Więzień miłości odc. 162, 163. Streszczenia nowych odcinków. Obsada EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Zobacz, ile ma odcinków 13.10.2019

(ww)Zaktualizowano 
Więzień Miłości to popularny w Polsce serial turecki. Ile ma odcinków? Jaka jest jego fabuła? Wszystko można przeczytać poniżej. Znajdziesz też streszczenia wielu odcinków. Obsada serialu "Więzień miłości": ERKAN MERIC, YAPRAK DURMAZ, EZGI BARAN. 13.10.19

Poniżej znajdziesz streszczenia odcinków serialu "Więzień Miłości" 12.10.2019.
odśwież:

Więzień miłości odcinek 162 streszczenie, wtorek 15 października
Zehra daje się namówić Ayse na wyjście z domu. Łamie tym zakaz Omera, wzbudzając tym jego gniew. Nazan wręcza Zehrze znaleziony wniosek i zaczyna ją szantażować. Alev robi wszystko, by firma Omera nie dostała kredytu.

Więzień miłości odcinek 161 streszczenie, emisja w poniedziałek 14.10
Ayse coraz bardziej podoba się pomysł założenia firmy. Jest pełna zapału. Zehra jednak, pod wpływem słów Omera, nie wykazuje entuzjazmu. Nazan znajduje wniosek ślubny Zehry i Yenera. Obrażona przez Alev nie przekazuje jej jednak dokumentu.

Więzień miłości odcinek 160, streszczenie. Emisja 11 października 2019
Mehtap wysyła Omerowi wniosek ślubny Zehry i Yenera. Mężczyzna jest zdruzgotany. Hamil żąda od Alev, by zablokowała udzielenie kredytu firmie Omera. Ten zaś sprzeciwia się wspólnemu biznesowi Ayse i Zehry.

Więzień miłości odcinek 159, streszczenie, emisja w czwartek 10 października
Omer tłumaczy sie Zehrze, mówi jej, że chce ją chronić oraz całą jej rodzinę przed każdym kto spróbuje ich skrzywdzić. Alev chce się dowiedzieć dlaczego Omer zwolnił Mehtap. Zehra na spotkaniu z Mehtap dowiaduje się u źródła, że straciła pracę. Zehra po pewnym czasie mówi Omerowi, że nie powinien się mścić w ten sposób i że to że Mehtap jest czyjąś siostrą to nie jej wina.

Streszczenie odcinka 158
Omer popada w konflikt z Alev w związku ze zwolnieniem Mehtap z pracy. Demir oświadcza się Leyli. Nasłani przez Fikreta bandyci nie zastają w warsztacie Salima, lecz Zehrę. Grożą jej bronią i każą ściągnąć ojca. Omer bez wahania staje w jej obronie.

Więzień miłości streszczenie odcinka 157, 8 października 2019
Salim postanawia, że do czasu wyzdrowienia Koray zamieszka u niego. Stan chłopaka się poprawia. Ludzie Fikreta śledzą Zehrę. Omer dowiaduje się, że Mehtap jest siostrą Yenera. Tayfun dostaje przeniesienie do pracy w Ankarze. Żegna się z przyjaciółmi.

Więzień miłości streszczenie odcinka 156, emisja w poniedziałek 7 października
Wszyscy się martwią o rannego Koraya, który nie odzyskał przytomności. Ayse i Nihat zapraszają Cevriye i Müzeyyen do restauracji. Tayfun dowiaduje się o planach przeniesienia go do Ankary. Omer mści się na Alev za jej złośliwości pod adresem Zehry.

Więzień miłości streszczenie odcinka 155, emisja w piątek, 4 paździerka
Koray zostaje postrzelony podczas szarpaniny z bandytami nasłanymi przez ojca. Trafia do szpitala, jego stan lekarze oznajmiają jako ciężki. Omer dowiaduje się o strzelaninie i myśli, że ofiarą była Zehra.

Więzień miłości odcinek 154, 3 października w czwartek
Nazan podkrada pieniądze przeznaczone na zakupy. Ayse daje Ömerowi szalik, który w dzieciństwie zrobiła ich zmarła matka. Mehtap (Gözde Gürkan) zgadza się przekazać pieniądze płatnemu zabójcy, gdy Beton zobaczy się z Yenerem.

Więzień miłości odcinek 153, 2 października w środę
Właściciel warsztatu nakazuje Salimowi opuścić lokal. Człowiek Jenera porywa Omera i zwabia w pułapkę Zehrę. Fikret nakazuje Salimowi, by przyprowadził do niego Koraja.

Więzień miłości streszczenie odcinka 152, emisja we wtorek 1 października/b]
Mehtap (Gözde Gürkan) odkrywa, że Beton organizuje włamania do domów, by obniżyć ich wartość rynkową. Yasemin (Sultan Elif Taş) cierpi po odejściu Koraya (Halit Erman Ersoy).
[b]Więzień miłości streszczenie odcinka 151, emisja w poniedziałek 30 września

W samochodzie, którym jadą Zehra i Omer, kończy się benzyna. Para trafia do domu gościnnej wdowy. Znowu zaczynają się mieć ku sobie. Mehtap stwierdza, że Beton prowadzi jakieś interesy za jej plecami. Alev przyznaje się rodzinie, że miała stłuczkę.

Streszczenie odcinka 150, emisja 27 września
Koray postanawia odejść, gdyż nie chce, by Yasemin miała problemy. Alev podstępem ściąga Omera do hotelu. Niedługo potem sprowadza Zehrę. Yasemin ma żal do ojca, że odprawił Koraya. Baton wysyła Mehtap czułe SMS-y.

Więzień miłości 149 odcinek streszczenie, emisja 26 września
Ktoś próbuje się włamać do domu Leyli i ciotki Szukram. Salim nie odpuszcza i chce wysłać Yasemin na wieś. Yener obdarowuje Zehrę bukietem kwiatów, do których dołącza liścik. Koray wyznaje Salimowi, dlaczego go tak bardzo ceni. Wzruszony do łez mężczyzna broni go przed ojcem.

Odcinek 148 streszczenie, emisja 25 września
Yasemin postanawia uciec z domu razem z Korayem. Szukran próbuje wyperswadować Salimowi wysłanie córki na wieś. Zehra przyznaje przed Omerem, że niesłusznie go obwiniała o zniknięcie matki. Obiecuje, że odtąd będzi z nim szczera. Yener ucieka ze szpitala.

Więzień miłości streszczenie odcinka 147, emisja 24 września
Alev stara się na nowo zbliżyć do Omera. Zehra zdradza mężowi, że odwiedziła Yenera w szpitalu. Ciotka Szukran pomaga Tayfunowi znaleźć dom. Alev zleca służącej, by w rzeczach Omera ukryła zdjęcie, na którym są razem.

Więzień miłości odcinek 146 streszczenie, emisja 23 września
Yasemin prosi siostrę, by spróbowała udobruchać ojca. Mehtap chce się zemścić na Zehrze. Podstępem zmusza ją, by odwiedziła Yenera w szpitalu. Salim oznajmia Korayowi, że nigdy więcej nie chce go widzieć. Tymczasem po rozmowie z Zehrą mężczyzna znajduje rozwiązanie. Mówi Salimowi, że chce się ożenić z Yasemin.

Więzień miłości streszczenie odcinka 145, emisja w piątek 20 września,
Yasemin zrywa kontakty z Fundą. Alev usiłuje wykraść Dżewrije list, który przyszedł do Zehry. Ciotka robi jej dowcip. Yener próbuje popełnić samobójstwo. Zehra dostaje od niego list, z którego dowiaduje się, że Omer nie miał żadnego związku z ucieczką jej matki.

Więzień miłości odcinek 144 streszczenie, emisja czwartek 19 września
Koray nie zamierza dłużej przyjaźnić się z Alperem. Salim nie odzywa się do Yasemin, a cała dzielnica huczy od plotek o jej ucieczce. Dziewczyna widzi Zehrę z Omerem. Gdy wypytuje siostrę o niego, pojawia się ciotka Szukran. Do Zehry przychodzi list. Nie ma na nim adresu i nazwiska nadawcy.

Więzień miłości odcinek 143 streszczenie
Omer uwalnia Yasemin i Koraya. Salim nie przyjmuje do wiadomości, że jego córka została porwana. Czuje się zhańbiony i nie rozmawiać ani z nią, ani z Korayem. Dżewrije informuje Nihata, że Alev przeglądała dokumenty w gabinecie Omera.

Więzień miłości streszczenie odcinka 142, emisja 17 września
Alev wykrada dokumenty. Funda wkoło chwali się, że Yasemin uciekła z Korayem. Informacje prez nią rozpowiadane otrzymuje Salim. Omer mówi Zehrze, że jej siostra została porwana. Po chwili udaje mu się odnaleźć Yasemin i Koraya. Podczas akcji wyzwoleńczej padają strzały!

Odcinek 141 streszczenie, emisja w poniedziałek
Fikret oznajmia Korayowi, że uwolni Yasemin, gdy on wróci do domu. Omer także usiłuje odnaleźć porwaną dziewczynę. Koray odkrywa miejsce przetrzymywania młodej zakładniczki. Wówczas Yasemin dowiaduje się, że Fikret, jest jego ojcem. Funda mówi Zehrze, że jej siostra uciekła z Korayem.

Więzień miłości streszczenie odcinka 140, emisja w piątek 13 września
Leyla ma wyrzuty sumienia po tym, jak oddała Demirowi pierścionek. Mysli że bardzo go skrzywdziła. Ojciec Koraya, Fikret, zleca zdemolowanie warsztatu Salima i porwanie Yasemin. Omer odwozi Zehrę do domu rodziców. Staje się świadkiem uprowadzenia jej siostry.

Więzień miłości odcinek 139, streszczenie
Szukając w biurze dowodów przeciwko Alev, Nihat znajduje małżeński kontrakt Omera i Zehry. Dochodzi do konfrontacji. Omer nie chce ani na chwilę zostawiać Nihata i Ayse samych. Nie może pozwolić, by siostra poznała jego tajemnicę. Okazuje się, że wspólny wyjazd może nie dojść do skutku, bo mała Asya ma w tym czasie szkolną wycieczkę.

Streszczenie odcinka 138. Emisja w środę 11 września.
Omer nie potrafi powiedzieć Ayse prawdy o jej stanie zdrowia. Proponuje siostrze wspólny wyjazd na weekend. Koray nie chce narażać Salima i postanawia porzucić pracę w jego warsztacie. Nihat przyłapuje Alev na przeszukiwaniu dokumentów dotyczących kolejnego przetargu.

Więzień miłości streszczenie 137 odcinka. Emisja we wtorek 10 września
Yasemin i Koray zajmują się Salimem. Wcześniej został on pibity. Zehra próbuje namówić Omera, by powiedział Ayse prawdę o jej chorobie. Ona natomiast wspomina czasy, gdy Asya była malutka. Demir postanawia oświadczyć się Leyli.

Więzień miłości streszczenie odcinka 136, emisja w poniedziałek:
Zehra chce przekonać Omera, by powiedział siostrze prawdę. Ayse próbuje dowiedzieć się, gdzie jest pierścionek, który dostała od Dżerwije. W warsztacie Salima zjawiają się ludzie nasłani przez ojca Koraya. Niebawem Yasemin znajduje go nieprzytomnego. Koray podejrzewa, że może to być sprawka jego ojca.

Więzień miłości streszczenie odcinka 135, emisja 6 września
Zehra bezskutecznie usiłuje przekonać Omera, że jego siostra powinna znać prawdę o stanie swojego zdrowia. Tymczasem Ayse nie może znaleźć pierścionka, który dała jej Dżewrije. Demir rozmawia z szefem Leyli. Chce, by dziewczyna pracowała tylko nad jego projektem.

Więzień miłości 134 streszczenie czwartek, 5 września
Zehra wróciła do rezydencji. Podczas rozmowy z Ayse trudno jej opanować emocje. Omer też jest poruszony. Oboje zbliżają się do siebie. Dżewrije daje Ayse cenną pamiątkę rodzinną, pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 133. Emisja środa 4 września.
Lekarz mówi Zehrze, że Ayse jest całkowicie zdrowa. Zehra podejrzewa, że Omer ją oszukał i próbował cynicznie wykorzystać jej uczucia. Oznajmia mężowi, że nigdy nie wróci do rezydencji. Niebawem jednak zmienia zdanie i zjawia się w domu Omera. Fikret nakazuje swoim ludziom, by zastraszyli Salima.

Więzień miłości odcinek 132 - streszczenie. Emisja we wtorek 3 września
Zehra opuszcza szpital i wraca do domu rodzinnego. Do warsztatu Salima przychodzi Fikret. Prosi, by to Koray wykonał u niego niezbędne naprawy. Omer odwiedza Zehrę i mówi jej, że Ayse umiera.

Więzień miłości odcinek 131 streszczenie. Emisja w poniedziałek 2 września
Leyla i Demir podstępem doprowadzają do spotkania Omera z Zehrą. Nie przynosi ono jednak oczekiwanego rezultatu. Zehra oznajmia, że powie o wszystkim Ayse. Gdy próbuje to zrobić, siostra Omera traci przytomność i trafia do szpitala. Zehra traci pewność, czy jej decyzja o opuszczeniu męża była słuszna.

Więzień miłości streszczenie odcinka 130
Omer znów zjawia się u Zehry. Musi spędzić u niej noc. Kobieta nadal upiera się przy rozwodzie. Mąż jest skłonny zgodzić się na ten krok, ale nie wie, jak powiedzieć o wszystkim Ayse.

Więzień miłości odcinek 129 streszczenie. Emisja 29 sierpnia.
Omer próbuje przekonać żonę, by zrezygnowała z rozwodu. Okkesz i Demir opowiadają Zehrze, jak bardzo mężczyzna cierpiał, gdy dowiedział się o wybuchu, w którym mogła zginąć. Niebawem Omer zjawia się w jej domu. Chce prosić, by z nim została. Wówczas z pracy wraca Salim.

Więzień miłości streszczenie odcinka 128, emisja we wtorek 27 sierpnia
Ömer przychodzi pod dom Zehry z kwiatami. Ostatecznie jednak odjeżdża bez słowa. Zehra wie, że był pod drzwiami.

Zehra zwraca się do adwokata w sprawie rozwodu. Ömer mimo wszystko chce ją ściągnąć do domu. Rodzina Ömera jest szczęśliwa z powodu powrotu Zehry do domu. Demir ma zamiar dać Leyli w prezencie pierścionek.

Więzień miłości streszczenie odcinka 127, emisja w poniedziałek 26 sierpnia
Rodzina Omera czeka z kolacją. On w szpitalu spotyka całą i zdrową Zehrę. Jest uradowany, że nic się jej nie stało. Mocno przytula żonę. Yasemin wraca do domu z lekkimi obrażeniami. Koray nie może się doczekać, kiedy ją zobaczy.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI ODCINEK 126, emisja 23 sierpnia
Zehra nie chce wracać do domu Omera. Umawia się z Yasemin w kawiarni. Dochodzi tam do do wybuchu gazu. Omer nie odbiera telefonów od siostry, żeby jej nie martwić. Wraz z Tayfunem szukają Zehry. Nie znajdują jej wśród tych, którzy przeżyli eksplozję.

Odcinek 125 streszczenie, emisja 22 sierpnia 2019 roku
Między Zehrą a Omerem dochodzi do gwałtownej kłótni, dotyczącej zniknięcia jej matki. Kobieta drze kontrakt, opuszcza rezydencję i wraca do swojego domu. Omer postanawia zmusić ją do powrotu. Funda nadal stara się poróżnić Yasemin z Korayem. Salim urządza mu miejsce do spania w warsztacie.

Więzień Miłości odcinek 124 streszczenie. Emisja 21 sierpnia 2019
Omer nakazuje Alev i Nihatowi, by razem pracowali. Ich relacje służbowe od samego początku układają się fatalnie. Zehra idzie z Ayse po zakupy. Siostra Omera dostaje niepokojących zawrotów głowy. Layla i Demir postanawiają zachować swój związek w ścisłej tajemnicy

Więzień miłości odc. 123 - emisja 20 sierpnia 2019
Tajfun spotyka Leylę na śniadaniu u Ömera, jest nią zauroczony. Zehra i Ömer tłumaczą się, czemu nie przyszli na firmową kolację. Ömer pozwala Alev wrócić do firmy. Mówi jej o tym podczas rodzinnej kolacji.

Więzień miłości odc. 122 - emisja 19 sierpnia 2019
Alev uświadamia Zehrę, że na kolacji będą dziennikarze, którzy będą wypytywać o różne rzeczy. Zehra postanawia więc, że nie chce iść na kolację. Ömer zostaje z nią w rezydencji. Tajfun zdradza Zehrze informacje, dotyczące jej matki. Mówi jej o rannym mężczyźnie i zaginionej kobiecie oraz o tym, że jedynym świadkiem zdarzenia jest Ömer.

Więzień miłości odcinek 121 streszczenie, 16 sierpnia
Yener dowiaduje się, że to Omer złożył na niego skargę. Tymczasem rodzina Omera przygotowuje się do dorocznej kolacji dla pracowników firmy. Opłacony przez Koraya Alper pozbawia przyjaciela mieszkania. Hilmi domaga się, by Alev wróciła do firmy.
Więzień miłości odcinek 120 streszczenie, 14 sierpnia
Demir (Umut Aksoy) bez powodzenia próbuje się zbliżyć do Leyli (Berna Üçkaleler). Tajfun odwiedza Alev (Ezgi Baran), przez co ona zaczyna się denerwować. Zehra pokazuje ojcu pieniądze znalezione w pokoju Yasemin.

Więzień miłości odcinek 119 streszczenie, 13 sierpnia
Omer znowu chce zaproponować Yenerowi ugodę. Zehra odwiedza Yasemin i szukając albumu ze zdjęciami, znajduje dużą sumę pieniędzy. Postanawia dowiedzieć się, skąd się wzięły w ich domu, i jedzie odwiedzić Yenera w więzieniu. Tymczasem Funda podstępem próbuje zwrócić uwagę Yasemin na Alpera.

Więzień miłości odcinek 118 streszczenie, 12 sierpnia
Ömer i Demir sprawdzają w firmie akta personalne. Szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Salim robi Yasemin wyrzuty o to, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli, lecz jej to nie odpowiada. Załamana Hedije chce odejść od rodziny Kerwandziolu, lecz Omerowi udaje się ją przekonać do pozostania.

Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 9 sierpnia
Omer i Demir szukają osoby, która wysłała anonim i zdjęcie rodziny Zehry. Selim robi wyrzuty Yasemin. Ma do niej pretensje, że jest niesłowna. Demir próbuje bardziej zbliżyć się do Leyli.
Więzień miłości odcinek 117 streszczenie, 8 sierpnia
Hedije postanawia odejść z domu Omera. Kurier dostarcza do posiadłości tajemniczą przesyłkę. Alev c
Więzień miłości odcinek 116 streszczenie, 7 sierpnia
Salim pojawił się w rezydencji Ömera (Erkan Meriç), a Zehra robiła wszystko, aby jej nie zobaczył. Udało się, ale przez to Zehra wpadła w panikę. Później nałożyła sobie zupy, do której Cewrije przez pomyłkę dodała płynu do zmywania. Ömer bardzo się przestraszył, a za wszystko obwiniona została Hedije

Więzień miłości odcinek 115 streszczenie, 6 sierpnia
Omer zwalnia sekretarkę, która poleciła Salima do pracy w rezydencji. Intryga Mehtap pozostaje niewykryta. Cewrije przez pomyłkę dodaje do potrawy płynu do zmywania. Zehra nabiera sobie cały talerz - rodzina podejrzewa, że mogła się zatruć.

Ile odcinków ma serial "Więzień miłości" w Polsce?

Więzień miłości odcinek 114 streszczenie, 5 sierpnia
Zehra boi się opuścić swój pokój, by nie spotkać się z ojcem, naprawiającym meble w rezydencji. Zehra wyznaje Omerowi, że potrzebowała pieniędzy na operację ojca. Omer widzi, jak bardzo się co do niej pomylił. Fundzie udaje się zbliżyć do Yasemin i Koraja.

Serial składać się będzie aż z 399 odcinków. Emisja potrwa ok. 1,5 roku

Więzień miłości odcinek 113 streszczenie, 5 sierpnia
Leyla wreszcie idzie z Demirem na obiad. Mehtap wysyła Salima do rezydencji Omera, gdzie ma dokonać koniecznych napraw. Zehra ukrywa się przed nim. Alew odwiedza w areszcie Yenera, który odrzuca jej propozycję współpracy.

Więzień miłości odcinek 112 streszczenie, emisja 2 sierpnia 2019 roku.
Dżerwije, świętując swój sukces, przygotowuje dla Omera i Zehry specjalne śniadanie. Leyla wciąż trzyma Denima na dystans. Funda wypytuje Yasemin, próbując dowiedzieć się, co wie o rodzinie Koraya. Tymczasem on wyznaje dziewczynie, że jego rodzice zginęli w wypadku.

Więzień miłości 111, streszczenie, emisja w środę, 1 sierpnia
Cewrije postanawia w tajemnicy usunąć z sypialni Omera i Zehry kanapę, która według niej stanowi źródło wszelkiego zła. Omer i Zehra są zmuszeni spędzić noc w jednym łóżku. Hilmi obiecuje Alev kontakt z Jenerem. Funda dowiaduje się, że Fikret jest ojcem Koraja.

Więzień miłości 110, streszczenie, emisja we wtorek, 30 lipca
Ciotka Dżewrije narzeka, że ma niewygodne łóżko. Nihat próbuje załatwić stolarza. Yener w więzieniu odgraża się, że zabije Omera i Zehrę. Tymczasem oni starają się zachowywać tak, jakby już się pogodzili. Niebawem dziewczyna zaskakuje fikcyjnego męża znajomością jego nawyków.

Więzień miłości odcinek 109 streszczenie, emisja w poniedziałek 29 lipca
Zehra i jej mąż wciąż wymyślają sensowne wytłumaczenie na to, że spali w oddzielnych łóżkach. Tymczasem adwokat Yenera informuje Mehtap, że zeznania sprzeczne z tym, co mówi jej brat, złożyła żona Omera Karwandziolu. Ajsze udziela bratu rad, co do zażegnania napiętej sytuacji między nim a Zehrą.

Więzień miłości odcinek 108 streszczenie, emisja 26 lipca
Dżewrije biegnąc z mlekiem za małą Asją, zauważyła, że Omer i Zehra spali oddzielnie. Małżonkowie zastanawiają się, jak z tego wybrnąć. Tymczasem ona sądząc, że para jest skłócona, próbuje swoimi metodami sprawić, by się pogodziła.

Więzień miłości 107, streszczenie, emisja czwartek 25 lipca
Lojalny wobec Yenera Beton nie wpuszcza policji do biura. Demir udaje się do Leyli z zakupami. Chce kolejny raz spróbować przełamać lody. W nowej posiadłości rodzinę Kawandziolu odwiedza Tajfun. Alev bezskutecznie usiłuje z niego wyciągnąć jakieś informacje. W sypialni Omera i Zehry cioteczka Dżewrije spostrzega, że małżonkowie nie spali w jednym łóżku.

Więzień Miłości 106 streszczenie, emisja środa 24
Yener składa kolejne zeznania. Prokurator podejrzewa, że chce w ten sposób wymigać się od kary. Tymczasem Zehra jest gotowa świadczyć przeciwko niemu, ale Omer ją powstrzymuje. Demir boi się, że straci Leylę. Postanawia szczerze wyznać, że wie wszystko o Zehrze i jej kontrakcie z Omerem. Tymczasem rodzina biznesmena szykuje się do przeprowadzki.

Streszczenie odcinka 104 "WIĘZIEŃ MIŁOŚCI". Emisja w poniedziałek 22 lipca
Alev zamiast kontraktu znajduje polisę ubezpieczeniową Zehry. Ona spędza dzień z ojcem i siostrą. Omer myśli, że go porzuciła, jednak dziewczyna w końcu wraca i to z prezentem dla Asji. Rodzina biznesmena postanawia przeprowadzić się do starego domu.

Więzień miłości odc. 103 streszczenie, emisja piątek 19 lipca
Alev nachodząc Zehrę i Omera w domku w górach, dowiaduje się, że mężczyzna został ranny. Słyszy też, że istnieje jakiś kontrakt. Małżeństwo wraca do rezydencji. Tymczasem Demir z powodzeniem zbliża się do Leyli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI STRESZCZENIA ODCINKÓW

Więzień miłości aktorzy

Obsada serialu "Więzień miłości":

W nowym serialu TVP2 "Więzień Miłości" wystąpią:

  • Hazal Subasi
  • Erkan Meriç,
  • Yaprak Durmaz

O czym będzie serial "Więzień miłości"?
Serial jest obyczajowym obrazem, którego perypetie głównych bohaterów mają miejsce w Turcji. Rodzeństwo Ayse i Omer zostało porzucone przez ich matkę. Omer zaprzysięga, że zawsze najważniejszą osobą będzie dla niego jego siostra Ayse. Dowiaduje się, że zostało jej niewiele czasu do końca życia. Postanawia uszczęśliwić swoją siostrę i wziąć ślub, posuwa się do tego, że bierze fikcyjny ślub z kobietą, która potrzebuje pieniędzy.

Zawiera umowę z Zehrą, jednak później sprawy się komplikują, Chcąc uszczęśliwić swoją umierającą siostrę postanawia ożenić się z Zehrą, jednak nie wszystko wychodzi po jego myśli.

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI SERIAL streszczenie

ELIF STRESZCZENIE. Co będzie się działo w kolejnym odcinku E...  • WIĘZIEŃ MIŁOŚCI
  • Yaprak Durmaz

WIĘZIEŃ MIŁOŚCI FACEBOOK

ŹRÓDŁO: telemagazyn.pl

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 135

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

E
Elements Capital Funding

Dzień dobry wszystkim

CZY POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI?

ZGŁOŚ SIĘ DO MOJEJ FIRMY NATYCHMIAST, JEŚLI POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI, PONIEWAŻ OFERUJEMY NAJLEPSZĄ USŁUGĘ POŻYCZKI NA CAŁYM ŚWIECIE

Czy potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków?

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności?

Czy masz niedokończony projekt z powodu złego finansowania?

Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zainwestować w jakąś specjalizację, która przyniesie Ci zysk? i nie wiesz co robić.

Renderujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, takie jak;

Pożyczki biznesowe (do 20 milionów)

Pożyczki osobiste (do 5 milionów)

Konsolidacja zadłużenia

Pożyczki międzynarodowe

Pożyczka rodzinna i wiele więcej.

Uzyskiwanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokiego oprocentowania, niewystarczającego zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej i wiele innych powodów

Jeśli martwisz się o pożyczkę, nie martw się więcej, ponieważ możemy zapewnić ci pożyczkę, której potrzebujesz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pożyczki, prosimy niezwłocznie odpowiedzieć na ten e-mail: (capitalfunding.usa.org@gmail.com)

Pamiętaj, że pożyczka udzielana jest zgodnie z 3% stopą procentową, w razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Nazwa firmy: Elements Capital Funding

Adres e-mail: capitalfunding.usa.org@gmail.com

Numer telefonu (WhatsApp): 4915758108767

E
Elements Capital Funding

Dzień dobry wszystkim

CZY POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI?

ZGŁOŚ SIĘ DO MOJEJ FIRMY NATYCHMIAST, JEŚLI POTRZEBUJESZ PILNEJ POŻYCZKI, PONIEWAŻ OFERUJEMY NAJLEPSZĄ USŁUGĘ POŻYCZKI NA CAŁYM ŚWIECIE

Czy potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków?

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności?

Czy masz niedokończony projekt z powodu złego finansowania?

Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zainwestować w jakąś specjalizację, która przyniesie Ci zysk? i nie wiesz co robić.

Renderujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, takie jak;

Pożyczki biznesowe (do 20 milionów)

Pożyczki osobiste (do 5 milionów)

Konsolidacja zadłużenia

Pożyczki międzynarodowe

Pożyczka rodzinna i wiele więcej.

Uzyskiwanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z powodu wysokiego oprocentowania, niewystarczającego zabezpieczenia, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej i wiele innych powodów

Jeśli martwisz się o pożyczkę, nie martw się więcej, ponieważ możemy zapewnić ci pożyczkę, której potrzebujesz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pożyczki, prosimy niezwłocznie odpowiedzieć na ten e-mail: (capitalfunding.usa.org@gmail.com)

Pamiętaj, że pożyczka udzielana jest zgodnie z 3% stopą procentową, w razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Nazwa firmy: Elements Capital Funding

Adres e-mail: capitalfunding.usa.org@gmail.com

Numer telefonu (WhatsApp): 4915758108767

P
Pani Elżbieta

Pozdrowienia..

Skontaktuj się z nami w sprawie bezpiecznej i niezabezpieczonej pożyczki o oprocentowaniu 3% za pośrednictwem (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)

………………………………….

Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku, czy twój bank odmawia udzielenia ci pożyczki na Boże Narodzenie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, potrzebujesz pożyczki. Jestem Pani Elizabeth, właścicielka firmy pożyczkowej. Oferujemy bezpieczne pożyczki o oprocentowaniu 3%.

* Czy masz problemy finansowe?

* Czy poszukujesz środków na spłatę kredytów i długów?

* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?

* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?

* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli masz którykolwiek z powyższych problemów, możemy Ci pomóc, ale chcę, abyś zrozumiał, że udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 3%.

* Pożycz wszystko do kwoty 95 000 000 USD.

* Wybierz od 1 do 30 lat do spłaty.

* Wybierz pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.

* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: (mrs.elizabethloanfirm@gmail.com)

Obiecujemy 100% gwarancję, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki. Nie ma kontroli bezpieczeństwa ani kontroli kredytowej

pozdrowienia

Pani Elżbieta

M
Mr donald lee

Cześć,

Udzielamy pożyczek od 1000 do 100 000 000 USD. Nasze pożyczki są dobrze zabezpieczone i oprocentowane na poziomie 2%. Udzielamy pożyczek osobom fizycznym i organizacjom z zamiarem remontu domów, konsolidacji długów, refinansowania i zakładania firm. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem adresu e-mail: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) Jesteśmy międzynarodową firmą pożyczkową udzielającą pożyczek różnym osobom i firmom w Europie, Azji, Afryce i innych częściach świata. Oferujemy pożyczkę w dolarach amerykańskich (dolarach amerykańskich), funtach brytyjskich (GBP) i dowolnej wybranej walucie. Adres kontaktowy: (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com) pożyczki są dostępne

Pokaz

* pożyczki osobiste (bezpieczne i niezabezpieczone)

* Pożyczki biznesowe (bezpieczne i niezabezpieczone)

* kredyty hipoteczne

*kredyt konsorcjalny

* Kredyt studencki

* konsolidacja pożyczek i wiele innych:

Wyślij e-mail do nas dzisiaj (donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com)

pozdrowienia

Donald Lee

G
Gość

Witam, jestem Anna Weichhaus, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Czy masz długi? Czy masz zły kredyt? Czy zostałeś odrzucony przez bank, jeśli potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej inwestycji biznesowej? Udzielam pożyczki na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i pożyczek na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną teraz: annaweichhaus11@gmail.com

C
Charlotte Müller

Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem Niemką i jestem dyrektorem generalnym Moon Light Loan Firm. Czy potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej wynoszącej zaledwie 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? Oferujemy bezpieczne pożyczki napisz do nas na adres (moonlightloanfirm@gmail.com)

* Czy poszukujesz środków na spłatę kredytów i długów?

* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?

* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?

* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

* Czy potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, mogę ci pomóc.

* Mogę zaoferować do 10 000 000 euro.

* Możesz spłacić od 1 do 30 lat.

* Możesz wybrać pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.

* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: (moonlightloanfirm@gmail.com)

Masz 100% gwarancji, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki.

Z pasją sprawiamy, że włączenie finansowe się liczy.

Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygody i wartości.

Gorące pozdrowienia

Pani Charlotte Müller

C
Charlotte Müller

Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem Niemką i jestem dyrektorem generalnym Moon Light Loan Firm. Czy potrzebujesz szybkiej, długoterminowej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskiej stopie procentowej wynoszącej zaledwie 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? Oferujemy bezpieczne pożyczki napisz do nas na adres (moonlightloanfirm@gmail.com)

* Czy poszukujesz środków na spłatę kredytów i długów?

* Czy szukasz środków na założenie własnej firmy?

* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych na różne cele?

* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

* Czy potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, mogę ci pomóc.

* Mogę zaoferować do 10 000 000 euro.

* Możesz spłacić od 1 do 30 lat.

* Możesz wybrać pomiędzy miesięcznym a rocznym planem spłat.

* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: (moonlightloanfirm@gmail.com)

Masz 100% gwarancji, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji pożyczki.

Z pasją sprawiamy, że włączenie finansowe się liczy.

Nasze pożyczki i produkty inwestycyjne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wygody i wartości.

Gorące pozdrowienia

Pani Charlotte Müller

m
mrsrosemary

Cześć Widzowie na tej stronie nazywam się Mary styczeń. Mieszkam w USA, chcę użyć tego medium, aby ostrzec wszystkich osób ubiegających się o pożyczkę, aby byli bardzo ostrożni, ponieważ wszędzie jest tak wielu oszustów. Kilka miesięcy temu byłem w trudnej sytuacji finansowej, a ze względu na moją desperację zostałem oszukany przez kilku pożyczkodawców internetowych. Prawie straciłem nadzieję, dopóki mój przyjaciel nie skierował mnie do bardzo rzetelnego pożyczkodawcy, pani Rose Mary, która pożyczyła mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 50 000 USD w ciągu 48 godzin bez żadnego stresu. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, po prostu skontaktuj się z nią teraz na adres e-mail podany poniżej (mrsrosemary002@outlook.com) Korzystam z tego medium, aby ostrzec wszystkich osób ubiegających się o pożyczkę z powodu piekła, które przeszedłem w rękach tych fałszywych pożyczkodawców Dziękuję Ci.

L
Lukasz

Dzień dobry wszystkim

CZY POTRZEBUJESZ POŻYCZKI ? ZŁÓŻ TERAZ, JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY! ponieważ jeśli chodzi o pożyczanie pieniędzy, oferujemy najlepszą obsługę.

Czy potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków?

Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie nowej działalności?

Czy masz niedokończony projekt z powodu złego finansowania?

Czy potrzebujesz pieniędzy, aby zainwestować w jakąś specjalizację, która przyniesie Ci zysk? i nie wiesz co robić.

Renderujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, takie jak;

Pożyczki biznesowe

Pożyczki osobiste

Konsolidacja zadłużenia

Pożyczki międzynarodowe

Pożyczka rodzinna i wiele więcej.

Uzyskiwanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problemy finansowe i potrzebują ich rozwiązania. Kwestia kredytu i zabezpieczeń jest czymś, o co klienci zawsze się martwią, szukając pożyczki od legalnego pożyczkodawcy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pożyczki, prosimy niezwłocznie odpowiedzieć na ten e-mail: (capitalfunding.usa.org@gmail.com)

Pamiętaj, że pożyczka udzielana jest w wysokości 3% oprocentowania, w razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Nazwa firmy: Elements Capital Funding

Adres e-mail: capitalfunding.usa.org@gmail.com

w
water

Cześć,

Czy potrzebujesz funduszy, aby spłacić swój dług lub pomóc w swoich warunkach? ODPOWIEDZ WIĘCEJ INFORMACJI POPRZEZ: bridgewater_privatefirm@aol.com> Lub Whatsapp lub SMS: 1(281)916-2461 Aby uzyskać więcej informacji o naszym serwisie. Możemy Ci pomóc.

bridgewater_privatefirm@aol.com

D
Derek Douglas

Cześć,

Potrzebujesz wygodnej pożyczki dla swojej satysfakcji? Oferujemy pożyczkę w wysokości 3% oprocentowania dla lokalnych i międzynarodowych pożyczkobiorców. Jesteśmy certyfikowani, zaufani, niezawodni, wydajni, szybcy i dynamiczni i współpracujemy. udzielamy pożyczki długoterminowej maksymalnie od 2 do 50 lat.

Czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i niedrogiej pożyczki, aby spłacić dług, założyć firmę lub z innego powodu? Jeśli tak, prosimy o kontakt z prośbą o pożyczkę.

Ta oferta jest dla poważnych ludzi.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem: E-mail: easyloanfirm2020@gmail.com

WhatsApp: 18582644849

Jesteśmy certyfikowani,

niezawodny, niezawodny, wydajny, szybki i dynamiczny.

Z poważaniem,

Derek Douglas

easyloanfirm2020@gmail.com

3% Prosta i niedroga oferta pożyczki

S
Susan Benson

Witam Panie i Panowie, Czy pilnie potrzebujesz pożyczki na biznes, pożyczki osobistej lub kredytu hipotecznego? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) w celu uzyskania pożyczki w ciągu 24 godzin, ponieważ oferujemy Gwarantowaną pomoc w uzyskaniu pożyczki.

Udzielamy wszelkiego rodzaju pożyczek. Bez ukrytych opłat.

Nasza firma odnotowała wiele przełomów w świadczeniu najwyższej jakości usług finansowych dla naszych klientów, szczególnie w zakresie syndykowania pożyczek i zapewniania kapitału dla osób fizycznych i firm. Ożywiamy słabe branże i wspieramy dobre pomysły biznesowe, zapewniając fundusze na ich rozpoczęcie. Nasza usługa pożyczek daje dostęp do:

- Pożyczka gotówkowa w wysokości do 20 mln EUR

- Przystępna roczna stopa w wysokości 3%,.

- Elastyczne opcje spłaty; Możesz spłacić pożyczkę od 1 do 30 lat

- Zastosuj zawsze i wszędzie

Warunki są bardzo proste i przemyślane. Posiadamy sieć inwestorów, którzy są gotowi zapewnić fundusze dowolnej kwoty osobom i organizacjom na rozpoczęcie działalności i działalności.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem

E-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

{WhatsApp: 447903159998}

Jest pożyczka dla wszystkich, Złóż wniosek już dziś, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś

M
MARY MASON

Pożyczka Sky Wealth Firma, udzielamy pożyczek o oprocentowaniu 0f 3%.

Dzień dobry panu / mamie.

Jesteśmy firmą prywatną i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu w celu ustalenia kwoty pożyczki wynoszącej od 100 milionów rezerw na pożyczki w wysokości 1000 euro na rozwój biznesu: przewaga / konkurencyjność ekspansji biznesowej.

(Numer Whatsapp: 79652625435)

Oferujemy różne pożyczki

* Pożyczki osobiste (zabezpieczone i niezabezpieczone)

* Pożyczki biznesowe (zabezpieczone i niezabezpieczone)

* Pożyczka konsolidacyjna

Brak opłat z góry

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy. Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, wyślij do nas e-mail już dziś

skywealthloanfirm@gmail.com

skywealthloanfirm@gmail.com

skywealthloanfirm@gmail.com

Pani Mary Mason.

t
trusyworthy

Olá senhor / senhora, você precisa de um empréstimo urgente?

Você é um investidor ou comerciante e está procurando um empréstimo para impulsionar seus negócios ou pagar suas contas.

>> ACREDITE EM MIM ESTAMOS AQUI PARA SERVIR MELHOR, UM EMPRÉSTIMO SEM QUALQUER COLATERAL.

Nós concedemos empréstimos que variam de US $ 5.000 e acima ..

>> Entre em contato conosco através do endereço de e-mail: trustworthyfinancial11@gmail.com ..

>> Whatsapp: 393511899934

M
Maciej Marek Maciek

SWIADECTWO W JAKI SPOSÓB MOZNA UZYSKAC ??MOJA POZYCZE Z POZYCZKI LEGITY

Nazywam sie Maciej Marek Maciek obywatelem Krakowa. Zostalem oszukany przez 4 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi pozyczke po tym, jak zaplacili mi kilka oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobic pieniadze. Pewnego dnia, gdy przegladalem internet ze lzami w oczach, natknalem sie na zeznania czlowieka, który równiez zostal oszukany i ostatecznie zostal powiazany z firma pozyczkowa o nazwie BETTY MABEL LOAN SERVICES (betty.mabel227@gmail.com), gdzie wreszcie dostalem pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama firma pozyczkowa, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak zostalem oszukany przez 4 róznych pozyczkodawców, którzy nie zrobili nic, tylko przysporzyli mi wiecej bólu. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, a otrzymalem pozyczke w wysokosci 270 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (BETTY MABEL LOAN SERVICES) zarzadzanej przez pana Gary'ego Marka i tutaj jestem dzisiaj szczesliwa, poniewaz BETTY MABEL LOAN USLUGI udzielily mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie uprzejmego kredytu i szybko skontaktuj sie z BETTY MABEL LOAN SERVICES teraz za pozyczke przez e-mail: betty.mabel227@gmail.com

KONTAKT

BETTY MABEL LOAN SERVICES

Email: betty.mabel227@gmail.com

Mój numer telefonu Whatsapp: 1(929)267-7281

Dodaj ogłoszenie