Widzew. Ponad godzinę trwała konfrontacja kibiców z piłkarzami Widzewa. Stadion otoczyły uzbrojone po zęby odziały policji

(tj)
Po blamażu piłkarzy Widzewa w Bełchatowie (porażka 1:3) pod stadionem przy al. Piłsudskiego w Łodzi zebrali się kibice łodzian. Chcieli porozmawiać po męsku z zawodnikami. Atmosfera była napięta."Piłkarzyki pajacyki" "cały zarząd wypie...." m.in. takie słowa usłyszeli działacze, trener i piłkarze Widzewa. Kibice byli wściekli i trudno im się dziwić.  Teren zabezpieczała policja. Fanów od zawodników rozdzielił także płot postawiony w ramach przygotowań obiektu do zbliżających się młodzieżowych mistrzostw świata. M.in. zawodnicy oddali fanom swoje koszulki. FILM NA 10 slajdzie - UWAGA WULGARYZMY!!!Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach
Po blamażu piłkarzy Widzewa w Bełchatowie (porażka 1:3) pod stadionem przy al. Piłsudskiego w Łodzi zebrali się kibice łodzian. Chcieli porozmawiać po męsku z zawodnikami. Atmosfera była napięta."Piłkarzyki pajacyki" "cały zarząd wypie...." m.in. takie słowa usłyszeli działacze, trener i piłkarze Widzewa. Kibice byli wściekli i trudno im się dziwić. Teren zabezpieczała policja. Fanów od zawodników rozdzielił także płot postawiony w ramach przygotowań obiektu do zbliżających się młodzieżowych mistrzostw świata. M.in. zawodnicy oddali fanom swoje koszulki. FILM NA 10 slajdzie - UWAGA WULGARYZMY!!!Zobacz zdjęcia na kolejnych slajdach Tomasz Jabłoński

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Komentarze 42

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

F
Fidzef
Dzicz!!
Ł
ŁKS OLECHÓW
Dzikusy!! Do 3 ligi ich, tam ich miejsce!
G
Gość
2019-05-12T18:30:04 02:00, Gość:

Pamiętajcie widzewskie kmioty o karnetach na przyszły sezon.

2019-05-12T19:38:59 02:00, Gość:

300 Sp

Krzysiek Mazowieckie

Widzisz leszczu ja jestem kibicem Widzewa z Otwocka i dalej będę jeździł czekam następnego sezonu.Widzew to więcej niż 30 piłkarzy ale co ty możesz o tym wiedziec

2019-05-12T20:35:58 02:00, Gość:

nie masz swojego lokalnego klubu to kibicujesz pierdzewowi... idealny frajer do golenia:-)))) kupuj dla całej rodziny i przyjeżdzaj miejsca wystarczy

2019-05-12T21:05:19 02:00, ed:

No popatrz! Taki super ŁKS, prezes tysiąclecia Salski który urósł już do rangi niemal boga, a tu nikt poza paroma osiedlami zachodniej części Łodzi i garstką z Chechła i Lutomierska nie chce kibicować. Mimo, że jest tyle innych klubów w całej Polsce, wyżej stojących od Widzewa, a jednak ludzie z Polski wolą temu klubowi kibicować. jak to wytłumaczysz?

A jak wytłumaczysz, że miliony much lecą na gówno?

G
Gość
lub oszukiwana osoba zawsze taka pała wstydzewska ....
G
Gość
kto kupi karnet na wstydzew chyba pałaaaaaaaa
G
Gość
Jak to się stało, miała być liga mistrzów A tu znowu nie. Jo jusz nie wim cy kupować tyn karnet. Popytom wójta moze trza juz przestać
G
Gość
jak wy wstydzew jutro do pracy przyjdziecie ..............
G
Gość
po waszych meczach śpiewamy jak po naszych A po meczu znowu będzie ball znowu będzie ball ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
G
Gość
wstydzew jak my się cieszymy z wszego piątego wysokiego !!!!! miejsca
G
Gość
2019-05-12T18:30:04 02:00, Gość:

Pamiętajcie widzewskie kmioty o karnetach na przyszły sezon.

2019-05-12T19:38:59 02:00, Gość:

300 Sp

Krzysiek Mazowieckie

Widzisz leszczu ja jestem kibicem Widzewa z Otwocka i dalej będę jeździł czekam następnego sezonu.Widzew to więcej niż 30 piłkarzy ale co ty możesz o tym wiedziec

2019-05-12T20:35:58 02:00, Gość:

nie masz swojego lokalnego klubu to kibicujesz pierdzewowi... idealny frajer do golenia:-)))) kupuj dla całej rodziny i przyjeżdzaj miejsca wystarczy

2019-05-12T21:05:19 02:00, ed:

No popatrz! Taki super ŁKS, prezes tysiąclecia Salski który urósł już do rangi niemal boga, a tu nikt poza paroma osiedlami zachodniej części Łodzi i garstką z Chechła i Lutomierska nie chce kibicować. Mimo, że jest tyle innych klubów w całej Polsce, wyżej stojących od Widzewa, a jednak ludzie z Polski wolą temu klubowi kibicować. jak to wytłumaczysz?

... łatwiej dać się oszukać niż przyznać że zostało się oszukanym ... a o kibicowaniu w Łodzi niewiele wiesz...

e
ed
2019-05-12T18:30:04 02:00, Gość:

Pamiętajcie widzewskie kmioty o karnetach na przyszły sezon.

2019-05-12T19:38:59 02:00, Gość:

300 Sp

Krzysiek Mazowieckie

Widzisz leszczu ja jestem kibicem Widzewa z Otwocka i dalej będę jeździł czekam następnego sezonu.Widzew to więcej niż 30 piłkarzy ale co ty możesz o tym wiedziec

2019-05-12T20:35:58 02:00, Gość:

nie masz swojego lokalnego klubu to kibicujesz pierdzewowi... idealny frajer do golenia:-)))) kupuj dla całej rodziny i przyjeżdzaj miejsca wystarczy

No popatrz! Taki super ŁKS, prezes tysiąclecia Salski który urósł już do rangi niemal boga, a tu nikt poza paroma osiedlami zachodniej części Łodzi i garstką z Chechła i Lutomierska nie chce kibicować. Mimo, że jest tyle innych klubów w całej Polsce, wyżej stojących od Widzewa, a jednak ludzie z Polski wolą temu klubowi kibicować. jak to wytłumaczysz?

c
cis
Ale te białe dziewczynki niedopieszczone! Te ich widzewskie kompleksy są chyba już nieuleczalne. Niby mają ten awans do ekstraklasy, zamiast się cieszyć i świętować, tradycyjnie musza się dowartościowywać niepowodzeniem Widzewa. Tu nasze wewnętrzne sprawy, a tych tradycyjnie na forum najwięcej ze swoimi głupawymi tekstami.

Zapamiętajcie jedno, w sporcie, tak jak w życiu raz na wozie, raz pod wozem. Nic nie trwa wiecznie, a karta kiedyś się odwraca. Kto wie, czy już za dwa trzy lata nie będziemy w dokładnie odmiennych nastrojach?
G
Gość
2019-05-12T18:34:25 02:00, Zaweł...:

Pamiętajcie rodowici-brodowici ten się śmieje kto się ostatni śmieje macie swoje 5 minut i cieszcie się nic nie trwa wiecznie zwłaszcza u was i tak wolę Widzew niż wasze dziadowskie klimaty

2019-05-12T18:40:16 02:00, Gość:

Tylko że to nasze 5 minut trwa już trzy lata . TRZY AWANSE POD RZĄD dociera to do ciebie

ch#j do nich dociera ... cały czas wierzą że liga mistrzów za 3lata bo do tego Bóg ich stworzył:-))))

G
Gość
2019-05-12T18:59:59 02:00, Łks łódż:

Kurwa 32 zdjecia i wszystkie kurwa te same ja pierdole niedołęgi jebac żydzew

Spierdalaj pod wiatę

G
Gość
2019-05-12T18:30:04 02:00, Gość:

Pamiętajcie widzewskie kmioty o karnetach na przyszły sezon.

2019-05-12T19:38:59 02:00, Gość:

300 Sp

Krzysiek Mazowieckie

Widzisz leszczu ja jestem kibicem Widzewa z Otwocka i dalej będę jeździł czekam następnego sezonu.Widzew to więcej niż 30 piłkarzy ale co ty możesz o tym wiedziec

nie masz swojego lokalnego klubu to kibicujesz pierdzewowi... idealny frajer do golenia:-)))) kupuj dla całej rodziny i przyjeżdzaj miejsca wystarczy

Dodaj ogłoszenie