reklama

Więzień miłości odc. 201, 202. Streszczenia nowych odcinków. Obsada EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Ile serial ma odcinków 12.12.19

(ww)

Wideo

Zobacz galerię (15 zdjęć)
Więzień Miłości to popularny w Polsce serial turecki. Ile ma odcinków? Jaka jest jego fabuła? Wszystko można przeczytać poniżej. Znajdziesz też streszczenia wielu odcinków. Obsada serialu "Więzień miłości": ERKAN MERIC, YAPRAK DURMAZ, EZGI BARAN. 12.12.19

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości" 12.12.2019.

Więzień miłości odcinek 202, streszczenie, emisja w piątek 13 grudnia
Po wyjeździe bliskich Omer jest sam z Zehrą w rezydencji. Opiekuje się żoną i szykuje dla niej kolację. Ogląda film, który nakręciła wraz z Mertem. Jest nim zachwycony. Tymczasem jego dom otaczają ludzie Hilmiego. Mehtap zostaje okradziona przez jednego z dłużników.

Odcinek 201 streszczenie, 12 grudnia
Mehtap mówi Salimowi, że Koray pożyczył od niej pieniądze. Mężczyzna jest oburzony. Shukran znajduje sposób, by go udobruchać. Omerowi udaje się wyjść cało z zastawionej na niego śmiertelnie niebezpiecznej pułapki i uwolnić Zehrę. Po tych trudnych przeżyciach chce zostać w domu sam z żoną. Wysyła rodzinę poza miasto.

Więzień miłości odcinek 200 streszczenie, emisja w środę 11 grudnia 2019
Z powodu dezynsekcji cała rodzina musi opuścić dom. Omer obawia się ataku. Chcąc zapewnić żonie bezpieczeństwo, nie spuszcza jej z oczu. Alev nadal knuje z Hilmim Yilmazem. Niebawem Zehra zostaje porwana.

Więzień miłości odcinek 199 streszczenie emisja we wtorek, 10 grudnia
Alev widzi, jak Ömer i Zehra okazują sobie czułość. Wszystko dlatego, że wcześniej Ömer zauważył ją stojącą w oknie. Kobieta jest wściekła. Wpada na pomysł, co zrobić, by Zehra wyszła z domu. Hilmi Yilmaz wysyła kolejnych zbirów, by zajęli się Zehrą

Więzień miłości odcinek 198 streszczenie emisja w poniedziałek, 9 grudnia
Shukran informuje Koraya, że spłaciła jego dług. Omer jest bardzo zdenerwowany pogróżkami. Prosi Okkesa, by sprawdził zamki w całym domu. Koray nie może odebrać bransoletki z lombardu. Okazuje się, że biżuterię wykupiła Mehtap. Kobieta wkłada ją i robi wszystko, by Salim to zauważył.

Streszczenie odcinka 197, emisja w piątek 6 grudnia
Omer wraca do domu. Zehra cieszy się, że znów są razem. Mehtap nachodzi Koraya i domaga się spłaty długu. Ciotka Shukran postanawia mu pomóc. Hilmi Yilmaz chce, by Alev pomogła mu zniszczyć Omera. Niebawem ktoś przez telefon grozi mu, że straci swoją ukochaną żonę.

Więzień miłości odc. 196 streszczenie, emisja w czwartek 5 grudnia
Zehra i cała rodzina Omera są zaskoczeni, że policja zatrzymała go na noc. Mert spotyka się z ojcem. Stawia mu ultimatum - albo Hilmi przyzna się do winy, albo syn powie śledczym, kto naprawdę zabił ochroniarza. Nie zawaha się donieść na ojca, by wyciągnąć przyjaciela z aresztu. Wzburzony Yilmaz każe uśmiercić Omera w celi.

Więzień miłości odcinek 195, streszczenie, emisja 4 grudnia w środę
Zehra kończy nagrywać opinie bliskich o mężu. Razem z Mertem i Ayse przygotowują się do prezentacji. Zamierzają pokazać zebrany materiał Omerowi. Ich plany krzyżuje nieoczekiwane wydarzenie - policja aresztuje młodego biznesmena pod zarzutem zabójstwa szefa ochrony. Cała rodzina wpada w rozpacz.

Odcinek 194 streszczenie, emisja we wtorek 3 grudnia
Zehra nagrywa swoją opinię na temat Ömera. Ayse widzi, że nie może zdobyć się na szczerość, dlatego sugeruje, aby nagrała wszystko na osobności. Człowiek Hilmiego podrzuca do samochodu Ömera pistolet.

Odcinek 193 streszczenie, emisja w poniedziałek 2 grudnia
Mehtap informuje Koraya, że przekazała jego weksle bankowi. On jednak nie może wywiązać się z płatności. Ayse zamierza edukować Cevrije, zaczynając od muzyki. Przy okazji nakłania brata i Zehrę do tańca. Mert zamierza sfilmować opinie znajomych na temat Omera.

Więzień miłości odcinek 192, streszczenie. W piątek 29 listopada
Mert zbiera podziękowania za uratowanie Zehry. Ponieważ doznał urazu ręki, wdzięczna za ocalenie kobieta przygotowuje maść, która ma mu pomóc. Omer staje się coraz bardziej zazdrosny. Zaprojektowane przez Zehrę torebki znajdują nabywców. Mehtap nachodzi Koraya, przypominając mu o spłacie długu.

Więzień miłości odcinek 191 streszczenie, czwartek, 28 listopada:
Zehra podczas zbierania drewna na ognisko wpada do wykrotu i traci przytomność. Alev zostawia tam rywalkę na pastwę losu. Z opresji ratuje kobietę Mert, wzbudzając tym zazdrość Omera. Ayse udaje się udobruchać Cevrije. Koray dowiaduje się, że zaciągnął dług u Mehtap.

Streszczenie odcinka 190, emisja w środę 27 listopada
Omer, Zehra, Alev i Mert muszą spędzić noc na pustkowiu. Przybrana kuzynka biznesmena jest zazdrosna o jego żonę. W jej głowie rodzi się plan, by zepchnąć Zehrę z klifu. Ayse i Nihat wpadają na pomysł, jak poprawić Cevrije humor i przywrócić jej dobre samopoczucie. Chcą, by porzuciła myśl o wyjeździe.

Więzień miłości emisja we wtorek, 26 listopada, streszczenie
Yasemin (Sultan Elif Taş) chce dać Korayowi (Halit Erman Ersoy) pieniądze odłożone na studia, by ten spłacił długi. Cewrije (Hala Diziden Ayrılacak) wraca z imprezy dobroczynnej załamana. Ayse (Yaprak Durmaz) robi wszystko, by poprawić jej humor.

Więzień miłości emisja w poniedziałek,25 listopada, streszczenie
Omer spotyka się z Yilmazem. Zarzuca mu, że to on nasłał bandytów i stoi za ostatnim atakiem. Rozzłoszczony Hilmi zleca upozorowanie wypadku i zabicie młodego biznesmena. Alev szuka sposobu, by temu zapobiec. Cevrije i Muzeyyen wybierają się na bal charytatywny.

Więzień miłości odcinek 187, emisja w piątek 22 listopada
Mehtap nie ustaje w wysiłkach, by zniszczyć Salima. Wysyła Betona do jego warsztatu. Zehra nadal nie chce rozmawiać z Omerem, mąż pisze więc do niej liściki. Tymczasem Hilmi Yilmaz podstępem zwabia młodego biznesmena nad brzeg morza.

Więzień miłości odcinek 186 streszczenie, odcinek można będzie obejrzeć 21 listopada
Zehra jest obrażona na Omera. On chce ją udobruchać. Organizuje kolację we dwoje, ale kobieta nie zamierza ustąpić. W chwili załamania Omer wyjawia Mertowi, jak naprawdę wygląda jego małżeństwo z Zehrą.

Streszczenie odcinka 185, emisja 20 listopada
Podekscytowana Zehra starannie przygotowuje się do kolacji z Omerem. Na skutek intryg Alev mąż nie jest jednak w stanie się z nią spotkać. Kobieta bardzo to przeżywa i spędza noc u ojca. Omer robi sobie wyrzuty.

Więzień miłości odcinek 184 streszczenie, emisja 19 listopada
Zehra przez przypadek dowiaduje się, że to nie dla Alev, a dale niej Ömer nie pojawił się na pokładzie samolotu. Ayse informuje Zehrę i Ömera, że wszystko jest już gotowe na otwarcie sklepu z torebkami Zehry.

Więzień miłości odcinek 183 streszczenie, emisja 18 listopada
Ayse postanawia sprzedawać torebki Zehry w Internecie. Zehra tymczasem usiłuje dowiedzieć się, dlaczego Omer symulował chorobę. Salim nie ma pieniędzy na zakup materiałów. Prace w jego warsztacie zostają zawieszone. Mehtap podstępem wysyła do niego ofertę kredytu.

Więzień miłości odcinek 182 streszczenie, emisja 15 listopada 2019 roku
Alev udaje się przechwycić wideo, które może ją pogrążyć. Omer udaje chorobę, chcąc, by żona się nim opiekowała. Po pewnym czasie Zehra odkrywa podstęp. Nie szczędzi mężowi złośliwości.

Więzień miłości streszczenie odcinka 181, emisja 14 listopada
Hilmi wysyła Omerowi nagranie kompromitujące Alev. Kobieta robi wszystko, by jej przybrany kuzyn nie zdołał go odtworzyć. Yilmaz wymaga od niej teraz całkowitego posłuszeństwa. Salim bezskutecznie usiłuje pożyczyć od kogoś pieniądze

Odcinek 180 streszczenie, emisja środa 13 listopada
Mert jedzie do ojca. Jest zły i zarzuca mu, że chciał zabić Omera. Na zlecenie Mehtap Beton ma okraść Salima. Leyla martwi się brakiem wieści do Demira, który poleciał do Ameryki. Alev zrywa współpracę z Hilmim Yilmazem. Mężczyzna grozi jej, że poniesie poważne konsekwencje.

Sprawdź w naszym sklepie: Co może pomóc podczas jesiennych infekcji? >>

Streszczenie odcinka 179, emisja dopiero we wtorek 12 listopada
Zehra jest szczęśliwa, wiedząc, że Omerowi nic się nie stało. Bardzo troszczy się o męża, co sprawia mu widoczną przyjemność. Do Salima zgłasza się nowy klient. Chce złożyć duże zamówienie. Rodzina Kerwandizolu jest zdruzgotana na myśl o tym, co mogło się stać. Raport potwierdza, że w samolocie podłożono bombę.

W poniedziałek święto, nie ma emisji kolejnego odcinka serialu "Więzień miłości"

Więzień miłości streszczenie odcinka 178, emisja 8 października
Omer jest zły na żonę, która ukrywa przed nim, że zgubiła pierścionek. NIebawem Mert zawiadamia Zehrę, że samolot jej męża się rozbił. Hilmi Yilmaz informuje o tej tragedii Alev. Obie kobiety są zrozpaczone. Cevrije postanawia wyjechać. Nikt nie potrafi zrozumieć jej decyzji.

Wiezien milosci streszczenie 177 odcinka, emisja 7 listopada
Yasemin znajduje dorywczą pracę, by wesprzeć Koraya. Rozżalona Cevrije przestaje jeść. Bandyta nasłany przez Hilmiego Yilmaza pracuje jako kierowca Omera. Próbuje zabić biznesmena. Mehtap wysyła do Betona SMS-y, umawiając się z nim na spotkanie. Zamiast niego na miejscu zjawia się obcy starszy pan. Demir postanawia w zastępstwie Omera lecieć do Ameryki.

Więzień miłości odcinek 175 streszczenie, emisja wtorek, 5 listopada
Mert namawia Omera, by w podróż w interesach zabrał ze sobą Zehrę. Domownicy piszą anonimowe opinie o Cevrije. Hilmi grozi Omerowi zniszczy go, jeśli nie przerwie on współpracy z Mertem.

Więzień miłości odcinek 174 streszczenie, emisja poniedziałek 4 listopada
Mert organizuje dla Omera i Zehry sesję terapeutyczną. Małżonkowie są zmuszeni wyznać, co o sobie myślą. Hilmi zmusza syna, by się z nim spotkał. Nakazuje mu zerwać współpracę z Omerem.

W czwartek (31.10.19) oraz piątek (1.11.19) serial nie będzie emitowany.

Więzień miłości streszczenie odcinka 173 [środa 30 października]
Koray podsuwa Salimowi pomysł rozszerzenia produkcji i zwiększenia zarobków. Omer odkrywa, że to Mehtap przygotowała intrygę z domem schadzek i potem bezskutecznie usiłuje przeprosić żonę. Zehra i Ayse podejmują współpracę z dużym domem mody. Mert rozpoczyna trening osobisty Cevrije.

Więzień miłości odcinek 172 streszczenie, emisja we wtorek, 29 października
Ömer i Zehra kłócą się, Zehra nawet policzkuje męża, po czym oboje wybiegają z rzekomego domu schadzek. Leyla (Berna Üçkaleler) słyszy jak Demir rozmawia z jej ciotką myśląc, że Leyli nie ma w domu. Zehra, ku późniejszemu zaskoczeniu Ömera, decyduje się wrócić do rezydencji. Mert widzi ją zapłakaną i próbuje pocieszyć...

Więzień miłości odcinek 171 streszczenie, emisja w poniedziałek, 28 października
Po nerwowych przygotowaniach odbywają się zaręczyny Yasemin i Koraya. Okkes wyjeżdża na tydzień, by nadzorować remont. Mehtap zwabia Zehrę do rzekomego domu schadzek. Zmierza tam także Omer.

Więzień miłości odcinek 170 streszczenie. Emisja w piątek 25 października
Mert zaprasza na kolację, mąż jednak każe Zehrze odmówić. Mehtap wysyła Omerowi list, podając adres mieszkania, w którym jego żona rzekomo spotyka się z Yenerem. Cevrije chce się przyłączyć do przedsięwzięcia Zehry, by wspomóc edukację pewnej dziewczynki.

Więzień miłości odcinek 169, streszczenie
Omer i Zehra wspólnie przygotowują rodzinne śniadanie. Mężczyzna jednak nadal nie chce rozmawiać z żoną. Hediye i Okkes muszą wyremontować dom na wsi, ale brakuje im pieniędzy. Alev zdradza Hilmiemu Yilmazowi, że jego syn został wspólnikiem Omera.

Więzień miłości odcinek 168, streszczenie, emisja w środę 23.10
Zehra oddaje Mehtap pieniądze rzekomo wysłane przez Yenera. Później wybiera się z Yasemin, Korayem, i Shukran na zakupy związane z zaręczynami. Omer nadal jest zły na żonę. Podejrzewa ją o kontakty z Yenerem. Asya robi zdjęcia do szkoły. Prosi Zehrę i Omera, by się pocałowali.

Więzień miłości streszczenie odcinka 167, emisja we wtorek
Koray postanawia przesunąć datę ślubu, by zgromadzić oszczędności i nie być ciężarem dla Salima. Demir sugeruje Leyli, by przyjęła stanowisko finansistki w firmie Omera. Pobierając pieniądze z bankomatu, Zehra zauważa, że Yener wpłacił sporą sumę na jej rachunek.

Streszczenie odcinka 166, emisja w poniedziałek 21 października
Alev jest zdziwiona, gdy dowiaduje się, że Omer chce wraz z Mertem założyć nową firmę. Tymczasem on odkrywa, że Zehra dostała przelew od Yenera. Jest wściekły. Shukran mówi Mehtap, że Yasemin ma się niebawem zaręczyć z Korayem.

Więzień miłości streszczenie odcinka 165, emisja w piątek
Nazan oszukuje Omera, zdobywa czek na 100 tysięcy i porzuca pracę w rezydencji. Koray zamieszkuje u cioci Shukran. Salim sugeruje, by poprosił o rękę Yasemin. Beton odzyskuje wolność. Mert proponuje Omerowi spółkę w interesach.

Więzień miłości odcinek 164, streszczenie, emisja w czwartek 17 października
Omer pod wpływem Ayse namawia Zehrę, by kontynuowała projektowanie torebek. Wyznaje też żonie, że wiedział o planach Yenera dotyczących ślubu. Policja zatrzymuje Betona pod zarzutem udziału we włamaniach. W Stambule pojawia się Mert, syn Hilmiego. Koray ponownie podejmuje pracę w warsztacie Salima.

Więzień miłości 163 odcinek streszczenie
Mehtap powiadamia policję o rzekomym włamaniu do ich biura. Shukran sugeruje Salimowi, że Koray nie powinien mieszkać z Yasemin pod jednym dachem. Alev chowa list gwarancyjny, by uniemożliwić firmie Omera uzyskanie kredytu. Zehra w ostatniej chwili odnajduje dokument.

Więzień miłości odcinek 162 streszczenie, wtorek 15 października
Zehra daje się namówić Ayse na wyjście z domu. Łamie tym zakaz Omera, wzbudzając tym jego gniew. Nazan wręcza Zehrze znaleziony wniosek i zaczyna ją szantażować. Alev robi wszystko, by firma Omera nie dostała kredytu.

Więzień miłości odcinek 161 streszczenie, emisja w poniedziałek 14.10
Ayse coraz bardziej podoba się pomysł założenia firmy. Jest pełna zapału. Zehra jednak, pod wpływem słów Omera, nie wykazuje entuzjazmu. Nazan znajduje wniosek ślubny Zehry i Yenera. Obrażona przez Alev nie przekazuje jej jednak dokumentu.

Więzień miłości odcinek 160, streszczenie. Emisja 11 października 2019
Mehtap wysyła Omerowi wniosek ślubny Zehry i Yenera. Mężczyzna jest zdruzgotany. Hamil żąda od Alev, by zablokowała udzielenie kredytu firmie Omera. Ten zaś sprzeciwia się wspólnemu biznesowi Ayse i Zehry.

ZOBACZ >> Jak walczyć z próchnicą u dorosłych i dzieci>>

Więzień miłości odcinek 159, streszczenie, emisja w czwartek 10 października
Omer tłumaczy sie Zehrze, mówi jej, że chce ją chronić oraz całą jej rodzinę przed każdym kto spróbuje ich skrzywdzić. Alev chce się dowiedzieć dlaczego Omer zwolnił Mehtap. Zehra na spotkaniu z Mehtap dowiaduje się u źródła, że straciła pracę. Zehra po pewnym czasie mówi Omerowi, że nie powinien się mścić w ten sposób i że to że Mehtap jest czyjąś siostrą to nie jej wina.

Streszczenie odcinka 158
Omer popada w konflikt z Alev w związku ze zwolnieniem Mehtap z pracy. Demir oświadcza się Leyli. Nasłani przez Fikreta bandyci nie zastają w warsztacie Salima, lecz Zehrę. Grożą jej bronią i każą ściągnąć ojca. Omer bez wahania staje w jej obronie.

Więzień miłości streszczenie odcinka 157, 8 października 2019
Salim postanawia, że do czasu wyzdrowienia Koray zamieszka u niego. Stan chłopaka się poprawia. Ludzie Fikreta śledzą Zehrę. Omer dowiaduje się, że Mehtap jest siostrą Yenera. Tayfun dostaje przeniesienie do pracy w Ankarze. Żegna się z przyjaciółmi.

Więzień miłości streszczenie odcinka 156, emisja w poniedziałek 7 października
Wszyscy się martwią o rannego Koraya, który nie odzyskał przytomności. Ayse i Nihat zapraszają Cevriye i Müzeyyen do restauracji. Tayfun dowiaduje się o planach przeniesienia go do Ankary. Omer mści się na Alev za jej złośliwości pod adresem Zehry.

Więzień miłości streszczenie odcinka 155, emisja w piątek, 4 paździerka
Koray zostaje postrzelony podczas szarpaniny z bandytami nasłanymi przez ojca. Trafia do szpitala, jego stan lekarze oznajmiają jako ciężki. Omer dowiaduje się o strzelaninie i myśli, że ofiarą była Zehra.

Więzień miłości odcinek 154, 3 października w czwartek
Nazan podkrada pieniądze przeznaczone na zakupy. Ayse daje Ömerowi szalik, który w dzieciństwie zrobiła ich zmarła matka. Mehtap (Gözde Gürkan) zgadza się przekazać pieniądze płatnemu zabójcy, gdy Beton zobaczy się z Yenerem.

Więzień miłości odcinek 153, 2 października w środę
Właściciel warsztatu nakazuje Salimowi opuścić lokal. Człowiek Jenera porywa Omera i zwabia w pułapkę Zehrę. Fikret nakazuje Salimowi, by przyprowadził do niego Koraja.

Więzień miłości streszczenie odcinka 152, emisja we wtorek 1 października/b]
Mehtap (Gözde Gürkan) odkrywa, że Beton organizuje włamania do domów, by obniżyć ich wartość rynkową. Yasemin (Sultan Elif Taş) cierpi po odejściu Koraya (Halit Erman Ersoy).

[b]Więzień miłości streszczenie odcinka 151, emisja w poniedziałek 30 września

W samochodzie, którym jadą Zehra i Omer, kończy się benzyna. Para trafia do domu gościnnej wdowy. Znowu zaczynają się mieć ku sobie. Mehtap stwierdza, że Beton prowadzi jakieś interesy za jej plecami. Alev przyznaje się rodzinie, że miała stłuczkę.

Streszczenie odcinka 150, emisja 27 września
Koray postanawia odejść, gdyż nie chce, by Yasemin miała problemy. Alev podstępem ściąga Omera do hotelu. Niedługo potem sprowadza Zehrę. Yasemin ma żal do ojca, że odprawił Koraya. Baton wysyła Mehtap czułe SMS-y.

Więzień miłości 149 odcinek streszczenie, emisja 26 września
Ktoś próbuje się włamać do domu Leyli i ciotki Szukram. Salim nie odpuszcza i chce wysłać Yasemin na wieś. Yener obdarowuje Zehrę bukietem kwiatów, do których dołącza liścik. Koray wyznaje Salimowi, dlaczego go tak bardzo ceni. Wzruszony do łez mężczyzna broni go przed ojcem.

Odcinek 148 streszczenie, emisja 25 września
Yasemin postanawia uciec z domu razem z Korayem. Szukran próbuje wyperswadować Salimowi wysłanie córki na wieś. Zehra przyznaje przed Omerem, że niesłusznie go obwiniała o zniknięcie matki. Obiecuje, że odtąd będzi z nim szczera. Yener ucieka ze szpitala.

Więzień miłości streszczenie odcinka 147, emisja 24 września
Alev stara się na nowo zbliżyć do Omera. Zehra zdradza mężowi, że odwiedziła Yenera w szpitalu. Ciotka Szukran pomaga Tayfunowi znaleźć dom. Alev zleca służącej, by w rzeczach Omera ukryła zdjęcie, na którym są razem.

Więzień miłości odcinek 146 streszczenie, emisja 23 września
Yasemin prosi siostrę, by spróbowała udobruchać ojca. Mehtap chce się zemścić na Zehrze. Podstępem zmusza ją, by odwiedziła Yenera w szpitalu. Salim oznajmia Korayowi, że nigdy więcej nie chce go widzieć. Tymczasem po rozmowie z Zehrą mężczyzna znajduje rozwiązanie. Mówi Salimowi, że chce się ożenić z Yasemin.

Więzień miłości streszczenie odcinka 145, emisja w piątek 20 września,
Yasemin zrywa kontakty z Fundą. Alev usiłuje wykraść Dżewrije list, który przyszedł do Zehry. Ciotka robi jej dowcip. Yener próbuje popełnić samobójstwo. Zehra dostaje od niego list, z którego dowiaduje się, że Omer nie miał żadnego związku z ucieczką jej matki.

Więzień miłości odcinek 144 streszczenie, emisja czwartek 19 września
Koray nie zamierza dłużej przyjaźnić się z Alperem. Salim nie odzywa się do Yasemin, a cała dzielnica huczy od plotek o jej ucieczce. Dziewczyna widzi Zehrę z Omerem. Gdy wypytuje siostrę o niego, pojawia się ciotka Szukran. Do Zehry przychodzi list. Nie ma na nim adresu i nazwiska nadawcy.

Więzień miłości odcinek 143 streszczenie
Omer uwalnia Yasemin i Koraya. Salim nie przyjmuje do wiadomości, że jego córka została porwana. Czuje się zhańbiony i nie rozmawiać ani z nią, ani z Korayem. Dżewrije informuje Nihata, że Alev przeglądała dokumenty w gabinecie Omera.

Więzień miłości streszczenie odcinka 142, emisja 17 września
Alev wykrada dokumenty. Funda wkoło chwali się, że Yasemin uciekła z Korayem. Informacje prez nią rozpowiadane otrzymuje Salim. Omer mówi Zehrze, że jej siostra została porwana. Po chwili udaje mu się odnaleźć Yasemin i Koraya. Podczas akcji wyzwoleńczej padają strzały!

Odcinek 141 streszczenie, emisja w poniedziałek
Fikret oznajmia Korayowi, że uwolni Yasemin, gdy on wróci do domu. Omer także usiłuje odnaleźć porwaną dziewczynę. Koray odkrywa miejsce przetrzymywania młodej zakładniczki. Wówczas Yasemin dowiaduje się, że Fikret, jest jego ojcem. Funda mówi Zehrze, że jej siostra uciekła z Korayem.

Więzień miłości streszczenie odcinka 140, emisja w piątek 13 września
Leyla ma wyrzuty sumienia po tym, jak oddała Demirowi pierścionek. Mysli że bardzo go skrzywdziła. Ojciec Koraya, Fikret, zleca zdemolowanie warsztatu Salima i porwanie Yasemin. Omer odwozi Zehrę do domu rodziców. Staje się świadkiem uprowadzenia jej siostry.

Więzień miłości odcinek 139, streszczenie
Szukając w biurze dowodów przeciwko Alev, Nihat znajduje małżeński kontrakt Omera i Zehry. Dochodzi do konfrontacji. Omer nie chce ani na chwilę zostawiać Nihata i Ayse samych. Nie może pozwolić, by siostra poznała jego tajemnicę. Okazuje się, że wspólny wyjazd może nie dojść do skutku, bo mała Asya ma w tym czasie szkolną wycieczkę.

Streszczenie odcinka 138. Emisja w środę 11 września.
Omer nie potrafi powiedzieć Ayse prawdy o jej stanie zdrowia. Proponuje siostrze wspólny wyjazd na weekend. Koray nie chce narażać Salima i postanawia porzucić pracę w jego warsztacie. Nihat przyłapuje Alev na przeszukiwaniu dokumentów dotyczących kolejnego przetargu.

Więzień miłości streszczenie 137 odcinka. Emisja we wtorek 10 września
Yasemin i Koray zajmują się Salimem. Wcześniej został on pibity. Zehra próbuje namówić Omera, by powiedział Ayse prawdę o jej chorobie. Ona natomiast wspomina czasy, gdy Asya była malutka. Demir postanawia oświadczyć się Leyli.

Więzień miłości streszczenie odcinka 136, emisja w poniedziałek:
Zehra chce przekonać Omera, by powiedział siostrze prawdę. Ayse próbuje dowiedzieć się, gdzie jest pierścionek, który dostała od Dżerwije. W warsztacie Salima zjawiają się ludzie nasłani przez ojca Koraya. Niebawem Yasemin znajduje go nieprzytomnego. Koray podejrzewa, że może to być sprawka jego ojca.

Więzień miłości streszczenie odcinka 135, emisja 6 września
Zehra bezskutecznie usiłuje przekonać Omera, że jego siostra powinna znać prawdę o stanie swojego zdrowia. Tymczasem Ayse nie może znaleźć pierścionka, który dała jej Dżewrije. Demir rozmawia z szefem Leyli. Chce, by dziewczyna pracowała tylko nad jego projektem.

Więzień miłości 134 streszczenie czwartek, 5 września
Zehra wróciła do rezydencji. Podczas rozmowy z Ayse trudno jej opanować emocje. Omer też jest poruszony. Oboje zbliżają się do siebie. Dżewrije daje Ayse cenną pamiątkę rodzinną, pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 133. Emisja środa 4 września.
Lekarz mówi Zehrze, że Ayse jest całkowicie zdrowa. Zehra podejrzewa, że Omer ją oszukał i próbował cynicznie wykorzystać jej uczucia. Oznajmia mężowi, że nigdy nie wróci do rezydencji. Niebawem jednak zmienia zdanie i zjawia się w domu Omera. Fikret nakazuje swoim ludziom, by zastraszyli Salima.

Więzień miłości odcinek 132 - streszczenie. Emisja we wtorek 3 września
Zehra opuszcza szpital i wraca do domu rodzinnego. Do warsztatu Salima przychodzi Fikret. Prosi, by to Koray wykonał u niego niezbędne naprawy. Omer odwiedza Zehrę i mówi jej, że Ayse umiera.

Więzień miłości odcinek 131 streszczenie. Emisja w poniedziałek 2 września
Leyla i Demir podstępem doprowadzają do spotkania Omera z Zehrą. Nie przynosi ono jednak oczekiwanego rezultatu. Zehra oznajmia, że powie o wszystkim Ayse. Gdy próbuje to zrobić, siostra Omera traci przytomność i trafia do szpitala. Zehra traci pewność, czy jej decyzja o opuszczeniu męża była słuszna.

Więzień miłości streszczenie odcinka 130
Omer znów zjawia się u Zehry. Musi spędzić u niej noc. Kobieta nadal upiera się przy rozwodzie. Mąż jest skłonny zgodzić się na ten krok, ale nie wie, jak powiedzieć o wszystkim Ayse.

Więzień miłości odcinek 129 streszczenie. Emisja 29 sierpnia.
Omer próbuje przekonać żonę, by zrezygnowała z rozwodu. Okkesz i Demir opowiadają Zehrze, jak bardzo mężczyzna cierpiał, gdy dowiedział się o wybuchu, w którym mogła zginąć. Niebawem Omer zjawia się w jej domu. Chce prosić, by z nim została. Wówczas z pracy wraca Salim.

Więzień miłości streszczenie odcinka 128, emisja we wtorek 27 sierpnia
Ömer przychodzi pod dom Zehry z kwiatami. Ostatecznie jednak odjeżdża bez słowa. Zehra wie, że był pod drzwiami.

Zehra zwraca się do adwokata w sprawie rozwodu. Ömer mimo wszystko chce ją ściągnąć do domu. Rodzina Ömera jest szczęśliwa z powodu powrotu Zehry do domu. Demir ma zamiar dać Leyli w prezencie pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 127, emisja w poniedziałek 26 sierpnia
Rodzina Omera czeka z kolacją. On w szpitalu spotyka całą i zdrową Zehrę. Jest uradowany, że nic się jej nie stało. Mocno przytula żonę. Yasemin wraca do domu z lekkimi obrażeniami. Koray nie może się doczekać, kiedy ją zobaczy.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI ODCINEK 126, emisja 23 sierpnia
Zehra nie chce wracać do domu Omera. Umawia się z Yasemin w kawiarni. Dochodzi tam do do wybuchu gazu. Omer nie odbiera telefonów od siostry, żeby jej nie martwić. Wraz z Tayfunem szukają Zehry. Nie znajdują jej wśród tych, którzy przeżyli eksplozję.

Odcinek 125 streszczenie, emisja 22 sierpnia 2019 roku
Między Zehrą a Omerem dochodzi do gwałtownej kłótni, dotyczącej zniknięcia jej matki. Kobieta drze kontrakt, opuszcza rezydencję i wraca do swojego domu. Omer postanawia zmusić ją do powrotu. Funda nadal stara się poróżnić Yasemin z Korayem. Salim urządza mu miejsce do spania w warsztacie.

Więzień Miłości odcinek 124 streszczenie. Emisja 21 sierpnia 2019
Omer nakazuje Alev i Nihatowi, by razem pracowali. Ich relacje służbowe od samego początku układają się fatalnie. Zehra idzie z Ayse po zakupy. Siostra Omera dostaje niepokojących zawrotów głowy. Layla i Demir postanawiają zachować swój związek w ścisłej tajemnicy

Więzień miłości odc. 123 - emisja 20 sierpnia 2019
Tajfun spotyka Leylę na śniadaniu u Ömera, jest nią zauroczony. Zehra i Ömer tłumaczą się, czemu nie przyszli na firmową kolację. Ömer pozwala Alev wrócić do firmy. Mówi jej o tym podczas rodzinnej kolacji.

Więzień miłości odc. 122 - emisja 19 sierpnia 2019
Alev uświadamia Zehrę, że na kolacji będą dziennikarze, którzy będą wypytywać o różne rzeczy. Zehra postanawia więc, że nie chce iść na kolację. Ömer zostaje z nią w rezydencji. Tajfun zdradza Zehrze informacje, dotyczące jej matki. Mówi jej o rannym mężczyźnie i zaginionej kobiecie oraz o tym, że jedynym świadkiem zdarzenia jest Ömer.

Więzień miłości odcinek 121 streszczenie, 16 sierpnia
Yener dowiaduje się, że to Omer złożył na niego skargę. Tymczasem rodzina Omera przygotowuje się do dorocznej kolacji dla pracowników firmy. Opłacony przez Koraya Alper pozbawia przyjaciela mieszkania. Hilmi domaga się, by Alev wróciła do firmy.
Więzień miłości odcinek 120 streszczenie, 14 sierpnia
Demir (Umut Aksoy) bez powodzenia próbuje się zbliżyć do Leyli (Berna Üçkaleler). Tajfun odwiedza Alev (Ezgi Baran), przez co ona zaczyna się denerwować. Zehra pokazuje ojcu pieniądze znalezione w pokoju Yasemin.

Więzień miłości odcinek 119 streszczenie, 13 sierpnia
Omer znowu chce zaproponować Yenerowi ugodę. Zehra odwiedza Yasemin i szukając albumu ze zdjęciami, znajduje dużą sumę pieniędzy. Postanawia dowiedzieć się, skąd się wzięły w ich domu, i jedzie odwiedzić Yenera w więzieniu. Tymczasem Funda podstępem próbuje zwrócić uwagę Yasemin na Alpera.

Więzień miłości odcinek 118 streszczenie, 12 sierpnia
Ömer i Demir sprawdzają w firmie akta personalne. Szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Salim robi Yasemin wyrzuty o to, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli, lecz jej to nie odpowiada. Załamana Hedije chce odejść od rodziny Kerwandziolu, lecz Omerowi udaje się ją przekonać do pozostania.

Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 9 sierpnia
Omer i Demir szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Selim robi wyrzuty Yasemin. Ma do niej pretensje, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli.
Więzień miłości odcinek 117 streszczenie, 8 sierpnia
Hedije postanawia odejść z domu Omera. Kurier dostarcza do posiadłości tajemniczą przesyłkę. Alev c
Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 7 sierpnia
Salim pojawił się w rezydencji Ömera (Erkan Meriç), a Zehra robiła wszystko, aby jej nie zobaczył. Udało się, ale przez to Zehra wpadła w panikę. Później nałożyła sobie zupy, do której Cewrije przez pomyłkę dodała płynu do zmywania. Ömer bardzo się przestraszył, a za wszystko obwiniona została Hedije

Więzień miłości odcinek 115 streszczenie, 6 sierpnia
Omer zwalnia sekretarkę, która poleciła Salima do pracy w rezydencji. Intryga Mehtap pozostaje niewykryta. Cewrije przez pomyłkę dodaje do potrawy płynu do zmywania. Zehra nabiera sobie cały talerz - rodzina podejrzewa, że mogła się zatruć.

Ile odcinków ma serial "Więzień miłości" w Polsce?


Więzień miłości odcinek 114 streszczenie, 5 sierpnia
Zehra boi się opuścić swój pokój, by nie spotkać się z ojcem, naprawiającym meble w rezydencji. Zehra wyznaje Omerowi, że potrzebowała pieniędzy na operację ojca. Omer widzi, jak bardzo się co do niej pomylił. Fundzie udaje się zbliżyć do Yasemin i Koraja.

Serial składać się będzie aż z 399 odcinków. Emisja potrwa ok. 1,5 roku

Więzień miłości odcinek 113 streszczenie, 5 sierpnia
Leyla wreszcie idzie z Demirem na obiad. Mehtap wysyła Salima do rezydencji Omera, gdzie ma dokonać koniecznych napraw. Zehra ukrywa się przed nim. Alew odwiedza w areszcie Yenera, który odrzuca jej propozycję współpracy.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy


Obsada serialu "Więzień miłości":


W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:
  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz


O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie

  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOKŹRÓDŁO: telemagazyn.pl

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 191

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

a
ahmed hassen

Czy potrzebujesz długoterminowych lub krótkoterminowych pożyczek o stosunkowo niskim oprocentowaniu? Oferujemy pożyczki finansowe osobom fizycznym i firmom. Dostępne teraz: pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe. Jest to okazja dla tych, którzy chcą ubiegać się o pożyczkę i spędzić okres karencji na sześć miesięcy przed rozpoczęciem miesięcznej spłaty.

Mamy nadzieję, że nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie wszystkich zapytań

WhatsApp: 00918147819880

Aby skontaktować się z nami przez e-mail:

classicglobalfinancelimited@gmail.com

S
SUSAN BENSON

Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na dowolny cel? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: 447903159998}.

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej.

Powód, dla którego powinieneś skontaktować się z Sunshine Financial Group;

- Aplikuj w dowolnym miejscu i czasie w zaciszu własnego domu

- Odbierz gotówkę w mniej niż 24 godziny

- Możesz pożyczyć do 20 milionów

- Subsydiowana stopa procentowa 3%

- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.

- I wiele innych korzyści

Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ firma ta pomogła wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz do Sunshine Financial Group, aplikujesz do zaufanej firmy, która dba o twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji

Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

Kontakt WhatsApp: 447903159998

M
MARY THOMAS

Pozdrowienia od firmy Green Pasture Loan Firm.

Potrzebujesz kredytu na realizację swoich projektów

Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków?

Czy potrzebujesz finansowania na konsolidację zadłużenia?

Czy potrzebujesz finansowania, aby Twoja firma mogła wrócić na właściwe tory? Wiedz, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w zakresie uzyskania osobistej pożyczki.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem: {Greenpastureloanfirm@gmail.com}

Przyznamy kredyty według 3% rocznej ogólnej stopy procentowej z

Możliwości Aby uzyskać więcej informacji o naszych ofertach kredytowych

Skontaktuj się z nami: Greenpastureloanfirm@gmail.com

Greenpastureloanfirm@gmail.com

Greenpasturelanfirm @ gmail .com

M
MARY THOMAS

Pozdrowienia od firmy Green Pasture Loan Firm.

Potrzebujesz kredytu na realizację swoich projektów

Czy zostałeś odrzucony przez wiele banków?

Czy potrzebujesz finansowania na konsolidację zadłużenia?

Czy potrzebujesz finansowania, aby Twoja firma mogła wrócić na właściwe tory? Wiedz, że jesteśmy dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem w zakresie uzyskania osobistej pożyczki.

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem: {Greenpastureloanfirm@gmail.com}

Przyznamy kredyty według 3% rocznej ogólnej stopy procentowej z

Możliwości Aby uzyskać więcej informacji o naszych ofertach kredytowych

Skontaktuj się z nami: Greenpastureloanfirm@gmail.com

Greenpastureloanfirm@gmail.com

Greenpasturelanfirm @ gmail .com

C
Claudia Klein

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

C
Claudia klein

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie, gdzie jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

A
Ania Monica

Jestem Ania z warszawskiej Polski, chciałbym krótko opowiedzieć, w jaki sposób udało mi się uzyskać pożyczkę online, złożyłem pożyczki z forów must tutaj na tych stronach i nie byli w stanie pomóc, więc mam szczęście, że dostałem w kontakcie z firmą pożyczkową o nazwie Jorge Grace z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, mój przyjaciel dostał od nich pożyczkę i dał mi adres swojej firmy, więc skontaktowałem się z nimi i byli w stanie pomóc, wszystko dzięki im za wspaniałe pomóżcie i modlę się, niech Bóg ich błogosławi, proszę, jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z nimi pod adresem firmowym (jorgegraceloanfirm@gmail.com). Pomogą ci powiedzieć, że Ania skierowała ci dzięki.

Ania Monica

P
Pilny pożyczkodawca

Potrzebujesz kredytu? Oferujemy pożyczki w wysokości 3% odsetek rocznie, nasza gwarancja pożyczki Skontaktuj się z nami WhatsApp: 33753926689

E-mail: barclaysnationwideloancompany@gmail.com

C
Claudia Klein

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

G
Gerald ! Megan

Witam kobiety i szanowani mężczyźni

Potrzebujesz pilnej pożyczki?

Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, projekt, zakup domu lub pojazdu?

Czy potrzebujesz pożyczki na pokrycie zobowiązań lub rachunków?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, skontaktuj się z nami teraz, wysyłając wiadomość e-mail na adres @ sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com, aby uzyskać szybki kredyt.

Sterling Finance Group to ogólnoświatowe stowarzyszenie zajmujące się udzielaniem szybkich, zabezpieczonych i niezabezpieczonych kredytów pieniężnych osobom i organizacjom z przeznaczeniem 2% na opłaty kredytowe. Pomogliśmy wielu osobom i stowarzyszeniom, które zmagają się z wyzwaniami pieniężnymi na dużą skalę. Przedstawiając nam aplikację, przedstawiasz ją organizacji, która myśli o twoich potrzebach związanych z pieniędzmi. Zajmiemy się tobą przez całą procedurę. NASZA USŁUGA POŻYCZKI ZAWIERA; * POŻYCZKA OSOBISTA * POŻYCZKA BIZNESOWA * POŻYCZKA HIPOTECZNA Oferujemy pożyczkę od podstawowego zakresu od 1000 USD do limitu 10 mln USD oraz na okres od 1 do 30 lat w celu zwrotu zaliczki zarówno zabezpieczonej, jak i niezabezpieczonej.

Naszym celem jest prawdopodobnie zapewnienie zdumiewająco sprawnych administracji budżetowych. Staraj się nie trzymać swoich problemów budżetowych dla siebie, aby nie być asem zobowiązań ani presji monetarnej, dlatego powinieneś szybko skontaktować się z nami, aby zająć się problemami związanymi z pieniędzmi. Będzie to dla nas niezwykła satysfakcja, gdy będziesz stabilny finansowo.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, jeśli nie jest to zbyt duży problem, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego e-maila poniżej.

E-mail: sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com

szczerze

Gerald i Megan

Sterlingfinancegroup.usa.org@gmail.com

C
Claudia Klein

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa procentowa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje zawsze i wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: 4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

M
Marcus

Witaj mój przyjacielu.

Czy ciągle brakuje Ci środków pieniężnych, ponieważ bank lub inne instytucje finansowe odmówiły Ci pożyczki z powodu niewystarczającego zabezpieczenia, stosunku zadłużenia do dochodu, niskiej zdolności kredytowej, wysokiego oprocentowania lub innych przyczyn

Masz już dość swojej obecnej sytuacji finansowej? Czy potrzebujesz poprawy w swoich finansach? Masz dość płacenia więcej niż powinieneś pożyczką na wysokie oprocentowanie? Zasługujesz na lepsze rozwiązanie.

Grupa finansowa Pinnacle ma tutaj linię kredytową, która może pomóc Ci w osiągnięciu ogólnych celów finansowych

Dzięki Pinnacle Financial Group możesz uzyskać pożyczkę już od 3 procent.

Możesz pożyczyć do 10 milionów.

Możesz uzyskać pożyczkę do wyboru w jednej chwili

Możesz spłacić od 1 do 30 lat.

Otrzymasz pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie w zaciszu własnego domu.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, jesteśmy szybcy, wiarygodni, godni zaufania, a także łatwa do zatwierdzenia w ciągu 24 godzin.

Złóż wniosek o pożyczkę już dziś i skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie pożyczki:

E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

szczerze

Marcus

M
Marcus

Witaj mój przyjacielu.

Czy ciągle brakuje Ci środków pieniężnych, ponieważ bank lub inne instytucje finansowe odmówiły Ci pożyczki z powodu niewystarczającego zabezpieczenia, stosunku zadłużenia do dochodu, niskiej zdolności kredytowej, wysokiego oprocentowania lub innych przyczyn

Masz już dość swojej obecnej sytuacji finansowej? Czy potrzebujesz poprawy w swoich finansach? Masz dość płacenia więcej niż powinieneś pożyczką na wysokie oprocentowanie? Zasługujesz na lepsze rozwiązanie.

Grupa finansowa Pinnacle ma tutaj linię kredytową, która może pomóc Ci w osiągnięciu ogólnych celów finansowych

Dzięki Pinnacle Financial Group możesz uzyskać pożyczkę już od 3 procent.

Możesz pożyczyć do 10 milionów.

Możesz uzyskać pożyczkę do wyboru w jednej chwili

Możesz spłacić od 1 do 30 lat.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, jesteśmy szybcy, wiarygodni, godni zaufania, a także łatwa do zatwierdzenia w ciągu 24 godzin.

Złóż wniosek o pożyczkę już dziś i skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie pożyczki:

E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

szczerze

Marcus

R
Rodriguez Alejandro

Czy potrzebujesz poważnej pożyczki, aby wesprzeć swój biznes lub z jakiegoś powodu? Jesteśmy bankami potwierdzonych, realnych i światowych kredytów. Oferujemy pożyczki firmom komercyjnym, organizacjom i osobom prywatnym po umiarkowanej opłacie pożyczki w wysokości 3%. Bardzo dobrze może to być zaliczka na krótki lub długi dystans lub niezależnie od tego, czy masz słaby kredyt. Przetworzymy twoją pożyczkę, kiedy otrzymamy twoje zaproszenie. Jesteśmy niezależnym zakładem monetarnym. Przez lata zyskaliśmy znakomitą sławę, udzielając kilku rodzajów pożyczek ogromnej liczbie naszych klientów. Oferujemy zweryfikowany kredyt

Administracje dowolnej kwoty dla rezydentów i nie-tubylców, oferujemy proste pożyczki indywidualne, pożyczki biznesowe / biznesowe, pożyczki samochodowe, leasing / finansowanie sprzętu, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, pożyczki bożonarodzeniowe itd. Dla wszystkich tubylców i nierezydentów z szczęśliwą lub niefortunną historią kredytową.

Napisz do nas na RodriguezAlenjandroLoanFirm@gmail.com

Napisz do nas dzisiaj, a będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś

Witamy!!!

szczerze

Rodriguez Alejandro

E-mail: RodriguezAlenjandroLoanFirm@gmail.com

A
Adams

Czy jesteś w kryzysie finansowym i potrzebujesz pilnego kredytu na leki, długi, interesy, dom i inne? Oto legalna firma, w której otrzymujesz pożyczkę i dowolną kwotę według stawki procentowej 3% rocznie, jest to najlepiej pomagająca firma w USA, która pomogła tysiącom ludzi z innych krajów, bez względu na to, jaka jest dziś sytuacja, skontaktuj się z nami kierownictwo firmy pod poniższym adresem e-mail (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak dziś pozbyć się problemów finansowych.

Adams

Dodaj ogłoszenie