Wielki walentynkowy koncert gwiazd muzyki dyskotekowej w Łodzi - już w sobotę! WYGRAJ BILETY!

(PB)
Na scenie Bad Boys Blue.
Na scenie Bad Boys Blue. Fot. solaris media
Już w najbliższą sobotę, 11 lutego w łódzkiej Atlas Arenie, z okazji zbliżających się Walentynek, odbędzie się niezwykła, kilkugodzinna zabawa taneczna! Na estradzie, w bajecznie kolorowej scenografii, wystąpią gwiazdy muzyki disco: Bad Boys Blue, Savage, Fancy, Francesco Napoli i Sound of Boney M. Podczas koncertu (początek o godz. 18), artyści zaśpiewają swoje największe przeboje. Jeśli jesteś fanem dobrej tanecznej zabawy - nie możesz tego przegapić!

Uwaga! konkurs dla czytelników „Expressu”! do wygrania podwójne zaproszenia na imprezę!

Bad Boys Blue to zespół śpiewający pop i eurodisco, stworzony w Kolonii w 1984 r. W jego skład wchodzili wtedy Andrew Thomas, Travor Taylor i John McInerney. Od 2012 r. na koncertach występuje ten ostatni, razem z żoną Sylvią i szwagierką Edith Miracle. Zespół wylansował wiele znanych hitów, m.in. „You’re a Woman”, „Pretty Young Girl”, „I Wanna Hear Your Heartbeat”, czy „Come Back And Stay”.

Fancy to niemiecki piosenkarz z Monachium, niezwykle popularny w latach 80. i 90. XX w. Nagrał wiele ówczesnych hitów, m.in. „Slice Me Nice”, „Bolero”, czy „Flames of Love”. Napisał też wiele utworów dla innych wykonawców, współpracował m.in. z Amandą Lear oraz Rominą Power i Al Bano.

Savage to włoski piosenkarz Roberto Zanetti, muzyk italo disco oraz eurodance classic, producent muzyczny, kompozytor i biznesmen. Oprócz swoich, tworzył też piosenki dla wielu innych wykonawców. Wypromował m.in. rapera Ice MC oraz Alexię (piosenka „Uh la la la”). Wśród jego wielkich przebojów są m.in. „Don’t Cry Tonight”, „Only You”, „I’m Losing You”, „Goodbye”, „Radio”, czy „Love Again”.

W Atlas Arenie wystąpi także drugi uwielbiany w Polsce Włoch, Francesco Napoli. W latach 80. stał się popularny, dzięki piosenkom „Balla Balla”, „Borneo”, „Piano piano”, „Marina”, czy „Ciao Italia”. Po raz pierwszy w Polsce wystąpił w 1988 r. na festiwalu w Sopocie.

Boney M. to największa gwiazda muzyki disco lat 70. i 80. ubiegłego wieku, której piosenki grane są w dyskotekach i klubach muzycznych do dziś. Niemiecka grupa wokalna stworzona przez producenta Franka Fariana nagrała 8 płyt, wszystkie pełne światowych przebojów: „Rivers of Babylon”, „Sunny”, „Daddy Cool”, „Ma Baker”, „Belfast”, „Hooray Hooray, It’s A Holi-Holiday”, „Brown Girl in the Ring” „Bahama Mama”, czy słynny „Rasputin” - wymieniać można niemal bez końca! Wiele z nich usłyszymy w wykonaniu grupy, której lideruje Sheyla Bonnick - członkini pierwszego, historycznego składu Boney M.

UWAGA! Wspólnie z organizatorami koncertu przygotowaliśmy konkurs dla Czytelników! Do wygrania - zaproszenia! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy na adres mailowy: [email protected] napisać, dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy dać bilety na ten niezwykły koncert. Na maile czekamy do godz. 15 w czwartek, 9.02. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na koncert!

Przepis na pyszne faworki
Przepis na kruche chrusty
[ZOBACZ FILM Dlaczego warto pić kranówkę? (x.news/Agencja TVN)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Dlaczego warto pić kranówkę? (x.news/Agencja TVN)