Widzew pozyskał nowego zawodnika! 28-latek ma na koncie 262 mecze w polskiej ekstraklasie!

Jan Hofman
Jan Hofman
Zaktualizowano 
O tym mówiło się już od dłuższego czasu. Nowym zawodnikiem drugoligowej piłkarskiej drużyny Widzewa został Mateusz Możdżeń. Podpisał z łódzkim klubem 2-letni kontrakt.

Mateusz Możdżeń debiutował w ekstraklasie już w październiku 2009 roku w wieku 18 lat i wówczas wydawało się, że dołączy do grona ważnych zawodników poznańskiego Lecha. W sezonie 2009/2010 rozegrał 12 spotkań i przyczynił się do zdobycia przez „Kolejorza” mistrzostwa Polski. jednak później było już tylko gorzej. Zawodnik rozpoczął wędrówkę po polskich klubach, ale w żadnym z nich nie odgrywał wiodącej roli.

W lipcu, po pół roku Mateusz Możdżeń odszedł z Zagłębia Sosnowiec. Pomocnik ze spadkowiczem z ekstraklasy rozwiązał umowę za porozumieniem stron. Do Zagłębia przyszedł z Korony Kielce. 28-letni wychowanek Ursusa Warszawa, rozegrał w tym zespole 14 meczów, w których zdobył trzy gole.

Mateusz Możdżeń rozegrał ponad 262 mecze w polskiej ekstraklasie.

polecane: FLESZ: Decydujące mecze kadry w eliminacjach Euro 2020

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 29

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Szczekac biale obrzezane parowki! Szczekac!

G
Gość
2019-08-24T22:21:59 02:00, Łodzianin:

Pięknie ujadają sfrustrowane różowe kałesiackie parchy, skowyt niesie się po bramach limanki i polesia, a jaki będzie jutro płacz po treningu strzeleckim 7egłej na śmiesznym przydworcowym orliku...

2019-08-25T06:17:49 02:00, Łodzianin:

Nie podszywaj się pod łodzianina, bo z daleka śmierdzisz byczyna ty głupi głupku srałtełesiacki.

A jakim prawem Ty to robisz mieszkając w swornych gaciach?

R
Rts witonia

Możdzeń ostatni raz grał w piłkę w maju..więc najpierw musi trochę potrenować i schudnąć. Będzie gotowy na wiosnę.

L
Lutek Rozenbaum

Grać!!! Wy moje małe czerwone skurwy..ny

G
Gość
2019-08-25T08:48:42 02:00, ŁKS:

Hehe.

Co miał zrobić jak nikt go nie chciał i nie mógł znaleźć klubu a podmiejscy zawsze lubia takich kopaczy.

Miler i ten sloweniec czy Słowak nie pamiętam jak się nazywa...

Ile bramek mieli strzelić hehe a wyje bali ich z hukiem

2019-08-25T09:58:03 02:00, Thor:

Nie Słoweniec ,a Chorwat. Powiedz mi drogi przyjacielu ile bramek (nie licząc karnych) wasi napastnicy strzelili. I tak naśmiewaj się ile wlezie. Tylko trochę przykro będzie jak dziś Widzew wygra a u was 1 2 3 4 mało.

pajacu nie zabieraj głosu jak nie wiesz o czym on nawet pisze .Demjan to Chorwat ??????????? nasi napastnicy grają w Ekstraklasie a nie idą z Ekstraklasy o 3 poziomy niżej żeby tam strzelać główne z karnych

T
Thor
2019-08-25T08:48:42 02:00, ŁKS:

Hehe.

Co miał zrobić jak nikt go nie chciał i nie mógł znaleźć klubu a podmiejscy zawsze lubia takich kopaczy.

Miler i ten sloweniec czy Słowak nie pamiętam jak się nazywa...

Ile bramek mieli strzelić hehe a wyje bali ich z hukiem

Nie Słoweniec ,a Chorwat. Powiedz mi drogi przyjacielu ile bramek (nie licząc karnych) wasi napastnicy strzelili. I tak naśmiewaj się ile wlezie. Tylko trochę przykro będzie jak dziś Widzew wygra a u was 1 2 3 4 mało.

j
jescze nie ma ?

dawać już relacje live bo zostało ponad 6 h do meczu na szczycie 2 ligi Skra Częstochowa widzewu

j
jescze nie ma ?

dawać już relacje live bo zostało ponad 6 h do meczu na szczycie 2 ligi Skra Częstochowa widzewu

Ł
ŁKS

Hehe.

Co miał zrobić jak nikt go nie chciał i nie mógł znaleźć klubu a podmiejscy zawsze lubia takich kopaczy.

Miler i ten sloweniec czy Słowak nie pamiętam jak się nazywa...

Ile bramek mieli strzelić hehe a wyje bali ich z hukiem

K
Kibic 4

Nikt nie chciał to wziął Widzew?

G
Gość
2019-08-24T18:16:24 02:00, Gość:

Co to zmienia? Nastepny chuj do dojenia wstydzewa

2019-08-24T21:26:57 02:00, ...:

Chuje do wydojenia masz ty kibicom Hutnika a twoja mama lechitom.

Twój stary ruskim, za knajpa w Madrycie

Ł
Łodzianin
2019-08-24T22:21:59 02:00, Łodzianin:

Pięknie ujadają sfrustrowane różowe kałesiackie parchy, skowyt niesie się po bramach limanki i polesia, a jaki będzie jutro płacz po treningu strzeleckim 7egłej na śmiesznym przydworcowym orliku...

Nie podszywaj się pod łodzianina, bo z daleka śmierdzisz byczyna ty głupi głupku srałtełesiacki.

J
Jedras
2019-08-24T20:39:04 02:00, Wiesiek rts:

Czekałem na taki transfer wspaniała wiadomość można już powoli zamawiać odkryty autobus !

2019-08-24T22:41:26 02:00, Igor S.:

…...Eeeee…. ziomuś… masz może 10 groszy pożyczyć ?

Jak się wypniesz jak w Madrycie

2 liga kopaninka

Wkoncu ktoś lepszy. Strasznie mizerny ten Widzewek od 2 lat.

G
Gość
2019-08-24T21:10:33 02:00, Gość:

Wow ! Ja pierdzielę ! Może zremisujemy na wyjeździe ze Skrą !!! Hurra !

Oby

Dodaj ogłoszenie