Widzew. Otworzą wynik w Elblągu, to będzie im łatwiej!

bartZaktualizowano 
Olimpia Elbląg, z którą piłkarze Widzewa zagrają już w najbliższą sobotę (godz.19), po trzech kolejkach z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Łodzianie są trzeci w tabeli. To prawdziwy hit
Trener łodzian - Marcin kaczmarek: - Znowu gramy z liderem. Olimpia to zespół, który jest bardzo dobrze zorganizowany w grze defensywnej i na tym właśnie bazuje. Musimy być na to gotowi, ale nie jest to łatwe. Na pewno Olimpia jest drużyną doświadczoną na szczeblu drugoligowym i czeka nas ciężki mecz. Zdajemy sobie sprawę, że najgroźniejszymi elementami jej gry mogą być kontrataki i stałe fragmenty, więc ważne byłoby, gdyby udało nam się otworzyć wynik i sprowokować przeciwnika do innego sposobu gry.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 49

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

...
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T15:03:44 02:00, Łodzianin:

i co tam jeszcze widzisz z okna czego by nikt inny nie wiedział że tam jest albo w google maps by nie było :) a jeżeli nawet mieszkasz tam to siedzisz cicho i się nawet z tym nie ujawniasz .takich kibiców jest pełno z jednej i drugiej strony co mieszkaja na osiedlach "wrogich" tylko dobrze wiedzą co im wolno a czego nie .jeżeli nawet mieszkasz na takiej Retkini to wiele nie znaczysz widocznie bo zaraz by cię wypatrzyli

2019-08-16T12:36:34 02:00, ...:

Buhahaha. Znam debilu żydowski z tej okolicy sporo ludzi z łks-u jak i Widzewa. I wszyscy wiedzą że jestem kibicem Widzewa. Jestem nie do ruszenia. Chcesz dowodu to podjedź tu dzisiaj. Wyjdę naprzeciw tobie cwelu żydowski.

2019-08-16T15:07:57 02:00, Gość:

BIAŁO CZERWONO BIAŁY WIDZEW

Na Widzewie cwelu jest bardzo mało żydów z ap eł-kałesu.

G
Gość
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T15:03:44 02:00, Łodzianin:

i co tam jeszcze widzisz z okna czego by nikt inny nie wiedział że tam jest albo w google maps by nie było :) a jeżeli nawet mieszkasz tam to siedzisz cicho i się nawet z tym nie ujawniasz .takich kibiców jest pełno z jednej i drugiej strony co mieszkaja na osiedlach "wrogich" tylko dobrze wiedzą co im wolno a czego nie .jeżeli nawet mieszkasz na takiej Retkini to wiele nie znaczysz widocznie bo zaraz by cię wypatrzyli

2019-08-16T12:36:34 02:00, ...:

Buhahaha. Znam debilu żydowski z tej okolicy sporo ludzi z łks-u jak i Widzewa. I wszyscy wiedzą że jestem kibicem Widzewa. Jestem nie do ruszenia. Chcesz dowodu to podjedź tu dzisiaj. Wyjdę naprzeciw tobie cwelu żydowski.

BIAŁO CZERWONO BIAŁY WIDZEW

...
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T15:03:44 02:00, Łodzianin:

i co tam jeszcze widzisz z okna czego by nikt inny nie wiedział że tam jest albo w google maps by nie było :) a jeżeli nawet mieszkasz tam to siedzisz cicho i się nawet z tym nie ujawniasz .takich kibiców jest pełno z jednej i drugiej strony co mieszkaja na osiedlach "wrogich" tylko dobrze wiedzą co im wolno a czego nie .jeżeli nawet mieszkasz na takiej Retkini to wiele nie znaczysz widocznie bo zaraz by cię wypatrzyli

Buhahaha. Znam debilu żydowski z tej okolicy sporo ludzi z łks-u jak i Widzewa. I wszyscy wiedzą że jestem kibicem Widzewa. Jestem nie do ruszenia. Chcesz dowodu to podjedź tu dzisiaj. Wyjdę naprzeciw tobie cwelu żydowski.

A
Anty ap eł-kałes
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T19:29:18 02:00, Więcek:

aplikacji cwelnia od kiedy ty byczyński ziemiopłodzie mieszkasz w Łodzi. Przecież tak naprawdę to nigdy nigdzie nie byłeś w życiu poza tą swoją byczyńską kozią wólką a treść twoich wypocin tylko udowadnia że twój poziom IQ jest równy poziomowi hamulca szynowego w tramwaju

2019-08-16T07:42:44 02:00, ap cwelnia:

Więcek ty tępa mała dziwko. Na pewno geografii to ty nie znasz bo gdzie Byczyna i Kozia Wólka to na pewno nie wiesz. Warto napisać te dwie metropolie z caps lokiem. Chyba że nie rozumiesz dlaczego? Na konstrukcji tramwaju i jego hamulca szynowego pewnie się znasz bo taki światły obywatel Chechła albo Szadku tylko jako korbelkowy dostanie posadę (IQ) .Podsumowanie.....chciałeś błysnąć.......i zabłyszczałeś jak chrząstka w salcesonie.

2019-08-16T08:06:16 02:00, Więcek:

Zabłyszczałeś jak błyszczyk na twoich ustach .jak chcesz pouczać to informuje cie ziemiopłodzie byczyński że piszę się Zabysnąłeś,chciałeś zabłysnąć a nie Zabłyszczałeś. Sam udowadniają że jesteś debetem intelektualnym i nie rozumiesz aluzji do małych liter w nazwach twoich okolic ziemiopłodzie z byczyńskich pól

2019-08-16T10:32:15 02:00, ap cwelica więcek:

no no już maleńka spokojnie.....maleńka cwelico. Kręcisz wora ryjem cały dzień wiec masz w pecynie tylko męskie dyszle i ziemiopłody.

2019-08-16T11:37:28 02:00, Więcek:

Jesteś pusty jak próżnia i i tempo jak obłuch siekiery byczyński ziemiopłodzie a jutro będziesz wył ze złości jak kojot do księżyca po meczu fc klęczniki

2019-08-16T12:08:11 02:00, Baranek:

Panowie bez napinki w Łodzi tylko i wyłącznie ŁKS ŁÓDŹ

Hahaha buhahaha hahaha i obudziłeś się zsikany. Hahaha spróbuj kariery w stand up. Takimi dowcipami podbijesz tą scenę.

B
Baranek
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T19:29:18 02:00, Więcek:

aplikacji cwelnia od kiedy ty byczyński ziemiopłodzie mieszkasz w Łodzi. Przecież tak naprawdę to nigdy nigdzie nie byłeś w życiu poza tą swoją byczyńską kozią wólką a treść twoich wypocin tylko udowadnia że twój poziom IQ jest równy poziomowi hamulca szynowego w tramwaju

2019-08-16T07:42:44 02:00, ap cwelnia:

Więcek ty tępa mała dziwko. Na pewno geografii to ty nie znasz bo gdzie Byczyna i Kozia Wólka to na pewno nie wiesz. Warto napisać te dwie metropolie z caps lokiem. Chyba że nie rozumiesz dlaczego? Na konstrukcji tramwaju i jego hamulca szynowego pewnie się znasz bo taki światły obywatel Chechła albo Szadku tylko jako korbelkowy dostanie posadę (IQ) .Podsumowanie.....chciałeś błysnąć.......i zabłyszczałeś jak chrząstka w salcesonie.

2019-08-16T08:06:16 02:00, Więcek:

Zabłyszczałeś jak błyszczyk na twoich ustach .jak chcesz pouczać to informuje cie ziemiopłodzie byczyński że piszę się Zabysnąłeś,chciałeś zabłysnąć a nie Zabłyszczałeś. Sam udowadniają że jesteś debetem intelektualnym i nie rozumiesz aluzji do małych liter w nazwach twoich okolic ziemiopłodzie z byczyńskich pól

2019-08-16T10:32:15 02:00, ap cwelica więcek:

no no już maleńka spokojnie.....maleńka cwelico. Kręcisz wora ryjem cały dzień wiec masz w pecynie tylko męskie dyszle i ziemiopłody.

2019-08-16T11:37:28 02:00, Więcek:

Jesteś pusty jak próżnia i i tempo jak obłuch siekiery byczyński ziemiopłodzie a jutro będziesz wył ze złości jak kojot do księżyca po meczu fc klęczniki

Panowie bez napinki w Łodzi tylko i wyłącznie ŁKS ŁÓDŹ

W
Więcek
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T19:29:18 02:00, Więcek:

aplikacji cwelnia od kiedy ty byczyński ziemiopłodzie mieszkasz w Łodzi. Przecież tak naprawdę to nigdy nigdzie nie byłeś w życiu poza tą swoją byczyńską kozią wólką a treść twoich wypocin tylko udowadnia że twój poziom IQ jest równy poziomowi hamulca szynowego w tramwaju

2019-08-16T07:42:44 02:00, ap cwelnia:

Więcek ty tępa mała dziwko. Na pewno geografii to ty nie znasz bo gdzie Byczyna i Kozia Wólka to na pewno nie wiesz. Warto napisać te dwie metropolie z caps lokiem. Chyba że nie rozumiesz dlaczego? Na konstrukcji tramwaju i jego hamulca szynowego pewnie się znasz bo taki światły obywatel Chechła albo Szadku tylko jako korbelkowy dostanie posadę (IQ) .Podsumowanie.....chciałeś błysnąć.......i zabłyszczałeś jak chrząstka w salcesonie.

2019-08-16T08:06:16 02:00, Więcek:

Zabłyszczałeś jak błyszczyk na twoich ustach .jak chcesz pouczać to informuje cie ziemiopłodzie byczyński że piszę się Zabysnąłeś,chciałeś zabłysnąć a nie Zabłyszczałeś. Sam udowadniają że jesteś debetem intelektualnym i nie rozumiesz aluzji do małych liter w nazwach twoich okolic ziemiopłodzie z byczyńskich pól

2019-08-16T10:32:15 02:00, ap cwelica więcek:

no no już maleńka spokojnie.....maleńka cwelico. Kręcisz wora ryjem cały dzień wiec masz w pecynie tylko męskie dyszle i ziemiopłody.

Jesteś pusty jak próżnia i i tempo jak obłuch siekiery byczyński ziemiopłodzie a jutro będziesz wył ze złości jak kojot do księżyca po meczu fc klęczniki

a
ap cwelica więcek
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T19:29:18 02:00, Więcek:

aplikacji cwelnia od kiedy ty byczyński ziemiopłodzie mieszkasz w Łodzi. Przecież tak naprawdę to nigdy nigdzie nie byłeś w życiu poza tą swoją byczyńską kozią wólką a treść twoich wypocin tylko udowadnia że twój poziom IQ jest równy poziomowi hamulca szynowego w tramwaju

2019-08-16T07:42:44 02:00, ap cwelnia:

Więcek ty tępa mała dziwko. Na pewno geografii to ty nie znasz bo gdzie Byczyna i Kozia Wólka to na pewno nie wiesz. Warto napisać te dwie metropolie z caps lokiem. Chyba że nie rozumiesz dlaczego? Na konstrukcji tramwaju i jego hamulca szynowego pewnie się znasz bo taki światły obywatel Chechła albo Szadku tylko jako korbelkowy dostanie posadę (IQ) .Podsumowanie.....chciałeś błysnąć.......i zabłyszczałeś jak chrząstka w salcesonie.

2019-08-16T08:06:16 02:00, Więcek:

Zabłyszczałeś jak błyszczyk na twoich ustach .jak chcesz pouczać to informuje cie ziemiopłodzie byczyński że piszę się Zabysnąłeś,chciałeś zabłysnąć a nie Zabłyszczałeś. Sam udowadniają że jesteś debetem intelektualnym i nie rozumiesz aluzji do małych liter w nazwach twoich okolic ziemiopłodzie z byczyńskich pól

no no już maleńka spokojnie.....maleńka cwelico. Kręcisz wora ryjem cały dzień wiec masz w pecynie tylko męskie dyszle i ziemiopłody.

W
Więcek
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T19:29:18 02:00, Więcek:

aplikacji cwelnia od kiedy ty byczyński ziemiopłodzie mieszkasz w Łodzi. Przecież tak naprawdę to nigdy nigdzie nie byłeś w życiu poza tą swoją byczyńską kozią wólką a treść twoich wypocin tylko udowadnia że twój poziom IQ jest równy poziomowi hamulca szynowego w tramwaju

2019-08-16T07:42:44 02:00, ap cwelnia:

Więcek ty tępa mała dziwko. Na pewno geografii to ty nie znasz bo gdzie Byczyna i Kozia Wólka to na pewno nie wiesz. Warto napisać te dwie metropolie z caps lokiem. Chyba że nie rozumiesz dlaczego? Na konstrukcji tramwaju i jego hamulca szynowego pewnie się znasz bo taki światły obywatel Chechła albo Szadku tylko jako korbelkowy dostanie posadę (IQ) .Podsumowanie.....chciałeś błysnąć.......i zabłyszczałeś jak chrząstka w salcesonie.

Zabłyszczałeś jak błyszczyk na twoich ustach .jak chcesz pouczać to informuje cie ziemiopłodzie byczyński że piszę się Zabysnąłeś,chciałeś zabłysnąć a nie Zabłyszczałeś. Sam udowadniają że jesteś debetem intelektualnym i nie rozumiesz aluzji do małych liter w nazwach twoich okolic ziemiopłodzie z byczyńskich pól

a
ap cwelnia
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

2019-08-15T19:29:18 02:00, Więcek:

aplikacji cwelnia od kiedy ty byczyński ziemiopłodzie mieszkasz w Łodzi. Przecież tak naprawdę to nigdy nigdzie nie byłeś w życiu poza tą swoją byczyńską kozią wólką a treść twoich wypocin tylko udowadnia że twój poziom IQ jest równy poziomowi hamulca szynowego w tramwaju

Więcek ty tępa mała dziwko. Na pewno geografii to ty nie znasz bo gdzie Byczyna i Kozia Wólka to na pewno nie wiesz. Warto napisać te dwie metropolie z caps lokiem. Chyba że nie rozumiesz dlaczego? Na konstrukcji tramwaju i jego hamulca szynowego pewnie się znasz bo taki światły obywatel Chechła albo Szadku tylko jako korbelkowy dostanie posadę (IQ) .Podsumowanie.....chciałeś błysnąć.......i zabłyszczałeś jak chrząstka w salcesonie.

a
ap gumowe ucho
2019-08-15T17:59:45 02:00, Rysiek:

Porażka w Elblagu spowoduje dyskusję o zmianie trenera bo serial pod tytułem srts musi trwać

Rysiek z klanu.....przepoconej pachy . Dyskusja to będzie jak was dziś Hutnik dojedzie w paszczu i dupsko będzie piekło.

a
ap cwelnia

brawo ....bardzo pięknie gramy i wszystko przegrywamy. Dupsko po wizycie Hutnika piecze . W przyszłym roku nasz prezes ciepły Tomcio otwiera krematorium . Wiec będzie kasa na zielony stoli ...VAR i karne z kapelusz.

B
Baranek

Dzisiaj gra ŁKS ŁÓDŹ w Krakowie i to jest wydarzenie godne polecenia i uwagi dla sympatyków piłkarstwa łódzkiego. Dla przypomnienia niektórym a zwłaszcza pismakom z polskojęzycznych gazet lokalnych

Ł
ŁKS fc Łask

Porażka w Elblagu jest bankowa

W
Więcek
2019-08-14T14:38:42 02:00, Cacao:

Coś tam na pewno otworzą 😂😂😂 Czy akurat wynik to nie wiadomo 😂😂😂

2019-08-14T15:29:57 02:00, ap cwelnia:

Ofiaro złego dotyku. Tatko zrobił ci dużą krzywdę odwiedzając wieczorem. Ale nie mierz wszystkich swoja miarą.

2019-08-14T16:27:41 02:00, Gość:

No no ....podobnie jak w Moskwie 😂

2019-08-14T17:02:22 02:00, ap cwelnia:

cały czas myślisz o kręceniu wora ryjem.... miałem racje .

2019-08-14T17:15:48 02:00, Więcek:

ap cwelnia tu to naprawdę jesteś wielkim byczyńskim debilem

2019-08-15T00:38:56 02:00, ...:

A ty ciotą żydowską z Chechła...

2019-08-15T07:39:42 02:00, Więcek:

Dla twojego info jestem z Żyrardowa ty byczyński debilu

2019-08-15T14:31:35 02:00, ...:

Cwelu żydowski ja jestem z Łodzi. Retkinia. Wyszyńskiego. Z okna widzę lidla, Aldi, stację paliw i kontroli pojazdów. Przyjedź z tego twojego wypizdówka w barwach kałesu. Spotkamy się na parkingu aldiego. Dostaniesz lepę to przez tydzień nazwy swojej wioski nie wypowiesz.

aplikacji cwelnia od kiedy ty byczyński ziemiopłodzie mieszkasz w Łodzi. Przecież tak naprawdę to nigdy nigdzie nie byłeś w życiu poza tą swoją byczyńską kozią wólką a treść twoich wypocin tylko udowadnia że twój poziom IQ jest równy poziomowi hamulca szynowego w tramwaju

R
Rysiek

Porażka w Elblagu spowoduje dyskusję o zmianie trenera bo serial pod tytułem srts musi trwać

Dodaj ogłoszenie