Widzew. Znakomicie wykonany rzut wolny dał łodzianom remis

Grający w rezerwowym składzie Widzew zremisował z Orłem Nieborów

Widzew przegrywał już 0:2, ale potrafił odwrócić złą kartę. Kontaktowego gola strzelił Adrian Kralkowski, a potem kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał sił Sebastian Mucha. Gol godny stadionów świata.

Orzeł Nieborów - Widzew 2:2 (1:0)

1:0 - Periżok (42), 2:0 - Nasalski (68), 2:1 - Kralkowski (69), 2:2 - Mucha (75, wolny)
Widzew: (I połowa): Reszka – Wierucki, Zieleniecki, Bargieł, Dybiec – Strus, Kozieł, Bończak, Pochyba – Możdżonek – Kaczyński
Widzew (II połowa): Choroś – Szuman, Saloński, Wielgus, Mucha – Pieńkowski, Stasiak, Olszewski, Sojka – Wasilewski, Kralkowski