Widzew-Astoria 1:0. W końcówce było nerwowo [ZDJĘCIA]

(hof)
W meczu czwartej kolejki piłkarskiej czwartej ligi Widzew pokonał w Aleksandrowie Łódzkim Astorię Szczerców 1:0. To trzecie zwycięstwo łodzian w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016.

POLSKA vs NIEMCY O KTÓREJ TRANSMISJA, GDZIE W TV, STREAM

Jedynego gola dla podopiecznych trenera Witolda Obarka zdobył w 20 minucie doświadczony Michał Czaplarski, który wykorzystał dośrodkowanie Kamila Bartosa.

W pierwszej połowie Widzew dominował i powinien prowadzić znacznie wyżej. Niestety, po zmianie stron aspirujący do awansu do III ligi łodzianie pozwolili zespołowi ze Szczercowa na stanowczo zbyt wiele i mogło się to skończyć fatalnie.

W końcówce meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Adrian Kralkowski. Wcześniej urazu doznał Adrian Budka, który musiał opuścić murawę.

W sobotę (godz. 17) widzewiacy rozpoczną w Paradyżu starcie z tamtejszym KS. Może nie być łatwo, bo rywale prezentują się bardzo dobrze, dzisiaj pokonali w Pajęcznie Zawiszę 1:0.

Widzew Łódź – Astora Szczerców 1:0 (1:0)
1:0 - Czaplarski (20).
Widzew: Sokołowicz – Polit, Maczurek, Dudała, Milczarek – Budka (45, Świątkiewicz), Rachubiński (86, Wielgus), Okachi, Bartos (78, Pietras) – Czaplarski, Kasperczak (55, Kralkowski).
Czerwona kartka: Kralkowski (Widzew, 90+2, druga żółta).
Żółte kartki: Rachubiński, Kralkowski, Dudała (Widzew) - Kubiak (Astoria)

[ZOBACZ TEŻ FILM Reprezentant Polski: Za czasów trenera Fornalika czy Smudy nie było tak dobrej atmosfery jak teraz(autorAgencja TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Reprezentant Polski: Za czasów trenera Fornalika czy Smudy nie było tak dobrej atmosfery jak teraz(autorAgencja TVN/x-news)