Widzew strzela w końcówkach meczów. Martin Kreuzriegler jak Robert Lewandowski

Dariusz Kuczmera
Zawodnik Cracovii Jewhen Konoplanka i Juljan Shehu z Widzewa Łódź podczas meczu w Krakowie Fot. PAP/Łukasz Gągulski
Piłka nożna. Martin Kreuzriegler strzelił karnego, jak Robert Lewandowski - z zatrzymaniem, myląc bramkarza i Widzew wywalczył remis w Krakowie. Mecz z Cracovią zakończył się wynikiem 1:1.

Gol Martina Kreuzrieglera w Krakowie padł w 93 minucie meczu. To czternasty gol w tym sezonie strzelony przez Widzew w ostatnich minutach meczów. Bramki strzelone w ostatnim kwadransie dały widzewiakom 13 punktów: dwa w meczu z Wartą, dwa w meczu z Piastem, dwa w meczu z Koroną, jeden w meczu z Pogonią, jeden z Jagiellonią, dwa ze Śląskiem, jeden z Legią, jeden z Wisłą i jeden ostatnio z Cracovią.

Oto wykaz goli strzelonych po 75 minucie w meczach tego sezonu PKO Ekstraklasy:

2 kolejka: Jordi Sanchez 84 minuta, Jagiellonia - Widzew (0:2)
5 kolejka: Patryk Lipski 90, Widzew - Legia (1:2)
6 kolejka: Patryk Lipski 90, Warta - Widzew (0:1)
10 kolejka: Dominik Kun 82, Jakub Sypek 87, Stal - Widzew (0:3)
12 kolejka: Kristoffer Hansen 82, Piast - Widzew (1:2)
17 kolejka: Mato Milos 90, Korona - Widzew (0:1)
18 kolejka: Ernest Terpiłowski 79, Martin Kreuzriegler 90-k, Widzew - Pogoń (3:3)
19 kolejka: Dominik Kun 78, Widzew - Jagiellonia (1:1)
21 kolejka: Kristoffer Hansen 90, Widzew - Śląsk (1:0)
22 kolejka: Bartłomiej Pawłowski 83, Legia - Widzew (2:2).
24 kolejka: Jordi Sanchez 90, Wisła - Widzew (1:1)
26 kolejka: Martin Kreuzriegler 90+3, Cracovia - Widzew (1:1)