Widzew. Testa wiarygodności. Trzeba zatrzymać Kohei Kato!

pasZaktualizowano 
Działacze Widzewa po ostatnich przykrych doświadczeniach (brak awansu!!!), także z ludźmi, których zatrudniali, twierdzą że swój klub widzą... skromniejszy.

Ligowa kadra ma liczyć 25 piłkarzy, w tym trzech bramkarzy. Pieniądze nie będą wpychane zawodnikom do kieszeni z góry, zaraz po podpisaniu umowy, ale trzeba będzie je wywalczyć sobie na boisku.
Jednym z testów na wiarygodność działania zarządu, a zwłaszcza Łuksza Masłowskiego będzie sprawa zatrzymania w klubie piłkarza, który ma wielką szansę stać się w nowym sezonie jednym z liderów drużyny. Pomocnik, który potrafi skutecznie odbierać piłkę przeciwnikowi, walczyć na całej szerokości i długości boiska, a na dodatek konstruuje akcje zaczepne, wszędzie jest na wagą złota.
Dlatego lepsze kluby od Widzewa interesują się człowiekiem, który bodaj jako jedyny świetnie wypromował się w Łodzi czyli japońskim pomocnikiem Kohei Kato. Piłkarz tak miał skonstruowaną umowę z łodzianami, że zostaje automatycznie przedłużona w przypadku awansu do I ligi. Awans przeszedł koło nosa, więc Kato 1 lipca staje się wolnym zawodnikiem. Czy łodzianie okażą się mistrzami negocjacji i przekonają Kato do podpisania nowej umowy czy też oddadzą sprawę... walkowerem?
Ważny kontrakt z Widzewem ma drugi zawodnik, który po wiosennej rundzie może ze spokojnym sumieniem spojrzeć na siebie w lustrze czyli napastnik Rafał Wolszyński. On może zagwarantować Widzewowi kilka, a może nawet kilkanaście ważnych goli w sezonie. Pytanie tylko, czy gdyby pojawiła się korzystna oferta, Widzew nie zdecyduje się go sprzedać. Choć powiedzmy szczerze, że taki ruch uznalibyśmy za... samobójczy.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 36

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-05-24T08:28:29 02:00, Gość:

Kato jest obecnie od 23 maja na testach w Austrii z których już nie wróci. W umowie miał zapis o przedłużeniu umowy ale tylko w przypadku awansu

Kato wrócił do Japonii ... Jak nie znasz faktów Fsidzefiaku to nie pisz głupot...

G
Gość
2019-05-24T08:36:52 02:00, Gość:

😂derby będą za rok rezerwy ŁKS z widzewem

2019-05-24T08:50:36 02:00, Gość:

Spokojnie poczekamy spotkamy się w ekstraklasie i znowu seryjnie będziecie przegrywac

Hahaha

H
Henryk

Cel nr 1 utrzymanie w 2 lidze, co i tak wydaje się nierealne, ale walczymy!!!!

G
Gość
2019-05-23T22:44:07 02:00, Jacobi kakaistein z olx:

To nie prezes tylko audytorek przez rozporek

piesek w kratkę

2019-05-24T08:47:55 02:00, Gość:

Uważaj żebyś się z nim bliżej nie poznał

w Himalajach ?

Na bazarze w Gluchowie gdzie on te marynarki kupuje ?

Nie moja liga pierdzewiaku

G
Gość
2019-05-24T08:36:52 02:00, Gość:

😂derby będą za rok rezerwy ŁKS z widzewem

Spokojnie poczekamy spotkamy się w ekstraklasie i znowu seryjnie będziecie przegrywac

G
Gość
2019-05-23T22:44:07 02:00, Jacobi kakaistein z olx:

To nie prezes tylko audytorek przez rozporek

piesek w kratkę

Uważaj żebyś się z nim bliżej nie poznał

G
Gość
2019-05-23T22:15:11 02:00, Gość:

Wełna was zawinoł ,mąka się rozsypoł,by prezes Kaczor się rozwinoł , na co wszysyko ole sudoku Kato ole .STARE BAŁUTY ŁKS OLE

2019-05-24T06:45:53 02:00, Troglodyta:

A potrafisz po Polsku? Bełkoczesz jak oszołom .Jazda do szkoły.

Własna pakuie tornister

G
Gość

😂derby będą za rok rezerwy ŁKS z widzewem

G
Gość

Tanżyna jest mistrzem świata. Dzięki jego super postawie Widzew stracił 3 bramki i 3 razy zremisował co daje 6 pkt mniej i brak awansu.

G
Gość

Kato jest obecnie od 23 maja na testach w Austrii z których już nie wróci. W umowie miał zapis o przedłużeniu umowy ale tylko w przypadku awansu

T
Troglodyta
2019-05-23T22:15:11 02:00, Gość:

Wełna was zawinoł ,mąka się rozsypoł,by prezes Kaczor się rozwinoł , na co wszysyko ole sudoku Kato ole .STARE BAŁUTY ŁKS OLE

A potrafisz po Polsku? Bełkoczesz jak oszołom .Jazda do szkoły.

J
Jacobi kakaistein z olx

To nie prezes tylko audytorek przez rozporek

piesek w kratkę

G
Gość

Wełna was zawinoł ,mąka się rozsypoł,by prezes Kaczor się rozwinoł , na co wszysyko ole sudoku Kato ole .STARE BAŁUTY ŁKS OLE

T
Troglodyta
2019-05-23T18:39:24 02:00, Gość:

Trąbka już dla was nie zagra, teraz możecie sobie pograć....na fujarce 😂😂😂

2019-05-23T18:51:30 02:00, patrycja wolanska:

chciała bym grać na Panu Trabce niestety rozchylam nogi na boisku

Tylko japoneczka gejsza kata

W szatni m8 zrobili dzieciara chyba nieradzio

Przygłupie ....zmykaj do szkoły. Co za bełkot? Chyba że jesteś niepełno sprytny....

T
Troglodyta
2019-05-23T18:46:18 02:00, Rain:

uuu ale piecze . Mój amore Mike w ten sposób świętował wielki sukces że udało się namówić zawodnika lepszego niż Mesii tak tak......Trąbka naprawdę potrafi grac na flecie męskim.

2019-05-23T18:55:32 02:00, patrycja wolanska:

Kocham grać w szatni na kielbachach mam wielkie duszy panna z dzieciarem

A potrafisz po Polsku ? Czy tylko bełkot?

Dodaj ogłoszenie