Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wieczna miłość powróci? Finał serialu. Będzie nowy sezon? Co zastąpi telenowelę? Jak się skończyła Wieczna miłość? 11.09.19

(ls)
Wieczna miłość odc. 239, 240 STRESZCZENIE. Sezon 2. OPIS Zrozpaczona Nihan postanawia odnaleźć córkę 18.08.19
Wieczna miłość odc. 239, 240 STRESZCZENIE. Sezon 2. OPIS Zrozpaczona Nihan postanawia odnaleźć córkę 18.08.19 telemagazyn
Wieczna miłość. Finał serialu. Będzie nowy sezon? Co zastąpi telenowelę? Jak się skończyła Wieczna miłość? 11.09.19 WIECZNA MIŁOŚĆ (KARA SEVDA- bo tak brzmi jej oryginalny tytuł) to serial obyczajowy produkcji tureckiej, który emitowany jest na antenie TVP pięć razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku). Głównym bohaterami są Kemal i Nihan. Tematem serialu, jak wskazuje tytuł, jest uczucie, które łączy tę dwójkę. Serial zyskał wielu fanów w Polsce i cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów.

WIECZNA MIŁOŚĆ - SEZON 3. BĘDĄ NOWE ODCINKI

Miłośnicy tureckich seriali powinni być usatysfakcjonowani. Od września, w każdy wtorek na antenie telewizyjnej widzowie będą śledzić perypetie bohaterów telenoweli „Przysięga” (godz. 16.05). Jest to współczesna opowieść o pięknej, a zarazem skromnej dziewczynie, która zmuszona zostaje do małżeństwa z obcym mężczyzną.

Czy jest szansa na powstanie nowych odcinków "Wiecznej miłości"? Niestety, na nowe odcinki nie ma co liczyć. "Wieczna miłość" w Turcji doczekała się dwóch sezonów i nie ma żadnych planów, aby nakręcić 3. sezon "Wiecznej miłości". W dodatku serial w Turcji swoją emisję zakończył w 2017 roku, więc już minęło zdecydowanie zbyt dużo czasu, aby reaktywować produkcję.

Odcinek 244 był ostatnim w drugim sezonie Wiecznej miłości. **Wieczna miłość odcinek 244 emisja w poiedziałek, 26 sierpnia **Finał serialu! Emir i Kemal giną na polu minowym!

Wieczna miłość odcinek 243 emisja w piatek, 23 sierpnia
Tuż przed wylotem Nihan zostaje zabrana siłą z lotniska. Skorumpowany policjant porywa Zeynep, aby wykorzystać ją jako przynętę. Planuje bowiem uprowadzenie Ayhana i Trucizny. Emir sam zgłasza się do szpitala
Wieczna miłość odcinek 242 emisja w czwartek, 22 sierpnia
Policja otacza budynek, mimo to Emirowi znów udaje się zbiec. Podczas ucieczki zostaje postrzelony. Funkcjonariusze postanawiają otoczyć ochroną bliskich Kemala, a jego samego razem z żoną i córką wysłać za granicę pod zmienionym nazwiskiem.

Wieczna miłość odcinek 241 emisja w środe, 21 sierpnia
Nihan próbuje odebrać Emirowi córkę, niestety mężczyzna ucieka, zabierając ze sobą dziewczynkę. Wkrótce w zrujnowanym budynku dochodzi do ostatecznej konfrontacji Nihan i Kemala z Emirem.

Wieczna miłość odcinek 240 emisja we wtorek, 20 sierpnia
Emir przywiązuje Zeynep do łóżka i oblewa ją benzyną! Asu uwodzi pielęgniarza!

Wieczna miłość odcinek 239 emisja we poniedziałek, 19 sierpnia
Zrozpaczona Nihan postanawia odnaleźć córkę.

Wieczna miłość odcinek 238 emisja we piątek, 16 sierpnia
Emir tęskni za Deniz i włamuje się do domu Kemala i Nihan. W ostatniej chwili udaje mu się uciec policji. Namawia Zeynep do ucieczki. Zeynep daje znać bratu, gdzie ukrywa się jego największy wróg. Kemal natychmiast wzywa policję. Emirowi po raz kolejny udaje się uciec
Wieczna miłość odcinek 237 emisja w środę 14 sierpnia
Zeynep nie może się pogodzić ze stratą dziecka. Emir powiadamia jej matkę o wypadku, a sam każe swoim ludziom przygotować dwa fałszywe paszporty dla siebie i żony. Były pracownik Emira zeznaje przeciwko swojemu mocodawcy. Prokurator wydaje nakaz aresztowania Emira.

Wieczna miłość odcinek 236 emisja we wtorek 13 sierpnia
Kemal i Nihan mówią sobie “tak”! Zeynep wpada pod samochód i traci ciążę!
Wieczna miłość odcinek 235 emisja w poniedziałek,12 sierpnia
Kemal przyjeżdża po Nihan z orszakiem weselnym. Ayhan i Trucizna obserwują ludzi Emira. Pomimo całej ostrożności, Kemal zostaje uprowadzony z zakładu fryzjerskiego swojego ojca.

Wieczna miłość odcinek 234 emisja w piątek,9 sierpnia
Galip atakuje Tarika nożem! Ostatnie przygotowania do ślubu Kemala i Nihan!

Wieczna miłość odcinek 233 emisja w czwartek, 8 sierpnia
Emir postanawia wtajemniczyć Asu w swoje plany i wykorzystać ją do ich realizacji. Zeynep nie może się pogodzić z myślą, że Emir poślubił ją wyłącznie po to, żeby pognębić Kemala.Asu chce zabić Nihan! Leyla strzela do niej i trafia do aresztu!
Wieczna miłość odcinek 232 emisja w środę,7 sierpnia

Emir walczy o możliwość spotkania się z Deniz. Mężczyzna wyjaśnia swojej matce, dlaczego Nihan była dla niego tak ważna. Nieoczekiwanie Emir postanawia ożenić się z Zeynep. Kobieta zgadza się na to.
Wieczna miłość odcinek 231 emisja we torek, 6 sierpnia

Odbywa się rozprawa rozwodowa Nihan i Emira. Sąd postanawia, że Nihan będzie opiekowała się córką. Kemal oświadcza się Nihan. Emir postanawia raz na zawsze rozdzielić kochanków.

Wieczna miłość odcinek 230 emisja w poniedziałek, 5 sierpnia

Nihan wraz z Deniz postanowiła wyprowadzić się i nareszcie cieszyć się życiem u boku Kemala. Niestety, beznadziejnie zakochana w Emirze Zeynep znowu zrobi coś, co może zaszkodzić jej bratu.

Wieczna miłość odcinek 229 emisja w piątek, 2 sierpnia
Nihan zapowiada Emirowi, że jedzie po Deniz i wyprowadza się. Ostrzega go, aby nie próbował jej w tym przeszkodzić. Kiedy odbiera córkę z rąk Zeynep, siostra Kemala nie ukrywa, że cieszy się z obrotu spraw. Po powrocie do domu rodzinnego odkrywa, że Hakki napisał do Kemala list, w którym ostrzegał go przed Asu. Idzie do szpitala porozmawiać z byłą szwagierką.

Wieczna miłość odcinek 228 emisja w czwartek, 1 sierpnia

Emir wywozi Nihan do domku w górach. Małą Deniz wciąż opiekuje się Zeynep, która wyjawiła Mojgan, że spodziewa się dziecka Emira. Kemal obmyśla razem z przyjaciółmi, w jaki sposób uwolnić Nihan.

Wieczna miłość odcinek 227 emisja w środę,31 lipca

Kemal przyjeżdża do willi Emira, żeby oswobodzić Nihan. Zostaje aresztowany za wtargnięcie na cudzą posesję. Zeynep opiekuje się córką Nihan i Kemala. Za sprawą Kemala banki kredytujące działalność Emira wycofują wsparcie.

Wieczna miłość odcinek 226 emisja we wtorek, 30 lipca

Asu unika kary za popełnione przestępstwa, ale trafia do zakładu zamkniętego dla psychicznie chorych. Emir wypędza z domu matkę Nihan. Mujgan każe Emirowi zapomnieć o Nihan. Mężczyzna postanawia uwięzić żonę w domu.

Wieczna miłość odcinek 225 emisja w poniedziałek, 29 lipca

Kemal rozwodzi się z Asu - wbrew jego obawom, kobieta nie stwarza przeszkód. Kemal zgodnie z umową oddaje wszystkie udziały w Holdingu Kozcuoglu, ale ku zaskoczeniu Emira przepisuje je na jego matkę. Mujgan odwiedza w więzieniu swojego męża.

Wieczna miłość odcinek 224 emisja w piątek, 26 lipca
Nihan proponuje Zeynep współpracę. Dziewczyna bez wahania przyjmuje propozycję. Galip trafia za kratki. Komisarz Mercan prosi Kemala o pomoc w śledztwie.
Wieczna miłość odcinek 223 emisja w czwartek, 25 lipca
Leyla odzyskuje przytomność. Emir trafia przed sąd. Kemal po raz kolejny próbuje odciąć Zeynep od Emira. Nihan nadal jest zazdrosna o piękną panią komisarz.

Wieczna miłość odcinek 222 emisja w środę,24 lipca
Leyla wciąż walczy o życie. Komisarz Mercan jest pewna, że Emir był zamieszany w podpalenie domu Kemala. Zeynep robi wszystko, aby namówić Emira do rozwodu z Nihan. Uda jej się przekonać mężczyznę?

Wieczna miłość odcinek 221 emisja w wtorek, 23 lipca
Galip i Emir mają nadzieję, że Leyla nigdy nie odzyska przytomności. Czy rzeczywiście tak będzie?Emir postanawia wysłać ojca do Chile pod pretekstem pracy nad nowym projektem. Ayhan wciąż szuka zamachowców.

Wieczna miłość odcinek 220 emisja w poniedziałek, 22 lipca
Hakan ratuje Kemalowi życie. Leyla w ciężkim stanie trafia do szpitala. Mercan zatrzymuje Emira w areszcie. Ayhan postanawia znaleźć tego, kto kazał postrzelić jego ukochaną.
Wieczna miłość odcinek 219 emisja w piątek, 19 lipca
Kemal przekonuje Zeynep, że nie musi ona wychodzić za Hakana. W ostatniej chwili to Hakan rezygnuje ze ślubu. Nikt nie wie, kto zmusił go do zmiany zdania. Podczas strzelaniny Leyla zostaje ciężko ranna.
Wieczna miłość odcinek 218 emisja w czwartek, 18 lipca
Galip opowiada synowi o materiałach radioaktywnych, które przed laty kazał zakopać na zakupionej przez swojego pracownika działce. Nihan wychodzi z aresztu. Nadchodzi dzień ślubu Zeynep i Hakana.
Wieczna miłość odcinek 217 emisja w środę 17 lipca
Emir podjął decyzję - chce rozwodu z Nihan , dlatego wysyła jej papiery rozwodowe. Fehime odwiedza Emira i każe mu trzymać się z daleka od Zeynep . Będzie posłuszny? Nie bądźmy naiwni... Za to Mujgan wprowadza się do domu córki, co oznacza, że przed Asu ciężkie chwile!

Wieczna miłość odcinek 216 emisja w wtorek 16 lipca
Nihan odwiedza w areszcie Tarika - na jego prośbę. Spotkanie z mordercą jej brata nie będzie należało do najprzyjemniejszych, mimo to Nihan godzi się na konfrontację. Inspektor Mercan odnajduje list, który Tufan napisał do Asu przed śmiercią. Nihan zostaje aresztowana jako osoba odpowiedzialna za nielegalne eksploatowanie złóż przez holding Kozcuoglu. Pójdzie do więzienia...

Wieczna miłość odcinek 215 emisja w poniedziałek 15 lipca
Tarik (Ruzgar Aksoy) na policji przyznał się do tego, że powiesił Ozana (Barış Alpaykut). Kemal (Burak Özçivit) powiedział o wszystkim Nihan (Neslihan Atagül), która całkiem się załamała. Emira (Kaan Urgancioglu) zaoferował Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) mieszkanie i restaurację, jeśli ona odejdzie od Hakana (Erhan Alpay).

Wieczna miłość odcinek 214 emisja w piątek, 12 lipca
Zeynep rezygnuje ze ślubu z Hakanem (Erhan Alpay), ale mężczyzna nie poddaje się. Przychodzi do domu rodzinnego Zeynep i próbuje ją przekonać, że Emir nigdy nie otoczy jej i dziecka taką opieką, na jaką zasługują. Nihan (Neslihan Atagül) spotyka się z Kemalem. Kiedy on chce powiedzieć prawdę, ona nie chce słuchać niczego, co może narazić ich miłość na szwank. Kiedy Tarik dzwoni do Kemala, ten jedzie na spotkanie z bratem.

Wieczna miłość odcinek 213 emisja w czwartek 11 lipca
Leyla wpada na trop kolejnych malwersacji finansowych Emira. Tarik obwinia się o śmierć Ozana. Kemal jedzie do kopalni, nielegalnie eksploatowanej przez holding Emira. Asu postanawia ostatecznie pozbyć się Kemala, upozorować własną śmierć i wrobić męża w zabójstwo, które na zawsze zaprowadziłoby go za kratki.

Wieczna miłość odcinek 212 emisja wśrodę 10 lipca

Wieczna miłość odcinek 211 emisja we wtorek 9 lipca
Nihan (Neslihan Atagül) robi wszystko, aby dowiedzieć się, kto zabił jej brata, Ozana (Barış Alpaykut). Próbowała nawet podstępem dowiedzieć się, jaki związek ze śmiercią jej brata ma Asu (Melisa Aslı Pamuk). Ta wyznała jej, że mordercą jest Tarik (Ruzgar Aksoy). Ona jednak nie uwierzyła.

Wieczna miłość odcinek 209 emisja w piątek 5 lipca
Asu manipuluje Tufanem i namawia go do wyjazdu z Turcji. Zakochany mężczyzna bezkrytycznie przyjmuje jej propozycję. Mercan każe Hakanowi wycofać się ze śledztwa w sprawie śmierci Ozana. Tufan ginie pod kołami ciężarówki, a Asu opowiada wszystkim zmyśloną historię o porwaniu.

Wieczna miłość odcinek 208 emisja w czwartek 4 lipca
Mujgan podejrzewa, że Emir (Kaan Urgancioglu) zabił siostrę. Mężczyzna obiecuje matce, że odnajdzie prawdziwego zabójcę Asu. Emir szantażuje Hakana po raz kolejny, później jedzie do miejsca, w którym ukrywają się Asu i Tufan. Śledzi go komisarz Mercan
Wieczna miłość odcinek 207 emisja w środa 3 lipca
Hakan podejrzewa, że to Tarik (Ruzgar Aksoy) wykradł ciało Ozana, aby chronić Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Ten jednak wszystkiemu zaprzecza. Wycieńczonemu Kemalowi udaje się unieszkodliwić oprawców i uciec. Nie wie, że Nihan (Neslihan Atagül), Ayhan i Zehir jadą, aby go uratować. Kemal spotyka na drodze Nihan, która zabiera go do kryjówki. Mężczyzna domyśla się, że ktoś uśpił go w nocy, kiedy zaginęła Asu. Razem z Nihan postanawiają wykonać badania jego krwi i chcą, aby odebrała je Mercan.

Wieczna miłość odcinek 206 emisja w wtorek 2 lipca
Mercan próbuje aresztować Kemala pod zarzutem zabójstwa Asu. Kiedy chce go skuć, mężczyzna niespodziewanie ucieka. Trwa ekshumacja zwłok Ozana (Barış Alpaykut). Nihan (Neslihan Atagül) otrzymuje informację, że grób jej brata jest pusty! Wtedy na cmentarzu pojawia się Kemal. Tłumaczy ukochanej, że nie pamięta niczego z wieczoru, gdy Asu zniknęła. Nihan zapewnia go, że mu wierzy.

Wieczna miłość odcinek 205 emisja w poniedziałek, 1 lipca
Mercan podejrzewa, że Hakan pracuje dla Emira. Tufan sądzi, że Emir zabił Asu. Postanawia ukarać mordercę. Policja nadal nie znalazła ciała Asu. Vildan czeka na wyniki ekshumacji Ozana.

Wieczna miłość odcinek 204 emisja w piątek 28 czerwca
Tufan porywa Nihan! Galip podejrzewa Emira o zabicie Asu! Kemal nie pamięta, co robił w nocy, kiedy zaginęła Asu. Ayhan próbuje pomóc mu przypomnieć sobie wszystko. Mercan dowiaduje się, że Asu wynajęła dla siebie mieszkanie. Znajduje tam obrączkę. Niespodziewanie pojawia się tam także Kemal.

Wieczna miłość odcinek 203 emisja w czwartek 27 czerwca
Wszystko wskazuje na to, że Asu została zamordowana. Kemal jest podejrzanym. Okazuje się, że w mieszkaniu brakuje jednego z noży kuchennych. Śledztwo w sprawie zaginięcia Asu prowadzi energiczna i atrakcyjna policjantka Mercan, która jest zainteresowana Kemalem.

Wieczna miłość odcinek 202 emisja w środę 26 czerwca
Asu przy świadkach prowokuje awanturę z Kemalem. Tarik z ludźmi Emira wyruszają do magazynów, aby odbić fałszywego sanitariusza, którego przetrzymuje Kemal z Ayhanem. Asu informuje Kemala, że zgadza się na rozwód i jest gotowa podpisać ugodę. Zaprasza mężczyznę do siebie.

Wieczna miłość odcinek 201 emisja we wtorek czerwca
Nihan i Kemal planują wspólną przyszłość. Co się stanie, gdy dowiedzą się, kto tak naprawdę zabił Ozana. Hakan próbuje namówić Zeynep do szybkiego ślubu. Emir odkrywa prawdę o wypadku Nihan i postanawia podejść siostrę podstępem. ymczasem Kemal i Ayhan odnajdują Gurcana, który chwilę wcześniej był szantażowany przez Tufana.

Wieczna miłość odcinek 200 emisja w poniedziałek 24 czerwca
Przed domem Gurcana pojawia się policja. Akcja przenosi się do mieszkania komisarza, gdzie zatrzymała się Zeynep. Fehime zmienia opatrunek na jej ranie postrzałowej i pyta czy wciąż myśli o tym, o kim nie powinna.

Wieczna miłość odcinek 199- emisja w piątek 21 czerwca
Zeynep przypuszcza, że Asu zdradziła ją przy okazji wysyłania listu do jej rodziców. Tarik przyznaje Asu, że to on powiesił Ozana. Prosi ją o pomoc. Pod pretekstem biegania Nihan wymyka się z domu na spotkanie z Kemalem

Wieczna miłość odcinek 198- emisja w środę 19 czerwca
Vildan zostaje skazana za próbę zamordowania Zeynep. Matka przekonuje Kemala, że jego związek z Nihan nie ma przyszłości. Ciało Ozana ma zostać wkrótce ekshumowane. Zeynep powoli wraca do równowagi psychicznej. Emir podejrzewa, że Tufan nie jest wobec niego szczery.

Wieczna miłość odcinek 197 - emisja wtorek 18 czerwca
Tarik jest przekonany, że to Emir kazał zastrzelić Zeynep. Wbrew namowom Emira Nihan postanawia zgłosić się na policję. Kemal robi wszystko, by znaleźć fałszywego sanitariusza i zmusić go do mówienia. Vildan trafia do aresztu.

Wieczna miłość odcinek 195 - streszczenie
Vildan odkrywa list, w którym Zeynep przyznaje się do zabójstwa Ozana. Emir odprowadza Zeynep do łodzi, którą dziewczyna ma odpłynąć z Turcji. Niespodziewanie w tym miejscu pojawia się Nihan, a za nią jej matka. Padają strzały...

Wieczna miłość odcinek 194 streszczenie
Emir pomaga Zeynep ukryć się przed Nihan i Kemalem. Nihan przypadkiem spotyka mężczyznę, który podawał się za pielęgniarza podczas jej wizyty w szpitalu Ozana. Kemal szuka dowodów, aby potwierdzić niewinność swojej siostry.

Wieczna miłość odcinek 193 streszczenie - emisja 12 czerwca
Emir wplątuje Zeynep w swoją intrygę i naciska, aby dziewczyna po raz kolejny zdradziła Kemala. Nihan dostaje nagranie, na którym Zeynep dusi Ozana poduszką. Rodzice dziewczyny nie mogą pogodzić się z myślą, że ich córka zabiła męża. Hakan prosi o przywrócenie mu sprawy zabójstwa Ozana.

Wieczna miłość odcinek 191 streszczenie, poniedziałek 10 czerwca
Emir i Nihan zamierzają świętować pierwsze urodziny córki. Kemal nadal prowadzi poszukiwania zabójcy Ozana. Nie wierzy, że Zeynep uśmierciła męża. Pod wpływem Emira Zeynep kolejny raz okazuje się nielojalna wobec brata.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 190 streszczenie - emisja piątek 7 czerwca
Emir postanawia ukarać Nihan za wystąpienie przed dziennikarzami. Kemal chce, by Zeynep złożyła zeznania w sprawie śmierci Ozana. Dziewczyna niespodziewanie trafia do lekarza. Leyla boi się powiedzieć siostrze o zaręczynach z Ayhanem.

Wieczna miłość odcinek 189, streszczenie
Tarik nie potrafi wybaczyć Banu zdrady i szpiegowania na rzecz Emira. Kemal szuka w pokoju Zeynep dowodu na jej udział w śmierci Ozana. Emir zwołuje konferencję prasową, podczas której zamierza wyjaśnić przyczyny swoich kłopotów rodzinnych. Nihan nieoczekiwanie wydaje oświadczenie dla prasy.

Wieczna miłość streszczenie odcinka 188, emisja 5 czerwca w środę
Kemal wciąż nie wie czy Zeynep zabiła Ozana. Jest wiele niewiadomych po zeznaniach dziewczyny. Ayhan oświadcza się Leyli. Hakan po powrocie do domu nagle odkrywa że ktoś się włamał. Brakuje też dowodów w sprawie śmierci Ozana.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 187 STRESZCZENIE, emisja 4 czerwca 2019
Zeynep boi się, że Kemal dowie się o tym, kto zabił Ozana. Kobieta zaczyna panikować. Tarik chce pomóc kobiecie. Emir nie da za wygraną, chce walczyć o córkę z Nihan. Chce wszystkim pokazać i przekonać, że kobieta jest niezrównoważona i ma problemy z psychiką.

Wieczna Miłość odcinek 186 streszczenie, piątek, 31 maja
Nihan jest przy grobie ojca i brata. Kemal obiecuje jej, że już niedługo dowiedzą się prawdy. Emir, namawiany przez Asu, postanawia wydać Zeynep jako zabójczynię Ozana. Jest przekonany, że bolesna prawda o śmierci chłopaka na zawsze rozdzieli zakochanych. Zleca Tufanowi porwanie siostry Kemala.

Wieczna Miłość odcinek 185 streszczenie, czwartek, 30 maja
Emir przychodzi do mieszkania Hakana. Otwiera Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse). Mąż Nihan mówi jej, że przyszedł się pożegnać. Między nimi znowu dochodzi do namiętnych pocałunków, a kiedy omal nie lądują w łóżku, Zeynep przerywa miłosne uniesienie. Kiedy Emir sugeruje, żeby spróbowała go zatrzymać, ona życzy mu szczęśliwej drogi.

W majówkę serial nie był emitowany.

Wieczna miłość odcinek 184 streszczenie, środa

Wieczna miłość odcinek 183 streszczenie, środa 29 maja
Zehra przychodzi na pomoc Kemalowi. Nihan prosi Galipa, aby namówić Emira do wycofania oskarżenia przeciwko Kemalowi. Kemal nadal jest w areszcie.

Wieczna Miłość odcinek 182 streszczenie, wtorek 28 maja
Kemal z Nihan muszą jak najszybciej jechać z córką do szpitala. Lekarz poznaje ich, ma pewne podejrzenia, ze to oni są poszukiwani przez funkcjonariuszy. Kemal drugi raz chce oddać dziewczynkę rodzicom, jednak znów we wszystko wmieszał się Emir.

WIECZNA MIŁOŚĆ streszczenie odcinek 180, piątek 24 maja

Kemalowi udaje się porwać własną córkę. Jego rodzice czekają w umówionym miejscu w lesie, żeby przejąć dziewczynkę. Zeynep mówi policjantowi Hakanowi, że Deniz jest córką Kemala. Jemu natomiast udaje się przejrzeć podstęp Emira. Teraz chce pokrzyżować jego plany.

WIECZNA MIŁOŚĆ streszczenie odcinek 179, czwartek 23 maja

Emir domyśla się, że Kemal postanowił porwać swoją córkę z jego domu. Postanawia sprowokować mężczyznę i pozornie ułatwić mu to zadanie. Nihan z niepokojem obserwuje, jak jej mąż coraz bardziej przywiązuje się do Deniz i robi wszystko, by mu w tym przeszkodzić.

Wieczna miłość streszczenie odcinka 178 ze środy
Kemal prosi rodziców aby ukryli prawdę przed Tarikiem. Mężczyzna planuje odebrać EMIROWI córkę. W firmie Emira niedługo ma dojść do zmiany prezesa. Wybrany zostanie formą głosowania. Galip i Emir twierdzą, że Kemal będzie chciał wygrać wyścig na stanowisko prezesa zarządu.

WIECZNA MIŁOŚĆ streszczenie odcinek 177, wtorek 21 maja

Dzięki matce Emira Nihan dowiaduje się, w jaki sposób mężczyzna zdobywał informacje o jej spotkaniach z Kemalem. Zeynep (Hazal Filiz Küçükköse) znajduje pracę w kawiarni. Hakan prosi dziewczynę o spotkanie. Mówi jej, że wszedł w posiadanie akt dotyczących śmierci Ozana (Barış Alpaykut). Mówi jej też o guziku, który został znaleziony. Dziewczyna przypomina sobie, że to ona zgubiła guzik w tym dniu.

WIECZNA MIŁOŚĆ streszczenie odcinek 176, poniedziałek 20 maja

Leyla rezygnuje z mieszkania w rodzinnym domu. Chce zapomnieć o przeszłości. Wszystko ze względu na Ayhana. Nihan mówi matce Emira o problemach w małżeństwie.

WIECZNA MIŁOŚĆ streszczenie 175 odcinka, emisja w piątek 17 maja
Emir przypadkiem odkrywa, że Kemal sprawdzał jego lokalizację. Wciąż mężczyzna chce się dowiedzieć, z kim Nihan spędziła noc tuż przed wypadkiem. Emir mści się. Do swojej intrygi wplątuje Leylę i Ayhana.

WIECZNA MIŁOŚĆ - streszczenie odcinka 174
Emir prowadzi własne śledztwo w sprawie wypadku Nihan. Jest przekonany, że ktoś próbował zabić jego żonę. Nihan nie może wybudzić się ze śpiączki. Vildan postanawia ukradkiem sprowadzić do szpitala Kemala, który wciąż obwinia się o wypadek ukochanej.

WIECZNA MIŁOŚĆ 173 - streszczenie odcinka - 15 maja
Kemal obwinia się o wypadek Nihan. Emir zakazuje Kemalowi zbliżać się do szpitala, w którym kobieta walczy o życie. Nieoczekiwanie dla wszystkich to Zeynep pomaga uratować Nihan.

Wieczna miłość - streszczenie odcinka 172, emisja 14 maja
Kemal nie chce, aby jego córka zamieszkała w domu Emira. Zamierza temu przeszkodzić. Tymczasem Nihan zaprasza Kemala do domu za miastem. Asu w końcu każe swojemu człowiekowi pozbyć się swojej rywalki. Podczas jazdy Nihan za Kemalem jej auto wpada w poślizg.

WIECZNA MIŁOŚĆ 171 odcinek, streszczenie, 13 maja w poniedziałek
Nihan nie powiedziała nadal nic Kemalowi o Deniz, strasznie męczą ją wyrzuty sumienia. Hakan wciąż stara się o serce Zeynep. Nihan namawia Kemala do rozejmu i połączenia sił przeciwko Emirowi.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 170 streszczenie, emisja 10 maja 2019
Kemal chce przekonać członków zarządu aby stanęli po jego stronie. Zaplanował spotkanie z nimi. O tym ruchu dowiaduje się Asu. Jednak do spotkania nie dochodzi. Kemal odwołuje zaplanowane wcześniej spotkanie. Emir postanawia jechać do Nihan, która przebywa w willi za miastem.

Wieczna miłość 169, streszczenie odcinka
Kemal wcześniej dostał informacje na temat Deniz. Wciąż nie może do siebie dojść. Nie może wybaczyć kłamstwa Nihan. Ayhan wciąż chce uwieść Leylę. Emir postanawia pojechać za miasto do willi gdzie jest Nihan

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 168 streszczenie emisja w środę 8 maja
Nihan decyduje wyjechać z Deniz ze Stambułu. Emir postanawia zaaranżować nielegalną transakcję z udziałem Leyli i Ayhana. Zehra donosi Emirowi na Truciznę. Kemal włamuje się do domu Emira.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 167 streszczenie emisja we wtorek 7 maja
Nihan ma wyrzuty sumienia, że ukrywa przed Kemalem prawdę o Deniz. Ayhan opowiada Leyli o jej ojcu. Fehime wybacza córce i postanawia ją wspierać w tajemnicy przed mężem.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 166 streszczenie emisja w poniedziałek 6 maja
Leyla (Zerrin Tekindor) spotyka się z adwokatem i w końcu dowiaduje się, co łączyło Ayhana z jej rodziną. Okazuje się, że ojciec Leyli wrobił Ayhana w kradzież. Kemal mówi Nihan, że zna prawdę. Kobieta stara się go przekonać, że Deniz nie jest jego córką

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 165 streszczenie emisja we wtorek 30 kwietnia
Nihan jedzie w miejsce, które wskazał jej Emir. W oddali widzi Emira trzymającego Deniz na rękach. Po chwili mężczyzna odkłada dziecko do wózka, który stoi tuż nad przepaścią. Nihan zaczyna niepokoić się jeszcze bardziej niż do tej pory. Chce podejść bliżej Emira, ale ten zabrania jej grożąc, że puści wózek. Każe żonie przyznać się do tego, że chciała powiedzieć Kemalowi prawdę o Deniz. Nihan zaprzecza zalewając się łzami.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 164 streszczenie, emisja 29 kwietnia
Tarik jest szantażowany przez Emira. Emir chce też dać żonie nauczkę, wymyśla przerażającą intrygę, do której chce włączyć Deniz. Kemal znajduje Zeynep. Trafia na nią w hotelu.

Wieczna Miłość odcinek 163, streszczenie 26 kwietnia
Leyla postanawia przeprowadzić własne śledztwo w sprawie przeszłości Ayhana i tego, co łączyło mężczyznę z jej rodziną. Zeynep odrzuca propozycję Emira. Kemal przypadkiem dowiaduje się, że Deniz nie cierpi na żadną chorobę krwi. Znów zaczyna podejrzewać, że dziewczynka jest jego córką.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 162 streszczenie, emisja 25 kwietnia
Nihan wciąż podejrzewa, że Emir był zamieszany w śmierć Ozana. Hakan odwiedza Zeynep w hotelu, gdzie dziewczyna zamieszkała po wyprowadzce z domu rodziców. Nihan zaczyna się martwić, że Emir coraz bardziej przywiązuje się do jej córki.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 161 streszczenie, emisja 24 kwietnia
Zeynep wyprowadziła sie z domu. Na poszukiwania jej wyrusza Emir. Kemal i Tarik zaniepokojeni także szukają kobiety. Asu przychodzi do matki, która zaczyna odzyskiwać świadomość.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 160, emisja we wtorek 23 kwietnia
Deniz otrzymuje podarunki od Kemala. Później Kemal wpada na trop, że w dniu śmierci Ozana firma Emira przelała dużą sumę pieniędzy. Fehime nie wpuszcza córki do domu. Zeynep trafia do hotelu.

Wieczna Miłość, odc. 159, emisja w piątek 19 kwietnia
Asu jest siostrą Emira - taka wiadomość pojawia się w mediach. Kemal ma żal do żony. Nihan jest przekonana, że Asu ma dowody w sprawie śmierci jej brata.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 158 czwartek 18 kwietnia
Ku zaskoczeniu Emira Kemal pojawia się w firmie jako udziałowiec. Kemal wciąż potajemnie spotyka się z Nihan. Fehime postanawia jak najszybciej wydać Zeynep za mąż.

WIECZNA MIŁOŚĆ, streszczenie odcinek 157, środa 17 kwietnia
Matka Zeynep odkrywa, że jej córka ma romans z Emirem. Kemal postanawia zrewanżować się Emirowi za szantaż. W tym celu zmusza Asu do zrzeczenia się swoich udziałów na korzyść Kemala. Kemal i Asu potajemnie biorą ślub.

WIECZNA MIŁOŚĆ, streszczenie odcinek 156, wtorek 16 kwietnia
Emir zasypuje Deniz prezentami, wbrew niezadowoleniu Nihan. Kemal jest zmuszony przyjąć propozycję Emira i oddać mu udziały w holdingu. Kemal dowiaduje się, że Asu go zdradziła.

WIECZNA MIŁOŚĆ, streszczenie odcinek 155, Poniedziałek 15 kwietnia
Zeynep przypomina sobie chwilę zabójstwa Ozana. Vildan zaczyna podejrzewać Ajhana o to, że mężczyzna chce wykorzystać jej siostrę. Emir grozi Kemalowi, że upubliczni jego spekulacje.

WIECZNA MIŁOŚĆ, streszczenie odcinka 154, piątek 12 kwietnia
Emir wciąż spotyka się z Zeynep. Nihan odkrywa ten fakt, postanowiła śledzić Emira. Kemal wciąż nie może się pogodzić, że Asu jest siostrą Emira. Ma jednak plany wobec takiej wiedzy, będzie chciał ją w przyszłości wykorzystać. Zeynep jest bardzo zaniepokojona, że Nihan dowie się o jej związku ze śmiercią Ozana.

WIECZNA MIŁOŚĆ, streszczenie 153 odcinka, czwartek 11 kwietnia.
Kemal chce odnowić zaręczyny z Asu. Leyla i Nihan wyjeżdżają. Chcą poznać prawdę o przyszłej żonie Kemala. Emir postanawia wysłać za granicę Safaka, brata skorumpowanego policjanta Hakana. Asu przyjmuje ofertę Emira, ten prosi ją o pomoc w walce z Kemalem.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 152 streszczenie, emisja środa 10 kwietnia
Kemal postanawia zainwestować w budowę fabryki opakowań. Emir dowiaduje się o tym i robi wszystko, by pokrzyżować mu plany. Tymczasem Kemal prosi swojego brata, Tarika, aby ten wspierał go podczas pracy nad inwestycją. Tarik zaczyna donosić o wszystkim Emirowi.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 151 streszczenie, emisja wtorek 9 kwietnia
Leyla jest z Ayhanem. Zeynep jest zazdrosna i sugeruje, że kobieta ma romans z Emirem. Emir zmusza żonę do zaaranżowania spotkania z Kemalem. Asu tymczasem wyczekuje Kemala.
Tymczasem, Zeynep rozmawia z Asu i sugeruje, że wie o jej romansie z Emirem. Asu próbuje wybić jej to z głowy. Siostra Kemala wciąż jednak podejrzewa, że Asu i Emira coś łączy.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 150 streszczenie
Leyla jest bardzo zła na Kemala za jego wcześniejsze nieodpowiedzialne zachowanie. Zeynep postanawia szantażować Emira. Jest pewna, że miał on romans z Asu. Matka Kemala grozi Emirowi. Mówi mu, że wyjawi wszystkim czyją córką jest Deniz.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 149 streszczenie, emisja w piątek 5 kwietnia
Asu jest transportowana do szpitala. Kemal i Nihan zajęli się nią. Emir chce się stanowczo dowiedzieć, co w mieszkaniu swojego byłego ukochanego robiła jego żona. Policja poszukuje Kemala. Funkcjonariusze przeszukują złomowisko, które jest własnością Ayhana.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 148 streszczenie emisja 4 kwietnia 2019 roku
Kemal ratuje zamkniętą w chłodni Nihan. Policja poszukuje Kemala, który jest podejrzany o próbę porwania Galipa Kozcuoglu. Asu postanawia się zabić, nie może znieść, że została porzucona.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 147 streszczenie, 3 kwietnia
Emir przesyła prasie informacje na temat Asu, sama zainteresowana się o tym dowiaduje. Emir ponownie chce zasadzić się na Kemala i go zaatakować. Pozoruje najpierw porwanie Galipa. W tym samym czasie Nihan jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Nie ma wyjścia, w ostatniej chwili postanawia prosić Kemala o pomoc.

WIECZNA MIŁOŚĆ, odcinek 146 streszczenie, 2 kwietnia Wtorek
Emir jak się okazało wpłacił ogromną kwotę na rzecz kliniki, gdzie leczy się Deniz. O wszystkim dowiaduje sie Kemal. Tymczasem Zeynep jest zastraszana. Banu jej grozi, powiedziała Zeynep, że powie wszystkim, co łączy ją i Emira. W tym samym czasie ktoś opublikował w internecie informację o ciąży Asu.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 145, streszczenie, emisja 1 kwietnia
Kemal nadal zabiega i stara się dowiedzieć kim jest człowiek, który zabił Ozana. Śledzi Emira, jednak nic nie wskóra póki co, wszystkie jego wysiłki idą na marne.Asu opowiada matce Kemala, przyznaje, że mężczyzna ją porzucił.

WIECZNA MIŁOŚĆ - odcinek 144, piątek 29 marca
Lekarz matki Emira jest przetrzymywany przez Kemala. Emir dowiaduje się, że kilka lat temu kobieta prawie odzyskała przytomność. Podczas kolacji Ayhan opowiada Leyli o swoim burzliwym dzieciństwie.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 143, czwartek 28 marca
Ayhan stara się uwieść Leylę. Kemal podsłuchuje rozmowę Emira. Galip zostaje zwolniony z aresztu. Banu skarży Fehime, że jej córka ma romans.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 142 - Emisja w środę 27 marca
Wszyscy po kolei dowiadują się, że matka Emira żyje! Kemal szuka mordercy Ozana. Kemal spotyka się z komisarzem. Następnie razem z komisarzem wsiadają do samochodu. Akcja przenosi się na komisariat, gdzie Galip właśnie jest przesłuchiwany.

WIECZNA MIŁOŚĆ OSTATNI ODCINEK[ Wieczna miłość Ile będzie odcinków/b]
Powtórki odcinków można oglądać następnego dnia po premierowej emisji o godz. 7.
[b]WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 141 - Emisja we wtorek 26 marca

Kemal zostaje przyjacielem małej Deniz. Wcześniej jednak ratuje Ayhana z opresji i pomaga mu, można powiedzieć że jest ojcem zwycięstwa w potyczce z Galipem. Zakład Husejna spalił się doszczętnie. Na pomoc przychodzi mu cała jego rodzina, która chce wyremontować mu zgliszcza. Nihan spotyka kobietę, która robiła fotki Ozanowi tuż po jego śmierci.

Wieczna miłość - odcinek 140, streszczenie. 25 marca, ten odcinek będzie wyemitowany w poniedziałek z powodu transmisji skoków narciarskich.
Emir zwierza się Asu o uczuciach do swojej matki. Banu podsłuchuje rozmowę Zeynep z Emirem. Dochodzi do podpalenia zakładu fryzjerskiego ojca Kemala. Sprawcami są ludzie Emira.

WIECZNA MIŁOŚĆ odcinek 139 - streszczenie online. Emisja czwartek 21 marca

Ayhana otrzymuje ostrzeżenie od Leyli przed Galipem. Fehime postanawia ukryć przed synem prawdę o tym, czyją córką jest Deniz. Emir szantażuje Kemala. Mówi mu, że skrzywdzi jego rodzinę. Nihan przesłuchuje Zeynep, chce od nie wyciągnąć, co dziewczyna robiła w dniu śmierci Ozana.
Wieczna Miłość odcinek 138 STRESZCZENIE - emisja w środę, 20 marca
Emir jest przekonany, że Nihan jest właśnie z Kemalem. Emir wpada do mieszkania Kemala. Pamiętnik z pierwszych dni życia Deniz zostaje wysłany do Kemala przez matkę Nihan. Niestety przesyłka nie trafia do niego. Przejmuje ją matka Kemala.

WIECZNA MIŁOŚĆ - odcinek 137 streszczenie EMISJA 19 marca
Kemal podejrzewa, że Emir jest zamieszany w śmierć Ozana. Znajduje mężczyznę, który na polecenie Emira miał wywieźć Ozana z kraju. Nihan zapisuje wszystkie pierwsze dni życia Deniz. W przyszłości chce notatki przekazać Kemalowi.

Odcinek 136 serialu Wieczna Miłość - emisja 18 marca 2019 (poniedziałek)
Zeynep uwodzi funkcjonariusza Hakana. Leyla prosi Ayhana, żeby ten zaopiekował się Kemalem. Leyla i Galip chcą doprowadzić do rozwodu Emira i Nihan. Postanowili, że będą działać wspólnie. Ayhan jest zazdrosny o Leylę i podejrzewa ją o romans z Galipem.

Wieczna miłość odcinek 135 - emisja w piątek 15 marca
Nihan wychodzi z klubu, źle się czuje. Jest zatruta ostrygami, Kemal pomaga jej dotrzeć do szpitala. Po dłuższym czasie okazuje się, że Emir kazał podać truciznę Ozanowi. Chciał porwać go ze szpitala a następnie wywieźć za granicę.

WIECZNA MIŁOŚĆ (KARA SEVDA) Kiedy oglądać kolejny odcinek?

Wieczna miłość to turecki serial, którego odcinki widzowie mogą śledzić na antenie TVP. Telenowelę można oglądać od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w TVP 1.

W Turcji serial emitowany był w 2015 roku. liczył w sumie 74 odcinki. Każdy z nich, emitowany w dwóch seriach przez turecki kanał Star TV trwał od 120 do 150 minut. Ponieważ TVP emituje odcinki o długości 50 minut serial będzie liczył trzy razy tyle części od tureckiego pierwowzoru. Widzowie obejrzą 244 odcinki Wiecznej miłości.
Burak Özçivit to odtwórca roli Kemla. Natomiast w rolę Nihan wcieliła się Neslihan Atagül, jedna z najpopularniejszych aktorek w Turcji

O czym jest Wieczna miłość?

Wieczna miłość to serial obyczajowy. Głównym bohaterami są Kemal i Nihan. Pierwszy z wymienionych pochodzi z ubogiej rodziny, która pokłada w nim wielkie nadzieje. Nihan urodziła się w bogatej rodzinie, ale nigdy nie czuła się częścią bogatego świata.
Pewnego dnia zakochuje się w Kemalu, który przecież nie należy do jej klasy społecznej. Ich związek natrafia na trudności. Kemal zostaje wysłany do innego miasta, a Nihan staje przed trudnym wyborem... 5 lat później Kemal wraca do swojego rodzinnego miasta jako człowiek sukcesu. Para znów się spotyka...

Wieczna miłość odc. 134 streszczenie. Emisja czwartek 14.03.19
Nihan pisze pamiętnik z pierwszego roku swojej córki, planuje wysłać go kiedyś Kemalowi. Postanawia wybrać się na koncert z Edą, nową mieszkanką rezydencji. Pod sceną przypadkiem spotyka Kemala. Emir chce dołączyć do żony i jedzie do klubu, w którym odbywa się koncert.

WIECZNA MIŁOŚĆ - STRESZCZENIA ODCINKÓW

Wieczna miłość odc. 133 streszczenie. Emisja środa 13.03.19
Ostrzeżenie Leyli zapobiega tragedii i Nihan w porę wraca do Stambułu. Tymczasem Kemal wciąż poszukuje mężczyzny, który otruł Ozana. Wszystkie tropy prowadzą do Ayhana, jego znajomego z aresztu na Maltepe.

Wieczna miłość odc. 132 streszczenie. Emisja we wtorek 12.03.19
Trwa wojna między Kemalem i Zeynep. Galip chce udowodnić Emirowi, że jego żona nadal kocha Kemala, ten pierwszy snuje intrygę, zamierza pozbawić Emira majątku i wpływów. Wysyła Nihan do Ankary mówiąc, o innych zajęciach. Kiedy wsiada do samolotu i zajmuje miejsce, okazuje się, że obok niej siedzi Kemal.

Wieczna miłość odc. 131 streszczenie. Emisja w poniedziałek 11.03.19
Emir ma urodziny. Zaproszenie na imprezę dostają Kemal i Asu. Tarik i Banu przeprowadzają się do domu rodziców mężczyzny. Robią to wbrew woli jego matki. Ostatnia rozmowa telefoniczna Ozana, a raczej jej nagranie jest zawzięcie poszukiwane przez Kemala i Emir. Asu wciąż ukrywa przed Kemalem, że jest siostrą jego największego wroga.

WIECZNA MIŁOŚĆ odc. 130 emisja w piątek 8.03.19

Tarik, któremu bank odebrał mieszkanie, a wierzyciele firmę, chce wrócić do domu rodzinnego wraz z żoną. Banu tego nie chce. Tufan jest zazdrosny o Asu i jej miłość do Kemala. Kemal pokazuje Nihan list, który jej brat napisał przed śmiercią do Zeynep. Nihan po raz kolejny przysięga zemścić się na Emirze.

Świat według Kiepskich. Nowy sezon serialu. Kiedy odbędzie s...

WIECZNA MIŁOŚĆ odc. 129 emisja w czwartek 7.03.19

Nihan widzi zdjęcia Emira i Zeynep! Leyla odwiedza Ayhana!
Tarik prosi Emira o pożyczkę. Niestety ale mężczyzna odmawia pomocy. Kemal postanawia wznowić budowę szkoły i internatu imienia Ozana Sezina. Tymczasem Leyla odwiedza Ayhana, próbując wyjaśnić, co naprawdę łączy go z Kemalem. Mężczyzna wciąż adoruje Leylę. Kemal nadal szuka prawdziwej przyczyny śmierci Ozana.

WIECZNA MIŁOŚĆ odc. 128 emisja 6.03.19

Kemal upewnia się, że nie jest ojcem Deniz i ustala datę ślubu z Asu! O tym, że nie jest ojcem Deniz, podczas rozmowy z lekarzem w szpitalu. Potrzebna jest krew dla dziewczynki, ale nie może jej oddać Nihan, bo ma inną grupę. Lekarz pyta o grupę krwi Kemala.

WIECZNA MIŁOŚĆ odc. 127 emisja 5.03.19

Pijany Tarik przychodzi do domu brata! Kemal postanawia zrobić test DNA! Jest ciekawy, jaki będzie wynik badań.
Emir pokazuje żonie nagranie z monitoringu, na którym widać, jak ta przed willą rozmawia z Kemalem. Pyta, co on od niej chciał. Nihan mówi, że Kamel podejrzewa, że Deniz jest jego córką. Objecuje, że nie zdradzi tajemnicy. Kemal nie dowie się prawdy. Kiedy Nihan wychodzi, mężczyzna telefonuje do kogoś i mówi: “Dziecku za nic na świecie nie może nic się stać”.

WIECZNA MIŁOŚĆ Odcinek 125 emisja 28.02.2019

Ayhan przejmuje weksle zadłużonego po uszy Tarika i zgłasza się z nimi do Emira. Mężczyźni postanawiają zawrzeć pakt przeciwko Kemalowi i jego rodzinie. Kemal wciąż wspomina przeszłość i czas spędzony z Nihan, nie może o niej zapomnieć. Leyla szykuje kiermasz dobroczynny.

Więzień miłości streszczenia odcinków Obsada: EZGI BARAN, SUBASI, ERKAN MERIC Zobacz, ile serial ma odcinków

Tak się skończy Więzień miłości ostatni odcinek 514 streszcz...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany