Wielkie brawa. KS Hokej Start Brzeziny halowym mistrzem Polski!

Dodaj komentarz:
Udostępnij:
Hokeistki na trawie KS Hokej Start Brzeziny obroniły tytuł halowych mistrzyń Polski.

W pierwszej połowie brzezinanki miały dwie dobre sytuacje. Trzecia przyniosła bramkę. Po 6 minutach gola zdobyła Sławińska. KS Hokej Start miał przewagę, ale nie potrafił wykorzystać dogodnych sytuacji. Brzezinianki znakomicie wykonały krótki róg i na listę strzelców znów wpisała się Sławińska. Było 2:0
Poznanianki nie dawały za wygraną. Zdobyły kontaktowego gola. Zawodniczki Startu nie wykorzystały dwóch krótkich rogów, ale znakomicie spisała się Kucharska w czwartej kwarcie, myląc defensywę oraz bramkarkę rywalek i zdobywając trzeciego gola. Brzezinianki prowadziły 3:1. Rywalki miały krótkie rogi, ale znakomitymi interwencjami popisywała się Gabara. Brzezinianki cieszyły się ze złotego medalu!
KS Hokej Start Brzeziny - AZS Politechnika Poznańska 3:1 (2:0)
W spotkaniach półfinałowych: AZS Politechnika Poznańska – UKHT Ósemka TG 4:0 (1:0), KS Hokej Start Brzeziny – KS Rogowo 3:1 (0:0).
Barw drużyny prowadzonej przez Małgorzatę Polewczak broniły: Anna Gabara, Klaudia Głowacka, Monika Polewczak i Paula Sławińska, Dżesika Mazur, Tatsiana Tsimonchik, Aleksandra Kuzmecka, Karolina Grochowalska, Emilia Kowalska, Oliwia Kucharska, Magda Pabiniak, Zuzanna Robacha.