Widzew. W meczun na szczycie w Elblągu zagrają bez Przemysława Kity

-Zaktualizowano 
Napastnik Widzewa Przemysław Kita nabawił się w piątkowym meczu z Błękitnymi urazu, który sprawił, że przez najbliższe dni pracować będzie musiał indywidualnie.

Przemysław Kita otworzył wynik spotkania z Błękitnymi Stargard. Walcząc o piłkę w końcowej fazie akcji snajper Widzewa doznał kontuzji kolana. Uraz okazał się na szczęście dużo mniej groźny niż można było zakładać jeszcze w piątek. Badania rezonansem magnetycznym wykluczyły najpoważniejsze konsekwencje.
25-letni snajper musi jednak odpocząć od treningu i gry. W najbliższym dniach Kita pracować będzie indywidualnie pod okiem klubowych fizjoterapeutów.
To oznacza, że ważny piłkarz Widzewa nei zagra w meczu na szczycie w Elblągu z Olimpią.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

w
wolf

https://www.facebook.com/475306202643823/posts/1267989530042149/

Ł
Łodzianin
2019-08-13T09:09:43 02:00, łodzianin:

łks? nie znam...

Nie podszywaj się pod łodzianina, bo z daleka śmierdzisz byczyną ty głupi głupku srałtełesiacki.

F
Fikimiki
2019-08-13T09:09:43 02:00, łodzianin:

łks? nie znam...

Buahaha co za debil :))))))))

ł
łodzianin

łks? nie znam...

W
W robotniczym zakochany

Jak kita nie gra to mamy plecy !

F
Fijoł
2019-08-12T18:05:43 02:00, wiesiek:

W piątek ŁKS gra w Krakowie a tu jak zwykle trzeba promować już sobotni mecz fc klęczniki,super gazety w tej czerwonej łodzi

2019-08-12T18:27:09 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Poprostu wszyscy was maja w dupie:)

2019-08-12T19:46:43 02:00, Fijoł:

Raczej układziki i pompujemy za uszy do góry. Karnety, sponsorzy wszyscy musza mieć wrażenie ze to liga mistrzów :)))))))))

2019-08-12T20:48:08 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Taaa, co powiesz na waszych politykow ktorzy sa w radzie miejskiej xD

Nie dosc ze mapety to jeszcze hipokryci.

Jak to powiedzial trener Kaczmarek "jak bylem w Niecieczy trenerem to przychodzilo na konferencję raptem dwoch dziennikarzy, tu w Widzewie jest z kim pogadac".

Sorry jestescie Łódzka "Nieciecza" nawet pismaki sie z wami nie licza xD

2019-08-13T05:31:03 02:00, Marek:

Może i lepiej że z ŁKS Łódź pismaki się nie liczą w myśl zasady ciszej jedziesz dalej jedziesz.

Kiedyś pismak był ignorowany (delikatnie mówiąc) na równi z milicjantem. Dziś kibice wielkiej byczyny żyją z nimi w wielkiej przyjaźni i są z tego dumni. Ot zmiana pokoleniowa :)))))))))

J
Ja

A ja myślałem, że Kita złamał palec i nos - bo akurat dostał piłką w twarz jak dłubał w nosie...

M
Marek
2019-08-12T18:05:43 02:00, wiesiek:

W piątek ŁKS gra w Krakowie a tu jak zwykle trzeba promować już sobotni mecz fc klęczniki,super gazety w tej czerwonej łodzi

2019-08-12T18:27:09 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Poprostu wszyscy was maja w dupie:)

2019-08-12T19:46:43 02:00, Fijoł:

Raczej układziki i pompujemy za uszy do góry. Karnety, sponsorzy wszyscy musza mieć wrażenie ze to liga mistrzów :)))))))))

2019-08-12T20:48:08 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Taaa, co powiesz na waszych politykow ktorzy sa w radzie miejskiej xD

Nie dosc ze mapety to jeszcze hipokryci.

Jak to powiedzial trener Kaczmarek "jak bylem w Niecieczy trenerem to przychodzilo na konferencję raptem dwoch dziennikarzy, tu w Widzewie jest z kim pogadac".

Sorry jestescie Łódzka "Nieciecza" nawet pismaki sie z wami nie licza xD

Może i lepiej że z ŁKS Łódź pismaki się nie liczą w myśl zasady ciszej jedziesz dalej jedziesz.

W
Wiesiek
2019-08-12T18:05:43 02:00, wiesiek:

W piątek ŁKS gra w Krakowie a tu jak zwykle trzeba promować już sobotni mecz fc klęczniki,super gazety w tej czerwonej łodzi

2019-08-12T19:40:04 02:00, Gość:

Wiesiek twoje miejsce na wsi kaliska przystanek wiata

Jak ta wieś jak ty to nazywasz a nazywa się Polesie istniała na mapie Łodzi to twojej wsi Byczyna sołectwo widzew jeszcze nie było nawet w granicach woj.łódzkiego

L
Lepsza strona Łodzi
2019-08-12T18:05:43 02:00, wiesiek:

W piątek ŁKS gra w Krakowie a tu jak zwykle trzeba promować już sobotni mecz fc klęczniki,super gazety w tej czerwonej łodzi

2019-08-12T18:27:09 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Poprostu wszyscy was maja w dupie:)

2019-08-12T19:46:43 02:00, Fijoł:

Raczej układziki i pompujemy za uszy do góry. Karnety, sponsorzy wszyscy musza mieć wrażenie ze to liga mistrzów :)))))))))

Taaa, co powiesz na waszych politykow ktorzy sa w radzie miejskiej xD

Nie dosc ze mapety to jeszcze hipokryci.

Jak to powiedzial trener Kaczmarek "jak bylem w Niecieczy trenerem to przychodzilo na konferencję raptem dwoch dziennikarzy, tu w Widzewie jest z kim pogadac".

Sorry jestescie Łódzka "Nieciecza" nawet pismaki sie z wami nie licza xD

O
Odyn
2019-08-12T18:05:43 02:00, wiesiek:

W piątek ŁKS gra w Krakowie a tu jak zwykle trzeba promować już sobotni mecz fc klęczniki,super gazety w tej czerwonej łodzi

2019-08-12T18:27:09 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Poprostu wszyscy was maja w dupie:)

2019-08-12T19:46:43 02:00, Fijoł:

Raczej układziki i pompujemy za uszy do góry. Karnety, sponsorzy wszyscy musza mieć wrażenie ze to liga mistrzów :)))))))))

Nikt nie chce zasmucać ap gałka Krakowem. Łomatko boska Hutnika......popytaj fijoł matole starszych co robili tam twoi kumple po szalu. Był film ...ale go usunięto. Coś bardzo wstydliwego dla każdego faceta( i nie mówię tu o biciu). Jako Widzewiak piszę że was za wtedy żałuje. Tego facet facetowi nie powinien robić

T
Thor
2019-08-12T16:21:51 02:00, www:

Natychmiast dzwonić do rudego !!! Niech coś robi !!! Przełożyć natychmiast mecz !!!

2019-08-12T19:57:42 02:00, Ooops:

Dzwoń może pomoże powtórzyć mecz z Piastem żeby Rozwandowicz mógł karnego strzelić.

Jedna powtórka może być mało....ale bv bet płaci za VAR

O
Ooops
2019-08-12T16:21:51 02:00, www:

Natychmiast dzwonić do rudego !!! Niech coś robi !!! Przełożyć natychmiast mecz !!!

Dzwoń może pomoże powtórzyć mecz z Piastem żeby Rozwandowicz mógł karnego strzelić.

F
Fijoł
2019-08-12T18:05:43 02:00, wiesiek:

W piątek ŁKS gra w Krakowie a tu jak zwykle trzeba promować już sobotni mecz fc klęczniki,super gazety w tej czerwonej łodzi

2019-08-12T18:27:09 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Poprostu wszyscy was maja w dupie:)

Raczej układziki i pompujemy za uszy do góry. Karnety, sponsorzy wszyscy musza mieć wrażenie ze to liga mistrzów :)))))))))

G
Gość
2019-08-12T18:05:43 02:00, wiesiek:

W piątek ŁKS gra w Krakowie a tu jak zwykle trzeba promować już sobotni mecz fc klęczniki,super gazety w tej czerwonej łodzi

Wiesiek twoje miejsce na wsi kaliska przystanek wiata

Dodaj ogłoszenie