Widzew. Testa wiarygodności. Trzeba zatrzymać Kohei Kato!

pas
Działacze Widzewa po ostatnich przykrych doświadczeniach (brak awansu!!!), także z ludźmi, których zatrudniali, twierdzą że swój klub widzą... skromniejszy.

Ligowa kadra ma liczyć 25 piłkarzy, w tym trzech bramkarzy. Pieniądze nie będą wpychane zawodnikom do kieszeni z góry, zaraz po podpisaniu umowy, ale trzeba będzie je wywalczyć sobie na boisku.
Jednym z testów na wiarygodność działania zarządu, a zwłaszcza Łuksza Masłowskiego będzie sprawa zatrzymania w klubie piłkarza, który ma wielką szansę stać się w nowym sezonie jednym z liderów drużyny. Pomocnik, który potrafi skutecznie odbierać piłkę przeciwnikowi, walczyć na całej szerokości i długości boiska, a na dodatek konstruuje akcje zaczepne, wszędzie jest na wagą złota.
Dlatego lepsze kluby od Widzewa interesują się człowiekiem, który bodaj jako jedyny świetnie wypromował się w Łodzi czyli japońskim pomocnikiem Kohei Kato. Piłkarz tak miał skonstruowaną umowę z łodzianami, że zostaje automatycznie przedłużona w przypadku awansu do I ligi. Awans przeszedł koło nosa, więc Kato 1 lipca staje się wolnym zawodnikiem. Czy łodzianie okażą się mistrzami negocjacji i przekonają Kato do podpisania nowej umowy czy też oddadzą sprawę... walkowerem?
Ważny kontrakt z Widzewem ma drugi zawodnik, który po wiosennej rundzie może ze spokojnym sumieniem spojrzeć na siebie w lustrze czyli napastnik Rafał Wolszyński. On może zagwarantować Widzewowi kilka, a może nawet kilkanaście ważnych goli w sezonie. Pytanie tylko, czy gdyby pojawiła się korzystna oferta, Widzew nie zdecyduje się go sprzedać. Choć powiedzmy szczerze, że taki ruch uznalibyśmy za... samobójczy.

Kościoły zdrowego ciała, siłownie obeszły przepisy

Wideo

Komentarze 36

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-24T08:28:29 02:00, Gość:

Kato jest obecnie od 23 maja na testach w Austrii z których już nie wróci. W umowie miał zapis o przedłużeniu umowy ale tylko w przypadku awansu

Kato wrócił do Japonii ... Jak nie znasz faktów Fsidzefiaku to nie pisz głupot...

G
Gość
2019-05-24T08:36:52 02:00, Gość:

?derby będą za rok rezerwy ŁKS z widzewem

2019-05-24T08:50:36 02:00, Gość:

Spokojnie poczekamy spotkamy się w ekstraklasie i znowu seryjnie będziecie przegrywac

Hahaha

H
Henryk

Cel nr 1 utrzymanie w 2 lidze, co i tak wydaje się nierealne, ale walczymy!!!!

G
Gość
2019-05-23T22:44:07 02:00, Jacobi kakaistein z olx:

To nie prezes tylko audytorek przez rozporek

piesek w kratkę

2019-05-24T08:47:55 02:00, Gość:

Uważaj żebyś się z nim bliżej nie poznał

w Himalajach ?

Na bazarze w Gluchowie gdzie on te marynarki kupuje ?

Nie moja liga pierdzewiaku

G
Gość
2019-05-24T08:36:52 02:00, Gość:

?derby będą za rok rezerwy ŁKS z widzewem

Spokojnie poczekamy spotkamy się w ekstraklasie i znowu seryjnie będziecie przegrywac

G
Gość
2019-05-23T22:44:07 02:00, Jacobi kakaistein z olx:

To nie prezes tylko audytorek przez rozporek

piesek w kratkę

Uważaj żebyś się z nim bliżej nie poznał

G
Gość
2019-05-23T22:15:11 02:00, Gość:

Wełna was zawinoł ,mąka się rozsypoł,by prezes Kaczor się rozwinoł , na co wszysyko ole sudoku Kato ole .STARE BAŁUTY ŁKS OLE

2019-05-24T06:45:53 02:00, Troglodyta:

A potrafisz po Polsku? Bełkoczesz jak oszołom .Jazda do szkoły.

Własna pakuie tornister

G
Gość

?derby będą za rok rezerwy ŁKS z widzewem

G
Gość

Tanżyna jest mistrzem świata. Dzięki jego super postawie Widzew stracił 3 bramki i 3 razy zremisował co daje 6 pkt mniej i brak awansu.

G
Gość

Kato jest obecnie od 23 maja na testach w Austrii z których już nie wróci. W umowie miał zapis o przedłużeniu umowy ale tylko w przypadku awansu

T
Troglodyta
2019-05-23T22:15:11 02:00, Gość:

Wełna was zawinoł ,mąka się rozsypoł,by prezes Kaczor się rozwinoł , na co wszysyko ole sudoku Kato ole .STARE BAŁUTY ŁKS OLE

A potrafisz po Polsku? Bełkoczesz jak oszołom .Jazda do szkoły.

J
Jacobi kakaistein z olx

To nie prezes tylko audytorek przez rozporek

piesek w kratkę

G
Gość

Wełna was zawinoł ,mąka się rozsypoł,by prezes Kaczor się rozwinoł , na co wszysyko ole sudoku Kato ole .STARE BAŁUTY ŁKS OLE

T
Troglodyta
2019-05-23T18:39:24 02:00, Gość:

Trąbka już dla was nie zagra, teraz możecie sobie pograć....na fujarce ???

2019-05-23T18:51:30 02:00, patrycja wolanska:

chciała bym grać na Panu Trabce niestety rozchylam nogi na boisku

Tylko japoneczka gejsza kata

W szatni m8 zrobili dzieciara chyba nieradzio

Przygłupie ....zmykaj do szkoły. Co za bełkot? Chyba że jesteś niepełno sprytny....

T
Troglodyta
2019-05-23T18:46:18 02:00, Rain:

uuu ale piecze . Mój amore Mike w ten sposób świętował wielki sukces że udało się namówić zawodnika lepszego niż Mesii tak tak......Trąbka naprawdę potrafi grac na flecie męskim.

2019-05-23T18:55:32 02:00, patrycja wolanska:

Kocham grać w szatni na kielbachach mam wielkie duszy panna z dzieciarem

A potrafisz po Polsku ? Czy tylko bełkot?

Dodaj ogłoszenie