Wiemy, kto powinien przejąć władzę w Widzewie. Wybitni piłkarze Widzewa ostro o obecnej sytuacji w klubie. WYWIADY

(hof)Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (4 zdjęcia)
Piłkarze Widzewa nie zdołali awansować do pierwszej ligi.

POZOSTAŁE WYWIADY - KLIKNIJ TUTAJ LUB W GALERIĘ ZDJĘĆ

To szok dla fanów klubu z al. Piłsudskiego, bowiem przed startem sezonu łódzki klub był traktowany jako główny kandydat do wygrania rozgrywek drugiej ligi. Fani zastanawiają się, co się stało, że drużyna z 15-milionowym budżetem, blisko osiemnastotysięczną widownią nie zdołała wyprzedzić rywali z Radomia, Grudziądza, Torunia czy Bełchatowa. To prawdziwy blamaż działaczy i piłkarzy tego klubu.

O przyczynach takiego stanu rzeczy rozmawialiśmy z wybitnymi, byłymi zawodnikami Widzewa: Wiesławem Wragą, Krzysztofem Kamińskim, Sławomirem Chałaśkiewiczem i Andrzejem Kretkiem. Piłkarze nie szczędzili krytycznych słów obecnym sternikom klubu z al. Piłsudskiego.

SŁAWOMIR CHAŁAŚKIEWICZ O WIDZEWIE - KLIKNIJ TUTAJ

WIESŁAW WRAGA O WIDZEWIE - KLIKNIJ W LINK

ANDRZEJ KRETEK O SYTUACJI W KLUBIE, WYWIAD - KLIKNIJ TUTAJ

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 37

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

N
Nepomucen

Zamiast opowiadać głupie dowcipy to zabierzcie się za aktualnych działacz.Trzeba ich wsadzić na taczkę i wywieżć daleko od Widzewa.Bo inaczej w życiu nie zobaczycie Widzewa ani w I lidze ani w ekstra klasie a najprędzej to w III lidze.

O
On

Remis to sukces

G
Gość
2019-05-16T19:37:32 02:00, Gość:

A słyszeliście ten dowcip ?...

Idzie trzech kibiców ŁKS i widzą jednego kibica Widzewa ..

Na jego widok jeden krzyczy .

- ŁKS ... ŁKS ... ŁKS !!!

WIDZEWIAK się zatrzymał i pyta .

- Co tak się jąkasz biały przyjacielu ?

Kibice ŁKS spojrzeli na swojego kolegę i mówią

- No wyduś to w końcu !! Ten zrobił się tak blady jak jego koszulka i krzyczy .

- Łooo K.rwa Spie.dalamy !!!

A znacie te badania które opublikował znany hydrolog .inżynier Łukasz Kał-Syfilis ?

Obliczył że wystarczy że każdy kibic Widzewa odejszczał by się na stadionie ŁKS'u aby powstał drugi zalew sulejowski :D

Gońcie się panowie po dwóch ulicach .A jak już dobiegniecie do końca którejś z nich to się zatrzymajcie i rozejrzyjcie ...Tam wszędzie jest Widzew .I czy wam się podoba czy nie tak będzie zawsze ... Cześć (i nie płajać już szkoda waszych łez)

2019-05-17T13:02:02 02:00, Łodzianin*:

a ten dowcip znasz czerwony pajacyku z Reanimacji 2015:

"Pani pyta dzieci w szkole:

- Które z was kibicuje Widzewowi?

Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.

- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani.

- Bo ja kibicuję ŁKSowi Łódź - odpowiada Jasio.

- Ale dlaczego? - pyta pani.

- Bo tata kibicuję ŁKS , mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje ŁKS ŁÓDŹ - mówi Jasio.

- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? - pyta pani.

-Wtedy bym kibicował Widzewowi. "

hahahahahahaha

a może ten znasz ?

"Przychodzi fan Widzewa do księgarni i mówi

- Poproszę książkę "Widzew Mistrzem Polski".

- Fantastyka piętro wyżej - ze spokojem mówi sprzedawca. "

hahahahaha

Hahaha dobre .. A to znasz?

Przychodzi kibic ŁKS do sexuologa ...A sexuolog też pedał :D

Ł
Łodzianin*
2019-05-16T19:37:32 02:00, Gość:

A słyszeliście ten dowcip ?...

Idzie trzech kibiców ŁKS i widzą jednego kibica Widzewa ..

Na jego widok jeden krzyczy .

- ŁKS ... ŁKS ... ŁKS !!!

WIDZEWIAK się zatrzymał i pyta .

- Co tak się jąkasz biały przyjacielu ?

Kibice ŁKS spojrzeli na swojego kolegę i mówią

- No wyduś to w końcu !! Ten zrobił się tak blady jak jego koszulka i krzyczy .

- Łooo K.rwa Spie.dalamy !!!

A znacie te badania które opublikował znany hydrolog .inżynier Łukasz Kał-Syfilis ?

Obliczył że wystarczy że każdy kibic Widzewa odejszczał by się na stadionie ŁKS'u aby powstał drugi zalew sulejowski :D

Gońcie się panowie po dwóch ulicach .A jak już dobiegniecie do końca którejś z nich to się zatrzymajcie i rozejrzyjcie ...Tam wszędzie jest Widzew .I czy wam się podoba czy nie tak będzie zawsze ... Cześć (i nie płajać już szkoda waszych łez)

a ten dowcip znasz czerwony pajacyku z Reanimacji 2015:

"Pani pyta dzieci w szkole:

- Które z was kibicuje Widzewowi?

Wszystkie dzieci podnoszą rączki tylko nie Jasio.

- A ty, Jasiu czemu nie podnosisz? - pyta pani.

- Bo ja kibicuję ŁKSowi Łódź - odpowiada Jasio.

- Ale dlaczego? - pyta pani.

- Bo tata kibicuję ŁKS , mama, starszy brat i cała reszta rodziny. To i ja kibicuje ŁKS ŁÓDŹ - mówi Jasio.

- Ale Jasiu, popatrz, nie zawsze trzeba brać przykład z rodziców. Np. jakby tak twój tata był alkoholikiem, mama prostytutką, a brat pedałem, to co wtedy byś zrobił? - pyta pani.

-Wtedy bym kibicował Widzewowi. "

hahahahahahaha

a może ten znasz ?

"Przychodzi fan Widzewa do księgarni i mówi

- Poproszę książkę "Widzew Mistrzem Polski".

- Fantastyka piętro wyżej - ze spokojem mówi sprzedawca. "

hahahahaha

G
Gość
2019-05-16T17:47:24 02:00, Gość:

tak się śmialiscie elkesiaki że Widzew grał na luzie z Drwęca a teraz tak samo robią kibice Lecha którzy wypisują wszędzie żeby ich pilkarze nawet się nie ważyli wygrać z Piastem żeby Legię mistrza pozbawić

A w Afryce murzynów biją.....drugoligowcu.

G
Gość
2019-05-16T21:16:24 02:00, Gość:

Co kogo obchodzi ten 3 ligowy stwór.

2019-05-16T21:52:28 02:00, Gość:

To prawda ... On do dziś trzeciej ligi nie wygrał .Przypomnij jak on się zwie .. Coś na Ł ?

2019-05-17T05:40:32 02:00, Rain:

Synku dwóch tatuniow, brzeczysz coś, a gdzie ta twoja padlina, która liga, bo z tego co kojarzę, to ŁKS niedawno korzystał z czerwonego autobusu bez dachu świętując awans do extraligi. Idź, strzel sobie brandzelka z żalu, połącz, na swinke pokrzycz, ulży ci, będzie dobrze.

Oho kolejny nabuzowany .I dobrze że ŁKS gra w extraklasie .Bo może w końcu Ty i podobni tobie pójdą i zobaczą choć jeden mecz i nie będzie się czego wstydzić . A tak to siedzisz w tej swojej bramie i wiecznie płaczesz . Idź i kibiciuj tylko nie zapomnij że może teraz to ty zostaniesz kibicem sukcesu .

a
as

Moim zdaniem prezesem powinien zostać jakiś bajkopisarz. Żeby znów uwierzyli i daje siope i było z czego sobie wypłaty robić hahahaha

R
Rain
2019-05-16T21:52:59 02:00, Pio:

Hoffman to sobie może pisać o akademia jakie tam cuda będą

Może nie cuda, a dobre wyniki. A Hofman to wasz człowiek, łoś czerwony, aż zza rogu świeci reaktywacja.

R
Rain
2019-05-16T21:16:24 02:00, Gość:

Co kogo obchodzi ten 3 ligowy stwór.

2019-05-16T21:52:28 02:00, Gość:

To prawda ... On do dziś trzeciej ligi nie wygrał .Przypomnij jak on się zwie .. Coś na Ł ?

Synku dwóch tatuniow, brzeczysz coś, a gdzie ta twoja padlina, która liga, bo z tego co kojarzę, to ŁKS niedawno korzystał z czerwonego autobusu bez dachu świętując awans do extraligi. Idź, strzel sobie brandzelka z żalu, połącz, na swinke pokrzycz, ulży ci, będzie dobrze.

P
Pio

Hoffman to sobie może pisać o akademia jakie tam cuda będą

G
Gość
2019-05-16T21:16:24 02:00, Gość:

Co kogo obchodzi ten 3 ligowy stwór.

To prawda ... On do dziś trzeciej ligi nie wygrał .Przypomnij jak on się zwie .. Coś na Ł ?

G
Gość

Co kogo obchodzi ten 3 ligowy stwór.

G
Gość
2019-05-16T19:37:32 02:00, Gość:

A słyszeliście ten dowcip ?...

Idzie trzech kibiców ŁKS i widzą jednego kibica Widzewa ..

Na jego widok jeden krzyczy .

- ŁKS ... ŁKS ... ŁKS !!!

WIDZEWIAK się zatrzymał i pyta .

- Co tak się jąkasz biały przyjacielu ?

Kibice ŁKS spojrzeli na swojego kolegę i mówią

- No wyduś to w końcu !! Ten zrobił się tak blady jak jego koszulka i krzyczy .

- Łooo K.rwa Spie.dalamy !!!

A znacie te badania które opublikował znany hydrolog .inżynier Łukasz Kał-Syfilis ?

Obliczył że wystarczy że każdy kibic Widzewa odejszczał by się na stadionie ŁKS'u aby powstał drugi zalew sulejowski :D

Gońcie się panowie po dwóch ulicach .A jak już dobiegniecie do końca którejś z nich to się zatrzymajcie i rozejrzyjcie ...Tam wszędzie jest Widzew .I czy wam się podoba czy nie tak będzie zawsze ... Cześć (i nie płajać już szkoda waszych łez)

2019-05-16T19:59:30 02:00, Gość:

to z tymi trzema dobre .kiedys filmik widziałem na Youtubeie jak 3 widzewioków maże po scianie a jeden gościu taki zulek ich poskładał i przegonił hahahaha

Ta ..Widziałem typowy Rodowity pogonił dzieciaków bo pisali "ŁKS glópi"

G
Gość
2019-05-16T19:37:32 02:00, Gość:

A słyszeliście ten dowcip ?...

Idzie trzech kibiców ŁKS i widzą jednego kibica Widzewa ..

Na jego widok jeden krzyczy .

- ŁKS ... ŁKS ... ŁKS !!!

WIDZEWIAK się zatrzymał i pyta .

- Co tak się jąkasz biały przyjacielu ?

Kibice ŁKS spojrzeli na swojego kolegę i mówią

- No wyduś to w końcu !! Ten zrobił się tak blady jak jego koszulka i krzyczy .

- Łooo K.rwa Spie.dalamy !!!

A znacie te badania które opublikował znany hydrolog .inżynier Łukasz Kał-Syfilis ?

Obliczył że wystarczy że każdy kibic Widzewa odejszczał by się na stadionie ŁKS'u aby powstał drugi zalew sulejowski :D

Gońcie się panowie po dwóch ulicach .A jak już dobiegniecie do końca którejś z nich to się zatrzymajcie i rozejrzyjcie ...Tam wszędzie jest Widzew .I czy wam się podoba czy nie tak będzie zawsze ... Cześć (i nie płajać już szkoda waszych łez)

to z tymi trzema dobre .kiedys filmik widziałem na Youtubeie jak 3 widzewioków maże po scianie a jeden gościu taki zulek ich poskładał i przegonił hahahaha

G
Gość

A słyszeliście ten dowcip ?...

Idzie trzech kibiców ŁKS i widzą jednego kibica Widzewa ..

Na jego widok jeden krzyczy .

- ŁKS ... ŁKS ... ŁKS !!!

WIDZEWIAK się zatrzymał i pyta .

- Co tak się jąkasz biały przyjacielu ?

Kibice ŁKS spojrzeli na swojego kolegę i mówią

- No wyduś to w końcu !! Ten zrobił się tak blady jak jego koszulka i krzyczy .

- Łooo K.rwa Spie.dalamy !!!

A znacie te badania które opublikował znany hydrolog .inżynier Łukasz Kał-Syfilis ?

Obliczył że wystarczy że każdy kibic Widzewa odejszczał by się na stadionie ŁKS'u aby powstał drugi zalew sulejowski :D

Gońcie się panowie po dwóch ulicach .A jak już dobiegniecie do końca którejś z nich to się zatrzymajcie i rozejrzyjcie ...Tam wszędzie jest Widzew .I czy wam się podoba czy nie tak będzie zawsze ... Cześć (i nie płajać już szkoda waszych łez)

Dodaj ogłoszenie