Widzew vs Anderspolia relacja na żywo.Widzew pokonuje Andrespolię 2:0

(tj)
Widzew grał od godz. 14 z Andrespolią. Widzew wygrał mecz 2:0

POLSKA ISLANDIA 2015 O KTÓREJ MECZ GDZIE W TV NA ŻYWO STREAM
97' Koniec meczu. Widzew wygrywa 2:0
95' Trochę chaosu na boisku, ostre wejście Kurzawy i sędzia pokazuje żółty kartonik.
93' Andrespolia próbuje, ale nic się nie zmiania - na szczęście dla Widzewa.
89' Wynik się nie zmienia, Budka po prawej stronie, Budka w swoim stylu, ale nie udało się dośrodkowanie.

Arbiter dolicza do 7 minut

86' Teraz rzut wolny dla gospodarzy.
Niestety...
84' Rzut wolny dla Widzewa. Jest okazja na 3:0...
83' Budka prawą strona boiska, ale powstrzymany przez obrońców.
79' Kolejna zmiana w Widzewie.
76' Widzew Andrespolia 2:0. Wynik nie zmienia się od pierwszej połowy.
75' Andrespolia w obronie, Widzew w natarciu, ale akcja niemrawa.
73' Żółta kartka dla Budki. Szkoda, bo zupełnie niepotrzebny faul Widzewiaka.
69' Kasperczak za Rachubińskiego - zmiana w Widzewie.
68' Wszyscy na Borutę - tak skandują kibice Widzewa.
64' Znakomita sytuacja Kuchciaka, był sam na sam z bramkarzem Widzewa i strzelił prosto w niego.
62' Schodzi z boiska Wielgus, w jego miejsce zmiennik.
57' Akcje nie są porywające, tempo meczu nieco siadło, ale Widzewowi to na rękę.
55' Będzie zmiana w Widzewie, ale jeszcze za chwilę.
53' Piłkarze grają, Widzew dominuje, choć nie forsuje tempa meczu.
49' Znów przerwa w grze, znów serpentyny na murawie.
48' Widzew kontroluje grę. Jeśli ktoś strzeli bramkę, to raczej tylko łodzianie.
Sędzia musiał przerwać grę, ponieważ kibice zarzucili murawę serpentynami.
GRAMY
II połowa już za chwilkę
45' Przewrotka Rachubińskiego, ale bramkarz na posterunku. Dobry strzał i ładna parada.
44' Żółta kartka dla Czaplarskiego.
41' Widzew prowadzi grę, Andrespolia, choć próbuje zagrozić Widzewowi, nic z ataków nie wynika.
39' Okachi w środku boiska. Błąd Widzewiaka, na szczęście kontra została szybko powstrzymana.
34' Widzew wciąż prowadzi 2:0. Andrespolia próbuje, ale chyba bardziej myśli o tym, by nie stracić kolejnej bramki.
30' Zaatakowała Andrespolia, obrońcy na posterunku.
27' Widzew kontroluje grę. Andrespolia nie ma argumentów, by zagrozić Widzewowi.

24' GOL GOL GOL dla Widzewa. Bramkę strzela Okachi!

20' Rzut wolnydla Widzewa. Czaplarski dopada do piłki, ale sędzia podnosi chorągiewkę - spalony.
17' Dobra gra Okachiego, dobrze odbiera piłkę w środku boiska.
Rzut z autu dla Widzewa. Głośny doping licznie zgromadzonych kibiców.
15' Widzew ma przewagę, ale łodzianie muszą być czujni, ponieważ gospodarze na pewno będą próbować odrobić stratę bramki.

13' GOL GOL GOL. Strzał Czaplarskiego z woleja, piękna bramka przy samym słupku. Michał Czaplarski BRAWO!!!

11' Teraz zaatakowali gospodarze. Akcja była groźna, ale też nie udało się jej zakończyć.
9' Ziliński, cofa się po piłkę, ale to nie tak powinno być. Zieliński ma grać w ataku, a nie cofać się po piłkę.
7' Widać, że nie będzie to łatwe spotkanie dla łodzian. Andrespolia ostro, zdecydowanie.
5' Teraz Wielgus, do Zielińskiego, dobra akcja, ale znów nic z niej nie wynika.
3' Walka w środku boiska. Andrespolia nie zamierza ustępować renomowanemu rywalowi.
Pierwsza akcja Widzewa, dobra akcja, ale nie została zakończona celnym strzałem.
1' Zaczęli w 3 minutowym opóźnieniem. Widzew w ataku.

Andrespolia w zielonych strojach, Widzew na czerwono.