Widzew. Tur nie dał rady Danielom

Piłkarze Widzewa wygrali ósmy ligowy pojedynek.

To cenne. Pokonali Tura Bielsk Podlaski (4:0), w czym duża zasługa piłkarzy mających na imię Daniel, którzy strzelili trzy z czterech bramek. A byli to: Daniel Świderski, Daniel Mąka i Daniel Gołębiewski. Tylko Kwiek, mający na imię Aleksander, się wyłamał...

Franciszek Smuda ma trenerskiego nosa. Wpuszczeni na boisko rezerwowi, jeszcze się nie zadomowili na boisku, a już wpisywali się na listę strzelców. Kwiek zrobił to po 60 sekundach, a Gołębiewski po czterech minutach.
Do przerwy mecz był nudny, bo Widzew grał usypiająco jednostajnie i tylko raz był w stanie przebić się przez autobus utworzony na przedpolu bramki rywali. Po zmianie stron było już lepiej, akcje były urozmaicone (nie tylko górne wrzutki na pole karne), łodzianie co chwila wyprzedzali zmęczonych rywali, stwarzając sobie przewagę i wypracowując bramkowe sytuacje.
Franciszek Smuda był zadowolony, że jego drużyna zrobiła kroczek do przodu poprawiła grę w ataku pozycyjnym. Zaczyna raczkować to, czego wymagam od chłopaków. Musimy wypracować sobie już pewne elementy pod kątem gry w wyższej lidze, choć na razie jesteśmy w III lidze stwierdził.

Piłkarze Tura są w zdecydowanym sportowym odwrocie. Przegrali dziewiąty mecz z rzędu. Niestety ,w pierwszej połowie kibice dwa razy odpalili race. Dym zasnuwał boiska. Sędzia przerywał mecz, musiał przedłużyć grę w tej połowie o dziewięć minut. Z pewnością te incydenty zostaną dostrzeżone...