(fed)
WIDZEW STOMIL NA ŻYWO 4 lipca 2018 r. Zapraszamy na relacje live z drugiego sparingu Widzewa! Mecz Widzew Łódź - Stomil Olsztyn NA ŻYWO Grzegorz Gałasiński/Lucyna Nenow
WIDZEW STOMIL WYNIK. 4 lipca, na Stadionie Miejskim im. Jana Wojdy w Opalenicy, Widzew Łódź zmierzył się w sparingowym meczu ze Stomilem Olsztyn. Zobacz relację z tego meczu.

WIDZEW STOMIL WYNIK

Widzew Łódź

2

Stomil Olsztyn

0

Widzew wygrywa ze Stomilem 2:0. Łodzianie nieźle zaprezentowali się na boisku, po raz kolejny dobre spotkanie rozegrał Michael Ameyaw. Miejmy nadzieję, że klub z al. Piłsudskiego będzie miał dużo pożytku z tego młodego zawodnika. Dziękujemy za śledzenie z nami relacji z meczu Widzew - Stomil i zapraszamy na kolejne wydarzenia relacjonowane na żywo na naszej stronie.

90' Koniec meczu!
89' Leży na murawie jeden z zawodników Stomilu. Potrzebna interwencja masażysty. Żółta kartka dla Kostkowskiego.
88' Sylwestrzak: crossowe podanie pod pole karne Stomilu, ale nikogo tam nie było...
87' Po stałym fragmencie gry, ładnie strzelał Dervishaj na bramkę Stomilu. Minimalnie niecelnie.
86' Kontra Widzewa. Stanek do Michalskiego pod pole karne Stomilu, ale za lekko. Obrońca wybija piłkę na rzut rożny.
85' Stomil próbuje coś zrobić pod polem karnym Widzewa, ale zawodnicy z Olsztyna nie są w stanie pokonać łódzkiej defensywy.
84' Kostkowski głową wybił piłkę na róg.
83' Próba dośrodkowania przez jednego z zawodników Stomilu i jeden z łodzian zagrywa piłkę ręką. Rzut wolny.
82' Michalski strzelał teraz z dystansu, ale bramkarz Stomilu był na posterunku.
81' Rzut rożny dla Stomilu, centra i faulowany w polu karnym jeden z łodzian.
80' Groźna akcja Stomilu skrzydłem. Jednak wrócił Michalski i wybił piłkę na aut.
79' Centra w pole karne, skakał do niej Kostkowski, jednak obrońca wybija piłkę z szesnastki Stomilu.
78' Widzewiacy kontrolują sytuację na boisku. Teraz wywalczyli rzut wolny na połowie Stomilu.
77' Aut dla Stomilu na połowie Widzewa.
75' Strata Michalskiego na połowie Widzewa. Na szczęście jeden z napastników posyła piłkę za linię końcową. Od bramki Humerski.
74' Widzewiacy rozgrywają piłkę w środku boiska.
72' Demjan faulowany blisko środka boiska. Przy wolnym, próba przelobowania bramkarza Stomilu, jednak Leszczyński złapał piłkę.
71' Próba strzału ze środka pola jednego z zawodników Stomilu, ale za wysoko.
70' Rzut rożny dla Stomilu. Ale piłkę głową wybija Demjan.
69' Zmiana w Widzewie. Ameyaw schodzi. Za niego Stanek.
68' Stomil wolno rozgrywa piłkę w środku boiska i w końcu futbolówka trafia do bramkarza.
67' Paszliński pewnie głową wybija piłkę na aut po centrze olsztynian.
66' Teraz Stomil wywalczył rzut rożny.
64'**GOOOOOL! Ameyaw znalazł sobie miejsce w polu karnym podczas tego stałego fragmentu gry i umieścił szybkim strzałem piłkę w bramce. 64' Ameyaw wywalczył aut pod polem karnym Stomilu. 62' Sylwestrzak z autu do Demjana, tam jednak rzuciło się na niego kilku obrońców Stomilu i piłka wychodzi na aut. 61' Aut dla Widzewa na połowie Stomilu. 60' Demjan do Mąki, ten wrzucał w pole karne. Interwencja obrońców ratuje Stomil przed stratą kolejnej bramki. 59' Mąka faulowany przy środku boiska. 58' Demjan bez trudu wybija wrzutkę zawodnika z Olsztyna. 57' Paszliński sfaulował zawodnika Stomilu na połowie Widzewa. 56' Znów od bramki Leszczyński ze Stomilu po nieudanej centrze Michalskiego. 55' Michalski wrzucił piłkę w pole karne, jednak odbiła się od jednego z łodzian i wypadła za linię końcową. 54' Demjan faulowany. Rzut wolny na połowie Stomilu. Niezła pozycja na oddanie strzału. 53' Paszliński uderzał głową, piłka ląduje za linią końcową boiska. 52' Dośrodkowanie w pole karne Stomilu, główka obrońcy i kolejny róg dla Widzewa. 51' Rzut rożny dla Widzewa. 50' Stomil w aut, na wysokości pola karnego Widzewa. 49' Demjan dośrodkowywał do Michalskiego w pole karne. To mogła być bramka. Rzut rożny dla łodzian. 48' Groźna akcja Stomilu pod polem karnym łodzian, ale Paszliński wybija piłkę. 47' Rzut wolny dla Stomilu blisko środka boiska. 46'** Zaczynamy drugą część spotkania!

Koniec pierwszej połowy!

45' Kazimierowicz stracił piłkę w środku boiska, biegnącego po skrzydle zawodnika Stomilu fauluje Kamiński.
43' Tanczyk został teraz bez krycia przy polu karnym łodzian. Na szczęście dla Widzewa strzelał niecelnie.
42' Wrzutka Stomilu w pole karne Widzewa. Ostatecznie jednak Wolański zacznie od bramki.
41' Miller fauluje jednego z zawodników Stomilu w środku boiska.
40' Wysoka centra w pole karne Stomilu i Leszczyński na raty łapię tę piłkę.
39' Lekki strzał jednego z zawodników Stomilu bez trudu złapany przez Wolańskiego.
38' Widzewiacy znów stracili piłkę w środku boiska. Akcja Stomilu.
37' Aut dla Widzewa blisko środka boiska.
36' Schodzi Lech ze Stomilu. W jego miejsce Szywacz.
35' Zieleniecki stracił piłkę w środku boiska. Jeden z graczy Stomilu próbował przelobować Wolańskiego. Piłka jednak poleciała za boisko.
34' Na skraju boiska już rozgrzewa się druga ekipa Widzewiaków. Oni wejdą do gry po przerwie.
33' Zuziak zagrywał do Millera pod polem karnym Widzewa, niestety - nieporozumienie doprowadziło do wyjścia piłki na aut.
32' Piłkę przejął Falon. Niestety, zamiast podawać do Świderskiego sam próbował strzelać z dystansu. Bramkarz Stomilu nie miał kłopoty ze złapaniem tej piłki.
31' Strata Stomilu w środku boiska.
30' Kamiński dośrodkowywał w pole karne Stomilu, ale jeden z obrońców wybija piłkę.
29' Zuziak wypuścił się skrzydłem pod bramkę Stomilu, ale piłka uciekła mu na aut.
28' Bardzo aktywny Lech w porę powstrzymany przez obrońców Widzewa pod łódzkim polem karnym.
27' Pigiel dośrodkowywał w pole karne Stomilu, ale piłka powędrowała na aut.
26' Grzegorz Lech miał okazję wbić piłkę z dośrodkowania, ale Wolański pięknie obronił.
25' Groźna akcja Stomilu. Tanczyk i Lech wymienili między sobą podania i tylko pudło tego pierwszego uratowało Widzew przed utratą gola.
24'**GOOOOOOOL!!!! Michał Miller! Napastnik Widzewa wykorzystał błąd obrońców i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce. 22' Kazimierowicz faulowany w połowie boiska. 21' Paszliński wycofał piłkę do Wolańskiego. 20' Mocno z wolnego Zuziak pod polem karnym Stomilu. Piłka odbiła się od głowy zawodnika z Olsztyna a potem wędrowała przez chwilę między nogami zawodników, aż któryś z olsztynian wybił ją daleko na połowę Widzewa. 19' Widzewiak faulowany przez zawodnika Stomilu. 18' Kubáň próbowal teraz centry w pole karne Widzewa. Jednak za wysoko. Od bramki Wolański. 17' Groźna akcja Stomilu skrzydłem, jednak Paszliński w porę wrócił i wybił piłkę na aut przed polem karnym łodzian. 16' Zuziak z wolnego płasko wrzucił piłkę w pole karne Stomilu. Jednak obrońcy bez trudu ją wybili. 15' Falon górą zagrywał do Millera pod pole karne, jednak futbolówka odbiła się od gracza Stomilu i wyszła na aut. 14' Natychmiastowa kontra Widzewa, jednak strzał Gutowskiego zablokowany przez bramkarza. 13' Jeden z zawodników Stomilu wrzucał piłkę w pole karne Widzewa. Lech próbował strzelać, jednak został zablokowany. 12' Groźny rajd zawodników Stomilu pod bramkę Widzewa. Sebastian Kamiński wybija piłkę za linię końcową. 11' Patryk Wolański od bramki po złapaniu centrostrzału Stomilu. 10' Pigiel podawał do Kamińskiego przy polu karnym Stomilu. Zdecydowane wejście obrońcy Stomilu i piłka wędruje na aut. 9' Michał Miller ładnie podawał do kolegi. Zawodnik Widzewa jednak faulowany. 8' W tej początkowej części spotkania to zawodnicy Stomilu zdają się stwarzać więcej groźnych sytuacji. Zobaczymy jak będzie dalej. 7' Stromecki ze Stomilu na spalonym. 6' Paszliński pięknym szczupakiem wybija piłkę zmierzającą do jednego z napastników Stomilu koło pola karnego Widzewa. 5' Aut dla Stomilu koło środka boiska. 4' Falon odebrał piłkę zawodnikowi Stomilu na połowie Widzewa, ale z akcji ofensywnej nic nie wyszło. 3' Groźna sytuacja Stomilu. Tanczyk dośrodkowywał do Lecha, w ostatniej chwili któryś z Widzewiaków wybija piłkę za boisko. 2' Zieleniecki faulował zawodnika Stomilu. 1'** Zaczynamy! Od środka Stomil - mecz zaczął się z niewielkim opóźnieniem.

Godz. 11.27 W Opalenicy, podobnie jak w Łodzi: piękna, słoneczna pogoda. Można wręcz powiedzieć, że jest upalnie. Jak w takich warunkach spiszą się zawodnicy?

Godz. 11.18 Skład Stomilu podajemy za kolegami z portalu stomil.olsztyn.pl:

Skład Stomilu: Michał Leszczyński (72 zawodnik testowany) - Lukáš Kubáň (46 Janusz Bucholc), zawodnik testowany, zawodnik testowany, Remigiusz Szywacz (46 Wojciech Dziemidowicz) - Piotr Głowacki, zawodnik testowany (63 Paweł Głowacki), Marcin Stromecki (46 zawodnik testowany), Grzegorz Lech (32 zawodnik testowany), Wołodymyr Tanczyk (46 Tomasz Zając) - zawodnik testowany.

Godz. 10.58 Mamy skład Widzewa na dzisiejszy mecz:

I połowa: Patryk Wolański - Sebsatian Kamiński, Damian Paszliński, Sebastian Zieleniecki, Marcin Pigiel - Konrad Gutowski, Kacper Falon, Maciej Kazimirowicz, Marek Zuziak - Michał Miller, Daniel Świderski.

II połowa: Humerski - Radosław Sylwestrzak, Damian Kostkowski, Damian Paszliński, Arbnor Dervishaj - Marcel Pięczek, Marcin Kozłowski, Michael Ameyaw, Mateusz Michalski - Daniel Mąka, Robert Demjan.

Rezerwowi: Karol Stanek, Tomasz Kurek

Widzew - Stomil to drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym przed przystąpieniem do rozgrywek II ligi. Widzewiacy do sezonu przygotowują się w Opalenicy i tam też rozegrane zostanie to spotkanie. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu, rozergranym w niedzielę, Widzew Łódź zremisował bezbramkowo z Ruchem Chorzów 0:0.

WIDZEW STOMIL

W poprzednim spotkaniu, niezły mecz rozegrał młody Michael Ameyaw. Kto tym razem zaprezentuje się trenerowi i kibicom? O tym przekonamy się już o godz. 11.30, kiedy to na stadionie miejskim w Opalenicy zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra.

Śledź z nami relację live z meczu Widzew - Stomil!

Materiał oryginalny: WIDZEW STOMIL WYNIK 4 lipca 2018 r. Relacja z drugiego sparingu Widzewa! Wynik meczu Widzew Łódź - Stomil Olsztyn - Dziennik Łódzki