Widzew wygrywa. Supersnajper w roli... asystenta

Widzew wygrał drugi mecz z rzędu, nie tracąc bramki. Łodzianie przerwali świetną serię Andrespolii, która wygrała cztery mecze z rzędu

W pierwszej połowie zaskakujące było to, że napastnik wystąpił w roli asystenta, a gole strzelali pomocnicy. Zieliński znakomicie wyłożył piłkę najpierw Czaplarskiemu, a potem Okachiemu i po 24 minutach Widzew uzyskał bezpieczną dwubramkową przewagę. Gospodarze mieli szanse na kontaktowego gola, ale pudłowali w dogodnych sytuacjach.
W drugiej połowie gospodarze starali się ze wszytskich sił zdobyć bramkę. Znakomicie spisywał sią bramkarz łodzian- Sokołowicz, który m.in. wygrał pojedynek sam na sam z Kuchciakiem

Andrespolia Wiśniowa Góra – Widzew Łódź 0:2 (0:2)

0:1 - Czaplarski (13), 0:2 - Okachi (24)

Widzówm 999

Andrespolia: Magini – Ciszewski, Grzybowski, Leonow, Milczarek (70, Jaśkiewicz) – Kopa, Kurzawa, Sławiński (70, Wierucki), Gumel, Wilk (76, Mucha) – Kuchciak

Widzew: Sokołowicz – Pietras, Maczurek, Dudała (72, Polit), Milczarek – Budka, Okachi, Wielgus (63, Kozieł), Czaplarski, Rachubiński (70, Kasperczak) – Zieliński (84, świątkiewicz)

Widzew zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Traci do lidera KS Paradyż 12 punktów. Lider pokonał na wyjeździe Rosanów 2:0