Widzew - transfery. Chcą dwóch piłkarzy, w tym Możdżenia

pasZaktualizowano 
Ligowa premiera zbliża się wielkimi krokami.

27 lipca o godz. 18 Widzew zagra w Wejherowie z Gryfem. Wciąż nie jest zamknięta kadra klubu na zmagania w II lidze.
Prezes klubu Martyna Pajączek uważa, że do drużyny powinni dołączyć jeszcze dwaj nowi zawodnicy. Trzeba zrobić wszystko, żeby zespół był mocniejszy, bo konkurencja nie śpi. Nikt się przed łodzianami nie położy i nie powie: awans macie od nas na tacy. Trzeba będzie twardo walczyć o swoje w ciężkich ligowych bojach.

Do tego potrzeba doświadczonych zawodników, którzy z nie jednego pieca chleb jedli i nie przestraszą się z wykonywaniem rzutu karnego w decydującej fazie ważnego meczu. Widzew bardzo chciałby pozyskać Mateusza Możdżenia, ale zawodnik ciągle się waha i szuka lepszej oferty. Chciałby po prostu grać w klubie występującym w wyższej lidze niż druga. A może jednak Widzew, skoro w Łodzi na rozmowach czy też sondowaniu terenu był menedżer piłkarza.

Widzew szuka nowych graczy, a tych którzy się nie sprawdzili, albo radzili sobie co najwyżej średnio chciałby się pozbyć. Jest ich sześciu. Czy Marcin Kozłowski trafi ostatecznie do Pogoni Siedlce, tego nie wiadomo. Nie wiadomo też czy Przemysław Banaszak będzie rywalizował z łodzianami, broniąc barw Górnika Łęczna. Kontrakt z Widzewem rozwiązał Kacper Falon. Najbliższe dni powinny przynieść też rozstrzygnięcia w sprawie sportowej przyszłości Macieja Kazimierowicza, Mikołaja Gibasa oraz Filipa Mihaljevicia.

Klub po raz kolejny wynajął wszystkie loże biznesowe na stadionie Widzewa. W poprzednim sezonie na stadionie przy al. Piłsudskiego wynajętych było 25 lóż biznesowych - podaje oficjalna strona klubu. Wiadomo już, że w sezonie 2019/2020 wszyscy dotychczasowi najemcy lóż VIP będą nadal współpracować z klubem w tym zakresie. Dodatkowo, dzięki wygospodarowaniu ostatnich powierzchni spełniających standardy VIP, możliwe będzie zwiększenie liczby najemców o kolejne dwa podmioty.

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 23

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

c
cis
2019-07-17T11:22:30 02:00, Gość:

Boniuś już działa by awans był tylko "formalnością" mecze po 105 minut i karny co mecz. Do tego tajne spotkania z prezeską która z niejednego pieca chleb jadła w PZPN. Cieszy tylko to, że banda baranów znowu podziwia jak im ściągają emerytów za grube pieniądze. Jestem fanem kominów płacowych w Srts

2019-07-17T22:30:28 02:00, cis:

Wiesz, to nawet jest ciekawe. Do rozpoczęcia sezonu jeszcze półtora tygodnia, a ty już wiesz, że każdy mecz Widzewa będzie trwał 105 minut i w każdym meczu będzie obowiązkowo karny dla Widzewa. Skoro jesteś taki prorok, to może podaj numery w Lotto na sobotnie losowanie.

2019-07-17T23:50:26 02:00, Gość:

Numer to był jak w decydujących ostatnich 5 meczach w 4 z rzędu mieliście danego karnego żeby był awans, a i tak nie udał się awans... W tym roku z 6-ego miejsca można grać w barażu o awans... Boję się, że jak to nie pyknie to w następnym sezonie awans będzie miało pierwszych 10 drużyn... ŻENADA!

A może zaraz nie będzie w ogóle spadków, tylko wszyscy od początku będą się barażować o awans? A co tam, skoro już fantazjujemy to lećmy dalej, może od kolejnego sezonu 15 awansuje?

Dzieciaki taka moja rada: nie marnujcie wakacji na wypisywanie na forach jakiś kosmicznych teorii. Idźcie trochę na basen, albo zróbcie sobie jakąs wycieczkę rowerową. Będzie z tego dużo większy pozytek.

P
Pażdzioch

Móżdzek jak zwykle się waha.Może ŁKS by sfinalizował jego przejście.

G
Gość
2019-07-17T11:22:30 02:00, Gość:

Boniuś już działa by awans był tylko "formalnością" mecze po 105 minut i karny co mecz. Do tego tajne spotkania z prezeską która z niejednego pieca chleb jadła w PZPN. Cieszy tylko to, że banda baranów znowu podziwia jak im ściągają emerytów za grube pieniądze. Jestem fanem kominów płacowych w Srts

2019-07-17T22:30:28 02:00, cis:

Wiesz, to nawet jest ciekawe. Do rozpoczęcia sezonu jeszcze półtora tygodnia, a ty już wiesz, że każdy mecz Widzewa będzie trwał 105 minut i w każdym meczu będzie obowiązkowo karny dla Widzewa. Skoro jesteś taki prorok, to może podaj numery w Lotto na sobotnie losowanie.

Numer to był jak w decydujących ostatnich 5 meczach w 4 z rzędu mieliście danego karnego żeby był awans, a i tak nie udał się awans... W tym roku z 6-ego miejsca można grać w barażu o awans... Boję się, że jak to nie pyknie to w następnym sezonie awans będzie miało pierwszych 10 drużyn... ŻENADA!

c
cis
2019-07-17T11:22:30 02:00, Gość:

Boniuś już działa by awans był tylko "formalnością" mecze po 105 minut i karny co mecz. Do tego tajne spotkania z prezeską która z niejednego pieca chleb jadła w PZPN. Cieszy tylko to, że banda baranów znowu podziwia jak im ściągają emerytów za grube pieniądze. Jestem fanem kominów płacowych w Srts

Wiesz, to nawet jest ciekawe. Do rozpoczęcia sezonu jeszcze półtora tygodnia, a ty już wiesz, że każdy mecz Widzewa będzie trwał 105 minut i w każdym meczu będzie obowiązkowo karny dla Widzewa. Skoro jesteś taki prorok, to może podaj numery w Lotto na sobotnie losowanie.

G
Gość

ale sped emerytów. niezły klub kokosa

G
Gość

pytanie do najbardziej zainteresowanych ale nie swoim klubem, czy w piątek zostanie otwarty el stadio uno tribuna?

G
Gość
2019-07-17T09:30:49 02:00, Fijoł:

I biznes się kręci :))))) znów transfery dla transferów i prowizji :)))))) ta byczyna to istny raj dla menadżerów sportowych, co roku wymian kadry na nowa.

2019-07-17T09:43:58 02:00, Gość:

Ten twój hapoel tel awiw to istny raj dla lumpów i pasażerów dworca Kaliskiego.

2019-07-17T10:39:25 02:00, Fijoł:

Widzę ze prawda cię boli :)))) i dobrze. Dajecie się dymac i jeszcze się z tego cieszycie :))) ci wasi wlodzarze to prawdziwi czarodziej : dymają was, a wy nie wiecie nawet kiedy :))))))

2019-07-17T11:46:50 02:00, Gość:

Odezwał się najbardziej poinformowany który wszystko wie, normalnie geniusz wiedzy ;) Oj Fijoł Fijoł weź Ty popuść gumkę w majtkach bo Ci chyba za bardzo uciska.

jaki kałes ma budżet w ekstraklasie, nie licząć kasy z telewizji? :D:D:D

G
Gość
2019-07-17T12:12:58 02:00, Patryk:

A kiedy zmiana trenera? Będziecie walczyć w tym roku o pobicie rekordu remisów? Prezes kiedy ustąpi? Polska bardzo lubi patrzeć na ten Wasz kabaret i pośmiać się, nie zabierajcie rozrywki ludziom ;)

Idź lepiej kup karnet, bo wygląda to bardzo przeciętnie...

P
Patryk

A kiedy zmiana trenera? Będziecie walczyć w tym roku o pobicie rekordu remisów? Prezes kiedy ustąpi? Polska bardzo lubi patrzeć na ten Wasz kabaret i pośmiać się, nie zabierajcie rozrywki ludziom ;)

G
Gość
2019-07-17T09:30:49 02:00, Fijoł:

I biznes się kręci :))))) znów transfery dla transferów i prowizji :)))))) ta byczyna to istny raj dla menadżerów sportowych, co roku wymian kadry na nowa.

2019-07-17T09:43:58 02:00, Gość:

Ten twój hapoel tel awiw to istny raj dla lumpów i pasażerów dworca Kaliskiego.

2019-07-17T10:39:25 02:00, Fijoł:

Widzę ze prawda cię boli :)))) i dobrze. Dajecie się dymac i jeszcze się z tego cieszycie :))) ci wasi wlodzarze to prawdziwi czarodziej : dymają was, a wy nie wiecie nawet kiedy :))))))

Odezwał się najbardziej poinformowany który wszystko wie, normalnie geniusz wiedzy ;) Oj Fijoł Fijoł weź Ty popuść gumkę w majtkach bo Ci chyba za bardzo uciska.

G
Gość
2019-07-17T11:43:05 02:00, 1908:

Zapraszam na mecz otwarcia będzie wielki GANG BANG I DEEPTHORAT, my na stadionie miejskim lubimy ostre gardło i bierzemy z połykiem, a po zabawie idziemy z kolegami z komisariatu na ostra balangę...

Fajnie że masz takie zainteresowania, ale szczerze innych to mało obchodzi, baw się w swoim gronie i nie ogłaszaj się na cały świat.

G
Gość
2019-07-17T11:22:30 02:00, Gość:

Boniuś już działa by awans był tylko "formalnością" mecze po 105 minut i karny co mecz. Do tego tajne spotkania z prezeską która z niejednego pieca chleb jadła w PZPN. Cieszy tylko to, że banda baranów znowu podziwia jak im ściągają emerytów za grube pieniądze. Jestem fanem kominów płacowych w Srts

Większych baranów od Ciebie i Twoich ziomali nie ma ;)

1908

Zapraszam na mecz otwarcia będzie wielki GANG BANG I DEEPTHORAT, my na stadionie miejskim lubimy ostre gardło i bierzemy z połykiem, a po zabawie idziemy z kolegami z komisariatu na ostra balangę...

G
Gość

Boniuś już działa by awans był tylko "formalnością" mecze po 105 minut i karny co mecz. Do tego tajne spotkania z prezeską która z niejednego pieca chleb jadła w PZPN. Cieszy tylko to, że banda baranów znowu podziwia jak im ściągają emerytów za grube pieniądze. Jestem fanem kominów płacowych w Srts

Z
Zenek ap cwelnia

Lubię na ostro w zad z klapsem. Wierny kibic ap gałka.

Dodaj ogłoszenie