MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Widzew zremisował z Termalicą

Piłkarze Widzewa w sparingowym meczu, rozegranym w Gutowie małym, zremisowali 1:1 z pierwszoligową Termialicą Nieciecza

Widzewiacy prezentowali się lepiej od rywali, ale zabrakło skuteczności, by myśleć o zwycięstwie. Motorem większości akcji ofensywnych drużyny z al. Piłsudskiego był Bartłomiej Pawłowski.
Łodzianie zdobyli gola po ładnej akcji w pierwszej części meczu. Zaczął ją Kasprzak, a później w pole karne dośrodkował Bruno Alex. Ładnym strzałem głową popisał się Batrović.

Widzew - Termalica 1:1 (1:1)
0:1 - Sołdcecki (29)
1:1 - Batrović (34)

Widzew, I połowa: Mielcarz - Bartkowski, Mroziński, Płotka. Abramowicz - Bruno Alex, Kasprzak, Kotwica, Kaczmarek - Batrović, Pawłowski.
Widzew, II połowa: Krakowiak - Stępiński, Nowak, Augustyniak, Widejko (75, Idzikowski) - Rybicki, Grubbe (60, Grubbe), Kowalski, Tomczyk - Kwiek (80, Grubbe) - Staroń