Widzew Pogoń Siedlce na żywo. Dziś Widzew grał w Siedlcach, gdzie pokonał miejscową Pogoń

tj
Widzew pokonuje dziś Pogoń w Siedlcach 1:0. Po trudnym meczu łodzianie wywożą 3 punkty. Sporo walki, sporo emocji, czerwona kartka dla zawodnika gospodarzy, obroniony rzut karny przez Patryka Wolańskiego i sporo chaosu w wykonaniu łodzian w ostatnich minutach, ale... 3 punkty jadą do Łodzi! Brawo Widzew!

WIDZEW POGOŃ NA ŻYWO

WYNIK MECZU WIDZEW POGOŃ 1:0
Koniec meczu. Widzew wygrywa z Pogonią w Siedlcach 1:0. 96' Dośrodkowanie, obrońcy wybijają i sędzia kończy mecz.
Jeszcze wolny dla Widzewa.
95' Widzew teraz powinien strzelić bramkę, ale naciskany Mihajlevic strzelił nad poprzeczką. Szkoda.
93' Widzew rozpaczliwie broni się przed atakami piłkarzy Pogoni, którzy grają w 10.
92' Wolański od bramki.
Aż 5 minut doliczył sędzia do II połowy meczu 90' Znów fatalnie. Nie potrafimy wyjść z kontratakiem i w głupi sposób tracimy piłkę.
Teraz faul na zawodniku gospodarzy. Wrzutka i znów było bardzo groźnie. Widzew nie może tak grać w końcówce meczu mając przewagę zawodnika.
88' Faul na Widzewiaku. Wrzutka. Pogoń od bramki.
87' Widzew nie potrafi wyjść ze skuteczną kontrą, mimo, że łodzianie grają w przewadze.
86' Rzut rożny dla Pogoni. Będzie groźnie. I znów rożny dla Pogoni.
85' Pięczek za Gibasa
83' Paulius za Kristo
82' Wolny dla Widzewa. 25 metrów do bramki. Strzał obok słupka.
Nie ma gola!!! Wolański zbija piłkę na poprzeczkę i ta wychodzi w pole!!! Brawo Patryk!
[b]79' Rzut karny dla Pogoni!

[/b]76' Widzew w ataku pozycyjnym.
74' Czerwona kartka dla Bochnaka za wejście od tyłu w nogi Gutowskiego. Pogoń gra w 10.
Niebezpieczne wejście w nogi Widzewiaka. Przepychanki na murawie. **
71' Teraz Pogoń w ataku.
69' Wynik bez zmian. Widzew prowadzi 1:0.
68' Ależ teraz bramkarz gospodarzy wybronił strzał głową Mihajlevica! To powinna być bramka. Szkoda.
67' Rożny dla Widzew. 65' Świderski gotowy do gry. Zmienia Przemysława Banaszaka 62' Zmiana w Widzewie Michalski schodzi i Kamiński już na boisku 60' Widzew w ataku pozycyjnym. 58' Kontra Pogoni i zagotowało się w polu karnym łodzian. 57' Wolny dla Widzewa. Piłka w rękach bramkarza.
55' Błąd Wolańskiego przy wybijaniu piłki i na szczęści gospodarze nie wykorzystali sytuacji.
53' Teraz Pogoń Siedlce próbuje. I gospodarze wywalczyli rzut rożny. 51' Widzew w ataku pozycyjnym. 49' Piłka za linią końcową boiska. Pogoń od bramki. 48' Faul dla Widzewa. Michalski wrzutka...
Kozłowski z 20 metrów nad poprzeczką.
47' Rzut rożny dla Widzewa 46' GRAMY w II połowie
Koniec pierwszej połowy meczu. Widzew prowadzi 1:0
Sędzia doliczył 1 minutę.
Strzał z 24 metrów, ale nad bramką Patryka Wolańskiego.
44' Wynik bez zmian. Pogoń próbuje, ale nie dochodzi nawet do pola karnego Widzewa. Za chwilę koniec pierwszej połowy. 40' Pogoń w ataku. Ale Wolański na posterunku.
Dobre dośrodkowanie, trochę zamieszania w polu karnym i tam Dario Kristo dopadł do piłki i silnie strzelił z 12 metrów.
GGOOOOLLLLLL DARIO KRISTO
38' Znów rożny dla Widzewa
36' Bez bramek w Siedlcach i bez dobrych bramkowych okazji. 34' Rzut rożny dla Widzewa. Michalski... 31' Pierwsza naprawdę groźna sytuacja Widzewa. Dobrze w pole karne wpadł Mihajlević, Gutowski strzelił, ale obok słupka. 28' Widzew ma więcej z gry, ale nie mamy dogodnych sytuacji. 24' Teraz dobra akcja Kozłowskiego, szkoda, że jego strzał z 17 metrów został zablokowany.
Inna sprawa, że Widzewiak powinien grać, a nie szukać "jedenastki".
20' To powinien być rzut karny dla Widzewa - Michalski był pchnięty w polu karnym. 19' Widzew na razie nie potrafi przeprowadzić groźnej akcji. 18' Sporo walki w środku boiska.
Dobrze rozegrana akcja, świetne dośrodkowanie, ale piłka minęła wszystkich zawodników. Szkoda.
15' Rzut rożny dla Widzewa. 12' Rzut rożny dla Pogoni. Dobre dośrodkowanie, Wolański nie wyszedł z bramki. Piłka opuściła plac gry. 10' Na razie mecz nie zachwyca. Obie drużyny grają do pola karnego przeciwnika 8' Faul na Widzewiaku na naszej połowie boiska. 6' Była groźna sytuacja pod bramką Wolańskiego. Na szczęście napastnik Pogoni strzelił wysoko nad poprzeczką. 4' Pierwsza akcja Pogoni,ale nie udało się gospodarzom dojść do pola karnego łodzian.
Niestety obrońcy wybijają piłkę w pole
2' Faul dla Widzewa. Będzie szansa, będzie wrzutka... 1' GRAMY!**
17.57 Dobre wyniki dla Widzewa w pozostałych spotkaniach drużyn, które walczą o awans do I ligi. Elana zremisowała z Siarką Tarnobrzeg.
Początek meczu Widzew Pogoń o godzinie 18
17.52 Zawodnicy obu drużyn za chwilę powinni pojawić się na murawie.
17.40 Piłkarze już na rozgrzewce. Widzew Pogoń

Mecz Pogoń Widzew sędziuje: Karol Rudziński (Olsztyn)

Pogoń: Misztal - Krawczyk, Wichtowski, Margol, Brągiel - Przystalski, Wrzesiński, Bochniak, Marciniec, Rybski - Paluchowski.

Widzew: Wolański - Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Wełna - Gutowski, Gibas, Kristo. Michalski - Banaszak, Mihaljević.

Relację z meczu Widzew Pogoń zaczynamy od godziny 17.50.

Kibice Widzewa oczywiście liczą na kolejne 3 punkty. Ostatnie dwa mecze, które Widzew rozegrał przed własną publicznością, wreszcie mogły się podobać. Pewne zwycięstwa cieszą, cieszy też gra łodzian, która w coraz większych fragmentach meczu, wygląda całkiem dobrze. Oczywiście przytrafiają się gorsze momenty, fatalne zagrania, ale wydaje się, że wreszcie Widzew gra tak, jak oczekują tego kibice.

Trener Mroczkowski wybrał po piątkowym treningu osiemnastu piłkarzy, którzy będą mieli szansę powalczyć w Siedlcach z Pogonią. Z 19-osobowej wstępnej listy szkoleniowiec łodzian skreślił Kacpra Falona.