dżewrije w przygotowaniach do przyjęcia z okazji rocznicy ślubu Ayse i Nihata.

Więzień miłości odcinek 218, emisja 14 stycznia
Mehtap postanawia sprawdzić, z kim spotyka się Beton. Müzeyyen przeprasza Zehrę. Dżewrije przygotowuje uroczystą kolację, by uczcić rocznicę ślubu Ayse i Nihata. Tymczasem on kupuje z tej okazji pierścionek, ale niebawem gdzieś go gubi.

Więzień miłości streszczenie odcinka 217, emisja 13 stycznia 2020
W wyniku zbiegu okoliczności Zehra i Omer spędzają dwie noce w domu Leyli, w tym jeden dzień ze starą matką sąsiadki, która chwilami myli Omera ze swoim synem. Mehtap nie może ścierpieć, że Beton ma przed nią jakieś tajemnice.

Odcinek 216 streszczenie, emisja 10 stycznia w piątek
Zehra i Omer spędzają noc u Leyli. Z samego rana w domu pojawia się niezapowiedziany Koray. Przychodzi też sąsiadka, by poprosić Zehrę o opiekę nad jej matką. Mert przegląda dokumenty dotyczące swojego ojca. Alev zawiadamia o tym Hilmiego Yilmaza.

Więzień miłości odcinek 215 streszczenie, 9 stycznia
Omer domyśla się intryg Alev i żąda, by wszystko naprawiła. Zehra planuje wyprowadzić się z domu Omera, jednak on nie chce nawet o tym słyszeć. Bezskutecznie próbuje powiedzieć jej o czymś bardzo istotnym. Ayse rozmawia z Müzeyyen i tłumaczy, że w kwestii Zehry doszło do pomyłki.

Więzień miłości odcinek 214, streszczenie. Emisja 8 stycznia
Mehtap usiłuje nakłonić Betona, żeby do niej wrócił. Mężczyzna jednak zamierza zostać z Korayem. Leyla załatwia pozwolenie na działalność firmy. Alev, choć nie udało jej się w tym przeszkodzić, kontynuuje swoje intrygi. Za jej sprawą Müzeyyen zmienia swój stosunek do Zehry.

Streszczenie odcinka 213, emisja we wtorek 7 stycznia 2020
Alev załatwiła wejściówki na pokaz mody dla wszystkich prócz Zehry. Hilmi Yilmaz nakazuje Alev uniemożliwienie rozpoczęcia nowej działalności Omerowi i Mertowi.

Więzień miłości streszczenie odcinka 212, emisja 3 stycznia 2020
Alev wykrada dokumenty, których żądał Hilmi Yilmaz. Ciągle knuje przeciwko Zehrze i sprawia, że Müzeyyen jeszcze bardziej uprzedza się do kobiety. Tymczasem Mert jest wdzięczny żonie Omera, która wyperswadowała mu wyjazd do Ameryki. Kupuje jej naszyjnik. Koray spotyka Betona, który stracił dach nad głową i pracę. Zaprasza go do warsztatu.

Więzień miłości odcinek 211 streszczenie. Emisja 2 stycznia 2020 roku
Przez intrygi Alev Zehra naraża się matce Omera. On zaś stanowczo staje w obronie żony. Mehtap jest zła na Betona. Nie rozumie, jak mógł się w niej zakochać. Wyrzuca go z domu i z firmy.

Więzień miłości w Nowy rok
Kolejny odcinek w 2020 roku zostanie wyemitowany 2 stycznia.

Streszczenie w poniedziałek, 30 grudnia, odcinek 210, Więzień Miłości
Salim jest chory, więc Koray sam przyjmuje nowe zlecenie. Mehtap jest zainteresowana Emrem. Chciałaby go bliżej poznać. Namówiona przez Müzeyyen Alev nakazuje Okkesowi przywrócić ogród do poprzedniego stanu. Omer dowiaduje się, że jego przybrana kuzynka wypłaciła z konta wszystkie pieniądze. Żąda od niej wyjaśnień.

Odcinek 209 streszczenie, emisja 27 grudnia
Mert postanawia wrócić do Ameryki, by nie narażać dłużej przyjaciół na niebezpieczeństwo. Alev jedzie na spotkanie z Hilmim Yilmazem. Omer rusza za nią. Salim, pracując w warsztacie, doznaje kontuzji.

Więzień miłości w Boże Narodzenie? Kiedy zostaną wyemitowane następne odcinki? Kolejne odcinki tego popularnego serialu zostaną wznowione dopiero 27 grudnia. Ostatni odcinek przed świętami zostanie pokazany w poniedziałek 23 grudnia.

Odcinek 208 streszczenie, emisja 23 grudnia
Omer jest zły na Alev. Nie podoba mu się, jak przybrana kuzynka odnosi się do Zehry. Daje jej do wyraźnie do zrozumienia. Mert obawia się, że jego obecność w rezydencji przyjaciela może zaszkodzić jemu i jego rodzinie. Koray dostaje pierwszą wypłatę w nowej pracy. Chce przeznaczyć pieniądze na potrzeby warsztatu. Ayse prosi, by Omer i Zehra opowiedzieli, jak wyglądały ich zaręczyny.

Więzień miłości odcinek 207, emisja 20 grudnia w piątek
Omer wraca do rezydencji. Razem z Zehrą w tajemnicy sprowadza Alev do domu. Nie chce, by ktokolwiek się o tym dowiedział. Tymczasem Hilmi znów wzywa kobietę do siebie. Wściekła Alev nie potrafi opanować swoich emocji. Oznajmia Zehrze, że nie zniesie dłużej jej obecności w domu Omera.

Więzień miłości streszczenie odcinka 206, emisja 19 grudnia
Koray całą noc pomaga Leyli w pracy w księgowości. Rano niewyspany idzie do warsztatu. Omer wyznaje Zehrze, że ktoś uprowadził Alev i żąda okupu. Niebawem rusza na spotkanie z porywaczami, by przekazać okup. Tymczasem jego żona znajduje Alev. Cevrije po raz kolejny próbuje się odchudzać.

Więzień miłości odcinek 205 streszczenie, emisja środa 18 grudnia
Alev zniknęła bez śladu. Cała rodzina jest zrozpaczona. Cevrije znajduje w pobliżu domu jej telefon. Niebawem wychodzi na jaw, że kobietę porwał Hilmi Yilmaz. Teraz domaga się za jej uwolnienie wysokiego okupu. Leyla załatwia Korayowi związaną z księgowością.

Więzień miłości odcinek 204 streszczenie
Omer i Zehra sadzą razem kwiaty. Małżonkowie ponownie zbliżają się do siebie. Alev robi Hilmiemu awanturę. Ma do niego pretensje o zorganizowanie zamachu na życie Omera. Do tego konflikt między nią a Zehrą przybiera na sile. Niebawem policja znajduje rozbity samochód Alev. Leyla odkrywa, że Koray studiował zarządzanie.

Odcinek 203 streszczenie, emisja w poniedziałek 16 grudnia
Zaplanowany przez Hilmiego atak kończy się fiaskiem. Podłożona przez jego ludzi w rezydencji bomba nie wybucha. Napastnicy wdzierają się do domu. Terroryzują Zehrę i Omera, ponoszą jednak kolejną porażkę. Koray i Selim pomagają Mehtap po napadzie na biuro.

Więzień miłości odcinek 202, streszczenie, emisja w piątek 13 grudnia
Po wyjeździe bliskich Omer jest sam z Zehrą w rezydencji. Opiekuje się żoną i szykuje dla niej kolację. Ogląda film, który nakręciła wraz z Mertem. Jest nim zachwycony. Tymczasem jego dom otaczają ludzie Hilmiego. Mehtap zostaje okradziona przez jednego z dłużników.

Odcinek 201 streszczenie, 12 grudnia
Mehtap mówi Salimowi, że Koray pożyczył od niej pieniądze. Mężczyzna jest oburzony. Shukran znajduje sposób, by go udobruchać. Omerowi udaje się wyjść cało z zastawionej na niego śmiertelnie niebezpiecznej pułapki i uwolnić Zehrę. Po tych trudnych przeżyciach chce zostać w domu sam z żoną. Wysyła rodzinę poza miasto.

Więzień miłości odcinek 200 streszczenie, emisja w środę 11 grudnia 2019
Z powodu dezynsekcji cała rodzina musi opuścić dom. Omer obawia się ataku. Chcąc zapewnić żonie bezpieczeństwo, nie spuszcza jej z oczu. Alev nadal knuje z Hilmim Yilmazem. Niebawem Zehra zostaje porwana.

Więzień miłości odcinek 199 streszczenie emisja we wtorek, 10 grudnia
Alev widzi, jak Ömer i Zehra okazują sobie czułość. Wszystko dlatego, że wcześniej Ömer zauważył ją stojącą w oknie. Kobieta jest wściekła. Wpada na pomysł, co zrobić, by Zehra wyszła z domu. Hilmi Yilmaz wysyła kolejnych zbirów, by zajęli się Zehrą

Więzień miłości odcinek 198 streszczenie emisja w poniedziałek, 9 grudnia
Shukran informuje Koraya, że spłaciła jego dług. Omer jest bardzo zdenerwowany pogróżkami. Prosi Okkesa, by sprawdził zamki w całym domu. Koray nie może odebrać bransoletki z lombardu. Okazuje się, że biżuterię wykupiła Mehtap. Kobieta wkłada ją i robi wszystko, by Salim to zauważył.

Streszczenie odcinka 197, emisja w piątek 6 grudnia
Omer wraca do domu. Zehra cieszy się, że znów są razem. Mehtap nachodzi Koraya i domaga się spłaty długu. Ciotka Shukran postanawia mu pomóc. Hilmi Yilmaz chce, by Alev pomogła mu zniszczyć Omera. Niebawem ktoś przez telefon grozi mu, że straci swoją ukochaną żonę.

Więzień miłości odc. 196 streszczenie, emisja w czwartek 5 grudnia
Zehra i cała rodzina Omera są zaskoczeni, że policja zatrzymała go na noc. Mert spotyka się z ojcem. Stawia mu ultimatum - albo Hilmi przyzna się do winy, albo syn powie śledczym, kto naprawdę zabił ochroniarza. Nie zawaha się donieść na ojca, by wyciągnąć przyjaciela z aresztu. Wzburzony Yilmaz każe uśmiercić Omera w celi.

Więzień miłości odcinek 195, streszczenie, emisja 4 grudnia w środę
Zehra kończy nagrywać opinie bliskich o mężu. Razem z Mertem i Ayse przygotowują się do prezentacji. Zamierzają pokazać zebrany materiał Omerowi. Ich plany krzyżuje nieoczekiwane wydarzenie - policja aresztuje młodego biznesmena pod zarzutem zabójstwa szefa ochrony. Cała rodzina wpada w rozpacz.

Odcinek 194 streszczenie, emisja we wtorek 3 grudnia
Zehra nagrywa swoją opinię na temat Ömera. Ayse widzi, że nie może zdobyć się na szczerość, dlatego sugeruje, aby nagrała wszystko na osobności. Człowiek Hilmiego podrzuca do samochodu Ömera pistolet.

Odcinek 193 streszczenie, emisja w poniedziałek 2 grudnia
Mehtap informuje Koraya, że przekazała jego weksle bankowi. On jednak nie może wywiązać się z płatności. Ayse zamierza edukować Cevrije, zaczynając od muzyki. Przy okazji nakłania brata i Zehrę do tańca. Mert zamierza sfilmować opinie znajomych na temat Omera.

Więzień miłości odcinek 192, streszczenie. W piątek 29 listopada
Mert zbiera podziękowania za uratowanie Zehry. Ponieważ doznał urazu ręki, wdzięczna za ocalenie kobieta przygotowuje maść, która ma mu pomóc. Omer staje się coraz bardziej zazdrosny. Zaprojektowane przez Zehrę torebki znajdują nabywców. Mehtap nachodzi Koraya, przypominając mu o spłacie długu.

Więzień miłości odcinek 191 streszczenie, czwartek, 28 listopada:
Zehra podczas zbierania drewna na ognisko wpada do wykrotu i traci przytomność. Alev zostawia tam rywalkę na pastwę losu. Z opresji ratuje kobietę Mert, wzbudzając tym zazdrość Omera. Ayse udaje się udobruchać Cevrije. Koray dowiaduje się, że zaciągnął dług u Mehtap.

Streszczenie odcinka 190, emisja w środę 27 listopada
Omer, Zehra, Alev i Mert muszą spędzić noc na pustkowiu. Przybrana kuzynka biznesmena jest zazdrosna o jego żonę. W jej głowie rodzi się plan, by zepchnąć Zehrę z klifu. Ayse i Nihat wpadają na pomysł, jak poprawić Cevrije humor i przywrócić jej dobre samopoczucie. Chcą, by porzuciła myśl o wyjeździe.

Więzień miłości emisja we wtorek, 26 listopada, streszczenie
Yasemin (Sultan Elif Taş) chce dać Korayowi (Halit Erman Ersoy) pieniądze odłożone na studia, by ten spłacił długi. Cewrije (Hala Diziden Ayrılacak) wraca z imprezy dobroczynnej załamana. Ayse (Yaprak Durmaz) robi wszystko, by poprawić jej humor.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy

Obsada serialu "Więzień miłości":

W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:

  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz

O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie

ELIF STRESZCZENIE. Co będzie się działo w kolejnym odcinku E...  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOK

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 248

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

M
Mr Barry

Potrzebujesz pożyczki biznesowej lub osobistej?

Czy chcesz refinansować swoją firmę?

Nasza firma ma siedzibę w Azji, Ameryce i Europie. Udzielamy pożyczki każdej osobie i firmie według stopy procentowej 2% rocznie. Więcej informacji na e-mail wongafinancesloans@gmail.com, numer telefonu: 1 (732) 708-4323

S
Susan Benson

Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na inny cel? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: 447903159998}.

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, która pomaga Ci poprawić długoterminowy sukces finansowy. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy.

Powód, dla którego powinieneś skontaktować się z Sunshine Financial Group;

- Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie, we własnym zakresie

- Możesz pożyczyć od 1000 euro do 20 milionów euro

- Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin

- Brak ukrytych opłat.

- Roczna stopa procentowa 3%

- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat.

-Twoja transakcja pożyczki jest u nas w 100% bezpieczna.

Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ firma ta pomogła wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz do Sunshine Financial Group, aplikujesz do zaufanej firmy, która dba o twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, napisz na e-mail lub numer poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczki.

Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

Kontakt WhatsApp: 447903159998

Odpowiednia pożyczka dla każdego

S
SPENCER WILSON

Cześć, jestem Pan Spencer Wilson, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: spencerloan.usa@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: 18153830444

S
SPENCER WILSON

Cześć, jestem Pan Spencer Wilson, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: spencerloan.usa@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: 18153830444

S
Susan Benson

Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na inny cel? Jeśli tak, doradzę skontaktowanie się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: 447903159998}.

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej.

Powód, dla którego powinieneś skontaktować się z Sunshine Financial Group;

- Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie, we własnym zakresie

- Możesz pożyczyć od 1000 euro do 10 milionów euro

- Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin

- Brak ukrytych opłat.

- Roczne stawki procentowe w wysokości 3%

- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.

-Twoja transakcja pożyczki jest u nas w 100% bezpieczna.

Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ firma ta pomogła wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz do Sunshine Financial Group, aplikujesz do zaufanej firmy, która dba o twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, napisz na e-mail lub numer poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczki.

Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

Kontakt WhatsApp: 447903159998

Odpowiednia pożyczka dla każdego

S
SALLY PAUL

Zabezpieczona firma pożyczkowa

Ogłoszenie:

Jeśli szukasz prawdziwej firmy pożyczkowej, która udzieli Ci pożyczki na dowolną kwotę (pożyczka biznesowa lub firmowa, pożyczka osobista, pożyczka mieszkaniowa, pożyczka na samochód, pożyczka konsorcjalna, kapitał wysokiego ryzyka, pożyczka na opiekę zdrowotną itp.),

Lub odmówiono udzielenia pożyczki z banku lub instytucji finansowej z tego czy innego powodu,

Złóż wniosek teraz i uzyskaj szybką pożyczkę przetworzoną i zatwierdzoną w ciągu 2 dni.

SUREST LEAN FIRM, to międzynarodowy bank pożyczek certyfikowanych, który oferuje pożyczki końcowe osobom fizycznym i firmom przy niskim 3% oprocentowaniu

Menedżer

Sarah Clifford

Gwarancja pożyczki finansowej firmy ubezpieczeniowej

E-mail: surestloanfirm@gmail.com

E-mail: surestloanfirm@gmail.com

E-mail: surestloanfirm@gmail.com.

WhatsApp,. 1 (917) 9940146 WhatsApp ,. , 1 (917) 9940146

S
SPENCER WILSON

Cześć, jestem Pan Spencer Wilson, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: spencerloan.usa@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: 18153830444

S
SPENCER WILSON

Cześć, jestem Pan Spencer Wilson, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: spencerloan.usa@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: 18153830444

h
happy day

Witam wszystkich, oto przystępna oferta pożyczki, która na zawsze zmieni twoje życie, oraz świadectwo tego, jak dostałem pożyczkę, aby zmienić życie mojej śmiertelnej rodziny. Nazywam się Pani Clancy Dexter. Mieszkam w USA na Florydzie i czy jestem dziś szczęśliwą kobietą? Pomyślałem sobie, że każdy pożyczkodawca może zmienić życie Broke'a i mojej rodziny, poleciłbym każdemu, kto szuka pożyczki. Dali mi i mojej rodzinie szczęście. Potrzebowałem pożyczki w wysokości 250 000,00 $, aby znów zacząć życie jako wdowa z trójką dzieci. Poszedłem do tej firmy, która pożyczyła uczciwą i bogobojną pożyczkę online, która pomogła mi uzyskać pożyczkę w wysokości 250 000,00 $. . Dolar, w rzeczywistości są to ludzie boi się Boga, współpracujący z renomowaną firmą pożyczkową. Jeśli potrzebujesz pożyczki i masz 100% pewności spłaty, skontaktuj się z nimi i poinformuj ich, że Pani Clency skierowała cię do nich. Kontakt przez e-mail:

happyday99loanfirm@gmail.com

p
paloma

Nazywam się paloma, jestem obywatelem Stanów Zjednoczonych. Czy szukałeś pożyczki? Skontaktowałem się z Kelvinloans Finance Home, która kilka dni temu pomogła mi w pożyczce w wysokości 80 000 USD. Oszukałem 2 500 USD od kobiety, która twierdziła, że jest pożyczkodawcą, ale dziś dzięki Bogu dostałem moją pożyczkę w wysokości 80 000 USD. Czy potrzebujesz pilnej pożyczki osobistej lub biznesowej? Zachęcamy do skontaktowania się z firmą w celu uzyskania prawdziwej usługi finansowej. (Kelvinloans86@gmail.com)

G
Gość

Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com.

C
Claudia Klein

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy potrzebujesz wzmocnienia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszystkie rodzaje usług kredytowych (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczek kapitałowych od swoich lokalnych banków lub innych instytucji finansowych z powodu wysokich stóp procentowych. stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że brakuje Ci gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

t
tfunds

Dobry dzień, proszę pana,

Czy potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, takiej jak pożyczka na biznes, pożyczka osobista, pożyczka konsolidacyjna, pożyczka na samochód, pożyczki studenckie itp.

Jeśli jesteś zainteresowany pożyczkami, napisz do nas dzisiaj na adres tffinance01@gmail.com, aby uzyskać pożyczkę

SZCZEGÓŁY APLIKACJI KREDYTOWEJ:

Imię:

Drugie imię:

Nazwisko:

E-mail:

Telefon domowy:

Telefon biurowy:

Mobilny:

Adres zamieszkania:

Miasto:

Stan / Prowincja:

Kraj:

Numer faksu:

Wiek:

Seks:

Stan cywilny:

Zawód:

Miesięczny przychód:

Imię najbliższych krewnych:

Adres następnego krewnego:

Potrzebna kwota pożyczki: ........

Czas trwania pożyczki (maksymalnie 25 lat):

Cel pożyczki:..........

kontaktowy adres e-mail: (tffinance01@gmail.com)

whatsApp ( 14093591901)

A
Ania Monica

Witajcie, moi dobrzy ludzie z Polski, czy szukaliście pilnej pożyczki, żeby spłacić rachunki, założyć firmę, zbudować swój wymarzony dom i kupić samochód? jeśli więc przywitasz się z poczuciem relium, bo tu jest firma pożyczkowa tutaj, w naszym kraju, Warszawa, jestem panią Ania z nazwiska i mieszkam tu w Polsce, szukałem pożyczki od 2 tygodni temu i w zeszłym tygodniu dostałem mail na forum i widziałem firmę o nazwie Jorge Grace, która pomogła wielu ludziom przed tutaj w naszym kraju, i skontaktowałem się z e-mailem i śledzić ich wpływy, i złożyłem wniosek o pożyczkę w wysokości 280 000 PLN i wreszcie dostałem pożyczkę od Jorge Grace i tody przyszli na stronę, aby odwołać się do tej legalnej firmy i są% 100 bezpiecznie zabezpieczeni przed oszustami, więc proszę skontaktuj się z e-mailem (jorgegraceloanfirm@gmail.com), a ty także śledź ich na Facebooku, aby zobaczyć więcej usługi i jest bezpieczny i zabezpieczony.

Ania Monica

Dodaj ogłoszenie