ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Widzew. Robert Demjan nie może być alibi dla pozostałych

pas

2018-01-24 12:45

2018-01-24 13:21

15 Komentarzy

Widzew. Robert Demjan nie może być alibi dla pozostałych

pas

2018-01-24 12:45

W Widzewie wiara w możliwości suerpstrzelca 36letniego Roberta Demjana jest wielka.
Trudno się dziwić. Piłkarz rozegrał w polskiej ekstraklasie 125 spotkań, strzelił 31 bramek, W sezonie 2012/2013, broniąc barw Podbeskidzia został królem strzelców. W 30 meczach zdobył 14 bramek. Wypowiadający się dla strony widzew.com piłkarze nie mają cienia wątpliwości, że Demjan da drużynie jakość. Michał Miller: Jest to piłkarz świetny technicznie, dobrze gra ciałem i wprowadza spokój na boisku, a tego czasem nam brakowało.
Drużyna na pewno odczuje jego jakość. Radosław Sylwestrzak: Bardzo dużo spodziewamy się po Robercie Demjanie, który rozegrał wiele spotkań w ekstraklasie. Da nam jakość i spokój w przodzie. Wiara czyni cuda, ale Demjan nie może być alibii dla reszty zespołu. Pozostali zawodnicy też muszą pokazywać sportową jakość, żeby w czerwcu cieszyć się z awansu do II ligi.
Szkoda, że w trakcie kilkudniowej przerwy Demjan nie zamieni się w futbolowego profesora i będzie zdrardzał widzewiakom nieznane im kulisy futbolowego rzemiosła.

Co słychać o rywali? Sokół Aleksandrów zrezygnował z dalszego sprawdzania możliwości Aleksandra Cichańskiego, Damiana Niedojada oraz Dawida Pietkiewicza. Nadal pracują z zespołem Adrian Marcioch, Daniel Kmak oraz Dawid Sarafiński. Do treningów wrócił Bartosz Mroczek. Priorytetem jest szukanie napastnika.
Pelikan Łowicz zrezygnował z dalszego testowania 21–letniego Bartosza Bogacza. Szansę pokazania umiejętności dostanie 18–letni Antoni Konderak, który grał ostatnio w holenderskim De Graafschap Doetinchem.
Lecha Tomaszów rozegra dziś sparing ze Zniczem Pruszków. Czy zobaczymy nowych piłkarzy?
27-letnipomcnik Patryk Stefański nie będzie bronił łódzkich barw.wybrał grę w Stali Stalowa Wola. To jednak jest II liga.

Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.