(tj, ww)
7 żółtych kartek i 2 czerwone - tyle pokazał dziś Widzewiakom sędzia, który delikatnie mówiąc, nie radził sobie na murawie. Widzew grając w 9 przeważał, GKS Bełchatów zagrał bardzo słabo. Widzewiacy brawo za walkę i brawo za ambicję! Pokazaliście charakter! A tacy sędziowie, jak Rokosz, nie powinni biegać po polskich boiskach - chyba, że będą podawać piłki.

RTS WIDZEW ŁÓDŹ

0

GKS BEŁCHATÓW

0

odśwież (wciśnij F5)
GKS pokazał się dziś w Łodzi z bardzo słabej strony.
Koniec meczu - REMIS
92' Walka w środku boiska.
Sędzia dolicza 4 minuty
89' Wolny dla Widzewa przy bocznej linii
86' Kristo z wolnego! Ładnie, ale bramkarz łapie piłkę.
85' Rzut rożny dla Widzewa
81' Bełchatów w ataku pozycyjnem - Widzew broni się w 9.
Ależ było groźnie! NA szczęście piłko obok słupka.
79' Rożny dla GKS
77' Zmiana w Widzewie Kozłowski schodzi i w jego miejsce Tomek Wełna
75' Mihajlevic wpadł w pole karne, był faulowany, ale sędzia nie odgwizdał karnego
Sędzia ROKOSZ nie panuje nad tym, co robi. Skandaliczne zachowanie arbitra, karygodne sędziowanie
Sędzia 2 osoby ze sztabu Widzewa wyrzuca na trybuny
69' Druga czerwona kartka dla Widzewiaka - druga żółta i Kamiński schodzi z boiska
67' Kolejna żółta kartka dla Widzewiaka - Kamiński
63' Bełchatów nie potrafi przedostać się pod pole karne Widzewa.
Zmiana w Widzewie Kamiński za Zuziaka
59' Żółta kartka dla Zuziaka
57' Widzew w ataku pozycyjnym
Teraz Kristo faulował i... otrzymał żółtą kartkę.
53' Faul w środku boiska. Sylwestrzak poszkodowany
Zmiana w Widzewie Mihajlevic wchodzi za Mąkę
50' Zuziak z dystansu, trochę za wysoko.
49' Widzew odważnie, ale muszą łodzianie uważać na kontry.
46' Gramy w II połowie

KONIEC I POŁOWY
47' Zieleniecki próbując wybić piłkę strzelił w słupek - centymetry od bramki samobójczej.
45' Ostatnie minuty dla Widzewa - dociśnięty GKS, ale bez gola.
42' Żółta kartka dla Kazimierowicza za dyskusję z sędzią
41' Gra toczy się od pola karnego do pola karnego - bardzo mało sytuacji bramkowych.
36' Mnóstwo fauli, sporo agresji z obu stron.
32' Żółta kartka dla Mąki
30' Bomba Kristo, ale Lenarcik wybija nad poprzeczkę
28' Widzew próbuje, ale na razie nie ma sytuacji bramkowych
22' Gutowski żółta kartka za kretyńskie zatrzymanie rywala na środku boiska.
20' Widzew od samego początku meczu gra dziś nerwowo, nie ma piłkarza, który przytrzymałby piłkę.
Sprowokowany Świder pchnął Rachwała, który teatralnie upadł na murawę.
16' CZERWONA KARTKA DLA ŚWIDERSKIEGO Widzew w 10
12' W odpowiedzi Zuziak! Ależ było blisko - słupek, ale i tak sędzia pokazuje, że Zuziak faulował.
10' Bardzo niebezpieczna kontra GKS i niewiele brakowało, by Thiakane był sam na sam z Wolańskim
7' GKS agresywnie, Widzew w ataku pozycyjnym.
4' Nerwowe pierwsze minuty. Sporo chaosu w grze Widzewa.
1' GRAMY
Minuta ciszy dla tragicznie zmarłej Pauliny
19.05 Blisko 600 kibiców z Bełchatowa.
19.00 Piłkarze są już po rozgrzewce. Za chwilę wybiegną na murawę.
18.55 Stadion powoli za
pełnia się kibicami. Dziś może paść rekord frekwencji.
Widzew
P. Wolański - M. Kozłowski, R. Sylwestrzak, S. Zieleniecki, M. Pięczek, M. Zuziak, D. Kristo, M. Kazimierowicz, D. Mąka, K. Gutowski, D. Świderski
GKS
P. Lenarcik - M. Grolik, D. Michalski, B. Biel, M. Sierczyński, M. Grzelak, P. Mularczyk, P. Rachwał, E. Thiakane, B. Bartosiak, P. Czajkowski

W szesnastej kolejce piłkarskiej drugiej ligi nie tylko mecz Widzewa z GKS zapowiada się interesująco. Ciekawe, czy wicelider, Elana, będzie w stanie pokonać Olimpię Grudziądz.

Sobota:

• Błękitni Stargard - Ruch Chorzów (13)
  • Resovia Rzeszów - Olimpia Elbląg (14)
  • Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom (14)
  • ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice (15)
  • Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa (17)
  • Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola (19)
  • Widzew Łódź - GKS Bełchatów (19.10)

Niedziela:

• Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków (13)
  • Elana Toruń - Olimpia Grudziądz (13)

Materiał oryginalny: WIDZEW w meczu z GKS pokazał charakter. Kompromitacja sędziego Rokosza i bezradni piłkarze z Bełchatowa - Dziennik Łódzki