Widzew. Prezes stawia sprawę jasno - awans!

PAS
Widzew przystępuje do III-ligowej walki.

W niedzielę o godz. 17.30 podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Ambicje łodzianie mają wielkie. Prezes Marcin Ferdzyn twierdzi odważnie, że celem jest awans do II ligi. Trener Marcin Płuska mówi, że ma drużynę z charakterem i umiejętnościami. Nic, tylko wyjść na boisko i walczyć o zwycięstwa. Może się tak zdarzyć, że ze składu, który wywalczył awans, na boisku zobaczymy tylko dwóch pomocników - defensywnego i ofensywnego Przemysława Rodaka i Mariusza Zawodzińskiego. A może być tak, że ujrzymy siedmiu graczy z wiosennych zmagań. Konkurencja w Widzewie jest duża. Na każdej pozycji są dwaj równorzędni piłkarze. Jest zatem z kogo budować silną wyjściową jedenastkę.

Dziś o godz. 19.10 w Parku im. Baden-Powella w Łodzi prezentacja zespołu. Kibice będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie z piłkarzami i z nimi pogadać od serca.
Klub chce transmitować w internecie mecze drużyny, tak te rozgrywane u siebie, jak i te toczone na wyjeździe. Komentatorem będzie Dariusz Postolski. Pakiet dziesięciu dowolnie wybranych transmisji kosztuje 50 zł, pakiet trzech - 18 zł. Koszt transmisji jednego meczu - 8 zł.

Pierwszy rywal nie zasypiał gruszek w popiele. Świt też testował na potęgę - ponad dwudziestu piłkarzy. Zatrudnił nowych, we wszystkich formacjach. To też jest nowa drużyna prowadzona przez Przemysława Cecherza.
Poprzednie rozgrywki Świt zakończył na ostatnim bezpiecznym czyli ósmym miejscu, gwarantującym pozostanie w III lidze. Widać teraz nikt w Nowym Dworze nie chce przeżywać podobnego horroru i ma nadzieję, że powstał lepszy zespół na czołówkę zmagań.

STARTY POLAKÓW NA OLIMPIADZIE W RIO 2016. KIEDY WYSTĘPY POLAKÓW, KIEDY STARTUJĄ POLACY
O której godzinie CEREMONIA OTWARCIA Igrzysk w Rio 2016
Olimpiada w Rio. Kiedy grają Polacy. Harmonogram
RIO 2016 SIATKÓWKA: POLSKA EGIPT GODZINA O KTÓREJ POLSCY SIATKARZE GRAJĄ Z EGIPTEM

[ZOBACZ TEŻ FILM - Ciemna strona Rio. Narkotykowi dilerzy gotowi na igrzyska (napisy) [autor x.news/DK TV2]

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM - Ciemna strona Rio. Narkotykowi dilerzy gotowi na igrzyska (napisy) [autor x.news/DK TV2]