WIDZEW - POGOŃ SIEDLCE NA ŻYWO 12.10.19 [WYNIK MECZU ONLINE, TRANSMISJA]

WIDZEW POGOŃ SIEDLCE RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

RTS WIDZEW ŁÓDŹ7
POGOŃ SIEDLCE3

KONIEC MECZU. Niezwykły festiwal goli na stadionie Widzewa. Kibice obejrzeli 10 bramek. Na trybunach zasiadło 16.525 widzów.

90+3 min. - żółte kartki dla Radwańskiego i Wiktoruka

90+3 min. - Robak strzelał głową obok bramki

90+2 min. - Widzew atakuje do samego końca

90 min. - Kordas leży na murawie. Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

86 min. - Robak ograł bramkarza, ale obrońca wybił piłkę z pustej bramki

85 min. - Gutowski opuszcza boisko, Ameyaw za niego

84 min. - sędzia podyktował rzut wolny dla Pogoni tuż za linią pola karnego. Strzał ponad bramką

83 min. GOL DLA WIDZEWA. Mandiangu podał do Gutowskiego, a ten strzelił do pustej bramki

81 min. - Kolejne dobre zagranie Falona, na szczęście dla Widzewa Pawłowski szybszy od Walkowa

78 min. - goście bliscy strzelenia gola. Obrona Widzewa musi się skoncentrować

76 min. - Gol dla Pogoni. Zieleniecki nie trafił, Tanżyna nie wybił i Walków z bliska wpakował piłkę do naszej siatki

73 min. - Kita schodzi z boiska, za niego Radwański. Kita miał udział w czterech bramkach Widzewa w tym meczu

72 min. - gol dla Pogoni. Autorem Walków

70 min. - Krawczyk za Mosiejkę w drużynie Pogoni, Barej za Skibickiego

69 min. - debiut w Widzewie. Gąsior zmienia Poczobuta

68 min. - Raz, dwa, trzy, cztery, pięć, sześć - mało - skandują kibice

66 min. - GOL DLA WIDZEWA. Mandiangu strzela do siatki po podaniu Kity
65 min. GOL DLA WIDZEWA. Brodziński zdobył samobójczego gola po zagraniu Kity, który próbował zagrywać do Robaka

64 min. - Mójta wykorzystał jedenastkę. Sędzia dopatrzył się faulu Zielenieckiego

64 min. - KARNY DLA POGONI - Mójta

62 min. - Cztery trybuny - kapitalna zabawa kibiców Widzewa

60 min. - żółta kartka dla Brodzińskiego

59 min. - schodzi Mąka, za niego Mandiangu

58 min. - Walków nieczysto trafił w piłkę, Pawłowski złapał futbolówkę

56 min. - Diouf schodzi z boiska, za niego Kozłowski. Pierwszy raz wychowanek Widzewa gra przeciwko swojemu klubowi

55 min. - boisko opuszcza Firlej, w jego miejsce znany w Łodzi Falon

53 min. - po błędach obrońców Pogoni, blisko zdobycia gola Gutowski

51 min. - Zieleniecki wybił piłkę na róg. Po nim doskonała okazja dla Pogoni, zmarnowana przez Walkowa

50 min. - Mąka zatrzymany podczas akcji prawą stroną

48 min. - techniczne zagranie Kity piętą nagrodzone przez kibiców brawami

47 min. - pierwsza akcja Pogoni, niecelne podanie przejmują nasi obrońcy

Początek drugiej połowy

Koniec pierwszej połowy

45 min. - idealna sytuacja dla Pogoni, na szczęście piłka minęła słupek bramki Pawłowskiego po strzale Firleja

44 min. - Raz, dwa. trzy, cztery - mało - skandują kibice Widzewa

Autorem bramki jest Zieleniecki. Po rogu Kosakiewicza, obrońca Widzewa strzelał na bramkę Pogoni. Pierwszy strzał został zablokowany, wybitą piłkę przez obrońcę przejął znów Zieleniecki i wtedy popisał się silnym strzałem pod poprzeczkę. Brawo

42 min. - GOL DLA WIDZEWA - Zieleniecki

41 min. - Gutowski do Mąki, ten strzelał, ale Diuf w ostatniej chwili zablokował piłkę

39 min. - strzał Gutowskiego, szkoda, że słaby i bramkarz Pogoni łapie piłkę

Jak padła bramka? Kita po podaniu Robaka wbiegł w pole karne i zagrał do środka. Piłki nie sięgnął Robak, ale akcję zamykał Gutowski i strzelił do siatki. Drugi gol w sezonie Konrada. Druga asysta w tym meczu Kity

37 min. - GOL DLA WIDZEWA - Gutowski

35 min. - znów leży na boisku Kita, sędzia nie widział faulu. Dopiero po minucie przerywa grę

32 min. - żółta kartka dla Margola za faul na Mące

31 min. - Pawłowski łapie piłkę po płaskim strzale rywali

28 min. - teraz Gutowski nerwowo reaguje na faul rywali. Niepotrzebnie

27 min. - faulowany Kita, zdenerwowany łodzianin został uderzony przez Dioufa

Jak padła bramka. Możdżeń uruchomił podaniem Kitę, a ten zagrał do środka do Robaka. Napastnik łodzian tylko przyłożył nogę i zdobył 10 bramkę w sezonie.

23 min. - GOL DLA WIDZEWA - Robak

21 min. - nieudany rzut rożny łodzian

19 min. - wślizgiem do bramki strzelał Przemysław Kita, ale sędzia przerwał akcję, uznał, że faulowany był bramkarz

17 min. - tempo meczu bardzo dobre, szybkie akcje z obu stron

15 min. - ostre starcie Gutowskiego i Margola. Sędzia interweniuje

12 min. - groźnie pod naszą bramką. Mójta w dobrej sytuacji

9 min. - Widzew ma przewagę. Łodzianie tak szybko jeszcze nie strzelili gola w tym sezonie. Ten gol ustawia mecz

Kołyska dla taty - Sebastiana Zielenieckiego. Na trybunach trwa koncert kibiców

7 min. - GOL DLA WIDZEWA. Robak z karnego

5 min. - KARNY DLA Widzewa. Po zagraniu Kosakiewicza piłkę ręką odbił Brodziński

2 min. - Marcin Robak po podaniu Kosakiewicza wpakował piłkę do siatki Pogoni, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną

1 min. - Powinien być gol. Marcin Robak odebrał piłkę i podał do Przemysława Kity, ale ten z bliska nie potrafił pokonać bramkarza rywali. Błąd popełnił Aya Diouf.

1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego

Minutą ciszy pożegnano śp. Kanię, zmarłego kibica Widzewa z Bełchatowa

Piłkarze Widzewa na czerwono, Pogoni - na niebiesko.

Odegrany został hymn Łodzi - Prząśniczka. Płyną dźwięki Tańca Eleny.

Za chwilę piłkarze obu drużyn pojawią się na murawie.

Byli widzewiacy, dziś grający w Pogoni, czyli Marcin Kozłowski i Kacper Falon zaczną mecz na ławce rezerwowych.

Bukmacherzy przewidują zwycięstwo Widzewa. Na wygraną łodzian kurs wynosi 1,41, na wygraną Pogoni 6,6. Remis 3,9.

Piłkarze rozgrzewają się na murawie. Do meczu 20 minut.

Jubileusz Daniela Mąki. Pomocnik zagra 100 mecz w drużynie Widzewa. Jest drugim po Sebastianie Zielenieckim piłkarzem z najdłuższym stażem w naszej drużynie. Daniel Mąka dostanie przed meczem okolicznościową koszulkę.

Grzegorz Kawałko z Augustowa poprowadzi sobotnie spotkanie 13. kolejki II ligi między Widzewem a Pogonią Siedlce.

Do meczu jeszcze pół godziny, powoli zapełnia się stadion przy al. Piłsudskiego.

Współlider tabeli II ligi (z Górnikiem Łęczna i Widzewem), czyli Resovia pokonała Lecha II Poznań 3:2 (Daniel Świderski 54, Kamil Radulj 63-karny, Grzegorz Płatek 86-karny - Filip Szymczak 10, Juliusz Letniowski 25). Dobrze nam znany Daniel Świderski, były piłkarz klubu z al. Piłsudskiego, ostro rywalizuje z Widzewem

W poprzednim spotkaniu obu drużyn w Łodzi padł remis 1:1, a gola dla Widzewa zdobył Daniel Mąka. Tamten mecz był łódzkim debiutem trenera Jacka Paszulewicza.

Drużyna Pogoni wystąpi w Łodzi pod wodzą nowego trenera - Daniela Purzyckiego. Zastąpił Kamila Sochę. Na ławce rezerwowych zasiądzie asystent poprzedniego i obecnego trenera, znany w Łodzi Michał Płuska, były szkoleniowiec Widzewa.

Widzew Pogoń na żywo, godz. 18:05 - Składy:
Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Tanżyna, Zieleniecki, Kordas – Mąka, Możdżeń, Poczobut, Gutowski – Kita – Robak
Rezerwowi: Wolański – Turzyniecki, Rudol, Pięczek, Gąsior, Radwański, Mandiangu, Ameyaw, Wolsztyński

Skład Pogoni Siedlce: Smołuch – Margol, Brodziński, Diouf, Olszewski – Skibicki, Mosiejko, Wiktoruk, Mójta – Firlej, Walków
Rezerwowi: Misztal – Krawczyk, Romanowicz, Barej, Kluzek, Kozłowski II, Kozłowski I, Balicki, Falon.

Gra Widzewa w dalszym ciągu nie jest porywająca. Nadal chyba najbardziej wymagająca publiczność w Polsce z al. Piłsudskiego nie może doczekać się dobrej gry swojej drużyny. Widzew zdobywa punkty ale nad stylem wciąż trzeba pracować. Drużyna, która w składzie ma takie gwiazdy jak Robak, Możdżeń musi w końcu wypalić i zacząć grać ładnie dla oka.

Dziś na al. Piłsudskiego przyjeżdża jedenasta w tabeli II ligi Pogoń Siedlce. Mecz rozpocznie się o godz. 19:10, prawdopodobnie przy komplecie publiczności ale to nikogo już w Polsce nie dziwi.