Wielkie brawa za walkę do końca. Zwycięstwo UKS SMS Łódź w doliczonym czasie gry

W premierowym meczu wiosny piłkarskiej ekstraligi kobiet drużyna UKS SMS Łódź zmierzyła się ze Śląskiem we Wrocławiu

Gospodynie prowadziły 1:0 po golu w 18 minucie Karoliny Iwaśko. Łodzianki odpowiedziały dwoma bramkami w ciągu 5 minut. Najpierw trafiła Dominika Kopińska (24 min), a potem Anna Redzia (29).
Niestety nie udało się utrzymać przewagi. W 70 min na listę strzelczyń wpisała się znów Iwaśko. Wydawało się, że mecz skończy się remisem. Nic z tego. Łodzianki walczyły do końca i wygrały. Gola na 3:2 w drugiej minucie doliczonego czasu gry zdobyła Kopińska

Śląsk Wrocław - UKS SMS Łódź 2:3 (1:2)

Lider tabeli Górnik Łęczna zremisował 3:3 z GKS w Katowicach, tracąc ostatniego gola w doliczonym czasie gry. Górnik ma 28 zdobytych punktów, drugi w UKS SMS też 28, a trzeci team - Czarni Sosnowiec - 27 pkt.