Widzew - Raków Częstochowa 0:0. Bez goli w trzecim sparingu [ZDJĘCIA]

(bart)
Widzew - Raków Częstochowa
Widzew - Raków Częstochowa Łukasz Kasprzak
Piłkarze Widzewa rozegrali trzeci sparing w czasie przygotowań do nowego sezonu ekstraklasy. Po dwóch pewnych zwycięstwach z Wigrami Suwałki i Pelikanem Łowicz, tym razem zremisowali 0:0 z drugoligowym Rakowem Częstochowa.

W drużynie Widzewa wystąpił tylko jeden nowy zawodnik. To bramkarz z Czarnogóry, Milosz Dragojević. W drugiej połowie miał jedną okazję do pokazania swoich umiejętności i spisał się znakomicie broniąc w sytuacji sam na sam.
Przed przerwą mecz był dość nudny, za to ciekawiej zrobiło się w drugich 45 minutach.
Kolejny sparing Widzew rozegra w niedzielę. Rywalem łodzian będzie spadkowicz z I ligi, Polonia Bytom.
Widzew - Raków 0:0
Widzew: Wolański (46, Dragojević) - Ben Radhia (65, P. Stępiński), Mroziński, Abbes, Broź - Kowalski (56, Rybicki), Bartoszewicz, Banasiak (46, Mikołajczak), Kaczmarek (71, Banasiak), M. Stępiński (46, Pietrowski), Radzio (71, Emerson Carvalho).