Widzew wygrał sparing, a kibice kupili już ponad 12 tys. karnetów!

Udana próba generalna Widzewa. Nie zawodzą też kibice Widzewa, którzy kupli już przeszło dwanaście tysięcy karnetów na rundę wiosenną trzeciej ligi! To wręcz niewiarygodne. Zakup tylu wejściówek w tej klasie rozgrywkowej to ewenement na skale światową.

W ostatnim sparingi przed ligą łodzianie pokonali KS Kutno 2:0. Jednego gola strzelił Marcin Krzywicki, który zrehablitował się za to, że nie wykorzystał rzutu karnego (nie trafił w bramkę). Po brutalnym faulu na Danielu Mące czerowną kartkę ujrzał Adrian Kralkowski

KS Kutno - Widzew Łódź 0:2 (0:1)

0:1 - Radwański (38), 0:2 - Krzywicki (72)

Widzew (I połowa): Wolański - Tlaga, Zieleniecki, Nowak, Baran - Olczak - Radwański, Ogawa, Mąka, Michalski - Okuniewicz

Widzew (II połowa): Humerski - Kozłowski, Nowak (70, Czaplarski), Rodak, Gromek - Kazimierowicz, Broniszewski - Budka, Radwański (63, Możdżonek), Kamiński - Krzywicki