Widzew Stomil na żywo. Wynik meczu Widzew Łódź Stomil Olsztyn online. Widzew wygrał 2:0. Gol i asysta Portugalczyka

Tomasz Jabłoński
Widzew Stomil na żywo. Wynik meczu Widzew Stomil online. O godzinie 20.30 Widzew zagra w sobotę ze Stomilem. Po słabym występie w meczu z Arką nadszedł czas na rehabilitację. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Widzew Stomil.

Widzew Stomil na żywo online

Wynik meczu Widzew Stomil 2:0

90+4 min. Koniec meczu. Widzew wygrał zasłużenie. Gol i asysta Fabio Nunesa. Widzewscy kibice mają swojego nowego idola. Tak grającą drużynę Widzewa kibice chcą oglądać jak najczęściej. Rocznica awansu do Ligi Mistrzów przyniosła szczęście
90+3 min. Tomczyk strzelał prosto w bramkarza Stomilu
90+3 min. Kontra Stomilu, widzewiacy przechwycili piłkę
90+2 min. Mucha do Michalskiego, ten trafił w nogi Bąkowskiego. To mógł być trzeci gol
90+1 min. Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty. Mucha strzelał obok
90 min. Michalski wykonuje róg
90 min. Czekamy na ostatni gwizdek sędziego
89 min. Widzew ma dużą przewagę
88 min. Trzy minuty do końca spotkania
85 min. Zabawa na trybunach. „Cztery trybuny” - to znak firmowy kibiców Widzewa
83 min. Widzew kontroluje mecz, ze Stomilu, jak z opon, zeszło powietrze
82 min. Zmiana w Stomilu. Szramka za Monetę
81 min. Marcin Tarociński przypomina, że mecz ze Stomilem rozgrywany jest w 25 rocznicę awansu Widzewa do Ligi Mistrzów
80 min. Zmiany w Widzewie: Karasek za Guzdka, Tomczyk za Letniowskiego. Gromkie brawa od kibiców
79 min. Reiman strzelił, piłkę po koźle łapie Wrąbel
78 min. Karasek i Tomczyk wejdą na boisko
77 min. Kibice Widzewa odpalili race i wywiesili transparent: Race tworzą show
75 min. Faul Guzdka i żółta kartka dla młodego napastnika Widzewa
74 min. Dwie zmiany w Stomilu: Zych za Mikitę, Szabaciuk za Ciechanowskiego
73 min. Żółta kartka dla Rembisza
72 min. Fiesta na stadionie. Kibice doskonale się bawią, Widzew prowadzi 2:0
69 min. Marcin Tarociński podaje liczbę widzów na stadionie - 15.207. Rekord tego sezonu! Brawo piłkarze, brawo kibice!
68 min. Schodzi Danielak, na boisku pojawia się Mucha
67 min. GOL DLA WIDZEWA. 2:0. Patryk Stępiński wykorzystał głową podanie Nunesa. Sędzia zawahała się przez chwilę, ale piłka na pewno minęła linię bramkową. Nunes po golu, zaliczył asystę! Szaleństwo na trybunach.
63 min. Letniowski z wolnego obok słupka
62 min. Nunes faulowany, Reiman ukarany żółtą kartką
62 min. Gdyby Michalski dobrze podał do Guzdka, byłaby idealna sytuacja, ale piłka podana była za plecy młodego napastnika
61 min. Zmiana w Stomilu. Za Kongijczyka Fundambu wchodzi Japończyk Shibata
60 min. Stomil w dziesiątkę atakuje, a Widzew jest zagubiony. Teraz Tanżyna wybił piłkę
59 min. Po faulu Hanouska wolny dla Stomilu. Dośrodkowaną piłkę wybija Nowak
59 min. Moneta strzelał na bramkę, piłkę zablokował Nunes
57 min. Z wolnego strzelał Letniowski, ale nie zagroził bramce gości
56 min. Czerwona kartka dla Karola Żwira. Nunes wychodził sam na sam z bramkarzem gości, a Żwir powalił Portugalczyka
55 min. Nowak wybija piłkę na róg po uderzeniu Monety
54 min. Guzdek strzelał z daleka, ale bardzo niecelnie - ponad bramką
54 min. Wrąbel łapie piłkę zagraną do Lewickiego
53 min. Hanousek wślizgiem zatrzymuje Fundambu
50 min. Danielak uderzył z powietrza, ale piłka minęła słupek bramki Stomilu
49 min. Znów Guzdek bliski szczęścia, ale znów został zablokowany
48 min. Hanousek uratował Widzew. Zapalnik powstał po złym zagraniu Michalskiego i przejęciu piłki przez Fundambu. Widzewski Czech popisał się wspaniałym zagraniem ratującym Widzew
47 min. Guzdek zaatakował, ale jego strzał został zablokowany
46 min. Mikita strzela, Wrąbel łapie piłkę
46 min. Druga połowa rozpoczęta. Tanżyna wszedł na boisko, zastąpił Zielińskiego. Teraz Stępiński będzie grał na wahadle
45+1 min. Koniec pierwszej połowy. Widzew zasłużenie prowadzi, ale zamiast strzelić drugą bramkę, pozwolił gościom na przeprowadzenie kilku niebezpiecznych akcji. Widzew musi uważać.
45 min. Ostatnia minuta pierwszej połowy. Upiekło się Hanouskowi, bo sędzia spokojnie mógł go ukarać kartką za faul
43 min. Stomil bliski zdobycia gola. Fundambu trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Mógł dołączyć do byłych graczy Widzewa, którzy ukarali łódzką drużynę, jak wcześniej Radwański, czy ostatnio Czubak
41 min. Niewiele brakowało, by obrońcy Stomilu sami sobie strzelili bramkę. Simba Bwanga zagrał fatalnie do bramkarza, Guzdek nie przejął tego podania. Młody napastnik łodzian jest widoczny
40 min. Dobry mecz na Widzewie, jest sporo sytuacji podbramkowych. Czekamy na drugiego gola łodzian
39 min. Po rożnym Nowak z bliska nie trafia w bramkę. To powinien być gol
38 min. Michalski do Zielińskiego, strzał - Bąkowski broni. Był dobrze ustawiony
36 min. Wrąbel doskonale broni strzał po wolnym. Najpierw strzelał Reiman, później dobijał Fundambu, ale łódzki bramkarz spisał się kapitalnie
35 min. Lewicki faulowany, wolny dla Stomilu. Groźnie
33 min. Kto wygra mecz? Widzew, Widzew, Widzew - skandują kibice
32 min. Nunes źle przyjął piłkę i z dobrze zapowiadającej się akcji nic nie wyszło
30 min. Michalski strzelił z 35 metrów, ale to było raczej kopnięcie (lekkie) w stronę bramki Stomilu
28 min. Dośrodkowanie i zamieszanie pod bramką Widzewa. Stępiński wyjaśnia sytuację i jest faulowany
Stępiński zagrał długim podaniem do Nunesa, ten wbiegł w pole karne, położył bramkarza Stomilu i strzelił po długim roku do bramki. To pierwszy gol Portugalczyka dla Widzewa
26 min. GOL dla WIDZEWA.
24 min. Michalski, później Zieliński atakują bramkę Stomilu, lecz bez efektu
23 min. Letniowski strzelił w okienko bramki Stomilu, bramkarz gości wspaniale interweniował
22 min. Tetteh z kontuzją schodzi z boiska, wchodzi Michalski
22 min. Simba Bwanga otrzymał żółtą kartkę po brutalnym faulu na Nunesie
21 min. Dobre zagranie Danielaka, piłkę próbował przejąć Stępiński, ale tylko próbował
20 min. Hanousek faulowany 30 metrów od bramki Stomilu
19 min. Nunes zaatakował, Simba wybił na aut
18 min. Znów Fundambu atakuje, ale Nunes radzi sobie z byłym widzewiakiem
16 min. Danielak w dobrej sytuacji dośrodkował, ale nie było to dobre rozwiązanie
14 min. Na boisku leży Simba Bwanga. Udzielana jest mu pomoc lekarska
13 min. Fundambu zakiwał się w polu karnym Widzewa i nic z tej akcji nie wyszło
12 min. Danielak do Zielińskiego, dośrodkowanie zablokowane
9 min. Lewicki strzelał, ale fatalnie i daleko obok celu
8 min. Kontra łodzian, zablokowany Hanousek
8 min. Pierwsza groźna akcja Stomilu, nie ma jednak nawet rogu. Wybija Wrąbel
6 min. Po podaniu Letniowskiego Guzdek sam na sam z bramkarzem Stomilu, ale Bąkowski złapał piłkę
2 min. Bramkarz Stomilu popełnił błąd, bliski wykorzystania kiksu był Hanousek, ale się nie udało
2 min. Pierwszy róg dla Widzewa. Letniowski dośrodkował, później Stępiński, ale obrońcy Stomilu wybili piłkę
1 min. Gramy! Widzew na czerwono, Stomil na niebiesko
Godz. 20:29. Minuta do meczu. Widzew - trzymamy kciuki. Gwizdy na trybunach. Są kibice gości

Godz. 20:27. Trener Widzewa Janusz Niedźwiedź przestrzega przed hurra optymizmem. Mówił przed meczem: Oglądaliśmy mecz z Koroną i kielczanie bardzo mocno się męczyli, mieli problemy z konstruowaniem akcji, a Stomil mógł spokojnie strzelić kilka bramek, bo miał swoje sytuacje.

Godz. 20:25. Pięć minut do meczu. W składzie drużyny Stomilu jest Merveille Fundambu, który grał w minionym sezonie w Widzewie i strzelił nawet pięknego gola przewrotką w meczu Widzewa ze... Stomilem.

Godz. 20:20. Na płycie boiska nagrodę i symboliczny czek na tysiąc złotych odebrał Dominik Kun, wybrany na najlepszego piłkarza meczu z Chrobrym. Kto będzie najlepszym piłkarzem meczu ze Stomilem?

Godz. 20:15. Sędzią głównym spotkania Widzew - Stomil będzie Konrad Kiełczewski (Białystok).

Godz. 20:10. Oficjalna strona klubu podaje 20 minut przed meczem, że na trybunach zasiądzie 12.104 widzów. Sądzimy, że kibiców będzie więcej - ponad 14 tysięcy.

Godz. 20:05. Korona pokonała ŁKS 1:0, trzy punkty zdobyła też Miedź Legnica. Widzew musi więc wygrać, by utrzymać się tuż za prowadzącą dwójką.

Godz. 20:00. Mecz ze Stomilem odbędzie się w 25 rocznicę awansu Widzewa do Ligi Mistrzów. Po zwycięstwie 2:1 w Łodzi i porażce 2:3 z Broendby w Kopenhadze widzewiacy awansowali do Champions League. Dziś, po zmianie regulaminu, gdy bramki na wyjeździe nie liczą się podwójnie, tamta drużyna Widzewa musiałaby grać dogrywkę. Co to by się działo i jak wyglądałby wtedy komentarz Tomasza Zimocha, łatwo sobie wyobrazić.

Godz. 19:55. Stomil Olsztyn chce na Widzewie przerwać fatalną passę czterech porażek w czterech meczach tego sezonu. Drużyna z Olsztyna przegrała kolejno z: Chrobrym Głogów 1:2, GKS Jastrzębie 0:1, Arką Gdynia 0:1 i Koroną Kielce 0:1.

Godz. 19:45. Trener Janusz Niedźwiedź dokonał trzech zmian w składzie. Brakuje kontuzjowanego Dominika Kuna, którego zastąpi Karol Danielak. Nie gra Radosław Gołębiewski, choć ostatnio otrzymał powołanie do kadry młodzieżowej i brakuje też Pawła Tomczyka. Zastępują ich Portugalczyk Fabio Nunes i młody napastnik Bartosz Guzdek. Od czasu przyjścia do Widzewa latem ubiegłego roku Paweł Tomczyk grał w każdym meczu Widzewa, w siedmiu wchodził na boisko w czasie gry.

Znamy składy, w jakich wystąpią obie drużyny:
Widzew: Jakub Wrąbel (44) – Patryk Stępiński (95, K), Tomasz Dejewski (5), Krystian Nowak (15) - Paweł Zieliński (23), Juliusz Letniowski (10), Karol Danielak (16), Marek Hanousek (25), Abdul Aziz Tetteh (55), Fabio Nunes (92) - Bartosz Guzdek (17, M).
Rezerwowi: Konrad Reszka (69), Filip Becht (3, M), Mateusz Michalski (7), Paweł Tomczyk (8), Patryk Mucha (19), Daniel Tanżyna (27), Kacper Karasek (30, M), Radosław Gołębiowski (97, M), Daniel Villanueva (98).

Stomil: Krzysztof Bąkowski (31, M) – Rafał Remisz (3, K), Wojciech Reiman (4), Jonatan Straus (6), Karol Żwir (10), Łukasz Moneta (13), Szymon Lewicki (20), Jonathan Simba Bwanga (22), Damian Ciechanowski (29), Merveille Fundambu (70), Patryk Mikita (77).
Rezerwowi: Dawid Smug (1), Beniamin Czajka (5, M), Maciej Spychała (8), Filip Szabaciuk (14, M), Shun Shibata (15), Patryk Zych (17), Hubert Szramka (37, M), Brian Galach (45, M), Jakub Brdak (55, M).

O środowym meczu Widzewa kibice chcą jak najszybciej zapomnieć. Dziś jest najlepsza okazja, by poprawić humory fanów. Wystarczy zwyciężyć ze Stomilem. Ale choć ekipa z Olsztyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, nie należy spodziewać się łatwej zdobyczy punktowej. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę trener Janusz Niedźwiedź.

Jeśli chodzi o Stomil, to dużo osób patrzy w tabelę i widzi tylko to, że jest on na ostatnim miejscu. Ale popatrzmy, jakie wyniki osiąga Stomil. Cały czas są one na styku, to nie jest tak, że przeciwnicy tworzą sobie po 5-7 sytuacji, a Stomil nic nie umie. Jest to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. Oglądaliśmy mecz z Koroną i kielczanie bardzo mocno się męczyli, mieli problemy z konstruowaniem akcji, a Stomil mógł spokojnie strzelić kilka bramek, bo miał swoje sytuacje. Czeka nas na pewno trudne zadanie - mówił o najbliższym przeciwniku Janusz Niedźwiedź.