Widzew - optymistyczne. Dobra współpraca Dominika Kuna z Patrykiem Lipskim

Zaległy mecz z GKS Katowice Widzew zagra na wyjeździe 6 kwietnia o godz. 20.30. 3 kwietnia o godz. 15 w meczu 26 kolejki Widzew podejmie GKS Tychy.

Co słychać u najbliższego rywala? Tyszanie przegrali sparing z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Jedynego gola, tuż przed przerwą, zdobył Szymon Sobczak. Dobił on uderzenie Szymona Pawłowskiego, sparowane przez bramkarza gości, Konrada Jałochę na poprzeczkę.
GKS Tychy: (I połowa) Jałocha Połap, Nedić, Szymura, Wołkowicz Biel, Czyżycki, Żytek, Kozina Rumin, Malec. (II połowa) Jałocha (71. Dana) Mańka, Nedić, Szymura (67. Żytek), Machowski Paprzycki, Piątek, Kargulewicz, Wachowiak, Grzeszczyk Jaroch.
˛Wygląda na to, że na nogi stanął Widzew, który w kontrolnym spotkaniu pokonał Legię 3:2.

Asystent trenera Janusza Niedźwiedzia - Karol Szweda o spotkaniu z Legią: Chcieliśmy sprawdzić niektórych zawodników na określonych pozycjach. Patryk Lipski grał na bardzo wymagającej pozycji, gdzie mechanizmy, automatyzmy muszą być na wysokim poziomie i dobrze współpracował z Dominikiem Kunem. Zawodnicy czuli, że wszystko dobrze funkcjonowało, a przede wszystkim właśnie skuteczność