Widzew - Skra Częstochowa relacjonowaliśmy na żywo [13.10.18] Widzew pokonuje Skrę 2:0

• Express Ilustrowany

tj, ww

Widzew pokonał dziś na własnym boisku Skrę Częstochowa 2:0. Ważne 3 punkty pozostają w Łodzi. Widzew umacnia się na pozycji lidera tabeli i to cieszy. O grze łodzian lepiej jak najszybciej zapomnieć - sztab szkoleniowy będzie miał materiał do analizy i wyciągania wniosków.

WIDZEW SKRA CZĘSTOCHOWA RELACJA NA ŻYWO

odśwież (wciśnij F5)

RTS WIDZEW ŁÓDŹ

2

SKRA CZĘSTOCHOWA

0

93' Koniec meczu - Widzew zwycięża, Widzew dopisuje sobie 3 pkt. **90' Sędzia przedłuża mecz o 3 minuty
Wspaniały strzał Zielenieckiego i doskonała parada młodego golkipera Skry!
86' Rzut rożny dla łodzian.
85' Bardzo groźnie pod bramką łodzian - Patryk Wolański wychodzi i łapie piłkę.
Mąka z pierwszej piłki z 25 metrów huknął z lewej nogi, ale wprost w bramkarza.
81' Rzut rożny dla Widzewa. 80' Wrzutka w pole karne, strzał głową i Wolański broni - było niebezpiecznie. 78' Groźnie teraz było pod bramką PAtryka Wolańskiego - strzał głową - tuż obok słupka. 74' Świderski z 16 metrów - zablokowane uderzenie. 72' Bez akcji bramkowych w ostatnich 4 minutach. Sporo gry w środku pola. 68' Aut dla Skry. 66' Dobra akcja Widzewa - strzał Świderskiego - niecelny. 64' GOOOOLLLLLLL Daniel Świderski!!! Dobra akcja, wrzutka Zuziaka i mocne uderzenie Świderskiego - nie do obrony. **62' Dario Kristo schodzi z boiska.
59' Nie jest to dobry mecz w wykonaniu łodzian. Widzew prowadzi, ale Skra gra jak równy z równym.
56' Walka w środkowej strefie boiska.
17 tys. 700 kibiców na stadionie Widzewa**55' Teraz kontra i w efekcie rzut rożny dla Skry 52' Rzut rożny dla Widzewa - nic z tego nie wyszło. 49' Sporo kopaniny teraz na połowie Widzewa. 47' Dobra akcja łodzian - rzut rożny. 46' Gramy w II połowie!**Koniec pierwszej połowy meczu. Zapraszamy na II połowę. Rzut rożny dla Widzewa. Bez zagrożenia.
Sędzia dolicza 3 minuty.
45' Widzew teraz gra spokojnie, czekając na gwizdek sędziego.
Dobra wrzutka, 3 Widzewiaków wyskoczyło do główki i Dario Kristo wpakował futbolówkę do siatki.
GGGOOOOLLLLLLLLLLLL Dario Kristo!!!!**43' Rzut rożny dla łodzian. Fatalnie gra dziś Widzew
41' Zuziak z 35 metrów - bardzo niecelnie.
40' Teraz faul na Marku Zuziaku - będzie rzut wolny. 37' Rzut rożny dla Widzewa. 35' Teraz Daniel Mąka przygotowany do gry. Schodzi Przemysław Banaszak. 33' Michalski schodzi z boiska, w jego miejsce Zuziak 32' Żółta kartka dla Dario Kristo 27' Nie jest to na razie dobry występ Widzewa. Na razie sporo chaosu w poczynaniu łodzian. 24' Wspaniały strzał Świderskiego w woleja, ale niesamowita parada 16-letniego bramkarza Skry. 22' Piękny strzał Obuchowskiego - minimalnie obok słupka widzewskiej bramki. 21' Rzut rożny dla Skry. OD bramki Wolański. 20' Pigiel ogląda żółty kartonik za faul... 19' Na razie na boisku nie widać różnicy między walczącym o awans Widzewem i Skrą, która jest 16 w tabeli. 17' W odpowiedzi wreszcie dobra akcja Widzewa i niewiele brakowało, by po wrzutce Michalskiego szczupakiem łodzianin wpakował piłkę do siatki. Niewiele zabrakło.
15' Świetne podanie z głębi pola do napastnika z Częstochowy, ale Wolański czujnie wybiega i wybija piłkę.
13' Nieporozumienie między obrońcami i Wolańskim - było niebezpiecznie. 11' To powinien być karny dla Widzewa - Banaszak był pociągnięty za koszulkę. Sędzia jednak nie podyktował "jedenastki" 9' NA razie bez bramkowych sytuacji. Skra dobrze się broni. 6' Kazimierowicz z dystansu, ale niedokładne uderzenie. Biegański od bramki. 3' Od 1 minuty bardzo głośny doping, Widzew do przodu, Widzew w ataku. 1'** Zaczynamy!

19.05 Czy będzie dziś komplet? Zobaczmy...
19.00 Do meczu już tylko 10 minut. Trybuny wciąż zapełniają się kibicami
18.46 Piłkarze już na rozgrzewce - Widzew vs Skra
18.30 Jesteśmy już na stadionie Widzewa. Kibice powoli zapełniają miejsca

Skład Widzewa: Wolański - Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel - Michalski, Kazimierowicz, Kristo, Ameyaw - Świderski, Banaszak

Rezerwowi: Humerski, Gibas, Miasopust, Kamiński, Zuziak, Kwantaliani, Mąka.

M. Biegański - K. Zalewski, P. Nocoń, D. Nowak, K. Napora, W. Jurek, A. Błaszkiewicz, D. Niedbała, O. Obuchowski, A. Olejnik, M. Holik

Czternasta kolejka piłkarskiej II ligi będzie dosyć nietypowa, bo dwa spotkania zostały przełożone. Mowa o spotkaniach Elany Toruń z Ruchem Chorzów (24 października) oraz Błękitnych Stargard z Radomiakiem Radom (31 października, 14).