Widzew. Termalika Nieciecza też potrafi zagrać beznadziejnie!

Liga gra dalej.

W niedzielę o godz. 12.40 Widzew podejmie lidera Termalikę Nieciecza. Rywale sprawili swoim fanom jeszcze bardziej nieprzyjmeną niespodziankę niż łodzianie. Przegrali u siebie z Miedzią 0:2. W ostatnich trzech meczach niecieczanie zdobyli aż 13 goli, jednak w meczu z drużyną z Legnicy byli nieskuteczni. W przeciwieństwie do rywali, którzy dwa celne uderzenia zamienili na gole. Gospodarze też dwa razy trafili w światło bramki, co oznacza, że celne uderzenia zdarzały się średnio jedno na 22,5 minuty. W sumie oba teamy 14 razy strzelały na bramkę. Było dużo gry piłką ze strony Termaliki i do bólu skuteczne kontry legniczan.
Termalika do tej pory zdobyła 16 punktów więcej od zajmującego dziesiąte miejsce Widzewa. Jesienią łodzianie wyjazdowy mecz przegrali 0:2. Bramki dla rywali strzelili: były widzewiak Adam Radwański i w 89 minucie Patrik Misak.