Wielkie odrodzenie rugbistów Budowlanych. Pokonali 33:27 Arkę Gdynia!

.
. Paweł Łacheta
Rugbiści Budowlanych Łódź znów pokazali charakter. Po dwóch ostatnich porażkach, podopieczni Mirosława Żórawskiego po dramatycznym meczu pokonali 33:27 Arkę Gdynia.

Łodzianie zrobili wszystko, by nie dopuścić do trzeciej przegranej z rzędu. Do przerwy jednak nic nie wskazywało na to, że pokonają zawsze silnych rywali z Wybrzeża. Goście przeważali i po pierwszej połowie zasłużenie prowadzili 24:10. Po pięciu minutach drugiej połowy podwyższyli wynik na 27:10. Na szczęście, łódzcy rugbiści nie zwątpili w sukces i dzięki ogromnej ambicji zepchnęli rywali do defensywy. Szybko odrabiali starty, a w końcówce dramatycznego spotkania przechylili szalę zwycięstwa!