Widzew. „Prząśniczka" rozbrzmiała obok „Tańca Eeleny"

pZaktualizowano 
Znakomity „Taniec Eleny" jest utworem Widzewa, który wita piłkarzy wchodzących na murawę stadionu przy ul. Piłsudskiego.

Utwór autorstwa Michała Lorenca jest muzycznym motywem filmu w reżyserii Maciej Dejczara „Bandyta". Podczas premierowego meczu nowego sezonu na stadionie rozbrzmiała też „Prząśniczka". Prowadzący jak zwykle z sercem i entuzjazmem spikerkę na meczu Marcin Tarociński zapowiedział, że hejnał Łodzi został włączony do widzewskiego repertuaru. To bardzo dobry pomysł, że utwór z połowy XIX wieku skomponowany przez Stanisława Moniuszkę wita piłkarzy i kibiców.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-12T17:01:53 02:00, Gość:

Fajnie, że pojawił się na tym spotkaniu jakiś łódzki akcent. Uważam, że trzeba oswajać ową publiczność z historią i tradycją Łodzi. Może niektórzy będą odwiedzać Łódź częściej niż raz na dwa tygodnie a to da wymierne wpływy do kasy samorządu. Tak trzymać!

2019-08-12T22:57:15 02:00, Z Miasta Łodzi:

W końcu jakiś merytoryczny i rozsądny wpis . Widać że pisał fan Łódzkiego Klubu Sportowego a nie podmiejski kmiot . Brawo ! Klubem Łodzi jest ŁKS .

Taki ch...j

Z
Z Miasta Łodzi
2019-08-12T20:51:12 02:00, Lepsza strona Łodzi:

Internetowa chuliganka łksu jak zwykle w najwiekszej liczbie xD

Parodia stadionu, parodia klubu, kibicow juz parodia nie nazwe bo to bylby dla nich komplement.

Łódzccy Kibice Sukcesu!

Kmiotku , Zduńska , Łęczyca i inne tego typu mieścinki to żadna 'strona Łodzi "

Z
Z Miasta Łodzi
2019-08-12T17:01:53 02:00, Gość:

Fajnie, że pojawił się na tym spotkaniu jakiś łódzki akcent. Uważam, że trzeba oswajać ową publiczność z historią i tradycją Łodzi. Może niektórzy będą odwiedzać Łódź częściej niż raz na dwa tygodnie a to da wymierne wpływy do kasy samorządu. Tak trzymać!

W końcu jakiś merytoryczny i rozsądny wpis . Widać że pisał fan Łódzkiego Klubu Sportowego a nie podmiejski kmiot . Brawo ! Klubem Łodzi jest ŁKS .

J
Jebać kałes
2019-08-12T09:01:44 02:00, rts:

Pytanko ; nie znalazł ktoś dwóch "jedynek" pod naszym stadionem po meczu z Sulejówkiem ?? Dostałem w mazak i mi wypadły :(

2019-08-12T12:40:41 02:00, Anty ap eł-kałes:

Poszukaj tam gdzie Hutnik pobił ap eł-kałes. Tam leży tego setki.

2019-08-12T15:51:42 02:00, Białe Śródmieście:

Większego wstydu jak w waszym wykonaniu, trudno znaleźć, oklep pod własnym stadionem od Sulejówka, a potem donos na górce, weź plemniku z byczyny się nie kompromituj.

Parchu ze śródmieścia powiedz to swoim waflom z Amiki Wronki bo tam też znalazł się dzban który psiarni sprzedał kiboli Śląska którzy mu szalik skroili. Pociśniesz kuchenkorzom czy nie pociśniesz bo w tym związku jesteście "pionkami" którzy kuchenkorzom swoje kobity oddają na ruchanie

L
Lepsza strona Łodzi

Internetowa chuliganka łksu jak zwykle w najwiekszej liczbie xD

Parodia stadionu, parodia klubu, kibicow juz parodia nie nazwe bo to bylby dla nich komplement.

Łódzccy Kibice Sukcesu!

G
Gość

Fajnie, że pojawił się na tym spotkaniu jakiś łódzki akcent. Uważam, że trzeba oswajać ową publiczność z historią i tradycją Łodzi. Może niektórzy będą odwiedzać Łódź częściej niż raz na dwa tygodnie a to da wymierne wpływy do kasy samorządu. Tak trzymać!

r
remis to sukces

xerodzew

S
Szlomo syn lutka rozenbaum
2019-08-12T10:40:24 02:00, Krokodyl:

Widzew ( sorry że wielką litera , ale to początek zdania ) to chyba najbardziej obciachowy klub w Polsce .Bycie widzewiakiem jest takie maksymalnie trzodziarskie ( nomen omen ;) Przynależność do społeczności kibiców widzewa porównałbym do grup LGBT . Tak jakoś mi się kojarzy :P

2019-08-12T10:53:35 02:00, Gość:

Nie patrz na wszystkich swoją tęczowa miarą... Krokodyl

Ksywa krokodyl dostałeś pewnie od swoich tęczowych kolegów.... Nikt tak szeroko dzioba nie otwiera jak krokodyl zlksu wieś się niesie po galerze

różowy i tęczowy to reaktywacyjny trup sportowy

hop dziś...hop dziś...

Vivat tęczowy srałtełes

W
W Łodzi tylko ŁKS
2019-08-12T10:56:52 02:00, Łódź tylko Widzew:

Podobno lks od nowego meczu też ma mieć piosenkę przed mecze...

Wsiąść do pociągu byle jakiego... Z dworca kaliskiego

byle jakość, to domena i przywara xerodzewa

B
Białe Śródmieście
2019-08-12T09:01:44 02:00, rts:

Pytanko ; nie znalazł ktoś dwóch "jedynek" pod naszym stadionem po meczu z Sulejówkiem ?? Dostałem w mazak i mi wypadły :(

2019-08-12T12:40:41 02:00, Anty ap eł-kałes:

Poszukaj tam gdzie Hutnik pobił ap eł-kałes. Tam leży tego setki.

Większego wstydu jak w waszym wykonaniu, trudno znaleźć, oklep pod własnym stadionem od Sulejówka, a potem donos na górce, weź plemniku z byczyny się nie kompromituj.

G
Gość
2019-08-12T13:36:47 02:00, str:

Proponuję wstydzewiakom, aby w treści ich hymnu zamieścić takie też słowa: "...mamy w słoikach gulasz wieprzowy i w herbie kapuściany łeb ..." ;)

2019-08-12T14:13:49 02:00, Gość:

Boże jaki bezmózg z KAŁesu do kwadratu

Napisał rózowy niuń z IQ winniczka

B
Białe Śródmieście
2019-08-12T14:15:49 02:00, Gość:

Auuu Kałmeny Auuuu

I tak do końca twoich dni różowe, płacz i wycie, bo jesteście w czarnej dupie. Daleeko za ŁKSem

G
Gość

Auuu Kałmeny Auuuu

G
Gość
2019-08-12T13:36:47 02:00, str:

Proponuję wstydzewiakom, aby w treści ich hymnu zamieścić takie też słowa: "...mamy w słoikach gulasz wieprzowy i w herbie kapuściany łeb ..." ;)

Boże jaki bezmózg z KAŁesu do kwadratu

s
str

Proponuję wstydzewiakom, aby w treści ich hymnu zamieścić takie też słowa: "...mamy w słoikach gulasz wieprzowy i w herbie kapuściany łeb ..." ;)

Dodaj ogłoszenie