Widzew - Ruch. Zawodnicy Widzewa sponsorami kibiców

hof
Trzeba przyznać, że piłkarze Widzewa zdecydowali się na bardzo ładny gest wobec własnych kibiców.

Piłkarze Widzewa Łódź zdecydowali się pokryć koszty transmisji telewizyjnej sobotniego spotkania z Ruchem Chorzów (początek o godz. 19.10). A to oznacza, że fani klubu z al. Piłsudskiego będą mogli ją obejrzeć za darmo w WidzewTV .

Dobrze, że widzewiacy doszli do wniosku, że mają poważne zobowiązania wobec własnych fanów. W drugiej części drugoligowego sezonu nie rozpieszczali ich (dziesięć remisów z rzędu) i nie ma się co dziwić, że wielu sympatyków nie zostawiało na zawodnikach suchej nitki. Piłkarze zostali zatem sponsorami kibiców i zapewne w ten sposób mogą odkupić choć trochę sportowych win z tego sezonu!

W sobotę na stadionie przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi ma się pojawić blisko 18 tysięcy kibiców. Organizatorzy liczą na jedną z najlepszych frekwencji w sezonie i historii nowego obiektu (najlepszym wynikiem w obecnych rozgrywkach było 17 977 osób na meczu z Elaną Toruń), ponieważ zapełnić powinien się również sektor gości.

Wideo

Komentarze 29

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Ależ to jest żenujace, kupowanie kibica, żenada
A
Anty ap eł-kałes
2019-05-03T08:39:48 02:00, wjdzewjok:

ten mecz wygramy kuRw,y pokonamy

A co gramy z ap eł-kałes że taką prawdziwą ksywę tego żydowskiego klubu napisałeś?

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-02T19:39:01 02:00, ap locha:

A paszoł won ty psi wymazie na maca fan albo jarmułka team

2019-05-02T21:14:07 02:00, Rain:

Nowa nazwa reaktywacji, czy boomu na kosz? Wszystko możliwe maleńka.

2019-05-03T07:40:35 02:00, ap ścierwo:

Za pusty masz dekiel ..mały cwelu . Grabarz was pyka pod ogonek,a banderowiec szczerzy dwa ostatnie zęby.bombashopy i bongo bong hehehhhehhh

Żałosny, sfrustrowany, zakompleksiony wypierdek! Napinasz się pod każdym jednym artykułem, za każdym razem pierdzieląc o Bombashopie, banderowcach i grabarzach. I o co w tym wszystkim chodzi?

Z Bombashopem wyskoczył jakiś bezmózgi kretyn twojego pokroju na Twitterze, i to o dziwo w dniu przyjmowania ofert na rozbudowę stadionu dla ŁKS i co najciekawsze że na drugi dzień usunął swój profil. Banderowiec bo co? Jeden z naszych zawodników jest Ukraińcem? Nie każdy Ukrainiec to banderowiec, tak samo jak nie każdy Niemiec to nazista. Poza tym jedna z waszych klubowych legend- Andrzej Michalczuk też jest z pochodzenia Ukraińcem. Jego też zaczniesz wyzywać od banderowców? Co do grabarza, to praca jak każda inna. Zapewnia zmarłym godny pochówek. Gdyby tobie zmarł ktoś bliski to pewnie z rodziną cały zasiłek pogrzebowy byś przewalił na royal i dopalacze, a zmarłego zakopał w Parku Śledzia.

Weź ty się człowieku otrząśnij i odstaw te dopalacze i royal, bo tylko ci niszczą resztki tej małej mózgownicy!!!

o
oxygen
2019-05-02T19:39:01 02:00, ap locha:

A paszoł won ty psi wymazie na maca fan albo jarmułka team

2019-05-02T21:14:07 02:00, Rain:

Nowa nazwa reaktywacji, czy boomu na kosz? Wszystko możliwe maleńka.

2019-05-03T07:40:35 02:00, ap ścierwo:

Za pusty masz dekiel ..mały cwelu . Grabarz was pyka pod ogonek,a banderowiec szczerzy dwa ostatnie zęby.bombashopy i bongo bong hehehhhehhh

Ty masz za to dekiel pełny hahaha chyba od dopalaczy. Ciebie i tym podobnych dyma cały zarząd śmiesznej Reanimacji. Sam dymany wytyka innym. Wyjątkowy ból dupy i debilizm do kwadratu.

ł
łodzianin
2019-05-03T08:27:57 02:00, ap gałka:

golden rain ?????????????? u panie ciężkie klimaty na galerze..grabarze, banderowcy i inne plugawe dziadostwo

Leki już chyba nie pomagają? Może elektrowstrząsy byłyby lepsze? Udzielasz się regularnie z tymi samymi komentarzami pod każdy jednym artykułem - wyjątkowa choroba...

w
wjdzewjok
ten mecz wygramy kuRw,y pokonamy
H
Hgh
Dopłacają żeby ich oglądać? Żenada i obciach. Błazny.
a
ap gałka
golden rain ?????????????? u panie ciężkie klimaty na galerze..grabarze, banderowcy i inne plugawe dziadostwo
a
ap ścierwo
2019-05-02T19:39:01 02:00, ap locha:

A paszoł won ty psi wymazie na maca fan albo jarmułka team

2019-05-02T21:14:07 02:00, Rain:

Nowa nazwa reaktywacji, czy boomu na kosz? Wszystko możliwe maleńka.

Za pusty masz dekiel ..mały cwelu . Grabarz was pyka pod ogonek,a banderowiec szczerzy dwa ostatnie zęby.bombashopy i bongo bong hehehhhehhh

G
Gość
Walczymy o 11 remis, nie możemy skrzywdzić braci z Chorzowa!!!
N
Nowy smród w mieście
Kserujemy, ustawiamy, podpierd.lamy...

Ooooooo srts ole, ole, ole, ole, ole hej remis icha!
T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
Brawo towarzyszu redaktorze Hofman! Za ocieplanie wizerunku pseudokopaczy Widzewa należy się panu nagroda Złotego Goebbelsa. W sianiu widzewskiej propagandy nie macie sobie równych towarzyszu. Farsa musi trwać!
H
Hania Z
Kiełbasiany sponsoring!!!
R
GRAĆ K...A MAĆ A NIE ROBIĆ ŻENADY
B
Bałuty
Teraz to poprostu zaprosili więcej ludzi do oglądania...tego czegoś. Wynik wiadomy . Ruch dostaje w plecy
Dodaj ogłoszenie