(b)
Eduards Visnakovs zadebiutował w drużynie narodowej Łotwy.
Eduards Visnakovs zadebiutował w drużynie narodowej Łotwy. Krzysztof Szymczak
Piłkarze reprezentacji zagrali w reprezentacjach swoich krajów. M.in. debiut w seniorskiej drużynie narodowej Łotwy zadebiutował Eduards Visnakovs.

Dwóch zawodników Widzewa zostało powołanych do reprezentacji Polski. Nie tej najważniejszej, która wczoraj uległa 0:1 w Charkowie Ukrainie, lecz młodzieżowych.

Cały mecz w drużynie narodowej do lat 19 rozegrał Patryk Stępiński. Nasza reprezentacja w meczu I rundy eliminacji mistrzostw Europy zremisowali 1:1 w Inowrocławiu z Litwą. Widzewiak występował na swojej nominalnej pozycji, czyli prawej obronie. W sobotę Polska zmierzy się z Armenią.

Krystian Nowak i Mariusz Rybicki grali od pierwszej minuty reprezentacji Polski U-20 w wyjazdowym meczu ze Szwajcarią w ramach Turnieju Czterech Narodów. Bialo-czerwoni wygrali 2:1. Nowak grał do ostatniej minuty, a Rybicki został zmieniony w przerwie.

Widzewiacy grali też w eliminacjach mistrzostw świata. Najciekawszy pod tym względem był mecz w Wilnie, gdzie Litwa zmierzyła się z Łotwą. W ekipie gości zadebiutował Eduards Visnakovs. Najskuteczniejszy strzelec Widzewa wszedł na boisko w 78 minucie, ale nie odmienił losów spotkania i Łotwa przegrała 0:2. W kadrze gospodarzy był Povilas Leimonas, ale cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

90-minutowy występ w meczu el. MŚ Armenii z Bułgarią zaliczył Lewon Hajrapetjan. Jego drużyna wygrała 2:1.