(bart), (ww)Zaktualizowano
Widzew Radomiak na żywo. Dzisiaj o godz. 19:05 Widzew u siebie podejmie Radomiaka Radom. Po nieprawdopodobnej serii 8. remisów z rzędu czas na zwycięstwo. W meczu z liderem II ligi nie będzie to łatwe, ale to znakomita szansa na pokazanie zniecierpliwionym kibicom z al. Piłsudskiego, że drużyna nie zapomniała jak grać w ważnych meczach. Zapraszamy na relację na ŻYWO.

WIDZEW RADOMIAK NA ŻYWO [24.04.2019]
odśwież (wciśnij F5)

WIDZEW ŁÓDŹ0
RADOMIAK RADOM0

[b]KONIEC MECZU
- Widzew-Radomiak 0:0. Wprawdzie łodzianie zremisowali z liderem tabeli, ale liczyliśmy na komplet punktów zespołu Paszulewicza. Po tej kolejce widzewiacy awansowali wprawdzie na drugą pozycję w tabeli, jednak sytuacja jest daleka od komfortowej. Tyle samo punktów, co team z Łodzi ma GKS Bełchatów. Natomiast Olimpia Grudziądz oraz Elana Toruń zgromadziły po 50 ,,oczek". Dziewiąty remis z kolei Widzewa stał się faktem. W sobotę w samo południe łodzianie rozpoczną na sztucznym boisku w Częstochowie starcie z tamtejszą Skrą. Przypomnijmy, iż do pierwszej ligi awansują trzy kolejne drużyny. Schodzących z murawy widzewiaków kibice żegnają okrzykiem ,,jesteśmy z wami".

1 mecz

90+4 min - Strzał z dystansu Jakubika.

90+3 min - Faul Leandro.

90+1 min - Zmiana w Radomiaku. Karol Kucharski za Filipowicza.

90 min - Sędzia przedłuża spotkanie o co najmniej trzy minuty.

89 min - Zmiana w Widzewie. Pięczek za Wolsztyńskiego.

88 min - Zieleniecki nie zdołał przeciąć lotu piłki po wolnym Michalskiego.

87 min - Kaput fauluje Ameyawa.

86 min - Zmiana w Widzewie. Kazimierowicz za Radwańskiego.

84 min - Zmiana w Radomiaku. Patryk Winsztal za Mikitę.

83 min - Kato świetnie blokuje strzał Filipowicza.

81 min - Wolański odbija piłkę po mocnym uderzeniu Rafała Makowskiego.

78 min - Zmiana w Widzewie. Konrad Gutowski zastępuje Pieńkowskiego.

74 min - Zmiana w Radomiaku. Jakub Rolinc zastępuje Dominika Sokoła.

73 min - Żółta kartka dla Macieja Filipowicza.

70 min - Mocne uderzenie Leandro nad poprzeczką.

70 min - Dzisiejszy mecz obserwuje na żywo 17507 kibiców.

68 min - Sędzia nie dyktuje ewidentnego karnego za faul na Wolsztyńskim.

63 min - Potworne zamieszanie w polu karnym łodzian. Ale bez konsekwencji.

63 min - Strzał Leandro.

62 min - Ryzykowny faul Wełny, który ma już na koncie kartkę.

60 min - Faul Wolsztyńskiego. Wcześniej jednak zawodnik Radomiaka powinien obejrzeć żółty kartonik za nieprzepisowe powstrzymanie Ameyawa.

57 min - Po widowiskowej akcji Wolsztyńskiego uderzał Michalski. Haluch odbija jednak futbolówkę.

56 min - Żółta kartka dla Jakubika.

54 min - Żółta kartka dla Tomasza Wełny.

54 min - Centra z wolnego Michalskiego.

52 min - Przewinienie Tanżyny.

51 min - Niecelny strzał Radwańskiego.

49 min - Centra z wolnego Banasiaka.

49 min - W sektorze gości zapłonęły race i stroboskopy.

46 min - Początek drugiej połowy meczu. Oba zespoły bez zmian.

Koniec pierwszej połowy - Widzew-Radomiak 0:0. To była całkiem niezłe 45 minut w wykonaniu widzewiaków. Szkoda niewykorzystanej jedenastki i kilku innych sytuacji. Zapraszamy na relację po przerwie.

45 min - Sędzia dolicza przynajmniej jedną minutę.

45 min - Wolański łapie piłkę.

43 min - Tanżyna w roli napastnika w polu karnym. Niestety, jego uderzenie jest niecelne.

41 min - Widać, że zmiennik Pieńkowski jest bardzo aktywny.

39 min - Efektowna interwencja Radwańskiego.

38 min - Po rożnym Michalskiego piąstkuje Haluch.

36 min - Strzał Wolsztyńskiego broni Haluch. Podawał Ameyaw.

36 min - Od pewnego czasu gra się wyrównała.

34 min - Uderzenie z dystansu Damiana Jakubika. Pewny Wolański.

31 min - Wymuszona zmiana w Widzewie. Kontuzjowanego Mąkę zastępuje bowiem Marcin Pieńkowski.

29 min - Leandro nie dobiegł do piłki w niezłej sytuacji.

27 min - Kolejna dobra interwencja Sebastiana Zielenieckiego.

25 min - Złe przyjęcie piłki Daniela Tanżyny.

22 min - Niecelny strzał Adama Banasiaka.

20 min - Ryzykowne zachowanie Patryka Wolańskiego. Na szczęście, bez konsekwencji.

18 min - Pewna interwencja Halucha.

17 min - Kolejny strzał Michalskiego, tym razem już z pola karnego.

16 min - Zablokowane uderzenie Michalskiego.

15 min - W pierwszym kwadransie tego spotkania widzewiacy są zdecydowanie lepsi.

13 min - Groźny strzał Wolsztyńskiego, obroniony przez golkipera radomian.

12 min - Wolsztyński zdobywa z bliska gola głową, ale arbiter go nie uznaje, dopatrując się spalonego.

11 min - Niecelne uderzenie Michała Kaputa.

10 min - Ostry faul Radwańskiego.

9 min - Sędzia podyktował karnego za faul Artura Halucha na Wolsztyńskim.

7 min - To już drugi z kolei mecz, w którym widzewiacy nie wykorzystują ,,jedenastki". Poprzednio nie udało się to Michalskiemu.

6 min - Nie ma gola!!! Daniel Mąka fatalnie uderza nad poprzeczką!

6 min - Karny dla Widzewa!

4 min - Arbiter jest na razie dosyć drobiazgowy.

3 min - Kapitanowie zespołów to Daniel Mąka i Leandro.

1 min - Widzewiacy w czerwonych strojach, Radomiak na zielono.

Godz. 19.05 - Zaczynamy mecz Widzew-Radomiak.

Stadion Widzewa pęka w szwach. Kibice gości już w swoim sektorze.

Godz. 19.00 - Zakończyło się już kilka spotkań w II lidze, które szczególnie interesują sympatyków łodzian. Na pewno cieszą się z porażki Olimpii Grudziądz w Wejherowie z Gryfem (0:3), martwią natomiast zwycięstwami GKS Bełchatów w Rybniku z ROW 1964 (1:0) oraz Elany Toruń ze Skrą Częstochowa (2:1).

Godz.18.57 - Żaden z zawodników czterokrotnych mistrzów Polski nie pauzuje za żółte kartki. Piłkarze, którzy dzisiaj mogą zostać ukarani przez arbitra i przymusowo odpoczywać w kolejnym starciu to: Mąka, Michalski, oraz Wolański

Godz. 18.49 - Radomiak zagra w następującym składzie: Haluch – Jakubik, Grudniewski, Klabnik, Banasiak – Leandro, Filipowicz, Kaput, Makowski, Mikita – Sokół.

Godz. 18.46 - Fani łodzian nie wyobrażają sobie, żeby ich ulubieńcy nie przerwali wstydliwej passy aż ośmiu kolejnych remisów.

Godz. 18.40 - Trener Jacek Paszulewicz dokonał kilku zmian w wyjściowej jedenastce w porównaniu do meczu w Tarnobrzegu z Siarką (1:1). Znaleźli się w niej bowiem Daniel Mąka, Adam Radwański, Tomasz Wełna oraz Rafał Wolsztyński. Wypadli z niej natomiast: Filip Mihaljević, Maciej Kazimierowicz, Daniel Świderski oraz Marcel Pięczek.

Godz. 18:10 Składy:
Widzew: Wolański – Turzyniecki, Tanżyna, Zieleniecki, Wełna – Kato – Michalski, Mąka, Radwański, Ameyaw – Wolsztyński

Rezerwowi: Humerski – Pięczek, Kazimierowicz, Kristo, Pieńkowski, Gutowski, Świderski

Widzew - Radomiak na żywo

Godz. 18:03 Taka ciekawostka, Radomiak w Łodzi wygrał aż 65 lat temu. Mamy nadzieję, że tak zostanie. Liczymy na zwycięstwo łodzian. Za chwilę składy.

WIDZEW - RADOMIAK, godz. 17:40 - Przyjeżdża lider, ale Widzew w tym roku jeszcze nie przegrał, a Radomiaka pokonano już trzykrotnie. W tym widzimy szansą. Radomianie są bezkompromisowi, zagrają o pełną pulę, ale my zrobimy wszystko, by im przeszkodzić. My teraz czasu na pomyłki i błędy już nie mamy - powiedział trener Widzewa Jacek Paszulewicz.

Godz. 17:25 - Dzisiejsze spotkanie Widzew Radomiak będzie sędziował Mirosław Górecki. Aktualna tabela poniżej.

Piłkarze Widzewa aby myśleć o awansie do I ligi powinni dziś zwyciężyć. Poniżej prezentujemy aktualną tabelę II ligi. Za chwilę podamy składy.

Polskie aktorki nago: Figura, Włodarczyk, Szapołowska, Dymna...

Materiał oryginalny: WIDZEW vs. RADOMIAK relacja NA ŻYWO [24.04.19] Śledź relację LIVE z meczu Widzew Radomiak TRANSMISJA, ONLINE, WIDZEW RADOMIAK WYNIK MECZU - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.