Widzew - Siarka 4:0. Mateusz Michalski najlepszym łódzkim... Kanadyjczykiem

Tylko 58 minut zagrał w zwycięskim meczu Widzewa z Siarką (4:0) Mateusz Michalski

Tymczasem jest to dla łodzian piłkarz wprost niezbędny. To motor napędowy drużyny, bez jego skutecznych akcji nie byłoby wielu punktów Widzewa
Michalski w meczu z Siarką zaliczył bramkę i asystę. Piłkarz ma już 11 punktów w punktacji kanadyjskiej (gole plus asysty). Zdobył sześć bramek, a do tego dodał pięć asyst. Znakomita statystyka. To jest zawodnik niezbędny w drużynie trenera Radosława Mroczkowskiego.
Stara widzewska gwardia nie rdzewieje. Bramkę - stadiony świata - zdobył rezerwowy Daniel Mąka. Danel ma wielki sportowy potencjał. Warto go wykorzystywać.
Widzewowi w zwycięstwie pomógł fakt, że od 43 minuty rywale grali w dziesiątkę. Drugą żółtą w efekcie czerwoną kartkę ujrzał Kubowicz. Rywale nie oddali celnego strzału na łódzką bramkę.
Spotkanie obserwowało 16 789 widzów. Po raz kolejny imponująca frekwencja.
6 października o godz. 15 Widzew zagra na wyjeździe z Radomiakiem.