WIDZEW - TERMALICA NIECIECZA RELACJA NA ŻYWO 16.05.2021. Śledź relację LIVE z meczu Widzew vs. Termalica Nieciecza

(dk, ww)
Dziś piłkarze Widzewa przy al. Piłsudskiego rozegrają mecz z Termalicą Nieciecza. Piłkarzy Widzewa obejrzą dziś kibice, czy będzie zwycięstwo? Początek spotkania o godz. 12:40.

WIDZEW ŁÓDŹ TERMALICA NIECIECZA MECZ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ1
TERMALICA1

Tak dobrze grającego Widzewa dawno nie oglądaliśmy. Widzewiacy zasłużyli na zwycięstwo w meczu z liderem. Zabrakło jednak skuteczności w podbramkowych sytuacjach. Mecz był ciekawym widowiskiem. Tylko remis przekreślił jednak chyba definitywnie szanse łodzian na awans do pierwszej szóstki.
90+3 min. Samiec-Talar wbiegł w pole karne, ale za mocno zagrał do Czubaka.
90+2 min. Wrzutka w pole karne gości. Czubak faulował
90+1 min. Grzybek ukarany żółtą kartką
90 min. Wlazło leży w polu karnym. W końcu się podnosi
89 min. Becht fauluje na wysokości pola karnego. Czubak wchodzi na boisko za Bechta
86 min. Wrąbel wyszedł z bramki i złapał piłkę przed Radwańskim
84 min. Tanżyna ukarany żółtą kartką
83 min. Robak sam na sam z Loską, bramkarz gości obronił
81 min. Ameyaw ukarany żółtą kartką
80 min. Trzy zmiany w Widzewie. Wchodzą: Robak, Kosakiewicz, Caique, schodzą: Tomczyk, Stępiński i Mucha
78 min. Robak przygotowuje się do wejścia na boisko
76 min. Tomczyk nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji
75 min. Wlazło stracił piłkę na rzecz Hanouska, który strzelił z linii pola karnego, Loska broni
73 min. Kontrę gości przerwał Stępiński
72 min. Tomczyk do Samca-Talara, który nieczysto trafił w piłkę 5 metrów od bramki gości
70 min. Zmiana w Widzewie: Samiec-Talar za Kuna
67 min. Wrąbel piąstkuje po dośrodkowaniu z wolnego
66 min. Stępiński ukarany żółtą kartką za faul na Grabowskim
64 min. Radwański strzelił z daleka, Wrąbel odbił piłkę na róg
63 min. Radwański nie trafił w piłkę z odległości 5 metrów. Termalika bliska zdobycia drugiego gola
61 min. Bezpalec ukarany żółtą kartką
58 min. Gol dla Termaliki. Grabowski z lewej dośrodkował wprost do Radwańskiego, który strzelił z pierwszej piłki do siatki. Becht nie zdążył z interwencją
57 min. Stefanik zdecydował się na strzał z daleka, piłka minęła słupek bramki Widzewa
54 min. Tomczyk znów zepsuł dobrą akcję, bo przeszkodził kolegom. W końcu strzelał Kun w nogi obrońców
52 min. Tomczyk w sytuacji sam na sam strzelił gola, ale był na spalonym, szkoda, że piłki nie przejął Ameyaw, bo gdyby to zrobił właśnie Ameyaw, wtedy sędzia nie przerwałby akcji i musiałby uznać prawidłowego gola,
50 min. Radwański na spalonym
49 min. Dobra kontra gości, łodzianie przerwali akcję
47 min. Widzewiacy bez zmian. Trzy zmiany w Termalice: Stefanik za Boneckiego, Zeman za Śpiewaka, Grzybek za Wasielewskiego.
Początek drugiej połowy
Koniec pierwszej połowy. Dobry występ drużyny Widzewa, która niesiona przez kibiców zagrała dużo lepiej niż w poprzednich meczach. Mecz jest ciekawy, a łodzianie zasłużenie prowadzą. Mieli też dużo szczęścia, gdy sędzia nie widział zagrań rękoma.
45 min. Tomczyk odebrał piłkę efektownym wślizgiem
43 min. Akcja Michalskiego, podanie do Tomczyka, który nie trafił w piłkę
40 min. Ostre starcie Loski, Tomczyka i Wlazło. Ucierpiał bramkarz gości
40 min. Ameyaw strzelił wprost w Loskę
38 min. Hanousek potężnie uderzył, ale Loska odbił piłkę
33 min. Kun do Tomczyka, napastnik łodzian strzelił głową obok bramki, ale był na pozycji spalonej
31 min. Sędzia znów nie widział zagrania ręką dwóch piłkarzy Widzewa: Muchy i Stępińskiego
28 min. Po dośrodkowaniu Stępińskiego główkował Ameyaw, Wasielewski zablokował piłkę, widzewiacy protestują, że uczynił to ręką. Sędzia był innego zdania
25 min. Róg dla Widzewa. Piłka po wrzutce minęła linię końcową
24 min. Wasielewski strzelał, Wrąbel obronił
22 min. Róg dla Termaliki. Widzewiacy wybili piłkę
18 min. Tomczyk faulowany w dobrze zapowiadającej się kontrze, Wasielewski ukarany żółtą kartką. Goście protestują, że wcześniej Kun zagrał piłkę ręką w polu karnym i powinna być jedenastka dla Termaliki
18 min. Tanżyna wślizgiem zablokował dośrodkowanie Radwańskiego
17 min. Kun do Tomczyka, daleki wybieg Loski na 35 metr uratował gości
15 min. Nowak wybił piłkę na róg. Po dośrodkowaniu Wlazło strzelił głową, a piłka trafiła w zewnętrzną część słupka
11 min. Gol dla Widzewa, Sędziowie po konsultacji uznali gola strzelonego przez Hanouska. Goście protestowali, że był spalony, ale Hanousek dostał piłkę odbitą od piłkarza gości (Wlazło) i z bliska wpakował piłkę do siatki. Gol został uznany
10 min. Po faulu na Tomczyku żółtą kartką ukarany Biedrzycki
9 min. Ameyaw fauluje przed własnym polem karnym. Po wrzutce łodzianie wybili piłkę
7 min. Po dośrodkowaniu z rogu Michalskiego Hanousek słabo strzelił głową
5 min. Ameyaw faulowany przy wyjściu z kontrą
4 min. Filip Becht ostro naprawiał swój błąd i sfaulował rywala. Został ukarany żółtą kartką
3 min. Tomczyk wywalczył róg. Po dośrodkowaniu Tomczyk próbował przewrotką, ale został zablokowany
2 min. Stuprocentowa okazja dla Termaliki. Bezpalec strzelił z linii pola karnego, Wrąbel obronił
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego
12:40 Minuta ciszy ku czci Andrzeja Możejko
12:40. Taniec Eleny płynie z głośników.
12:40. Widzew w jednolitych czerwonych strojach, Termalika na niebiesko

12:35. Trener Mariusz Lewandowski: - W żadnym momencie nie widziałem, aby zawodnicy po zwycięstwach bujali w obłokach. Do meczów podchodzimy z pokorą. W 23 dni rozgrywamy osiem meczów. Przy odpowiednim podejściu i regeneracji można tak grać. Mamy szeroką kadrę i wyrównaną. Liczę, że zawodnicy, którzy dziś wskakują do składu pokażą jakość.

12:33. Jestem przekonany, że kibice będą tylko i wyłącznie wspierali piłkarzy, bo to jest im najbardziej potrzebne - mówił Marcin Broniszewski. - Bierzemy pod uwagę to, że Termalika może być zmęczona, ale koncentrujemy się na swoim zespole.

12:30. Piłkarze Widzewa w przypadku wygranej nad liderem, znajdą się tuż za pierwszą szóstką. Miedź, Chrobry i Widzew mieć będą po 43 punkty

12:20. Wydarzeniem jest występ w pierwszym składzie na lewej obronie Filipa Bechta, który zastąpił Kacpra Gacha.

Godz. 12:10 - SKŁADY OBU DRUŻYN:
Widzew: Wrąbel – Stępiński, Nowak, Tanżyna, Becht – Kun, Mucha, Hanousek, Michalski, Ameyaw – Tomczyk
Rezerwowi: Kudrjavcevs – Kosakiewicz, Grudniewski, Caique, Możdżeń, Samiec-Talar, Fundambu, Czubak, Robak

Termalica: Loska – Wasielewski, Biedrzycki, Wlazło, Grabowski – Hubinek, Bonecki, Bezpalec – Radwański – Gergel, Śpiewak
Rezerwowi: Budziłek – Grzybek, Matuszewski, Jovanović, Pek, Stefanik, Vasil, Kalisz, Zeman

Godz. 11:20 - Piłkarze Widzewa rozegrają dziś mecz z Termalicą Nieciecza. Początek spotkania o godz. 12:40. Poniżej aktualna tabela I ligi.