WIDZEW ROZWÓJ na żywo. Dziś Widzew gra z Rozwojem Katowice. Zapraszamy na relację na żywo. Widzew Rozwój ONLINE. Wynik Widzew Rozwój

tj
Widzew Rozwój Katowice na żywo - zapraszamy na naszą relację online
Widzew Rozwój Katowice na żywo - zapraszamy na naszą relację online Polskapress
Widzew po bardzo słabej grze szczęśliwie remisuje 1:1 z Rozwojem Katowice. Łodzianie nie wyglądali na tle rywali, jak drużyna, która ma aspiracje grać w wyższej klasie rozgrywek. Szkoda kolejnych straconych punktów.

WIDZEW ROZWÓJ NA ŻYWO ONLINE

Widzew vs Rozwój wynik meczu 1:1
95' Koniec meczu.
93' Widzew w ataku, ale trochę zbyt późno łodzianie ruszyli do agresywnej gry.
90' Sędzia dolicza 5 minut
87' Widzew w ataku! Ależ było blisko! Szkoda.
86' Rożny dla Rozwoju
Świetne wejście Marka Zuziaka, dogranie w polu karnym i pada bramka dla Widzewa.
85' GGOOOOOOLLLLLL BANASZAK I jest remis!!!!
82' I mogło być po meczu. Na szczeście napastnik Rozwoju nie wykorzystał szansy.
81' Coraz mniej czasu, by odwrócić losy meczu.
78' Faul dla Widzewa - będzie dośrodkowanie.
76' Kontra Rozwoju i Zieleniecki ratuje się wślizgiem! Mogło być bardzo groźnie.
71' Widzew nie wyciągnął wniosków po ostatniej klęsce w meczu wyjazdowym. Łodzianie są bezradni.
69' Michalski schodzi - Zuziak na murawie.
67' Znów fatalnie łodzianie - była szansa, ale Widzewiacy grają dziś jak amatorzy.
64' Kamiński za Kozłowskiego - zmiana w Widzewie
61' Jeśli piłkarze Rozwoju nie strzelą sobie sami bramki, Widzewowi będzie dziś cieżko.
59' Fatalnie grają dziś łodzianie. A przecież walczą ze słabiutkim i ogrywanym Rozwojem...
57' Zmiana w Widzewie. Mihajlevic schodzi, Banaszak w jego miejsce
54' Widzew nie potrafi zagrać agresywnie, szybko, ataki łodzian są zatrzymywane na 20 metrze.
50' Dobra akcja Widzewa, szkoda, że strzał z 18 metrów był niecelny.
49' Teraz żółta kartka dla gości.
Fatalne zachowanie i błąd za błędem piłkarzy Widzewa. Pozwolili dośrodkować, nie potrafili wybić piłki i robi się bardzo nieciekawie na boisku.
47' GOL dla Rozwoju!
46' Gramy w II połowie!

45' Koniec słabej, w wykonaniu Widzewa, pierwszej połowy. Widzew vs Rozwój 0:0
44' Spalony napastnika gości.
40' 5 minut do końca meczu. Widzew bez bramkowych sytuacji.
36' Teraz zawodnik Rozwoju ogląda kartkę za faul na Mące.
34' Faul Pigla i piłkarz Widzewa ogląda żółtą kartkę.
33' Może teraz? Dobra akcja łodzian, niewiele brakowało Mihajlevicowi. Szkoda.
31' Wynik bez zmian. Widzew Rozwój 0:0
28' Niewiele można dobrego powiedzieć o grze ofensywnej Widzewa.
24' Wolny dla gości - będzie groźnie - obrońcy na posterunku.
21' Widzew nie narzucił jeszcze swojego stylu gry.
18' Rozwój na razie całkiem dobrze radzi sobie z atakami łodzian.
Wełna głową! Bramkarz wybija nad poprzeczką
14' Ależ drybling Kozlowskiego - minął 3 rywali, ale 4 zawodnik zabrał mu piłkę.
13' Sporo walki w środku boiska
10' W odpowiedzi Gutowski - ale prosto w ręce golkipera gości.
9' Bardzo groźna akcja Rozwoju - Zieleniecki wślizgiem ratuje Widzew przed sytuacją sam na sam.
5' Bardzo ciekawie wykonany rzut wolny przez Wiadzew. Szkoda, że Michalski nieczysto trafił w piłkę.
Aut dla Rozwoju na wysokości pola karnego.
3' Pierwsze minuty gra w środku pola
1' Zaczynamy
Minuta ciszy - kibice uczcili w ten sposób swoich kolegów
19.05 Piłkarze wychodzą z tunelu na murawę
Marek Koniarek - trener Rozwoju pięknie przyjęty przez łódzkich kibiców - Koniar otrzymał koszulkę z numerem 65 - tyle bramek strzelił dla Widzewa, gdy bronił barw łódzkiego klubu.
18.50 Kibice powoli zapełniają sektory stadionu przy al. Piłsudskiego. Widzew Rozwój już niebawem.

Składy:
Widzew:
P. Wolański - M. Kozłowski, T. Wełna, S. Zieleniecki, M. Pigiel, M. Michalski, D. Kristo, M. Kazimierowicz, D. Mąka, K. Gutowski, F. Miheljević

Rozwój:
B. Soliński - D. Lepiarz, P. Mońka, D. Paszek, S. Gancarczyk, K. Łączek, P. Gałecki, D. Kamiński, O. Lazar, M. Wrzesień, M. Płonka

Dziś piłkarze Widzewa muszą zdobyć 3 punkty i nikt nie dopuszcza do siebie myśli, że mogłoby być inaczej. Widzewiacy w ostatniej kolejce nie grali, choć byli gotowi do meczu. PZPN uznał, że zaległ mecz zostanie rozegrany w innym terminie. Łodzianie więc ostatnio nie walczyli na murawie. Jakie to będzie miało znaczenie dla ich formy?

Kibice wierzą, że pozytywne. Na pewno na gromkie oklaski może liczyć szkoleniowiec Rozwoju. Wszak Marek Koniarek to żywa legenda Widzewa. Popularny "Koniar" w sezonie 95/96 zdobył z Widzewem Mistrzostwo Polski i został królem strzelców polskiej Ekstraklasy zdobywając 29 goli.

Mecz Widzew Rozwój rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 19.10. Nasza relacja na żywo z tego meczu od godziny 19. Zapraszamy Widzew Rozwój Katowice.